Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6954) laci laci válasza Intruder2k5 (#6948) üzenetére


laci laci
addikt

Szerintem az összefoglalóba, vagy legalább az oldal tetejére ki "kellene" írni, hogy mi van.. Persze meg értem a helyzetet, csak ez nagyon erősen rontja a színvonalat megint, lásd átálláskor. A hirdetésem alá komentelő,érdeklődő írását a mai napig nem tudom elolvasni, pedig az is hr. Mindent megértek, csak már megint mi szívunk. Igaz, régen azt mondták "-ne dumáljunk, hisz nem fizetős szolgáltatás", de szerintem az, mert egyrészt a nagy reklám állandóan ott virraszt a kijelző egy részén, másrészt pedig veszek prémiumot,igaz most nem vettem, ennek meg van az oka. Ha a munkámban ilyen "hibát" vétenék, nem lennék kifizetve, ja és adjak rá 20 év garanciát..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.