Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6501) Intruder2k5 válasza joahun (#6500) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

(#6502) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

A következőt vettem észre: [link]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#6503) essexboy válasza TheProb (#6502) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Szia!

Hamarosan jön az új apró és akkor ez meg lesz oldva, addig kérlek légy türelemmel.

Üdv,

essexboy

(#6504) blackmacs


blackmacs
aktív tag

Sziasztok!
Olyan problémám van hogy nem tudom megnyitni az apróhirdetéseket az oldalon,csak tölt a chrome,és csak az oldal szürke háttere jelenik meg!
Valamint a címsorban a link így jelenik meg:http://hardverapro.hu/aprok/hardver/
előtte pedig egy információ jel van!
Ha beírom elé hogy https-,mert az információra kattintva azt írja hogy az oldal nem biztonságos-akkor hibaüzenetet kapok,amiben ez áll!
Az Ön kapcsolata nem privát
A támadók megpróbálhatják ellopni adatait (például jelszavakat, üzeneteket vagy hitelkártyaszámokat) innen: hardverapro.hu. NET::ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID
Bizonyos rendszer-információk és oldaltartalmak automatikus küldése a Google-nak a veszélyes alkalmazások és webhelyek felderítése érdekében. Adatvédelmi irányelvek
Valaki tudna segíteni hogy tudnám megnyitni a hardveraprót?
Már próbáltam googleben rákeresni az ottani linket sem nyissa meg!

BE QUIET!PureBase600;MSIB450Tomahawk;Ryzen52600;PATRIOT16GBViper4 DDR43200MHzCL16;FSPHyper600W;ADATA 128GBXPGSX6000;WD240GBGreen;SEAGATE BarraCuda1TB3.5"7200rpm64MB;Scythe Mugen 5 Rev B,Sapphire RX580 4Gb

(#6505) r4z


r4z
nagyúr

Feltettem egy keresek tipusu hirdetest a minap, letre is jott az uzlet. Ertekeleskor azonban engem vett a rendszer eladonak, az eladot pedig vevonek, igy en kaptam 5 pirosat, az elado pedig 2-t. Nem lehetne belevinni egy logikat a rendszerbe, ami a hirdetes tipusa alapjan allitja be az eladot-vevot ertekelesnel?

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#6506) regener válasza r4z (#6505) üzenetére


regener
veterán

Mivel ő ment a te hirdetésed értékelésére így ezért lettél te az eladó, ha fordítva történt volna akkor lenne ő az eladó.

De amúgy jó ötlet szerintem.

(#6507) Visormail


Visormail
addikt

Hello

Eltűnt a vevő mint szürke szamár a ködben, szeretném visszaállítani a hirdetést jegeltről aktívra. Nem engedi, helyette a hosszabbításról beszél, pedig még 31.ig érvényes.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#6508) g@norbert


g@norbert
aktív tag

Sziasztok!
Ez a kép fogad amikor szeretnék hirdetéseket nézni,nem tölt be az oldal egyáltalán.
Android 4.1.2,még soha nem tapasztaltam ilyet,csak mobilról nézem mindíg az oldalt.
Betöltés helyett : 502 Bad Gateway nginx .
Chrome 55.0.2883.91-et használok.
Köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

(#6509) g@norbert


g@norbert
aktív tag

Sziasztok!
Úgy sikerült behozni az oldalt,hogy nem a főoldalra léptem be,hanem közvetlenül a mobil hirdetésekre ràkeresve,itt bejött mobilnézetben az oldal,viszont amikor átváltanék desktop nézetre,ugyanazzal a hibával dob ki az oldalról mint amit az előző hozzászólásomban leírtam.
A mobilnézetben bármelyik hirdetésre kattintva szintén ugyanezt a hibát csinálja.
Ezt ma reggel tapasztaltam először,én semmit nem változtattam ami okozhatná.
Mégegyszer köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

(#6510) FrozenThrone


FrozenThrone
aktív tag

Hardveraprón csak nekem jönnek be nagyon nehezen az oldalak?

Folymatosan 502 Bad Gateway -t dob. :(

"Abban az egyetlen percben benne volt életem minden boldog pillanata."

(#6511) BigBlackDog válasza FrozenThrone (#6510) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Nem, nálam is ez a helyzet. :(

(#6512) tibi083 válasza FrozenThrone (#6510) üzenetére


tibi083
újonc

A bad gateway-t nekem is dobálja már éjjel óta.

(#6513) ABalázs


ABalázs
újonc

Alap weboldal még néha bejön, de utána nekem is mindenre "502 Bad Gateway"

(#6514) syberia válasza FrozenThrone (#6510) üzenetére


syberia
veterán

Itt is. :(

https://howbad.info/

(#6515) Locutus válasza FrozenThrone (#6510) üzenetére


Locutus
veterán

Szintén.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#6516) zerox1250


zerox1250
újonc

Nekemis bed getaway-t ir a legjob hogy pont vásárlás közben :W :W

(#6517) #24845312


#24845312
törölt tag

Nálam is kb tegnap éjféltől kezdve csinálta.

[ Szerkesztve ]

(#6518) essexboy válasza #24845312 (#6517) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Ezt már megoldották, ammennyiben valakinek továbbra is ilyen hibát dob, kérem szóljon.

essexboy

(#6519) blackmacs


blackmacs
aktív tag

Érdekes!Mejavúlt,most elsőre bejött a hardverapró,hónapok óta nem tudtam megnyitni! :))

BE QUIET!PureBase600;MSIB450Tomahawk;Ryzen52600;PATRIOT16GBViper4 DDR43200MHzCL16;FSPHyper600W;ADATA 128GBXPGSX6000;WD240GBGreen;SEAGATE BarraCuda1TB3.5"7200rpm64MB;Scythe Mugen 5 Rev B,Sapphire RX580 4Gb

(#6520) marec1122


marec1122
senior tag

Sziasztok!

Mi a teendő akkor ha a vevő értékelte az eladásomat de nem kaptam lehetőséget hogy értékeljem vevőként?

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#6521) Intruder2k5 válasza marec1122 (#6520) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Elolvasni az összefoglalót.

(#6522) czirokpeter


czirokpeter
újonc

Tisztelt Admin(ok),

hummel felhasználóként módosítottam az email címet az adatlapomon, de azóta nem enged be a rendszer. Nem létező email cím hibát ad bejelentkezési kísérleteimre. Mivel más felületet nem találtam, amin a problémámat jelezni tudtám, regeltem a czirokpeter@gmail.com email címmel ezt a fiókot. A hummel fiókom email címét pont erre változtattam meg. :)

Szóval ha lehetséges, akkor valahogy állítsák vissza a fiókomat, hogy be tudjak lépni, ezt az új fiókom utána lehetne is törölni.

A hummel fiókom email címe hummel1@freemail.hu -volt, ezt változtattam a czirokpeter@gmail.com -ra.

Előre is köszönöm a segítséget!

Tisztelettel:
Czirok Péter

(#6523) Intruder2k5 válasza czirokpeter (#6522) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

Ha pont arra változtatta volna, akkor nem tudott volna másik fiókot regisztrálni vele, hiszen egy belépési email cím csak egy felhasználóhoz kötődhet. Egy emailt kellene írni a kalandor kukac prohardver pont hu címre, ott kaphat segítséget.

(#6524) czirokpeter válasza Intruder2k5 (#6523) üzenetére


czirokpeter
újonc

Pedig arra változtattam, de a rendszer a változtatás helyett csupán törölte a régit :)

Köszönöm az email címet!

(#6525) Oliverda


Oliverda
félisten

A hirdetésfigyelő (aka mentett keresések) funkció kb. kedd-szerda óta nem működik. :(

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6526) Weaver


Weaver
senior tag

adataimat szerkesztettem, de nem enged módosítani, hibaüzenetet küld.

itt a kép: [link]

be van írva az email (ki sem töröltem a sort) mégis kéri.

[ Szerkesztve ]

(#6527) 0xmilan válasza Weaver (#6526) üzenetére


0xmilan
addikt

Az adatszerkesztés a HA-n nem szokott működni, próbáld meg a PH felől.
Illetve a freemailes címek tiltva vannak egy ideje, ha jól tudom. Regisztálj egy gmailest.

[ Szerkesztve ]

(#6528) Weaver válasza 0xmilan (#6527) üzenetére


Weaver
senior tag

PH-n sikerült, a freemail se volt gond. köszi!

(#6529) ittakary válasza dana79 (#6464) üzenetére


ittakary
nagyúr

8 kapásértesítőm van, EGYIKRŐL sem kapok értesítést

azt hiszem mi ketten marhára jogosan rinyálunk, hogy ez így NAGYON nem fair, mivel mi fizettünk is a szolgáltatásért

a legútóbbi nagy PH leállás óta van ez így

szeretnék választ kapni minél hamarabb hiszen így beszereznivalóktól esünk el minden egyes nap!

(#6530) Jeanne d'Arc

Sziasztok!
Szintén a kapás figyelő nem működik. Van bőven beállítva, szombat óta egy darab sem jön.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#6531) Oliverda válasza Jeanne d'Arc (#6530) üzenetére


Oliverda
félisten

Már lassan egy hete halott. :(

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6532) Jeanne d'Arc válasza Oliverda (#6531) üzenetére

Azt lehet tudni mikor éled fel? Nekem szombaton tűnt csak fel.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#6533) Oliverda válasza Jeanne d'Arc (#6532) üzenetére


Oliverda
félisten

Írtam Lezsónak, de semmit nem reagált...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6534) Parci válasza Oliverda (#6533) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mert nem az ő asztala, hanem a fejlesztőé -- írtam neki. köszi a feedbacket!

update: megy!

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#6535) Jeanne d'Arc

Működik bizony! :R Jöttek a régebbiek is.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#6536) Oliverda válasza Parci (#6534) üzenetére


Oliverda
félisten

Mikor lesz éles az új apró?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6537) Parci válasza Oliverda (#6536) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#6538) Andrea cris


Andrea cris
újonc

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Miért csinálja a hardverapró hogy elvileg be jelentkezem és mégsem férek az üzeneteimhez? Olyan mintha nem lennék bejelentkezve. Előre is köszönöm a válszt

Andrea

(#6539) Intruder2k5 válasza Andrea cris (#6538) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Az mi, hogy "olyan mintha nem lennék bejelentkezve"? Az oldalon jobb felül látod, ha be vagy jelentkezve. Ha ezt nem látod, akkor töröld a böngészőben az előzményeket, a sütiket, utóbbiak feltétlenül legyenek engedélyezve a klienseden, és jelentkezz be újra.

(#6540) kenwood válasza Intruder2k5 (#6539) üzenetére


kenwood
veterán

Szerintem ez inkabb a mobilos feluletet erinti.
Beirod a jelszot,majd a belepes utan megint az apro fokeprnyojen vagy.

A vicces az,hogy ilyenkor a hardverapro logora kattintva megjelenik a privat uzeneteid szama,illetve latod,hogy hol szoltal hozza a forumon.
Ellenben ha itt rakattintasz az egyik topicra,akkor azt mar ugy nyitja meg,hogy nem vagy bejelentkezve :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#6541) Andrea cris válasza Intruder2k5 (#6539) üzenetére


Andrea cris
újonc

Köszönöm 😊

Andrea

(#6542) szecsődi1974


szecsődi1974
csendes tag

Sziasztok!
Valaki tudna segíteni? A problémám a következő: Beírom az email címet, a jelszót, és nem enged belépni. Próbálom az elfelejtett jelszót, és ezt írja: Hiba a jelszó igénylés során. Kommunikációs hiba. Citromailem van, a fiamnak Gmail, neki sikerült a jelszópótlás is.

(#6543) 0xmilan válasza szecsődi1974 (#6542) üzenetére


0xmilan
addikt

Próbáld meg a Prohardver felől. Valószínűleg a citromailt se szereti a rendszer.

(#6544) szecsődi1974 válasza 0xmilan (#6543) üzenetére


szecsődi1974
csendes tag

Kösz, de már próbáltam. "Ennek a felhasználónak a jelszava, nem pótolható"

[ Szerkesztve ]

(#6546) Kopy250


Kopy250
újonc

Helló. Miért van az,hogy csak idáig jutok el?

Sikeres belépés
Sikeresen beléptél, azonnal továbbítunk!

És csak várok és várok....

(#6547) csacsi11


csacsi11
újonc

Sziasztok,

A norb123 useremmel nem tudok belépni, a szabonorbert@freemail.hu e-mail címre a jelszóemlékeztető azt mondja, hogy kommunikációs hiba.

Mi a megoldás ilyen esetben?

Köszönöm

(#6548) 0xmilan válasza csacsi11 (#6547) üzenetére


0xmilan
addikt

(#6549) Deam válasza csacsi11 (#6547) üzenetére


Deam
újonc

Hasonló cipőben járok. Szerintem kidobja a rendszer a freemail-es felhasználókat (citromail, freemail hasonlókkal már regisztrálni se enged) De egy értesítést miért nem lehet küldeni, hogy változtassuk meg? :W

(#6550) Intruder2k5 válasza Deam (#6549) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Senkit sem dob ki a rendszer!

Itt inkább olyanokról lehet szó, akiknek hosszabb ideje mentve volt a jelszavuk böngészőben, és már nem is emlékeznek rá, hogy mi az, aztán amikor új telefont vesznek, vagy épp újratelepítik az oprendszert a gépükön, akkor jönnek rá, hogy nem tudnak belépni, mert nem tudják a saját jelszavukat.

Egyébként igen, valóban vannak olyan email szolgáltatók ahova biztonsági okokból nem küldünk jelszó emlékeztetőt, ez a felhasználók érdekében van így. De az ilyen belépési email címekkel használt fiókok sincsenek kitiltva, csak adatmódosításkor más email címet kell megadni.

Akinek ilyen gondja van, az írjon email-t a kalandor kukac prohardver pont hu címre, és lehetőleg készítsen egy gmail, outlook, yahoo, hotmail, stb. címet.

(#6551) V.T.


V.T.
aktív tag

Megoldódott Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#6552) Bence249


Bence249
újonc

Hello van egy régebbi profilom hardveraprón regisztráltam de nem tudok új jelszót kérni ez miért van :( :F ? Valami admin nem tudna segíteni ebbe? kellene az a profil.. Segítséééég4!!4

(#6553) essexboy válasza Bence249 (#6552) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Kérlek legközelebb olvass vissza egy pár hozzászólást, mert lehet hogy már megválaszolták a kérdésedet: katt

essexboy

(#6554) Jeanne d'Arc

Sziasztok!
Mostanában főleg a Gamepod oldalán ha kommentet szeretnék írni, azt írja hiba a kért adatok érvénytelenek (nem biztos h szó szerint írtam le.) Ez miről van?

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#6555) Tegla80


Tegla80
addikt

Morgen.
Talaltam egy "bugot".
Mar regota nemtok kepet feltolteni a ph lapcsalad alol mert nem ugrik fel ablak telon(4.0.4 chrome)a hsz-nel,h honnan csatoljam a kepet. Ma apron irtam hsz-t es gondoltam raprobalok kozben,h itt mi a palya....nah itt(azaz ott) tudok kepet beilleszteni es ez valami bug akkor. :DDD
Nem ertek a dolgokhoz,de ha a bongeszom jo apron akkor esetleg lehetne jo ph-n is kepfeltoltesre.? :B
Hova kellene irnom,h valaki esetleg leirja azt,h itt ez felejtos es ne is almodjak ilyenekrol mert nem megoldhato.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#6556) animatrix11


animatrix11
őstag

üdv

Néha a rendszer automatikusan kiléptet, ez normális? Valamikor csak néhány havonta, de ezen a héten már másodszor

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.