Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5251) DFB válasza Faterkam (#5250) üzenetére


DFB
tag

Szia!

Lehet de van amelyik már egy tartós teszt időtartamán is túl van.
Én mindig learchiválom elég hamar.
Engem idegesít ha majd minden cikk hópihés, és némelyek több hete.

(#5252) Balion


Balion
senior tag

Van olyan topik, ahol hardveraprós témákról szoktak beszélgetni? Lenne egy két kérdésem korrekt hirdetés feladással, vásárló kezeléssel kapcsolatban, meg ilyesmik. :D

[ Szerkesztve ]

(#5253) essexboy válasza Balion (#5252) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Szia!

Ide jöhet nyugodtan!

Üdv,

essexboy

(#5254) Balion válasza essexboy (#5253) üzenetére


Balion
senior tag

Köszi!

Korrekt bele írni a hirdetésbe, hogy csak megbízható, sok értékelésű emberek keressenek? Vagy esetleg csakis régi motoros PH tagok? Kicsit elegeem van az újonc, újonnan regisztrált érdeklődőkből.

(#5255) essexboy válasza Balion (#5254) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

A te hirdetésed, amennyiben követed az alapelvekben felálított és a józan ész szabályait, azt írsz bele amit akarsz.

essexboy

(#5256) attiati


attiati
veterán

előbb kérdeznék, és aztán folytatnám:

Lehet hardveraprora új nicket regisztrálni, és azzal hirdetni? (tehát nem a ph-s nick-kel)
Ez dupla regisztrációnak számít, amiért figyelmeztetés / tiltás jár?

(#5257) essexboy válasza attiati (#5256) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Természetesen nem lehet, ez másodregisztrációnak számít! Pontosan miért lenne ez jó?

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#5258) attiati válasza essexboy (#5257) üzenetére


attiati
veterán

Vannak ötleteim, hogy miért jó. És ezt mennyire figyelitek komolyan? Mennyire vannak rendszeresen kiszűrve emberek?

HA-n gyanúsan sok az újonc. Szerintem sokan külön regisztrációt tartanak fenn a hirdetésekhez.
Nem feltétlen visszaélésre gondolok, de semmiképpen sem korrekt.

[ Szerkesztve ]

(#5259) darvinya


darvinya
titán

Miért ilyen a kereső?
Mert akárhogy nézem feltéleket nagy nem veszi figyelembe.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5260) intensa_man


intensa_man
tag

Sziaszok!
Egy több darabos eladásból az egyik felhasználó értékelt, de nekem nem jött E-mail, hogy értékeljem. Most meg zaklat, hogy miért nem értékelem. Tudnátok segíteni, hogy megkapja a jogos 2 pontját?
Köszönöm!

(#5261) essexboy válasza intensa_man (#5260) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Ha valami miatt nem tudtad értékelni az üzletfeledet a hardveraprón (nem érkezett meg emailben / privátban az értékelés linkje vagy véletlen kitörölted vagy véletlen a nemre kattintottál, stb.), akkor jelentésként is kérhetsz értékelést.

Az üzletfeled HARDVERAPRÓ.hu-s adatlapján a Jelentem mint eladót / vevőt linkre kattints (azt válaszd, amelyik ő volt, ne azt, amelyik te!), és ott az adatok megadása után jelöld be, hogy értékelni is szeretnéd.

Ezt a jelentést a moderátorok feldolgozzák (ezt kérlek várd ki türelemmel, nem azonnal megy), és ezt követően meg kell kapnod a linket az értékeléshez (a spam mappát mindig nézd meg, ha mégsem).

Egyéb funkciókkal (felhasználó jelentése, hirdetés jelentése) nem fogod tudni, ezért kérlek a fentit használd, köszönöm!

essexboy

(#5262) intensa_man válasza essexboy (#5261) üzenetére


intensa_man
tag

Köszönöm a választ!
Lehet, hogy én vagyok a gyökér,de nem megy. Ahogy be vagyok jelentkezve, eltűnik a gomb:

Mit szúrok el?
Köszi!

(#5263) essexboy válasza intensa_man (#5262) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Kérlek olvasd el mégegyszer a hozzászólásomat. Így kezdődik a rész ami fontos:

Az Üzletfeled adatlapján...

essexboy

(#5264) intensa_man válasza essexboy (#5263) üzenetére


intensa_man
tag

És tényleg... :R :R

(#5265) Honzi


Honzi
senior tag

Sziasztok!

Nem igazán tudom ezt hova kéne írni de már másodszorra fordul elő.
Tegnapi nap kaptam értékelést egy vevőtől de ezt nem tudom viszonozni mert nem kaptam semmi értesítést azt se tudom ő hogy tudott engem hiszen nem erősíttetem meg az adásvételt.
Ha jól rémlik volt már ilyen de gondoltam egyszeri eset
Van lehetőségem értékelni valahogy ebben az esetben?

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#5266) essexboy válasza Honzi (#5265) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

4 hozzászólással korábban: [link]

essexboy

(#5267) Honzi válasza essexboy (#5266) üzenetére


Honzi
senior tag

Na egyszer nem olvasok vissza és akkor ott van jellemző. :U
Köszönöm a segítséget megírtam. :R
Viszont azt még mindig nem tudom hogy hogy tudott értékelni az én visszajelzésem nélkül?
Ez abból a szempontból aggasztó hogy ha valakinek elgurul a gyógyszere akkor adhat 5 negatívat a semmiért.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#5268) essexboy válasza Honzi (#5267) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Ugyanezzel a módszerrel, csak is kizárólag a mi engedélyünkkel értékelhet valaki így. :K

essexboy

(#5269) #51736960


#51736960
törölt tag

mostanában sokat böngészem az aprót, és két dolog jutott eszembe:

1, egyre több a céges illetve a kereskedők által feladott hirdetés, jó lenne ezeket a hirdetőket valahogy megkülönböztetni a többiektől, esetleg egy opció arra, hogy szűrni őket a keresésben?

2, biztos volt erről szó, de nagyon jó lenne ár alapján szűrni a hirdetéseket.

(#5270) Bjørgersson válasza #51736960 (#5269) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Valamint aktív / jegelt állapot alapján. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5271) carl18


carl18
addikt

Üdv!
Olyan dolog iránt érdeklődnék mi van akkor ha eladtam valamit és full 0-ás tanak aki 2 hónapja regisztrált , írtam neki hogy akkor várom az értékelést ha már megvette.Azóta nem válaszolt, a másik gondom hogy így karácsony előtt siettem, és így magam húztam le. 35,000 Ft-ba hirdettem meg az I7-2600-at és akkor írt ö rám hogy add érte 30E forintot, írtam neki 35000Ft-ba viheti. Ö kérdezte belefér-e a posta írtam neki ajánlott levélbe elmegy, az durván 500 ft. De erre ö a 35000 ft-ra értettei a durván 2000 ft-os utánvételt és mivel más vevőm nem volt a 32 pozitív után( Gondolom nem bíznak bennem) így inkább eladtam. Úgy sajnáltam a procit 33,200 ft-ért mert mikor láttom hogy másnak elmegy 38-40E forintba is, akkor azért hülyén jön ki a dolog.
Szóval ilyenkor mi a teendő ? friss tag vásárolt és nem válaszol pedig kéne a pozitív. :R

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5272) Bjørgersson válasza carl18 (#5271) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hogy-hogy mit lehet tenni? Azt szeretnéd, hogy a vezetőség szólítsa fel értékelésre? Nem kötelező az értékelést, úgyhogy semmit. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5273) carl18 válasza Bjørgersson (#5272) üzenetére


carl18
addikt

Oké azért kösz! Hát akkor reménykedek abba hogy hátha értékel majd! :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5274) Bjørgersson válasza carl18 (#5273) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Várj néhány napot, majd karácsony után írj megint. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5275) Vanir


Vanir
veterán

Üdvözlet!
Annyi javaslatom lenne, hogy az UPolásnál legyen egy 5-10 másodperces késleltetés két lehetséges UP között. Néha véletlenül duplán klikkelek, és ilyekor két UP-ot von le egyszerre.
Elnézést, ha volt már a téma.

(#5276) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Sziasztok!
Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy értékelésnél hivatalosan mikor kell pozitívat, negatívat, vagy épp semmit sem nyomni?
Nem rég vettek tőlem egy PS4 játékot, és az üzletnél minden rendeben ment, viszont a "Ha problémád/kérdésed adódott a termékkel kapcsolatban, segítőkész volt?" kérdésre nem kaptam értékelést, amit furcsálltam, ezért rákérdeztem a vevőnél, és azt a választ kaptam, hogy azért nem értékelte, mivel nem volt se problémája, se kérdése a termékkel kapcsolatban, ami szigorúan véve igaz is, viszont engem kissé zavar, hogy ennél a menüpontnál most egyel kevesebb pozitívom van, mivel fontosnak tartom, hogy jó értékeléseim legyenek, és ez most kissé belerondít az összképbe...

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#5277) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Kedves svensson!

Az alábbi apróhirdetésed három nap múlva lejár: Coolink SWiF2-1201

Üdvözlettel,

a HardverApró csapata

Hadd lehessen mán ezeket az értesítőket kikapcsolniiiiiiiiiiiiiiii.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5278) Higgins32


Higgins32
újonc

Sziasztok!
Freemail-es e-mail címemre nem tudok új jelszót kérni. Hogy tudom visszaállítani a másik accountomat?

üdv!

(#5279) föccer válasza Higgins32 (#5278) üzenetére


föccer
nagyúr

Írj Kalandornak a publikus e-mail címére az itt regisztrált freemailes címedről. Valószínűleg bele telik jó pár napba, amire válaszol és érdemben foglalkozik az üggyel, de válaszolni fog.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5280) Higgins32 válasza föccer (#5279) üzenetére


Higgins32
újonc

Köszi! :DDD

(#5281) szellszabi


szellszabi
csendes tag

Tisztelt Hardverapró!

Az alábbi felhasználó értékelést http://hardverapro.hu/tag/jubiii szeretném módosítani, mert 2 pozitív értékelést szerettem volna adni, és hibásan az egyik pontot negatívra tettem véletlenül. Hogyan oldható meg ennek a módosítása? Van rengeteg pozitív értékelése, és az én hibám miatt 1 negatív, ezt kellene megoldani!

Sehol nem találtam rá lehetőséget, és fontos lenne!

Tisztelettel:

Széll Szabolcs.

(#5282) essexboy válasza szellszabi (#5281) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Szia!

Elintéztem, kérlek legközelebb a Jelentés gombokat (Jelentem (mint eladót) » Jelentem (mint vevőt) ») használd az adott felhasználó adatlapján.

Üdv,

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#5283) szellszabi válasza essexboy (#5282) üzenetére


szellszabi
csendes tag

Szia!

Rendben, és köszönöm! Azt hittem a "jelentem" negatív bejelentésre jó csak, talán a megfogalmazás nem egyértelmű volt számomra.

Szabolcs.

(#5284) takacsbotond válasza takacsbotond (#5276) üzenetére


takacsbotond
őstag

Esetleg erre valaki? :))

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#5285) Vanir válasza takacsbotond (#5284) üzenetére


Vanir
veterán

Erre csak gratulálni tudok a vevődnek. Van baj. :DDD

(#5286) essexboy válasza takacsbotond (#5284) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Szia!

Az értékelés nem kötelező
Amennyiban valaki értékel és nem kattint be semmit az egyik kérdésnél akkor ez semlegesnek minősül, több értékelési rendszerben van semleges.
Természetesen ha valaki negatívot ad pozitív helyett véletlenül, akkor azt módosítjuk az értékelő kérésére, mint ahogy 3 hozzászólással korábban meg is tettem az Úriembernek.

Üdv,

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#5287) rukka


rukka
csendes tag

Lehet hogy offtopic szerintem itt a legmegfelelőbb.

"A Hardverapro.hu automatikus rendszere azt érzékelte, hogy partnered előreutalást kért tőled" című automatikus piros üzenetekkel kapcsolatban; ezt eladói részről senki nem érzi drasztikusnak? Jön egy érdeklődő vevő és a privát levelezésekbe belerak a rendszer egy ilyen riasztást. Én ezt üzletrontónak érzem a magam részéről. Minden termékem hibátlanul megérkezett eddig, a saját nevemmel és számlaszámommal felelősséget vállalok az előreutalásért és értem hogy van pár eset ahol nem így van mert trükköznek de emiatt nem kellene minden magánlevelezésbe ezt beleszórni, mert elriaszthatja a vevőt és meggyengítheti a vásárlási bizalmat.

(#5288) Fabii1987


Fabii1987
csendes tag

Hello
Segítséget szeretnék kérni mert nem tudok be lépni a profilomba ,mivel elfelejtettem a jelszavam,és hiába kérek ujjat azt írja, hogy kommunikációs hiba a jelszó pótlásnál.
Köszönöm előre is.

(#5289) essexboy válasza Fabii1987 (#5288) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Próbáld meg ezt a linket.

essexboy

(#5290) sutykuru válasza rukka (#5287) üzenetére


sutykuru
tag

Értelmes vevő megérti, hogy utánvéttel is kaphat két téglát, de valóban zavaró.

(#5291) depmod válasza sutykuru (#5290) üzenetére


depmod
senior tag

Sziasztok!

Az remélhetőleg nem csak bennem vetődött fel, hogy pl a mobilaprón a további készülékek alatti sok idejétmúlt és teljesen üres gyártói kategóriát törölni kellene. Sharp, Emporia, Myphone és társait érdemes lenne betenni egy gyűjtőkategóriába.
Javaslat, hogy a feltörekvő márkáknak (LeTV, Apollo, Elephone, Meizu, stb) lehetne kreálni esetleg újakat, ez természetesen csak javaslat, de érdemes lenne aktualizálni az egyes kategóriákat talán.

Köszönöm! :R

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#5292) Fabii1987 válasza essexboy (#5289) üzenetére


Fabii1987
csendes tag

Köszönöm
próbáltam és azt írta ki hogy
"ennek a felhasználónak a jelszava nem potolható"
Mi tevő legyek?

(#5294) Bodz


Bodz
nagyúr

Ha elkészül az új Hardverapró, akkor a mostaniból átkerülnek a meglévő értékelések? Kellemetlen lenne előlről kezdeni a gyűjtögetést.

[ Szerkesztve ]

(#5295) Fabii1987 válasza essexboy (#5293) üzenetére


Fabii1987
csendes tag

Rendben van Köszönöm szépen a segítséget!

(#5296) essexboy válasza Bodz (#5294) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Legutolsó információim szerint igen! :K

essexboy

(#5297) Bodz válasza essexboy (#5296) üzenetére


Bodz
nagyúr

Köszi, ez jó hír.

(#5298) hegegabi80


hegegabi80
addikt

Hali! Nem találtam más helyet, ezért itt kérdezném meg. Az adatlapomon nem tudom megváltoztatni a konfigomat. Ha belejavítok és menteni akarom, kiírja, hogy a bejelentkezési email megadása kötelező. Pedig ez be van írva, és nem is lett módosítva. MI lehet a gond? Korábban minden ok volt.

(#5299) Bjørgersson válasza hegegabi80 (#5298) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hardverapró helyett próbáld itt a fórumon.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5300) hegegabi80 válasza Bjørgersson (#5299) üzenetére


hegegabi80
addikt

Látod ez eszembe se jutott. Köszi itt már sikerült is.

(#5301) pingwin92


pingwin92
aktív tag

Üdv!

Arra lennék kíváncsi, hogy hogyan működik az értékelési rendszer.

Értékelésnél a pozitívok (vagy negatívok) csak egyszerre íródnak jóvá a két félnél?
Vagy, ha én értékelem a vevőmet ő már megkaphatja a pozitívokat, amikor ő még nem értékelt engem?

Előre is :R

(#5302) PHM válasza pingwin92 (#5301) üzenetére


PHM
addikt

"Vagy, ha én értékelem a vevőmet ő már megkaphatja a pozitívokat, amikor ő még nem értékelt engem?"
Igen, és ez fordítva is igaz, azaz a vevő is értékelhet úgy,
hogy az eladó nem viszonozza azt.
Az értékelés ugyanis nem kötelező, legfeljebb illendő.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#5303) Bjørgersson válasza pingwin92 (#5301) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az eladó és vevő értékelése független egymástól, nem feltételei egymásnak.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5304) kingabo


kingabo
őstag

Sziasztok!

Lehet ilyen szűréseket csinálni valahogy (akár böngésző beépülők segítségével):
- ne mutassa a jegelt hirdetéseket
- lehessen szűrni ár szerint min, max, intervallumra

Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#5305) essexboy válasza kingabo (#5304) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

hardverapro.hu -> Keresés -> Alul részletes keresés fülre kattints és Voilá!

essexboy

(#5306) kingabo válasza essexboy (#5305) üzenetére


kingabo
őstag

Köszi! :R
Én a Böngészésen belüli keresést ismertem csak. Szerencsére a Böngészésben kiválasztott kategóriát a Keresésben is megtartja. :C

(#5307) fery02


fery02
addikt

Sziasztok!

Van valami beállítási lehetőség arra, hogy akármelyik lapcsaládból is kattintva a Hardverapro-ra, alapjáraton mindig az "Összes kategória" beállítással kínáljon keresési lehetőséget?

Jelenleg ugye úgy van, hogy ha pl a mobilarena alól kattintok, akkor a mobilok között-, ha pedig pl prohardver alól, akkor meg a hardverek szekcióban kínálja a keresést.
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.