Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) negyedes válasza #65675776 (#650) üzenetére


negyedes
addikt

Kiprobaltam. Annyit meg nem irtam, hogy 2x tettem ujra a win, mert az elsonel az osszes driver felteves utani restatnal kekhalalal ujraindul,se safemode se semmi. Ekkor probaltam masik slotba rakni. Na ez utanna tettem egy magyar sp2(az elso angol sp3 volt) es akkor nem volt ilyen problema de jott ez az az activemovie marhasag.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#652) Balinov válasza pigsty (#643) üzenetére


Balinov
félisten

udv pigsty,

Phillips chipes tunerekhez nekem anno a FlyTV2000 jott be. egy Terra cinergy tv200-al ill. egy noname szinten phillips csipessel. Esegleg a WinDVR3

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#653) pigsty válasza Balinov (#652) üzenetére


pigsty
aktív tag

Köszönöm Balinov!
Közben annyit elértem, a Nero Visionnál a Tovább gombra kattintva a Rögzítő eszköz audió visszajátszának engedélyezése opció bepipálása után jön hang, :W :C :U de a Nero elég túlméretezett, nem free stb.
(Érdekes, DVB-Tnél a Nero Vision hozza a hangot, kivéve a RTL/TV2 párosnál, ezek minden kombináűciónál némák maradnak, jel van rendesen.)
Megpróbálom a javaslatod, köszönöm!

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy véreb.

(#654) Balinov válasza pigsty (#653) üzenetére


Balinov
félisten

Nagyon szivesen, nincs mit. Madj irj vissza legyszi, kivancsi vagyok mai sw kornyezetben hogy teljesit a Fly

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#655) pigsty válasza Balinov (#654) üzenetére


pigsty
aktív tag

...hát a pacák, akitől kaptam kölcsön ezt a tunert, mondta is, elsősorban valami közepes mezőnyt, és/vagy 10e Ft körüli eszközöket szokott venni, ha elektronikáról, PCről van szó. Így került hozzám ez a nem túl ismert és támogatott valami.

Végül is felismeri rendesen a tunert, pontosabban a chippet.
Ez a Conceptronic PVR (CTVFMi) nincs is benne a támogatott tuner listában, gőzöm sincs az ottani 20 fajta közül melyikhez áll felépítésben, tudásban legközelebb az enyém.
A legújabb Beta verziót szedtem le a FlyTV-ből, a v2.38 RC2-t. jópofa, hogy a kevés támogatott nyelvben a magyar is benne van.

Ezekkel a beállításokkal rendesen megy a hang is. Elsősorban a Render audio stream through PCI DMA at preview bepipálása adta a hangot. Míg a Winamp max hangerőn is közepesen szól, a Fly hangereje 15%nál is majdnem üvölt, de ez a legkisebb baj.
Ha a választható tunerekből a képen látható LifeView FlyTV Prime van beállítva, van kép és hang is. Igazából VHS composithoz mindegy, tud-e hangolni TV/FM-et.


ja, igen, PCI sínes a tuner. A Win meg friss, nincsen agyontelepítve más codecekkel, stb.

viszont ha DV AVIba akarok felvenni, és mondjuk fél percig recordra rakom, majd leállítom, az Fly GUI-a nem reagál, a Win megy tovább, de kilépni, restartolni sem lehet, csak resettel.... :W

marad a Nero vision a VHS archiválásra (MPEG-2 4000kbsben), végül is a nagyja nem nekem lesz, nem szenvedek meg a DV AVI és MJPEG meg hasonló kimeneti fájlokért, úgyis átlagon aluli a kazetták minősége. A kábelTV rendszerrel is bajok lehettek, régi kazik szinte biztos AM-mikrósak, de kellett a fenének tárolni pincében a kazettákat, a szalagok szélén kinőtt a penész, ha a kazi műanyag átlátszó részén nézem... :O még jó, hogy VHS magnót is kölcsön kaptam, nem sajátot piszkolom be ezzel. :o

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy véreb.

(#656) Balinov válasza pigsty (#655) üzenetére


Balinov
félisten

udv

akkor magyaran felsiker...

DV AVI-val kapcsolatban mar akartam kerdezni, minek erolteted, miert nem hasznaszl mjpeg kodeket vagy huffyuv kodeket, sokkal kenyelmesebb korrigalni, vagni, mint az mpeg2-t.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#657) pigsty válasza Balinov (#656) üzenetére


pigsty
aktív tag

ismerem, fel is raktam. :R
Nero alatt a huffyuv max 640x480-at enged meg.
De igazából nem akartam átkódolni, konvertálni. Hanem mondjuk megcsinálom kb 4000kb/s minőségben, azt kész. Vágni meg alig kell, összefűzni, pár másodpercet kell néha levágni.
Tudom, van profibb, jobb, értelmesebb módszer ennél, csak az időigényes lenne, nem állna arányban a kapott minőséggel. Annyira vacakok ezek a kazik, hogy nem éri meg egyszerűen többet vesződni velük.

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy véreb.

(#658) pigsty válasza pigsty (#657) üzenetére


pigsty
aktív tag

kicsit félreérthetően fogalmaztam korábban.
Szóval eddig MPEG-2 (stream)be digitalizáltam VHSről.
Azért volt jó, mert a Neronál, ha pár másodpercet elejéről-végéről levágtam, meg összefűztem egy másik, azonos minőségű (felbontás stb) fájllal, gyakorlatilag 30 másodperc alatt megvolt, nem kódolta az egészet újra.
Most meg, 640x480-as fájlt 2-3 óra alatt akar újrakódolni. A fájl amúgy alig 2 GB-s.
Nem ragaszkodom a Nerohoz, meg MPEg-2höz ,csak eddig, egy win újratelepítésig ez volt a leggyorsabb. Tanácsot,tapasztalatot azért szívesen veszek. ;)

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy véreb.

(#659) tulipanocska


tulipanocska
csendes tag

Sziasztok!

Lehet, hogy már fent van itt a megoldás csak nem leltem rá! Ezért a segítségeteket szeretném kérni egy számítógépes analóg és digitális földi sugárzású rádió és televízió adás vételére alkalmas tv-tuner kártya beállításával kapcsolatban (AverMedia, AverTV Hybrid Super 007). Elvileg ez a kártya helyettesíti a digitális földi sugárzású adás vételéhez szükséges beltéri egységet.

AverMedia AVerTV Hybrid Super 007 kártya alkalmas:

Digitális TV (DVB-T): EPG, teletext (DVB szabvány), videofelvétel készítése MPEG-2-ben

Analóg TV: teletext, zajszűrés, videofelvétel készítése MPEG-1/2/3/4

A számítógépes keresés hatására Szentes vételkörzetében szélessávú antennával automatikusan hozza és jó minőségben lejátssza az analóg tv adásokat, analóg és digitális rádióadásokat. A digitális földi sugárzású tv adók közül az ATV, a HírTV, az Rtl Klub műsorait megtalálja és jelzi, hogy mikor milyen című műsor látható éppen, de sajnos képet, hangot nem ad, nem sikerült beállítanom. Nem tudom, hogy mi lehet vele a gond, hogy képet és hangot nem ad.

Gépnek elvileg bírnia kell.
Intel® Core(TM)2 Duo CPU E4700 2,80 GHz, 4 GB RAM, NVIDIA GeForce N9400GT MD512H videókártya és Windows XP Pro. Elnézést ha valamit nem jól vagy érthetően írtam.

Amennyiben segíteni tudtok, akkor kérlek benneteket, hogy az információt a tulipanocska@freemail.hu e-mail címre küldjétek.

Előre is köszönöm!

(#660) Balinov válasza tulipanocska (#659) üzenetére


Balinov
félisten

Szia, a DVB-T szabanyt tudo digitalis tuner resszel nem fogsz sajnos tudni foldi sugarzasu digitalis tv-t nezni, mivel ezek az mpeg2 tomoritest hasznaljak, ezzel szemben az Antenna Hungaria mpeg4 formatumban sugarozza a digitalis adasait. Olyat tamogato tuner meg nem sok van jelenleg a piacon, plane nem kishazankban

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#661) K!sCs0k333


K!sCs0k333
tag

halihó, milyen tunert vegyek szerintetek? :)
Belső illetve külső? mik a különbségek? van valaki aki szaki a témában? sokat segítene....!?

(#662) #65675776 válasza K!sCs0k333 (#661) üzenetére


#65675776
törölt tag

[link] Ajánlott a kereső használata.

(#663) Balinov válasza K!sCs0k333 (#661) üzenetére


Balinov
félisten

Itt nezz korul, sok okosat leirtunk mar. :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#664) tarjanik


tarjanik
csendes tag

Üdv mindenki.
Egy DVB-T tv tunerrel lehet sima kábeltévét fogni? Tehát minden extra nélkül bedugom a koaxkábelt a tunerbe és már megy is? Vagy ennél kicsit másabb a dolog? Vagy ez csak digitális adás vételére alkalmas?

(#665) Balinov válasza tarjanik (#664) üzenetére


Balinov
félisten

nem. nem lehet.

ha a kabeltv-d sima koaxal jon, set-top-box nelkul akkor egy sima analog tuner kell neked, pl. Leadtek Global, ha set top boxos, akkor meg meginkabb hot mindegy, milyen tuner, a lenyeg ugyis a video bemenet milyensege es minosege, mivel csak azt a reszet fogod hasznalni.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#666) tarjanik válasza tarjanik (#664) üzenetére


tarjanik
csendes tag

Oké visszaolvastam, tehát a DVB-T tuner kb semmire sem jó XD

(#667) #65675776 válasza tarjanik (#666) üzenetére


#65675776
törölt tag

Hibás találat. Kb pont arra jó, amire tervezték. DVB-T adás vételére. Most hogy ebben az országban ez még gyakorlatilag gyerekcipőben sem jár, arról már nem a tuner tehet.

(#668) tarjanik válasza Balinov (#665) üzenetére


tarjanik
csendes tag

Hát sajnos notebookban van...Tehát csak belerakták dísznek :D

(#669) Thunderzolee

Halee!

Abszolút nem vagyok otthon TV tuner ügyileg.
Kaptam egy gépet, telepitettem rá XP-t, és van benne egy TV tuner is.
ASUSTek TV7135 az eszközkezelő szerint a tipusa.
A hozzá tartozó lemezről felment a driver, és a másik hozzá adott lemezről a CyberLink Power Cinema 5-el sikerült a TV adókat is befognom vele. Minden oké, csak azt nem értem, a kép miért olyan, mintha stroboszkóp villogna. Mármint folyamatosan villog olyan másodpercenként kettőt. Ez igy nem jó, és minden befogott adónál ezt csinálja. Most nem értem, valami baja van?
Találtam más fórumokban olyasmit, h a hang nagyon zajos, meg minden baja van.
Van akinél driver problémák léptek fel.
Hát nem tudom, a hanggal semmi bajom, normálisan szól minden adó alatt, de a kép az villog.

Mi lehet a baj? :F

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#670) Thunderzolee válasza Thunderzolee (#669) üzenetére

Nos, valószínűleg maga a TV adás volt hibás épp... :U

Jellemző.. én meg azt hittem, valami driver vagy más hardveres hiba akadt..

Akkor így már tárgytalan. :N

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#671) r_kristi_k


r_kristi_k
csendes tag

Sziasztok!

Egy ST Lab USB TV BOX -om (m270) van es sehol sem talaltam Vista drivert hozza. A gyarto honlapjan csak xp -hez van.

Ha valaki tudna segiteni azt nagyon megkoszonnem! :)

(#672) tulipanocska válasza Balinov (#660) üzenetére


tulipanocska
csendes tag

Szia!

Köszi a választ! Állítólag és elvileg ez a tuner tudja az mpeg4-et, és minden digitális szabványnak alkalmas. A videofelvevő részénél biztosan lehetséges mpeg4-es formátuban a felvétel. Én inkább helytelen normabeállításra, vagy nem megfelelő antennára tippelek. De végső soron lehetséges az is, hogy nem tudja az mpeg4-es sugárzást fogni, de akkor ez egy nagy kiszúrás a gyártó részéről.

Köszi!

(#673) #65675776 válasza tulipanocska (#672) üzenetére


#65675776
törölt tag

Digitális adás felvételénél nincs semmiféle kódolás. Szóval ha az adás MPEG4, akkor a felvétel is az lesz. Ugyan ez igaz az MPEG2-re is.

(#674) Balinov válasza tulipanocska (#672) üzenetére


Balinov
félisten

udv,

lehet,hogy csak en neztem be, bar igy lenne, de ezen spec sheet alapjan mpeg4-et csak rogzites szempontjabol tudja, ami valljuk meg nem muveszet,mert egy olcso 5-6k-s Leadtek XP Global is tudja ezt. Gyanitom itt a kutya ott van elasva, hogy sem az Aver oldala, sem a fenti specsheete nem tesz egy arva szonyi emlitest sem, hogy az mpeg4-ben sugarzott digitalis adas dekodolasaval megbirkozik-e. Bar az Aver oldalan a Features-nel meg ezt irjak "HDTV (MPEG-4 AVC/H.264 & MPEG-2) ready (*DVB-T reception only)", ez alapjan meg tudnia kellene az mpeg4 sugarzas dekodolasat.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#675) tulipanocska válasza Balinov (#674) üzenetére


tulipanocska
csendes tag

Szia!

Köszi, hogy foglalkozol a gondommal! Nézegettem én is és öszintén mondom, hogy már nem tudom, hogy hogyan is állok ezzel a dologgal! Valahol valami nem stimmel az biztos! Antenna hiba is lehet, vagy ki tudja mi a gond. Lehet az is a gond , hogy egyáltalán legyártották! rengeteg féle szabványt tud elvben, ezért választottam. De ezek szerint ez is kevés.

Köszi!

:R

(#676) lacy027


lacy027
tag

Eddig analóg beltéri egységet használtam, most vettem DVB-S kártyát a gépbe, lecseréltem a fejet (az analóg beltérivel lőttem be a legjobb képre). A kábel jó, az analóg beltéri tökéletesen működik, a fej táplálásához a feszültség is megvan kinn akár a beltéri akár a gépre dugom. Ennek ellenére a gép semmit sem talál. A DVBViewer azt írja ki: nincs adat.
A Power Cinema, DVBViewer, ProgDVB, DVB Dream sem talál csatornát. Mit csináljak hogy működjön?
Tuner (csak probaképpen valami olcsó): Gigabyte GT PS-700
Fej: Inverto Black Premium

(#677) madár840


madár840
csendes tag

Sziasztok!

Egy pár napja vettem egy ASUS my cinema PE6300Hybrid karit, de nem bírok vele. A dobozán az van, hogy DVB-T típusú, és hogy digitális, ill analóg TV adáshoz is jó. UPC van, a beltérit és a gépet már több féleképp is összedugtam de eddig semmi, próbálkoztam sima analog coax antenna kábellel is, de így is semmi. A szoftver nem találja a csatornákat. Mi lehet a baj?

(#678) Balinov válasza madár840 (#677) üzenetére


Balinov
félisten

udv,

upc-s stb video kimenetet tuner video bemenetvel, majd asus tv szoftban video in-re valtani, ezt probaltad mar?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#679) madár840


madár840
csendes tag

Power Cinema-t használok, és probléma sztem az, hogy a SIGNAL SETTINGS-ben a TV/AV SOURCE-t nem tudom átállítani. Nekem ugye analog adás van, de a tuner bemenete DVB-T1-re van állítva, és nem is tudom átállítani másra. Lehet hogy nem jó szoftvert használok? Mit ajánlassz?

(#680) vasi89


vasi89
addikt

Hello! Nekem egy MSI Digi Vox mini II tv tunerem van és rendes kábeltévével szeretném használni de sehogy sem jön össze valamiért a jelerősség mindig 0 van. Próbáltam sok megoldást feltettem a dvb viewert is de ahogy olvastam az digitális adáshoz jó, de feltettem több kodeket is de semmivel sem működik. Esetleg valaki tudna ebben segíteni?

(#681) #65675776 válasza madár840 (#679) üzenetére


#65675776
törölt tag

És mi lenne ha a kártyához adott TotalMedia-t próbálnád használni?

vasi89: Van egyáltalán DVB-T sugárzás felétek? És van-e egy normális antennád?

A TM-s része a hsz-nak nem neked ment ám!

[ Szerkesztve ]

(#682) vasi89 válasza #65675776 (#681) üzenetére


vasi89
addikt

Hát sugárzás az nagy valószínüséggel itt nincs de budapesten lakom albérletben a szondi utcában ott viszont nemtudom. Antenna az van amit adtak hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#683) #65675776 válasza vasi89 (#682) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az a kis antennaszerűség nem igazán ér sokat. Többnyire semmit.

(#684) vasi89


vasi89
addikt

igazából elkapkodott vásárlás volt sajnos ez, gyorsan kellett valami és nemfigyeltem h ez csak digitális úgy h inkább megpróbálok megválni tőle és szerezni egy analóg tunert. köszönöm azért a segítésget.

(#685) madár840


madár840
csendes tag

A total media sztem gyengébb eresztés, nem nagyon erőltettem. Közben viszont félig megoldódott a probléma, úgy néz ki, hogy XP alatt se kép se hang, viszont a távirányító tökéletesen funkcionál. Úgyhogy WIN7 lett belőle, tökéletes kép+hang, viszont távirányító itt kaputt:)...Ki érti?Én nem igazán. Lehet hogy Vista lesz a nyerő? Nem szeretném:(

(#686) #65675776 válasza madár840 (#685) üzenetére


#65675776
törölt tag

A Power Cinema egy dekával se tud többet. De a frontend-ek már csak ilyenek, buta mind, a hw képességeinek csak ~20%-át tudják kihasználni, azt is csak úgy ahogy...

(#687) modflow


modflow
veterán

Van nekem egy Pinnacle PCTV PCI tunerem.

Az a baj, hogy nincs sehol ráírva, hogy mi a pontos típusa. Csak ennyi, hogy PCTV.

Magára a kártyára sincs semmi ráírva. És ehhez kellene Windows 7 driver, de így nem találok.

Tudna valaki segíteni?

(#688) LeslieE30 válasza modflow (#687) üzenetére


LeslieE30
csendes tag

Hello

Innen tudod letölteni:
[link]
Win7-hez van!
de nekem egy kis problémám van vele valamit elrontotam mert minden tökéletes rajta minden mükszik csak a tv adásnál nincsen képem valaki tudna segiteni?

Leslie

(#689) #65675776 válasza modflow (#687) üzenetére


#65675776
törölt tag

Eg ykép nem ártana a kártyáról, akkor kicsit könnyebb lenne beazonosítani. Lehetőleg olyan, amin látszanak a feliratok is...

De ha BT878A-s és x64 alatt akarod használni, akkor felejtsd el.

LeslieE30: Lehet rossz országot választottál. Croatia vagy Germany inkább, a programok többsége kicsit le van maradva (vagy 10-12 évvel), szerintük még SECAM van nálunk.

(#690) modflow válasza LeslieE30 (#688) üzenetére


modflow
veterán

És ez ingyenes?
Mert most elkezdtem letölteni, valami 300 MB. Ugye nem fog felrakásnál kulcsot kérni?

(#691) modflow válasza #65675776 (#689) üzenetére


modflow
veterán

Hát csinálnék én képet, de nincs fényképezőgépem, csak a telón, az nem elég szar, feliratot tuti nem látnál, de keresek képet neten, hátha.

Ezt a "BT878A" -t hol találom rajta, ha ez olyan lenne?

(#692) modflow


modflow
veterán

Hát ilyen a távirányító, meg a dobozán is rajta van ,hogy PCTV/PCTV Pro, de az enyém alap, nem a pro.

Az enyém talán ilyen, bár a link ezt is Pro -nak írja:

[ Szerkesztve ]

(#693) #65675776 válasza modflow (#691) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az egyik chipen kellene lennie.

(#694) pigsty


pigsty
aktív tag

Hi! bocsánat, hogy megint én vagyok.
Balinov, más vki, aki ismeri az eszközeimet...?

Szóval újra raktam az egész Win-t, semmi sallang, úgy már hajlandó
felvenni a Fly TV 2000. Egész jó program lenne egéybként, paraméterezhetőségben, meg felvétel paraizélésében is.
Percenként néhány dropped frame előszokott fordulni, kis állítgatásokkal van, amikor 1-2 van max teljes felvétel alatt.

Ami a legdühítőbb a Fly TV-ben, hogy ha csatornát váltok, VAGY (composit, de mindegym ilyen) Videonál, ha VHSnél nagyobb jelkimaradás, vágás van,
minden alkalommal leviszi a program a hangerőt nullára, nekem kell az egér görgőjével (arra van beállítva) vissza vinni mondjuk 50%-ra.
Hiába ikszelek minden variációt, a hangerőt csak azért sem tárolja el. Minden alkalommal nekem kell visszaállítani, örjítő, főleg felvétel közben.

Dropped frame mentes felvételhez meg kikapcsoltam a Fly felvevő részénél a képet, felvétel közben, de akkor nem tudom a hangerőt állítani. És egyszerűen lemegy ez a szar nullára. Nem értem, miért nem hajlandó eltárolni az előzőleg beállított hangot. Halvány sejtelmem van, hogy talán a DMA-s hangátviteli mód a ludas, de ez sem biztos.
Oké, hogy béta, meg magánember fejleszti, meg a konfigom is egy szar, de ezért vegyek új konfigot?

Hiszen PCI slotos a tuner, ráadául kölcsön szar, nem ám egy aver..........
az illetőnek meg mondom, akitől a tuner kölcsön van, vacakoljon ő vele, meg a VHs-el. Kár, ritka filmek.....
beraktam a beállításokról a screenshotot, hátha súg hozzáértőbbeknek.
köszi, üdv, helló!



[ Szerkesztve ]

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy véreb.

(#695) pigsty válasza pigsty (#694) üzenetére


pigsty
aktív tag

na, a tunermodellek közül lehet választani, meg is néztem, philips 8275A-s a chip, ott lehet a signal lostnál mute -t ki/be kapcsolni.
A fenti gondom ezzel megoldódott, kár, hogy aztán,, ha csak rámegyek a recordra, fagy, szaggatott hanggal, úja is indul. :(((

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy véreb.

(#696) alph4


alph4
tag

Lenne egy kis gondom. 3év után újra elővettem az InnoDV SmartTV tv tunnerem de valamiért nem akar működni, útoljára sztem XPn volt fent mikor használtam és InterVideo WinDVR 3-el rögzítettem.

Na már most Win7 x64 Pro van felrakva, mint mindent ezt is felismerte gond nélkül de FlyTV P30+ néven van a driver, úgyhogy a régi driverét fel sem birom rakni mivel írja hogy ez az újjabb. Próbáltam több pvr programot felrakni több kevesebb sikerrel, de végül egyikkel sem adott semmi képet.

Már abban sem vagyok biztos hogy jól van összekötve. VHS felvevöről akarok rögzíteni, tehát van egy (OUT)Scart, amibe van egy RCA-RCA kábel(sárga video) az megy a tunerbe + két RCA (fekete-piros) aminek a jack dugós vége megy a hangkártya Line-In-ébe.

tuner így néz ki: [link]

Remélem vki tud segíteni, mert most már végleg elakadtam vele. :Y

[ Szerkesztve ]

(#697) Antee


Antee
tag

Sziasztok!

Van egy Asus My Cinema P7131-es TV-tunerem, tegnap óta van fent a gépen Windows7 Ultimate, és azóta a távirányítóra nem hallgat a tuner programja... Van szerintetek ennek köze az új OS-hez? Ha igen, mi lehet a megoldás?
Esetleg újabb verzió kellene a Power Cinema-ból? (A win 7 64 bites verziója van fent)

Előre is thx a segítséget! :)

Ami ingyen van, az minden pénzt megér!

(#698) Dr.Speed válasza tulipanocska (#675) üzenetére


Dr.Speed
csendes tag

hahó!
nekem egy Acer laptopom van, amiben szintén Avermedia dvb-t tuner található, a probléma nálam is fent állt amíg Vistát használtam, az adók megjelentek de nem lehetett lejátszani őket. Mióta Windows 7 van fent a gépen, több csatornám van és minden lejátszható, konkrétan m1 Hd, m2 Hd, duna Hd, Duna II, Rtl klub, TV2, euronews, ATV(kódolt, fizetős), HírTv(kódolt, fizetős), ezek mellett mr1, mr2, mr3. A tv-zésre a media center használom.

(#699) modflow


modflow
veterán

Hát nem megy W7 alatt.

Ez a: Pinnacle PCTV Hybrid Pro PCI jó tuner szerintetek?
Ez elvileg már megy W7 alatt is.

(#700) vzs


vzs
tag

Üdv, ma lecseréltem a geforce videó kártyámat egy Ati radeon HD 4850-esre. Van egy Leadtek Winfast DTV2000H tv kártyám. Oprendszer: Windows 7 64 bit. Az előző videó kártyával tökéletes volt a képminőség, ezzel a kártyával viszont iszonyatosan kockás az egész. Olyan, mintha nem lenne élsimítás. VMR 9 módban van a kép, mint eddig. Overlay módban viszonylag tűrhető a kép, csak a windows visszavált egyszerű színösszeállításra. Mi lehet a gond, mit kellene átállítani, hogy újra szép legyen a kép?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.