Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) kov93


kov93
csendes tag

Sziasztok. Én is kábel tv-vel szenvedek. Vmi miatt nagyon rossz minőségű a kép. Nem tudjátok h miért?
A szűrőnél no filter választottam mert csak ott jönnek be a csatornák.
De elég bosszantó, hogy megveszek minden kábelt elosztót 2000Ft-ért és akkor még nem is jó.

(#1052) kov93


kov93
csendes tag

qwerxx!!! Neked sikerült megoldani a problémád?

[ Szerkesztve ]

(#1053) Pitterix válasza kov93 (#1051) üzenetére


Pitterix
őstag

Nálad legalább vannak adók, nálam meg sem találja..... :(

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#1054) qwerxx


qwerxx
csendes tag

Na nekem is sikerült megoldani a problémát. Beállítással volt probléma. bejöttek már az adók de nagyon rosszul. Áthoztam szüleim tv-jét azon is rossz volt. Ezért a kábelekkel próbálkoztam játszani. Végül sikerült.Az volt a baj hogy az f aljaztba kicsi volt a kábel amit hagytam.( a közepében az a réz drót). Ezután gyönyörű volt a kép. De kihúztam míg visszarendeztem mindent és mire visszadugtam megint rossz volt. :S. Most megint sikerült addig állítgatni míg bejött szemcsésen a kép. Most már mondom jó lesz így is. A tunerem érzékeny az f aljzatra.Pedig direkt nem az olcsóbbat vettem hanem a drágábbat.. Megtoldottam egy hosszabítóval és így jön be szemcsésen a kép. Hosszabító nélkül meg fekete fehéren jön be meg zúg. Nem tom mi lehet a baj. Most majd veszek egy újabb f aljzatot hátha azzal jó lessz.

(#1055) qwerxx


qwerxx
csendes tag

De legalább már van kép :D

(#1056) qwerxx


qwerxx
csendes tag

Most ahogy nézem lehet azzal van a gond hogy gagyi az f aljzatom. ez van nekem és én 450Ft-ért vettem a tv boltba. és volt 70ft-ért is. Gondoltam ez jobb mivel drágább az közbe ez is gagyi szar csak a tv-s árulja drágán.

(#1057) usza


usza
tag

Üdv!
win7 64 bit-es gépbe tett már be valaki hauppauge wintv-pvr350-es karit? Ha igen, mi a tapasztalat?

HACCP készítés, oktatás, élelmiszeripari üzemek technológiai és higiéniai tervezése, akár teljes körű ügyintézéssel, gyártmánylap készítés, tápérték számítás, allergén tartalom meghatározás, stb.

(#1058) csikosdapro


csikosdapro
tag

Sziasztok!

Problem -> PCTV Analog Stick (170e) -> WIN7 x64

Nah a problémám -> DigiTV beltéri után RCA-val elhoztam a gépig a jelet, a TVCenterPro beállításainál nem találok a TV-nél csatornát... , de a Hardver-nél ott az előnézetben látom is meg hallom is az adást, de máshol nem tudom áthozni...

Próbáltam AM Capture-t ott csak a kép jön át a hangot nem tudom belőni

Media Centert javasolták, ott átjön a varázslónál, de kér vmi infravörös cuccot, ami nincs és így nem tudok a beállításainál tovább menni akár antenna, kábel, műholdra megyek mindegyiknél kéri az infrát

Valaki pls segítsen szórakoztam vele pár órát, de nem tudok rájönni mi a probléma! WINXP-n is néztem a másik rendszerem azon se talál adót, nem tudom hol állítsam be vagy hogy csináljam, de már annyira idegben voltam, otthagytam az egészet és csak ma próbáltam újra....

De mondom a hardvernél ott beállítom hogy milyen tuner, kompozitról jön a cucc és kisképernyőn minden problem nélkül jön a kép és a szöveg, de máshol nem tudom elővarázsolni

Előre is köszönöm

(#1059) #65675776 válasza csikosdapro (#1058) üzenetére


#65675776
törölt tag

A STB-on kell csatornát váltanod. Hangolni meg nem kell semmit a gépen, csak át kell állítani a sw-t kompozit bemenetre.

(#1060) csikosdapro válasza #65675776 (#1059) üzenetére


csikosdapro
tag

Hol állítsam be? :$ azt tudom hogy a digi beltérin tudok váltani csak csatornát, de hol álllítsam be a a tvcenter pro-n?

(#1061) #65675776 válasza csikosdapro (#1060) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mondjuk olyat kellene keresned, hogy Bement, vagy Forrás. Magát a programot szerencsére eléggé régen volt "szerencsém" használni, már nem tudom mi merre van benne...

(#1062) szrxx


szrxx
tag

Sziasztok!

Egy Pinnacle hybrid stick tunerrel rendelkezem. Az a problémám, hogy az asztali gépen(amd X2,ati 4830) szaggat az adás míg a laptopomon(intel centrino2, nvidia 9200GS) tökéletes?
Lehet ez ati, nvidia para?
Vagy esetleg más probléma Valakinek valami ötlete?Köszönöm! :R :R :R

Üdv

Hol alszanak az álmos bitek????? - A Hálókártyán

(#1063) Biriboyka


Biriboyka
senior tag

Gigabyte U8000. Kép van hang nincs Win7 alatt. Szerintetek mi lehet a gond? Leszedtem a win7 drivert, feltettem mindent és tökéletesen müxik csak a hang nincs meg mert csak serceg.

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#1064) Biriboyka válasza Biriboyka (#1063) üzenetére


Biriboyka
senior tag

A vicc az egészben, hogy a kábeltv-n keresztül probáltam, de semmi pedig minden telepítve viszont a rádiónál meg istenes szól. :F

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#1065) ElVisZ


ElVisZ
tag

Hali

Tudna nekem valaki olyan tv néző progit mondani a tuneremhez (Aver TV Hybrid Volar HX) amivel az oladalarányokat teljes képernyőnél szabadon lehet változtatni mint a MPC-HC-nál a numerikus billentyűkkel?

Mert pl amikor a olyan film vagy meccs megy a tv-ben amin ott van a fekete csík alul felül és ha kiteszem teljes képernyőre akkor csak egy kis négyzetben megy a tv, hameg megbontom a képarányt akkor pedig csak széthúzza a képet de a fekete csíkok ott maradnak és torzul a kép. Bocs ha túl laikusként írtam, de remélem hogy érthető volt... :U

(#1066) #65675776 válasza Biriboyka (#1063) üzenetére


#65675776
törölt tag

Win7 mixerében nincs véletlenül lenémítva? Esetleg lehet, hogy finomhangolni kell.

Az aláírásod viszont hoszabb, mint a megengedett. Rövidítsd le, hogy elférjen három sorban!

(#1067) mtoffie


mtoffie
csendes tag

Sziasztok!
Akadt egy kis gondom. Nem vagyok jártas a dolgokba, éppen ezért kérem a segítségeteket. Van egy Win 7 64bit-es op rendszerem amihez vettem egy Gigabyte GT-P5100 analóg TV/FM tuner kártyát. A tv szolgáltató a Digi csillagpontos rendszerben kiosztott hálózattal (analóg adás, és vagy digitalizált). Az észlelt jelenség a saját programja futtatásánál, hogy kép nincs hang van. A gond az, hogy megkerestem a kártya win 7-es driver-ét lefrissítettem, de a jelenség fenn áll. A Media center is felismeri, de nem talál adást. Erre tudtok valami megoldást? Vagy esetleg javaslat is érdekelne, hogy milyen kártyára cseréljem! Segítségeteket előre is köszönöm!

"Csak a jövő édes ami nem jön el!"

(#1068) Pitterix


Pitterix
őstag

Gondoltam beírom mire jutottam.
Ugyebár vettem L.W. DTV1800H kártyát, amivel küzdöttem, próbáltatok segíteni.
Na odáig eljutottam, hogy beismertettem a nevét végre, de tovább nem. Semmilyen driver nem segített, úgyhogy eladásra kerül a kártya.
gondoltam berakom a régi PCTV 110 kártyámat, hátha és mit ad Isten, működik. Bár feltelepítés után egyszer találkoztam kék halállal, de elvileg most hibátlan....
Na erre varrjatok gombot!

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#1069) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Sziasztok, van egy Leadtek DTV 2000H Plus típusú TV tunerem, de nincs rajta hang, próbáltam frissíteni a progit, meg kodeket, de nem igazán értem, hogy csinálja vagy nem, mert az egyikhez kiírja, hgy installed, meg updated, a másikakhoz nem, de akármit állítok be a beállításoknál, nem akar hang lenni:(
van egy Creative Audigy hangkártyám, win7 32 bit alatt van hang, adás is van, de hang az nincs. tud vki segíteni ez ügyben?
előre is köszi

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1070) Magnat


Magnat
veterán

Hi,

félig off, illetve attól függ, hol a hiba :-)
Vettem egy olcsó DVB-T tunert: Klikk
A gond röviden az, h semmi sem jön be rajta :D
A hozzá adott antenna nem túl nagy de azt gondoltam, h a növelt adóteljesítménnyel Kispesten már bejön vele valami, de sajnos nem, ezért kitettem az erkélyre, úgysem, aztán az antenna helyére egy 2 méteres rézkábelt tettem, de így sem talált semmit. A kérdésem az, h a scan és advanced scan opciók közül (Klikk) kell-e vmit állítani vagy elméletileg így is meg kellene találja a csatornákat?

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#1071) #65675776 válasza Magnat (#1070) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ennyiért kár volt e-bay-ről rendelni. Mo-on is vehettél volna -10k körül ilyen tunert...

Egyébként meg mivel nem ismerjük a tunert, ezért segíteni sem tudunk. Ki kell próbálni.

Azt viszont nem árt tudni, hogy értelmes vételt csak közvetlen rálátással tudsz majd produkálni.

(#1072) Magnat válasza #65675776 (#1071) üzenetére


Magnat
veterán

Ööö, mennyi az a -10k, ők adnak pénzt ha veszek egyet? :) Vagy nem értem, nem néztél el vmit az árral kapcsolatban? 10.25 usd az mai áron 2030 forint és ennyiért házhoz is hozta a postás... ennyiből itthon akkor lenne meg, ha 500 forint lenne maga a kütyü.
1ébként azért tettem be egy shotot az advanced settingről, h hátha van vmi paraméter, amit mindenképpen állítani kell ahhoz, h az automata hangolás megtalálja ... sajnos nincs közvetlen rálátásom, de légvonalban kb 2.5 km-re vagyok a Száva utcai toronytól, azt reméltem az elég lesz... na mind1, majd a tövében megállok kocsival és onnan megpróbálom.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#1073) csab2


csab2
veterán

Segítséget szeretnék kérni:
Gigabyte GT-P8000 tunerkártyát vettem és nem működik Win7 Enterprise alatt. Rendesen feltelepül, semmi hibát nem ír az eszközkezelő sem. Amikor elindítom a kártyával adott Presto! PVR-t, hibaüzenettel leáll. XP kompatibilis módban is ez a helyzet. A hibaüzenet ennyi: "A program helyes működése hiba miatt megszakadt. A Windows bezárja a programot és értesíteni fogja Önt, ha megoldást talál a problémára."

Egy Leadtek kártyát cseréltettem a boltban erre, mert az sem ment. Írtam is itt a fórumon. Az valami WDM eszközt hiányolt. Ez most semmit sem ír ki, amin el lehetne indulni.

Van valakinek valami ötlete?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#1074) buzasibg


buzasibg
csendes tag

sziasztok
az lenne a kérdésem h ezzel a tunerrel:
http://lingvin.hu/index.php?termekdesc_id=8838&back=TV%20Tuner

kapok-e átalakitot, mert kméten lakom, és adnak hozzá egy botantennát, de azzal nem tudok itt fogni semmit

és hogy eegy tetőantennához kapok-e vmit vagy házilag kéne hozzá barkácsolni vmit?

Welcome

(#1075) spaaan


spaaan
csendes tag

sziasztok remélem tud valaki segíteni kezdő vagyok a tv tunerek kezelése terén és lehet hogy már más megkérdezte (akkor elnézést kérek a lustaságomért hogy nem olvastam végig) kaptam egy régi Mercury tv tuner kártyát de csak XP-s dryver van hozzá a telepítőlemezén próbáltam keresni vista vagy ne ad isten win 7 re dryvert de sajnos eredménytelenül gondolom itt hamarabb kapok választ hogy érdemes e keresgélnem vagy hagyjam az egészet a p....ba előre is köszönöm a segítséget :F :F :F http://www.mercury-pc.com/product-detail.php?link=p-addcards&subtitle=Add-On%20Cards&productid=97

[ Szerkesztve ]

(#1076) #65675776 válasza Magnat (#1072) üzenetére


#65675776
törölt tag

Csak egy nagyságrendet tévedtem... Egyébként ~10k akart lenni.

De Te tudod, hogy megéri-e, hogy van egy eszközöd, amivel kapcsolatban senki nem tud segíteni...

csab2: Talán mert az adott sw nem támogatja rendesen a W7-et... Keress hozzá frissítést, bár a mellécsomagolt 3rd party frontendekhez tipikusan ilyesmi nem jár, legalábbis nem ingyen.

spaaan: A drivert, nem y-nal írjuk...

Egyébként meg simán lehet, hogy azért nem találsz hozzá, mert nincs. Elvégre Mercury.

[ Szerkesztve ]

(#1077) csab2 válasza #65675776 (#1076) üzenetére


csab2
veterán

Köszönöm a válaszod!

Közben eszembe jutott valami. Ehhez a kártyához adtak egy DVB-T botantennát. A Media Centerrel működik is a dolog, bejönnek a csatornák. Az a probléma, hogy szétesik a kép meg hasonlók. Gondolom ez az antenna miatt van. Egy nagyobb antennával gondolom jobb lesz a vétel. Nincs tapasztalatom DVB-T-vel.

A Media Centerben nem lehet beállítani az analóg tunert? Csak a DVB-T tunert ajánlja fel.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#1078) csab2 válasza csab2 (#1077) üzenetére


csab2
veterán

További próbálgatások a következő eredményt hozták: telepítés után a Presto!PVR rákérdez a bementi eszközre. Ha itt a DVB-T-t választom, akkor működik a dolog! Ha az analógot, akkor kampec. Ha először a DVB-T-t választom és később átállítom, akkor is kampec. Tehát az analóggal van baj.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#1079) #40835072


#40835072
törölt tag

Lenne egy Pinnacle 110i PC Tv tunerem!
nincs hozzá semmi tartozékom se driver se semmi!
mit kell vennem hogy tudjak tv z ni?
de nem úgy hogy kábellel rákötöm a dekóderre!
láttam olyat hogy tv tuner antenna! olyat kell venni?

(#1080) csab2


csab2
veterán

Tudtok ajánlani valami TV-tuner programot? Szeretném kipróbálni a kártyámat másik programmal is.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#1081) Csaszykj


Csaszykj
aktív tag

Sziasztok!

K-World KW-TV878F tipusú tunerkártyához esetleg valaki drivert tudna?

Goggle, gyártó oldala - 0.

Csak fizetős lenne, az meg nem buli.

Köszi!

(#1082) opzozi


opzozi
tag

Sziasztok a következő problémám lenne.
Van egy Leadtek PVR2100-as TV tunerem és amikor beállítok egy előre ütemezett felvételt, akkor se kikapcsolt se készenléti módban nem hajlandó bekapcsolni a gépet. BIOSban minden be van állítva és elvileg jó is, mert kikapcsolt állapotban a távirányítóval simán be tudom kapcsolni a gépet.
Valakinek valami ötlete van?

Xiaomi Poco X3 Pro

(#1083) #65675776 válasza opzozi (#1082) üzenetére


#65675776
törölt tag

Wizard és a DTVSchdl.exe fut? Miután az időzítés megtörtént SystemTray-en megjelenik az óra ikon?

Egyébként meg nem jó topic. A Leadtek belső tévétunereknek van saját topicja.

(#1084) bzoley válasza opzozi (#1082) üzenetére


bzoley
veterán

Kikapcsolt állapotból nem lehet felvételt indítani.

(#1085) opzozi válasza #65675776 (#1083) üzenetére


opzozi
tag

Fut mind a kettő. És megjelenik.

Xiaomi Poco X3 Pro

(#1086) opzozi válasza bzoley (#1084) üzenetére


opzozi
tag

[link] Ebben a cikkben az áll, hogy "... a felvételeket ütemezhetjük, az elkészül akkor is, ha a gép készenlétben, vagy hibernálva volt, ..."
A kikapcsolt állapotot megértem, de készenlétben sem kapcsol be.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Poco X3 Pro

(#1087) jfehervari


jfehervari
tag

Üdv!

AVerTV CardBus Plus
E501R

Ezt a tv tuner kártyát használnám Windows 7 32bit en.De nemtalálok drivert amivel müködne,valaki tudna segíteni? Xp jó volt.

(#1088) Balinov válasza jfehervari (#1087) üzenetére


Balinov
félisten

Ezeket vegigzongoraztad mar? Nem mai egyik sem, de vista x86/x64-hez irja, azok a driverek meg nagy eselyel jok win7 alatt is.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1089) KillArmy


KillArmy
tag

Sziasztok!
Pár hónapja kaptam egy Hauppauge TV tuner kártyát ( belső ) egy barátomtól. Elég régi, de működött minden, semmi probléma nem volt vele (Win XP-n futott), ám a minap raktam fel a Win7et, és már nem tudom feltenni a programját ( a driverek még felmennek simán ), kiírja, hogy nem kompatibilis az oprendszeremmel. Netről szedtem pár frisebb programot, de azok vagy nem mennek fel, vagy a végén kiír valami olyasmit, hogy csak európai "board" (?)-al használható az egész, nekem meg US van.
Na bocsi az össze-visszaságért, nemnagyon értek a dologhoz, csak annyit kérdeznék, hogy vegyek-e egy újabb kártyát, vagy meg lehet-e még ezt csinálni? Köszi

ui.: A kártyáról a következő adatokat sikerült leolvasnom :) : PAL-B/G
34604 REV E148

ui2.: Eleinte felment egy régebbi WinTv program, de azzal nem volt hang!

(#1090) #65675776 válasza opzozi (#1085) üzenetére


#65675776
törölt tag

Lehet még az ok, hogy a beállított kezdési idő túl közel van az aktuális időhöz (bár ezt az újabb PVR2-knél nem tapasztalom).

Bezavarhat még más eszközök drivere is, amennyiben nem támogatják rendesen az energiagazdálkodást (nem egy ilyen driver van még napjainkban is!).

Illetve nem írtad milyen OS, de Vista és W7 alatt engedélyezve kell legyen az Allow wake timers is (fogalmam nincs hogy van magyarul).

(#1091) opzozi válasza #65675776 (#1090) üzenetére


opzozi
tag

Jelenleg W7, de ezt az opciót merre keressem?
Köszönöm a választ.

Xiaomi Poco X3 Pro

(#1092) bzoley válasza opzozi (#1091) üzenetére


bzoley
veterán

Itt:[link]

(#1093) opzozi válasza bzoley (#1092) üzenetére


opzozi
tag

Köszönöm szépen.
Sajna ez is kilőve, mert be van kapcsolva. :S
Aki magyarul keresné annak írom, hogy "Felébresztési idők engedélyezése" néven szerepel.

Xiaomi Poco X3 Pro

(#1094) Fooler89


Fooler89
őstag

Sziasztok lehet rossz helyen teszem fel a kérdésemet ami egyben azt is jelenti, hogy a keresőt se tudom használni.

Pctv 110i Turnerrel nézném a tv adást de néhány csatornának nagyon rossz a kép minősége (hangyás). Próbáltam kézzel finomhangolni de az se segített. Gondoltam, megnézem a csatlakozásokat, itt találkoztam egy olyan jelenséggel, hogy a kábel külső borítása megrázott, nem is egyszer. Hol tudok ilyen témába segítséget kapni?
Ha itt is, akkor miket kell leellenőrizni? Sajnos a falban behúzva van a kábel szóval kényes lenne végignézni, hogy nem-e törött a kábel. Ha viszont az lenne hiba akkor meg a csere miatt úgy is ki kéne szedni de gondoltam előtte megkérdezek valakit aki jártas a témában.

(#1095) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

hy

nem tudok rájönni, hogy egyesével hogy lehet csatornát keresni. mindent megtalált csak az M1-et nem, de nem indítom el még egyszer az autó hangolást, mert már elneveztem a csatornákat.

kábel és adaptív keresés van beállítva. kábel szolgáltató: Vidanet. miért nem találja az M1-et? és hogy tudom megkeresni?

WinFast TV2000 XP Expert és WinFast PVR2

Aurea mediocritas

(#1096) #65675776 válasza AXisBOLD (#1095) üzenetére


#65675776
törölt tag

Válaszoltam a Leadtek topicban.

(#1097) Cimbooora


Cimbooora
aktív tag

Üdv!
Van van egy gigabyte p6000-es tunerem.
Windows Media Centeren szoktam nézni a tv-t, de sajnos a napokban mindig akadozik a kép és a hang kb 20 mp elteltével, minden adónál.
Régebben nem akadozott, pedig ugyan ez a gépem volt, CSAK.
A videókártyám változott , de az nem gond, hisz 4830ról 5750-re váltottam, ami viszont gond lehet, az a memória, ami kevesebb lett.
Viszont nincs kihasználva a 1,5 giga, régen 2gb-al nyomtam, de a 1,5 gigánál is azt jelzi a gép, hogy nincs kihasználva.

Lehet, hogy a vinyó miatt akadozik? mert néha játékoknál is akadozik kis időre.

Válaszaitokat előre köszönöm. :R :R

(#1098) garincsa96


garincsa96
csendes tag

hello

problémám akadt egy winfast tv2000 xp deluxe kártyával
van ugyebár hozzá vista driver (32-es és nekem is olyan)

aztán felrakom a pvr2-őt (mert elvileg csakis azzal jó), majd az közli velem, hogy hiba képalkotás közben, az opciókban pedig nincsen semmilyen multimédia eszköz (egy üres lenyíló lista)

az eszközkezelőben pedig azt írja hogy nincs vagy nem igényel drivert
namostakkormitcsináljak? :W

(#1099) Ery


Ery
tag

Hi! hozzájutottam egy dongle h usb-s tunerhez, telepítettem először kifagyott a program (PVR2) majd mikor átállítottam a kompatibilitást már elindul de azt irja, hogy hiba a képalkotásban és nem keresi a csatornákat sem... aki tud segíteni pls irjon. köszönöm előre is

(#1100) Baloo76


Baloo76
csendes tag

Sziasztok!

A problémám a következő:
Új laptop vásárlás után az eszköz drivere telepítve, majd PVR2 telepítve.
Mindkét folyamat után újraindítás megvolt.
Az eszköz bekapcsolásakor sajnos a következő hibaüzenetet kapom "Hiba a képalkotás során" A beállításoknál a PVR2-ben nem is látja az eszközt, de az eszközkezelőben, és a WinFast wizard-ban is látszik.

OP rendszer: Windows7 HomePremium (x86) teljesen új telepítés (gyári)
Driver: legfrissebb a Leadtek.com-ról, valamint a Remora 6.0.117.7000 -el is próbáltam már.
PVR2: 2.0.324; 2.0.328 valamint 2.0.332 próbáltam.
Laptop: HP ProBook 4520s

Ugyanez a tuner egy asztali gépen Windows7 (x64) alatt, valamint XP alatt is tökéletesen működik.

Valaki legyen szíves segítsen a probléma megoldásában, mert tehetetlen vagyok. :(

Bármilyen ötletet szívesen fogadok, és előre is köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.