Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) Stirbi válasza #65675776 (#1350) üzenetére


Stirbi
addikt

másik topikba beirtam

ha veszek külön hangkarit akkor kössem össze a tv kártyával a mellékelt kábellel? akkor is ha mükszik a hang?

[ Szerkesztve ]

(#1352) #65675776 válasza Stirbi (#1351) üzenetére


#65675776
törölt tag

Azt a hsz-t én is láttam, az ott leírt információk nem lényegesek. Nem írtál le semmit a tömörítési beállításokról, a gép és a videoeszköz összekötésének módjáról, de arról sem, hogy a gép kihasználtsága milyen mindeközben.

Ahogy pl azt sem tudjuk melyik PVR2 verziót használod.

(#1353) Stirbi válasza #65675776 (#1352) üzenetére


Stirbi
addikt

Windows 7 64bit build 7600.16385 WHQLed - ezt a verziot használom a pvr2 ből, nem video eszközröl csináltam felvételt, hanem tv adásrol :),(tömöritési beállitásokat nemvágom, kezdö vagyok a témában)

és megkérdem még egyszer az elözö hsz-ben irt kérdésem, tehát ha nem int. hangkarit használok, de megy a hang faszán a tuneren akkor is használjam azt az összekötő kábelt, amit mellékeltek a tunerhez?
de mondjuk ha jol emlékszem akkor a múltkor nem volt ilyen problémám hogy elment volna a hang felvételkor(még alaplapi hangkártyám volt akkor)

(#1354) Stirbi válasza Stirbi (#1353) üzenetére


Stirbi
addikt

elnézést, int. hangkarival is elmegy a hang amikor tömörittetlen avi-ban szeretném felvenni a tv adást.

(#1355) balazsbük


balazsbük
tag

Sziasztok!

a segítségeteket szeretném kérni!

Van egy Dell N5010-22 es laptopom hozzá egy Sennheiser fejhallgató és most veszek egy Audinst HUD MX 1-et a Sennheiserhez....

Szeretnék venni egy olyan tv tunert amivel lehet osztrák adókat befogni elsősorban ORF1-et jó minőségben.
Ausztriában szeretném mindenképpen megvenni és keresgélek már neten.
Nem voltam még Saturnban sem media Marktban és fogalmam sincs merre induljak el ebben a témában.
Annyit tudok róla,hogy kis antenna van a laptopra dugva?????
Bluetooth van a gépemen ha ez számít...meg hdmi.... meg 3 usb meg egy eSATA.....

Albiban lakom és nincs sok helyem a cuccnak ezért nem akarok nagy TV TUNERT venni.
Van rá 70 €
Ötleteket várok kérlek írjatok! Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Dell Inspiron N5010-22 | Sennheiser HD 25-1 II | Audinst HUD MX-1 | Canon Ixus 310 HS | Navon N750 |Microsoft XBOX 360 Kontroller | Nokia 701 | Samsung Galaxy S4 |

(#1356) #65675776 válasza Stirbi (#1353) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ez mondjuk a W7 verziószáma, nem a PVR2-é. A PVR2 verziószáma pl így néz ki: 2.0.3.35 (beta). (Természetesen az utolsó számjegyek eltérhetnek.)

Ha a tömörítési beállításokat nem ismered, akkor gondolom valamelyik előre definiált felvételi profilt használod.

De most ez így hirtelenjében részletkérdés lett, mert legalább az OS fajtáját tudjuk. Eddig ez az információ is kimaradt, pedig létfontosságú. A probléma egyébként a Conexant CX2388x chipek referenciadriverében van (32 bites DMA), amit a Conexant a mai napig nem javított. A gyártók pedig nem szokták saját hatáskörben javítani az ilyen hibákat, csak a saját tunereikhez igazítják a drivert. A problémát el tudod hárítani, mégpedig azzal, hogy kiveszel 2GiB RAM-ot a gépedből. A hiba ugyanis csak >2GiB RAM esetén jelentkezik.

A hangcsúszás egy másik dolog. Azt sw encoder esetén nem lehet 100%-osan elkerülni. Tévhit, hogy ha kellően erős a gép, akkor ez nem okozhat problémát! Bármikor előfordulhat ugyanis, csak a hw encoderek esetében zárható ki a lehetősége. Az meg a Te kártyádon nincs.

Viszont két esetben javítható a hangelcsúszás:
1. Ha állandó mértékű, akkor egy sima hangsáveltolással megoldható. Ehhez vagy újra kell multiplexelni a video-t (újratömörítést nem igényel), vagy csak a fejlécét módosítani (tulajdonképpen újramultiplexeléskor is ez történik). Illetve sok lejátszó lehetőséget is ad eltolási idő megadására.
2. Ha folyamatosan növekvő az elcsúszás mértéke, akkor framerate konverziót kell alkalmazni, ez viszont áttömörítést igényel.

Viszont amennyiben az elcsúszás mértéke folyamatosan változó, akkor nem könnyen orvosolható a probléma. Ehhez fel kell darabolni a filmet, és részenként végrehajtani a 2. pontot.

(#1357) Stirbi válasza #65675776 (#1356) üzenetére


Stirbi
addikt

,,Windows 7 64bit build 7600.16385 WHQLed,,- ezt az officiális oldalrol ovlastam le a pvr2 mellé volt irva

az alapbol ott lévö profilokat használom :K

ezt ,,De most ez így hirtelenjében részletkérdés lett, mert legalább az OS fajtáját tudjuk. Eddig ez az információ is kimaradt, pedig létfontosságú. A probléma egyébként a Conexant CX2388x chipek referenciadriverében van (32 bites DMA), amit a Conexant a mai napig nem javított. A gyártók pedig nem szokták saját hatáskörben javítani az ilyen hibákat, csak a saját tunereikhez igazítják a drivert. A problémát el tudod hárítani, mégpedig azzal, hogy kiveszel 2GiB RAM-ot a gépedből. A hiba ugyanis csak >2GiB RAM esetén jelentkezik. ,, melyik hiba kiküszöbölésére is irtad? :B

ha veszek külön hangkarit akkor kössem össze a tv kártyával a mellékelt kábellel? akkor is ha mükszik a hang?

(#1358) #65675776 válasza Stirbi (#1357) üzenetére


#65675776
törölt tag

A hivatalos oldalon ez szerepel. Sehol nem látom az általad írt verziószámot a PVR2-re vagy a driverre vonatkozóan.

Arra a problémára megoldás, hogy néha beakad, szaggat a hang. Ezt ugyanis a magas CPU terhelés okozza.

Csak akkor vegyél külön hangkártyát, ha normálisat veszel. A mindenféle olcsó cuccokkal nem leszel előrébb, a hangcsúszáshoz ugyanis hozzájárul az is, hogy a hangkártya nem képes pontosan tartani a mintavételi frekvenciát. Az átkötéses megoldás egyébként stabilabb, mnt a PCI Audio.

[ Szerkesztve ]

(#1359) Stirbi válasza #65675776 (#1358) üzenetére


Stirbi
addikt

Win7 64bit sorában ott van ;)

Az alaplapival is csuszott a hang, s az audigyvel is, a héten jön a xonar ds hangkarim, az alaplapihoz képest hangzásban zenehallgatáskor elég sok változást vettem észre :K , sokkal lágyabb és kifinomultabb lett a hangzás.

az átkötésnél mindkét hangkari ugyan ugy csatlakozzanak a kábel ,,pin,,-jei? mert ugyebár forditva is belehet kötni, hogy is van a helyes becsatlakoztatása a kábelnek? mivel a kábelon 4 pinből 1 üres, és ugyebár akkor már mindjárt nem mindegy, hogy hogyan csatlakoztatom

[ Szerkesztve ]

(#1360) Stirbi válasza Stirbi (#1359) üzenetére


Stirbi
addikt

jaés a driver dátum/verzioszám ül!

6.0.109.7002
(2009/10/21)

(#1361) #65675776 válasza Stirbi (#1359) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az nem a driver verziószáma, az egy oszloppal előrébb van.

Az egyik be nem kötött vezeték az egyik földvezető (rossz kifejezés, de most nem bonyolítom). Ettől függetlenül fordítva bekötve is működik a dolog, csak a két hangcsatorna cserélődik meg.

(#1362) Stirbi válasza #65675776 (#1361) üzenetére


Stirbi
addikt

köszönöm

6.0.109.7002

(#1363) balazsbük válasza balazsbük (#1355) üzenetére


balazsbük
tag

nekem senki sem ír?:(

Dell Inspiron N5010-22 | Sennheiser HD 25-1 II | Audinst HUD MX-1 | Canon Ixus 310 HS | Navon N750 |Microsoft XBOX 360 Kontroller | Nokia 701 | Samsung Galaxy S4 |

(#1364) master90


master90
aktív tag

sziasztok !

Van egy régi tv tuner kártyám és nem találok egy működő drivertsem
Egyébként Pinnacle PCTV SE/Plus/Rave/Pro lenének jók fel raktam az 5.11
de ahhoz meg nem volt driver csak maga a program !

Előre is köszönöm !

(#1365) Kis Joe


Kis Joe
aktív tag

Sziasztok!
Van egy Pinnacle PCTV Nano Stick DVB-T 73e típusú tunerem. AZ a gondom vele, hogy mpeg2 kódolásban keres, pedig tudtommal a mindigtv mpeg4 kódolású.
Tudna ebben valaki segíteni?
Köszi!:R
Ja és BUÉK

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#1366) denesdr


denesdr
addikt

Sziasztok!

Adott egy Leadtek PXDTV2300 tunerkártya, legújabb driverrel, legfrissebb PVR2 -vel. Működik is, minden szép és jó leszámítva a felvételt, ugyanis 10-20 másodpercen belül elkezd akadozni a felvétel 1-2 másodperces rendszerességgel. Próbáltam más bitrátával mpeg1, mpeg2, újratelepítettem, friss Windows install is volt de semmi változás. Proci PhII x4, oprendszer Win 7 x64, semmilyen codecpack nincs fent, csak a gyári win -es cuccok. Ja és Windows Media Centerrel nem csinálja az akadozást teljesen jó a felvétel. Prociterhelés felvételnél nem éri el a 10% -ot sem akár PVR2 akár WMC.

Valakinek valami ötlet?

(#1367) Kis Joe válasza denesdr (#1366) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Szia!
Nekem egy tippem van, de lehet hülyeség.
Nekem úgy voltak akadozásaim (nem tv tunerrel) hogy a hdd alacsony fordulatszámon ment és így sokkal lassabban dolgozott a gép. Míg a media center egy win alkalmazás amivel lehet emiatt megdolgoztatja a gépet és ezért felpörög a hdd. Én ezt a hd sentinel-el oldottam meg, ha a kis ikonként fut akkor nem megy túl alacsony fordulatra a hdd.

Másik hasonlóó gondom az volt (win vista) hogy túl alacsonyról indult a proci alap órajele, és így tetű lassú volt (phenom x3). Az energia beállításoknál a minimum órajelet 5%-ról 45%-ra állítottam és sokkal pörgősebb lett a gép.

Ennyit tudtam segíteni én...

Elnézést ha hülyeségeket írtam, nekem ez a tippem van csak...

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#1368) #65675776 válasza denesdr (#1366) üzenetére


#65675776
törölt tag

Próbálj ki egy régebbi PVR2-t. Az újabbakon néha érződik, hogy jelenleg turkálnak benne elég rendesen.

(#1369) Kis Joe válasza #65675776 (#1368) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Az én gondomra nincs valami tipped? :U

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#1370) denesdr válasza #65675776 (#1368) üzenetére


denesdr
addikt

Na úgy néz ki, hogy régebbi PVR2 -vel megszűnik az akadozás, de sajna vele együtt a hang is. Bárhova állítom (vezérlőpultban is minden hangeszkösz engedélyezve) nem szólal meg. Összekábelezés nálam nem oldható meg, mert nincs hangkártyámon aux-in.
Végső megoldásként az is jó lenne, ha a WMC -vel tudnék normál mpeg2 -ben felvenni wtv formátum helyett, ezt meg lehet valahogy oldani vagy túl bonyolult? Tényleg nem értem miért bénázik a PVR2.

(#1371) #65675776 válasza Kis Joe (#1369) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ha a sw-e nem támogatja az MPEG4 dekódolását, akkor nem sokat tudsz tenni. Esetleg szét lehet nézni az alternatív tuneres alkalmazások között, de azoknak sokszor problémája akad a hanggal.

Bár a DVBViewer elméletileg jó kellene, hogy legyen.

denesdr: A régebbi PVR2-k (28 előttiek) hivatalosan nem támogatják a PCI Audio-t. Egy regisrty-kulcs hozzáadásával lehet ezek esetében engedélyezni. A következő dolgokat kell beírnod egy szövegfileba és elmenteni mondjuk pcia.reg néven:

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Leadtek\Video\WFDVB-T]

"UsePCIAudio"=dword:00000001

Utána simán duplakattintással hozzáadni a registryhez.

(#1372) Kis Joe válasza #65675776 (#1371) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Mpeg 4 decoder-t tudnál ajánlani valamit? Köszi! Csak Mpeg2 van telepítve a gépemen....

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#1373) #65675776 válasza Kis Joe (#1372) üzenetére


#65675776
törölt tag

Külön nem kell telepítened semmit, ezt a tuner sw-ének kellene támogatnia. Ha az nem képes erre, akkor hiába telepítesz bármit. Próbáld ki inkább a már említett DVBViewer-t.

(#1374) Kis Joe válasza #65675776 (#1373) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Igen, az kérte a telepítés után hogy állítsam be hogy mi legyen az alapértelmezett codec.
Nem értem ezt a ketyerét. Hivatalosan támogatja az mpeg4-et, gyakorlatilag meg nem lehet beállítani rajta....
PCTV 73e nanoStick

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#1375) Stirbi válasza Kis Joe (#1367) üzenetére


Stirbi
addikt

hoppá elolvastam ezt a hdd-s dolgot, és nekem is az 5400rpm en pörgő hdd-re volt beállitva a felvétel mentése, átállitottam a 7200rpm-esre és igy már megszünt az akadás felvételközben :Y :R

de amikor tömörittetlen avi-ban veszek fel akkor még mindig elmegy a hang, nemtudom miért :U

[ Szerkesztve ]

(#1376) Stirbi válasza Stirbi (#1375) üzenetére


Stirbi
addikt

most nem mpeg2nél akad a kép hanem mpeg1nél :D

(#1377) #65675776 válasza Stirbi (#1375) üzenetére


#65675776
törölt tag

A mai vinyók bármelyikének sebessége bőségesen elegendő videofeldolgozáshoz.

(#1378) lacee5050


lacee5050
csendes tag

Hello kedves mindenki

Segitséget szeretnék kérni! van egy ilyen tipusu "tv kártyám"

Philips semiconductors saa7134hl

sajna nincs hozzá semmilyen driverem, progim amivel használni tudnám neten se találtam.
Valakinek van ilyenje légyszi tegye fel a cd-jét h letudjam tölteni:)
vagy bármi ötleted van honnan szerezhetem meg irj pls.
köszi mindenki.

(#1379) #65675776 válasza lacee5050 (#1378) üzenetére


#65675776
törölt tag

Amit írsz, az nem egy konkrét tunertípus, hanem a tuneren alkalmazott decoder chip típusa. Így nincs is hozzá CD. És egy egész CD nem is kell, csak megfelelő driver. Ehez viszont tudni kellene milyen OS alatt akarod beüzemelni.

Egy tanács: a következő kritériummal keresd: +saa7134 +driver

Esetleg utána írhatod még milyen OS-hez kellene.

(#1380) Volcz


Volcz
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ma vettem egy Leadtek tv2000xp global tv tunert, és a beszerelés, telepítések után amikor kipróbáltam minden rendben volt, csak nem volt hang (alapból van hang). Gondoltam lehet nem a legfrissebb a drivert, ezért leszedtem a hivatalos honlapról a legújabbat, de ez után a kép is zöldes színű lett. Van esetleg valami ötletetek?

Köszönöm előre is a segítséget!

(#1381) #65675776 válasza Volcz (#1380) üzenetére


#65675776
törölt tag

És az első próbálkozás során össze is kötötted a tunert a hangvezérlővel?

Egyébként az elszíneződés a nem megfelelő normára utal leginkább. De egy driver újratelepítés is segíthet.

(#1382) Volcz válasza #65675776 (#1381) üzenetére


Volcz
csendes tag

Köszi az ötletet, sikerült hangot csiholnom. Visszaraktam egy régebbi szoftvert és megjavult a szín is, viszont most szinte nézhetetlen annyira hangyás a kép. Nem tudom mi lehet a gond, de nincs beszerelve galvanikus leválasztó. Lehet, hogy ez a probléma? Nem tudom mit jelent a norma?

Köszönöm a segítséget.

(#1383) #65675776 válasza Volcz (#1382) üzenetére


#65675776
törölt tag

A földhurok inkább vibrálást szokott okozni.

A szemcsésedés vagy kábel/csatlakozó probléma, vagy csak nem pontosan vannak behangolva a csatornák. Finomhangolni a Ctrl +/- gombokkal tudsz.

Szerintem a továbbiakban a Leadtek belső tuneres topicba írd az esetleges problémákat.

(#1384) KING1000


KING1000
tag

Sziasztok!

Nem rég vettem egy régi analógos Pinnacle TV tuner kártyát. Az lenne a gond, hogy nem tudok fogni egyetlen egy csatornát sem vele. Próbáltam rengeteg programot... Köztük a DScaler-t és a Windows Media Center-t is.
OEM volt a kari, nem járt hozzá semmi. Csak bedugtam a kábelt és kész. Kéne még valami a működéséhez? Köszi!

(#1385) bzoley válasza KING1000 (#1384) üzenetére


bzoley
veterán

Minimum egy driver.

(#1386) KING1000 válasza bzoley (#1385) üzenetére


KING1000
tag

A Win 7 rögtön frissítette, azzal tuti nincs gond. Más lehet... :/

(#1387) #65675776 válasza KING1000 (#1386) üzenetére


#65675776
törölt tag

A Win7 felrakott hozzá egy drivert, ami egyáltalán nem biztos, hogy jó is. Szóval lehet az is a probléma.

(#1388) KING1000 válasza #65675776 (#1387) üzenetére


KING1000
tag

Értem, köszi! Utánanézek :R

(#1390) ejjj


ejjj
csendes tag

Sziasztok!

Pinnacle PCTV 100i és Win 7 64 párost sikerült már valakinek összehoznia?

Már Windows telepítés közben megáll a gép ha a kártya bent van, most beraktam egy két hetes konfigra, azonnal felismerte, látszólag minden oké. De amint elkezdeném használni a kártyát, tuner-svideo-composite módban is kifagy a gép, de nem csak a program, maga a proci is megáll, csak reset segít. Ha letörtlöm az alap win 7 drivert és felrakom a legújabb 64 bitest a pinnacle oldaláról akkor pedig Code 10-re hivatkozva "The device cannot start."

Segítsetek légyszi, előre is köszi!

Üdv

(#1391) diga


diga
csendes tag

Üdv Nekem van egy gigabyte GT-P8000 tv kártyám csak az van vele hogy elhagytam a telepítő kódját, ha valaki tudna mondani egy honlapot ahonan letudnék szedni hozzá egy kódot, vagy valaki tudna mondani egy kódot aszt nagyon megköszöném:) :R

Nem kifestő!

[ Módosította: #65675776 ]

(#1393) COPA


COPA
tag

Üdv Mindenkinek!

Segítségeteket kérem a következő problémámhoz:

Van egy AverTV M135-A PCI kártya, amely belekerült a gépembe (Win7 Op.rendszer) egy darabig minden rendben működött. Egyszer sikerült az almámmal (Iphone) összevesznem és eladtam, valamint minden alkalmazást, amit használt az a dög, letöröltem a gépemről (szakítottam vele örökre :D ). De az a kis dög megbosszulta magát, és azóta nem tudok TV-t nézni ezen a kártyán.
Feltelepítettem a Net-en talált legújabb drivereit, meg mindent, amit találtam hozzá. de az Istenért nem akarja a rendes működést.
Pontos hibajelenség:
- a driver hibaüzenet nélkül lefutott, mindent lát az eszközkezelőben
- a program elindul
- a programon belül nem tudok csatornákat keresni
viszont:
- képet, hangot vagy egyéb jelet nem ad, csak a fekete képernyőt
- csatornaváltó gombok letiltásra kerültek
- nem tudok a TV, az FM rádió, kompozit bemenet közül választani, tiltani engedélyezni (mindegyik előtt ott a pipa)

KÉREK MINDENKIT, akinek van valami ötlete, megoldása, válaszoljon! Nincs TV-m, nincs információm a világról (mondjuk a Valóvilág4-ről nem bánom, sőt! :DD )! Süppedek a tudatlanság lápjába!!!

Köszönettel: CopA

Ésszel, kézzel és rengeteg szigetelőszalaggal...

(#1394) katona.t


katona.t
tag

Üdv,
BT878 újra...
XP, WIN7 és Ubuntu van a gépemen. Mind a három 64bites. Van esélyem, hogy életre keltsem? Csak a kompozit videó bemenet kellene, a TV tuner/ FM-rádió nem.
Vagy tegyek fel egy 32 bites XP-t is? Esetleg ajánlhatnátok egy win7 64bit alatt is működő kártyát az alsó kategóriában (értsd: olcsó), nekem csak kompozit a fontos! (persze ha s-video is van, az nem baj)
köszi

[ Szerkesztve ]

(#1395) #65675776 válasza katona.t (#1394) üzenetére


#65675776
törölt tag

BT878A-hoz nincs működőképes x64 driver.

Esetleg feltehetsz egy 32 bites OS-t, az alatt működik a kártya rendesen (W7 32 bit alatt is, legalábbis a Leadtek TV2000XP-k). 2-3k környékén már Expert-et vagy Global-t tudsz venni, csak mindenképpen legyen meg hozzá a bemeneti osztó is.

(#1396) hpeter94


hpeter94
csendes tag

Hali. Van egy Win 7 64bites op rendszerem amihez kaptam Gigabyte GT-P5100 tv tuner kártyát. Az a bajom hogy saját programja futtatásánál kép nincs hang van. Letöröltem az egészet úgy ahogy a Gigabyte weblapján írták és felraktam a legfrissebb drivereket, de semmi változás... A Media center is felismeri, de nem talál adást. Erre tudtok valami megoldást?

(#1397) COPA


COPA
tag

Üdv!
Senkinek nincs egy épkézláb ötlete a felmerült problémámra? (1393. hsz.) :O

Ésszel, kézzel és rengeteg szigetelőszalaggal...

(#1398) katona.t válasza #65675776 (#1395) üzenetére


katona.t
tag

OK, köszi szépen. :)

COPA: Én nem megpróbálnám visszaállítani azt az állapotot, amikor még működött a cucc. Backup, system restore, vagy csak simán visszatelepíteném azokat a programokat...

[ Szerkesztve ]

(#1399) Balu972


Balu972
aktív tag

Sziasztok!

Egy Leadtek 3100H tv tunerem van. UPC set top box - scart-composit átalakítón keresztül jön a jel.
A napokban újrahúztam a win7-et, felraktam a legfrissebb drivert illetve a PVR2-t.
Viszont sajnos csak fekete-fehérbe jön az adás.

A set top box-on lett valami elállítva :U vagy driver hiba?

Help! :R

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#1400) COPA válasza katona.t (#1398) üzenetére


COPA
tag

Sajnos már nem tudom visszaállítani a rendszert abba az állapotba. Visszatelepítettem minden (?) programot a gépre, minden ugyanúgy van... semmi változás. :W

Ésszel, kézzel és rengeteg szigetelőszalaggal...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.