Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) #65675776 válasza werttzui (#1750) üzenetére


#65675776
törölt tag

Például ChrisTV.

De akár VLC-vel is meg lehet próbálkozni.

(#1752) werttzui válasza #65675776 (#1751) üzenetére


werttzui
őstag

Nem lett jobb csak ,fekete helyett szürke lett a háttér :)

PENTAX

(#1753) #65675776 válasza werttzui (#1752) üzenetére


#65675776
törölt tag

Akkor driver probléma.

(#1754) RootRulez válasza #65675776 (#1745) üzenetére


RootRulez
félisten

Igen, XP-n és x86-os Win7-en ezzel a BTWincap cuccal keltettem életre a kártyát...

Esetleg nem tudtok egy olcsóbb Tunert amivel eltévézgetnék, mint eddig? Nem kell mellé überszoftver, tőlem a Media Center is kezelheti, rögzíteni se akarok, csak rádugni a DIGI-s beltéri mazzagját, oszt had szóljon...

═════════════════════════════════════════

(#1755) Peettt


Peettt
csendes tag

Sziasztok

Winfast TV2000 xp kártyám van.
Az a probléma jött elő nálam hogy PAL rendszerbe a video lilás színű lett, ill állítani se tudom a színeket, csak fekete fehérbe lehet még, van pár régi kazettám amire még SECAM-os videók lettek felvéve, azoknál viszont SECAM-ba tökéletes a kép. A videóra rá dugtam a koax kábelt és a TV adás is lilás színű, egy másik videot használva is ugyanez a helyzet.
Ez a kártya problémája lehet,azaz eddig bírta?

(#1756) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Sziasztok!

Adott egy ASUS My Cinema ES3-110 3in1 hybrid kártya amivel videomagnóról szeretnénk régi felvételeket rögzíteni számítógépen.
A kép megy. Látom is ami a videon fut, de hogyan lehet felvenni, elmenteni? :F
Fent van a gyári driver és program, de hiába nyomok a piros felvétel gombra nem történik semmi csak kiírja, védett a tartalom, pedig ez egy házi video....
Mi lehet a megoldás?

(#1757) #65675776 válasza Peettt (#1755) üzenetére


#65675776
törölt tag

Miért nem közvetlenül a tunerbe dugod a koax-ot? Miért kell azt a videon keresztül bevinni?

SzalaiG: Használj másik programot. A Power Cinema egy hulladék nagyon sok szempontból.

(#1758) SzalaiG válasza #65675776 (#1757) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ehhez az ASUS kártyához milyen-melyik programot ajánlod?

Ez a gyári. Sajna nem vagyok otthon a tv kártyákban. Kérlek írd meg mit használjak, h a videoról a régi felvételeket a számítógépre tudjam menteni!

(#1759) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Nem rég VGA t cseréltem.
Azóta tv tuner képét átméretezem eltűnik a kép.
Újra raktam a PVR2 őt legfrissebbet de semmi...
leadtek dtv2000 h plus.
Ötlet?

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#1760) Raypapa


Raypapa
tag

Sziasztok!

A profiktól szeretném megkérdezni, hogy tudnátok e kábeltv-hez tv tuner kártyát ajánlani?
A gép elég modern de azért nem csúcs (AMD 785G Chipset-es alaplap, AthlonIIX2-240 proc., 2GBDDR3, Radeon HD5750 1Gb videok.), W7 op.rendszerű, a monitor dell 4:3 TFT 19".
Nincs semmilyen extra elvárás, csak annyi, hogy legyen a kártyához olyan szoftverkörítés, amivel normálisan lehet TV-zni a PC monitorán. A kábelszolgáltatónk DIGI, bár gondolom ez nem számít.

Köszönöm szépen előre is a hasznos tanácsokat!

[ Szerkesztve ]

(#1761) Raypapa válasza Raypapa (#1760) üzenetére


Raypapa
tag

Most látom, hogy van ennek külön fóruma... Bocsi, nyugodtan töröljék a bejegyzéseimet a moderátorok! Köszi!

(#1762) GoRoli válasza csikosdapro (#1058) üzenetére


GoRoli
csendes tag

Szia, én is ugyanebbe a hibába futottam. Sikerült annakidején megoldást találni? Köszi előre is!

(#1763) NONPLUSULTRA


NONPLUSULTRA
tag

Hali.
Van egy Asus TV-Tuner kártyám, remekül működik, de amint a távirányítót használom azonnal kapok egy kékhalált, minden alkalpmmal amint csatornát szeretnék váltani. Winows újratelepítés óta van ez, korábban jól működött ezért lövésem nincs mi okozhatja, ugyanaz a windows megy most is mint előtte (Win7x64).
Ötlet?

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

(#1764) #65675776 válasza NONPLUSULTRA (#1763) üzenetére


#65675776
törölt tag

Hello!

Semmi más nem változott a gépben?

(#1765) NONPLUSULTRA válasza #65675776 (#1764) üzenetére


NONPLUSULTRA
tag

Korábban egy SSD meghajtóról ment a rendszer, de azt az alaplapom nem tudta rendesen kezelni, ezért visszaraktam a rendszert normál HDD-re, semmilyen más hardveres változás nem történt, a szoftverek is nagyjából ugyanazok. Ezért nem értem a jelenséget.

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

(#1766) #65675776 válasza NONPLUSULTRA (#1765) üzenetére


#65675776
törölt tag

Szóval semmi nem változott, csak éppen újratelepítetted a rendszert... Az majdnem semmi. A jelek szerint valami driver kimaradt.

Milyen tuner egyébként pontosan?

(#1767) NONPLUSULTRA válasza #65675776 (#1766) üzenetére


NONPLUSULTRA
tag

Erről a tunerről van szó: [link]
Driverekkel próbálkoztam a CD-ről, a webhelyről, uninstall, reinstall.

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

(#1768) gerisz23


gerisz23
őstag

Hali!Van nekem egy CinergyTstickRC Terratec usb-s tunerem.Az a gondom vele hogy semmilyen adót nem fog be,próbálkoztam már sok mindennel,sima földi antennám van,meg próbáltam a sajátjával is de se kép se hang.A telepítéssel is megszenvedtem,de már felismeri a rendszer,és látszik DVB viewerben is.Tud vki valami jó tippet?

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#1769) mrgold


mrgold
tag

Sziasztok!

Egy kis segítség kellene...
Adva van egy TV/Radio-Karte analog tv tuner kártya, sikerült feltenni a win7 re felismeri minden oké csak a távirányitó nem reagál semmire.
Köszi

(#1770) Szeszesek válasza Croft-21 (#867) üzenetére


Szeszesek
csendes tag

http://filedir.com/drivers/tv-tuner/leadtek-winfast-tv2000xp-global-driver-308928.html
Nekem a Tv2000 xp global(winXP) Segített.

(#1771) tigerscorpio


tigerscorpio
aktív tag

Sziasztok, erről

Pinnacle AnyTV-51018411-1.2
tudtok valamit mondani, nem találtam műszaki paramétereket róla túlzottan

egy régi 6650esemet cserélnék el rá :U

bár ez sem mai darab. gondolom w7 kompatibilitása nem :((( sok van...

most nekem van egy smart tv le 210 esem, de azt sem használom

[ Szerkesztve ]

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#1772) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

Hali lenne egy Sony PCVA-IMB5A tunerem! Xp driverre lenne szükségem. Akinek lenne elfekvőben az dobhatna egy linket! Próbáltam már sok mindent de sajna eddig sikertelenül!

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#1773) kurion


kurion
senior tag

pinnacle bt848 TV tunert találtam a minap itthon és azt szeretném megkérdezni hogy 32 bites esetleg 64bites Win7 alól működésre ehet e bírni?

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#1774) #65675776 válasza kurion (#1773) üzenetére


#65675776
törölt tag

64 bites alatt biztosan nem. Ismerve a Pinnacle terméktámogatását lehet még XP alatt sem megy rendesen.

(#1775) kurion válasza #65675776 (#1774) üzenetére


kurion
senior tag

Már működik rendesen win7 32bit alatt csak programot keresek ami nem próbaverzió-s esetleg jól talál csatornát.

ChrisTV- Jó minden de trial van csak....(többszöri próba után valamilyen file hiányában elindítom és kikapcsolja a gépet.)
MoreTV-kép van hang nincs.....
KMPlayer-nem jó az autóhangolása....

Valamilyen program javaslat?

[ Szerkesztve ]

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#1776) chatran


chatran
őstag

Sziasztok!
Ajánlanátok valami ingyenes TV progit? A dvb-t tunerhez Blitz tv-t adtak, de nincs nálam a cd.

(#1777) NONPLUSULTRA


NONPLUSULTRA
tag

Hali.
Adott egy Asus My Cinema P7131H tuner ami remekül működött win7 alatt, most váltottam Win8-ra (muszáj, céges gép) és a Windows Media Centert használnám tévénézéshez de fekete-fehér képet kapok. Külön kellett megvenni úgyhogy különösen frusztrál...
Win7-nél ismétlem a Windows Media Center tökéletes volt erre a célra, még a Tuner távirányítója is vezérli.
Ugyanazt a codec packot használom most is (K-lite).
Sajna a tuner saját progija codecütközést okoz, nem tudom lejátszani a gépemen lévő mpeg fájlokat ha telepítem, úgyhogy kuka.
Ötletek? Nem szeretném elintézni annyival, hogy "egy újabb Win8 baromság"...

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

(#1778) NONPLUSULTRA válasza NONPLUSULTRA (#1777) üzenetére


NONPLUSULTRA
tag

Ajjaj, más a probléma.
Közben visszaraktam az Asus kártyához kapott Totalmedia szoftvert és most már azon is fekete-fehér képet kapok, tehát maga a Windows Media Center keverte meg e dolgokat. Előtte ez szép színes volt... Felraktam egy szintén asus progit, az EZVCR-t, szintén fekete-fehér képet kaptam...
Köszi Microsoft - külön 3000ft-ért kell letölteni a Windows Media PLayert a Win8-hoz és még rosszabb lesz a Tv-nézés mint előtte.
Keresnem kell egy WMC fórumot inkább....

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

(#1779) Degradator


Degradator
tag

Sziasztok!

Win 7 64 biteset tettem fel, Winfast TV 2000 XP tunerrel és van egy SB liveom. a hangkátyú már megy, van hang, de a tunernek csak képe van, az istennek sem ad hangot. össze van kötve kábellel a tuner és a hangkártya.
mit tegyek h legyen hang?:)

"makacs madar a sundiszno. csak akkor repul, ha belerugok..."

(#1780) daginyomigec


daginyomigec
csendes tag

Szia Mindenki!

Segítséget kérnék!

Tv-tuner probléma van jelen egy hosszú ideje. Eddig nem izgatott, de mára már a falra mászok :W

Van egy WinFast PxDVR3200 H tunerem.

Nagyon szeretem. A legjobban azt, hogy megállíthatom és vissza tekerhetem az adást. Feltéve ha a Windows Media Center-en tv-zek. Abszolút nem akarok helyette más programot!

Ez all-in-one! Akár film, zene, tv.

Szóval az a problémám, hogy előre hallom a hangot kb. 2mp-vel "a távolból" és utána "megérkezik" a reális hang. Olyan, mintha a hang szellemképes lenne. :C :Y :C :DD :)) :Y :Y :Y :Y :Y

Láttatok, hallottatok már effélét?!?

Ötlet?
Kérlek segítsetek

(#1781) daginyomigec válasza Degradator (#1779) üzenetére


daginyomigec
csendes tag

Ha pciE-es mindkettő, akkor próbáld meg NEM összekötni kábellel a két kártyát.

[ Szerkesztve ]

(#1782) utgyuru


utgyuru
aktív tag

Jobb topikot nem találtam, szóval kérdem itt: Ezzel kapcsolatban valaki tudna segíteni? Bocs ha nagyon nem ide való.

(#1783) Csontikka válasza utgyuru (#1782) üzenetére


Csontikka
aktív tag

első körben sokat segítene, ha leírnád a problémád :))

(#1784) utgyuru válasza Csontikka (#1783) üzenetére


utgyuru
aktív tag

Nem akartam addig, hátha továbbküldtök egy jobb topikba.
Szóval az van, hogy rádugom pc-re, amin win7 van. Win alapból telepíti, kiírja, hogy oké minden. Ulead video studio-val egy vhs-lejátszóval összekötöttem, volt kép, de elég rossz minőségben, alján volt egy vastag zöld csík. Kihúzom a vhs-t, és a zöld csík alapból ott van, szóval az gondolom az easycap sara. Most maga a készülék rossz, vagy esetleg a driver, amit a win felrakott ? Rákerestem, youtubeon vannak videók, hogy hogyan kell telepíteni, de nekem az eszközkezelőben se ugyanaz látszik, szóval nem tudom, melyik eszköznél kellene drivert cserélni.

(#1785) utgyuru válasza utgyuru (#1784) üzenetére


utgyuru
aktív tag

Na, annyival mentem tovább, hogy megtaláltam, több féle "változatot" is árulnak belőle, nekem az "usbtv007"-t sikerült összehalásznom. Amit más fórumról találtam drivert hozzá, ugyanaz, mint amit a win7 felrak, próbáltam egy másik, win7 64bit-es pc-n, detto ez van. Annyi a különbség, hogy a ulead video már helyből kiakad, ha meg akarom nyitni vele, a nandub kékhalállal száll el. Találtam youtubeon egy videót, amin elvileg ugyanezt a változatot használja a gyerek, mutatja eszközkezelőben, ugyanazt írja ki mint nálam, és mikor elindítja a programot, ugyanazt a csíkot mutatja a kép alján, mint nálam. AMCap-pal viszont jó nála, nálam semmi kép, aztán fagy, kilőni se lehet a folyamatot, de a gépet újraindítani se tudom, csak resettel.

(#1786) SirKero


SirKero
őstag

Üdv.
Olyan gondom lenne,hogy a Compaq 8510w laposom nem ismeri fel a Gigabyte U8300 TV Tunert kártyát.
Az USB portok jók a tuner is működik rendesen másik laptopban. Op. Win7 64bit.
Esetleg volt valakinek ilyen problémája ezzel a szerkezettel vagy ha tudna valami megoldást hálás lennék érte :R

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#1787) Johnyy


Johnyy
tag

Sziasztok!

Winfast PVR2 programmal kapcsolatban lenne kérdésem.
Mik az ajánlott beállítások?
Próbálgattam, de nem tudtam rájönni hogy kell a csatornák sorrendjét módosítani. Lehet egyáltalán? Ha igen, hogy?

A gép adatai, amin próbálom:
Windows 7 Professional SP1 x86 HUN
Dell OptiPlex GX620
SoundMAX Integrated Digital Audio
WinFast TV2000 XP Deluxe TV kártya. A honlapról felraktam a ([link]) Windows Vista 32bit driver(WHQL) -t, és a 2.0.3.48 WinFast PVR2 -t.

(#1788) #65675776 válasza Johnyy (#1787) üzenetére


#65675776
törölt tag

Roppant egyszerű: oda húzhatod őket, ahova akarod.

(#1789) Johnyy válasza #65675776 (#1788) üzenetére


Johnyy
tag

Köszönöm. Sikerült.

(#1790) béke


béke
aktív tag

Sziasztok volna egy Pinnacle PCTV 110i típusú tv tunerem ami egy picit régebbi darab de win8-on is be tudtam lőni viszont a pctv progival ami nem igazán kóser ajánlották a Windows média centert de sehogy sem tudom elővarázsolni a windows 8 prom-ra és letölteni se tudom sehonnan.
Ez lenne a z egyik.

A másik az hogy hang bár ugyan van pci-on keresztül de nagyon halk és nem tudom hogy kell beállítani.
Van a tv tuneren hang kivezetés és hozzá való kábel is de az alaplapomon nincs audió in csak spdif-out (Asus m5a97)
hogyan tudnám ezt is megoldani vagy át lehet fabrikálni jack dugó-ra és akkor hátulról bedugnám a hangbemenetbe vagy valami ilyesmi. :F :F

köszi előre is a segítséget.

Alá írás :)

(#1791) Zlcsi


Zlcsi
senior tag

sziasztok!

gépen szeretnék tv-t nézni,

upc-s kábel tv-nk van, néha vennék fel is adást de nem ez az elsődleges.

tudtok tanácsod adni, hogy mit érdemes venni?

(#1792) szoldzsor


szoldzsor
csendes tag

Sziasztok!
Winfast xp 2000 expert tv-tunerem van, win8-ra sikerült rárakni, a kép tökéletesen megy.Ami nemjó : a hang Az alaplapomon( ga 970 ad3 )csak 2 pines az spdif kimenet ,a kártyárol lejövő kábel meg 4 pines . Ezt most hogy oldjam meg? valakinek ötlet ? Egyébként 5.1 esen szeretném megszólaltatni valahogy.

(#1793) nemtabo


nemtabo
aktív tag

Hello!

3 napja próbálozok Delock USB 2 DVB-T/DVB-C (61959) tv tunert. Win7 64-en kezdtem, később 2 XP-s gépen is próbáltam üzembe helyezni, eredménytelenül. Gépek felismerik, hozzá adott TotalMedia, majd DVBViewer, ProgDVB programok keresik a Digi kábelt (Q256, 6000 és 6900) beállításokkal, de semmit nem találnak.

Esetleg vmi 5let?

"Mindig tévedek. Abban is, hogy tévedek! " Ki A Szösz

(#1794) malystryx


malystryx
senior tag

Sziasztok!

Eszembe jutott, hogy volt még nekem egy TV Tuner kártyám, és jó lenne beizzítani. Nem szerelném szét a gépem feleslegesen, inkább kérdeznék előtte, Ti biztosan jobban benne vagytok a témában.
A kártya típusa:
Hauppauge WinTV PAL-B/G-I-D/K-SECAM 34519 Internal TV Tuner PCI Card

Win 7 64 bit-es op- rendszerem van, bár már nagyon régi a kártya, lehet rá esélyem, hogy a kártya driverrel együtt működésre bírható?
A válaszokat előre is megköszönném.

üdv,

[ Szerkesztve ]

(#1795) #65675776 válasza malystryx (#1794) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ha jól látom ez egy BT878A chipes kártya. Ehhez a chiphez nem létezik 64 bites driver Win alá.

(#1796) malystryx válasza #65675776 (#1795) üzenetére


malystryx
senior tag

Köszi a segítséget, bár addig eljutottam, hogy a Dscaler-el van kép, de hang nincs. Nem mai darab, de örülök, hogy még működik valamelyest. Köszi még egyszer :)

(#1797) ntomtb


ntomtb
tag

Sziasztok!

Lenne egy Lifeview LV8H analóg DVB-T PCIexpress TV tunerem, igazából a hozzá kapott program egy nagy rakás.... az. Tudnátok programokat amivel tudnám az AV bemenetet használni?

(#1798) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Valaki néz T-Home kábeltévét (HD csatornákkal) PC-n? Milyen eszköz kell hozzá?

(#1799) eletant


eletant
újonc

A Win Fast PVR 2 nem vesz fel! Azt írja ki, hogy a „videofolyam nem rögzíthető" Windows 7-em van. Lehet valamit csinálni?
Ezt a programot adták, amikor vettem a tunert. XP alatt nem volt semmi probléma. Most feltettem a Windows 7-essel kompatibilis változatot
Kérlek, ha valaki tud, segítsen!

(#1800) Redmaster


Redmaster
csendes tag

Üdv!

Van egy olyan problémám hogy mi bent a műhelyben Tvtuner kártyáról néztük a digitális adást de most ugye át kell állni és a Set top box azt leírásában azt írja hogyha bekapcsoljuk akkor egyből annak az OSD képe kell hogy megjelenjen. De nem jelenik meg a ChrisTV-n a menü csak a rendes analóg adás. Hogyha keresem is a csatornákat akkoris csak azokat a csatornákat találja. Valami ötlet?

Baconbe csavart szalonna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.