Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#275) lewisfm válasza bzoley (#258) üzenetére


lewisfm
aktív tag

Nos a Leadtek Dongle H PVR2 probléma megoldva, ha esetleg érdekel valakit:
Nem a Vista x64 volt a hibás, mint ahogy először gondoltam!
Eddig a telepítést a Leadtek honlapjáró letöltött legfrissebb driverrel és PVR2-vel próbáltam.
Ez volt a hibá oka. Minden általuk telepített dolgot eltávolítottam, s a tunerhez adott CD-ről telepítettem a drivert és a PVR2-őt is, s láss csodát működik! Sőt a PVR2 DVB-T módban korábban csa *.ts formátjumban tudott felvenni, most mpeg2-ben is!
Nagyon klassz!

Próbálkozásaim során most egy Vista x86 van a gépemen. Azt vettem észre, hogy sokkal gyorsabb, mint az x64 változat. Lehet, hogy megéri a 4Gb RAM-ból 1 Gb-t nem használni?
Arról nem is beszélve, hogy végre működik rendesen a gép hivernálása, s nem omlik össze néha a VGA kártya drivere sem. Ja még egy észrevétel: 3-bó egyszer a Vista x64-et nem tudom feltelepíteni, mert telepítés közben elveszíti a HDD-met, ugyanis arra panaszkodik, hogy nincs meg a célmeghajtó, s válasszak HDD-t és partíciót, de a lista üres. 32 bites alatt (Vista, XP) ilyen sosem volt! Ki érti ezt...
Üdv mindenkinek:
Lewis

U.I.: Konklúzió: ha gond van a TV tunerrel, akkor érdemes nem elhajítani a gyári CD-t, s azt megpróbálni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.