Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Z.É.T.

    őstag

    Egy tegnapi poszt Dr. Mangó Gabriellától.
    Maga a bejegyzés is tartalmaz néhány hasznos infót, de alatta a ~200 hsz. talán többet.
    (nem mindig értek egyet a doktornővel egyébként)

    "Voltam a napokban egy beszélgetésen, amikor az hangzott el: Ezzel a coviddal most már együtt kell éljünk, olyan mint egy nyári influenza. Mikor voltál covidos? Kérdeztem. Soha. Válaszolta.
    Na így könnyű.
    Nem hallottam még azt egyetlen influenza után sem, hogy post-influenzás tünetei, vagy long-influenzás tünetei voltak.
    Nagyon sok embernek a long és postcovid tünetek, oltástól függetlenül, megkeserítik az életét.
    Hajhullás, alvászavar, terhelésre jelentkező szapora szívverés, akaratlan izomrángások, stressz tűrés csökkenése, hőhullámok, szédülés, fülzúgás...
    És most nagyon sok a covidos beteg!!
    Még azt az egy hét "falhozverést" ki lehetne bírni, de utána a long és post covidot? Ember legyen a talpán.
    Nem mellékesen olvastam egy cikket arról, hogy mennyi oltatlan halálát kb.250.000 oltatlanból kb.6000 ember halt meg a covid ideje alatt, mióta vannak az oltások és a három oltással kb 500 embernek kellett volna statisztikailag meghalnia.
    Reméljük, hogy bejönnek az új oltások, amelyek várhatóan hosszabb védettséget adnak.
    Két oltás+ 1 covid =3 oltás!!!
    Vigyázzatok magatokra!"

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés