Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Tomato firmware

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-08-03 11:06:38

LOGOUT.hu

Tomato firmware

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10301) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

2020.8 2020.12.19
Kijött az új Frissparadicsom. :)

arm changelog
mips changelog

minden jót, és bugmentes hálózatot mindenkinek!

(#10302) zsolt_64 válasza Tav-Csoves (#10301) üzenetére


zsolt_64
senior tag

Kipróbáltam ac66u_b1 : katasztrófa Kb az 5. óta használhatatlan az én routeremmel. nagyjából semmi sem működik rajta. ppoe nem tud kapcsolódni, ha bármi beállítást csinálok, wifi nem hozza sebességet, random rebootol stb. kb 2 óra szenvedés után visszamenekültem a merlinre. azóta hibamentes :F
Megpróbáltam mégegyszer betölteni a fw-t, persze nvram törlés is volt...

[ Szerkesztve ]

(#10303) Dzsekó válasza zsolt_64 (#10302) üzenetére


Dzsekó
addikt

Melyik verziót tetted fel?

(#10304) deflex válasza zsolt_64 (#10302) üzenetére


deflex
tag

Szia!
Ha már a Merlint gyűröd lenne 1-2 kérdésem.
1. Melyik Merlin verziót használod?
2. Stabil?
3. Lehet 100mW fölé emelni a 2,4GHz-es Wifi teljesítményt?
Köszi.

(#10305) zsolt_64 válasza deflex (#10304) üzenetére


zsolt_64
senior tag

frehshtomato 2020.8
utolsót ami az oldalon van merlin 384.19
atom stabil
ebesség
2.4 = 50/35 5.0= 100/70 sebesség , sose foglakoztam vele hogy több legyen

[ Szerkesztve ]

(#10306) zsolt_64 válasza zsolt_64 (#10305) üzenetére


zsolt_64
senior tag

Ja és a Merlin kábelesen hozza a Digi 1000/300 at az ac66u_b1 en
Merlinen simán van 30 nap uptime , de lehet több is
Van rajta 1 usb lemez nas-nak az is kifogástalanul megy, kcsit lassú, de 1 ősrégi laptop lemez van befogva. Windowsos helyi hálózat is jó , látják egymást a gépek +router, statikus dhcp és port forward van még rajta.

[ Szerkesztve ]

(#10307) Dzsekó válasza zsolt_64 (#10305) üzenetére


Dzsekó
addikt

Nálam 2020.1 van. Utána lévő verzióknál mind volt valami hiba. A 2020.1 stabil, nem fagyogat, nem indul újra.

(#10308) zsolt_64 válasza Dzsekó (#10307) üzenetére


zsolt_64
senior tag

Én ezt a sztorimat már leírtam itt, hogy tomatoképtelen lett a routerem , erősen gyaníthatóan a mikor új wifi drivert raktak be . azóta visszalépni sem tudok, csak a merlin maradt. valamit nem töröl ki az nvram, vagy fenese tudja, belefáradtam a kínlódásba,

[ Szerkesztve ]

(#10309) nyikszi válasza zsolt_64 (#10305) üzenetére


nyikszi
őstag

Freshtomato 2020.6 sebesség 500-as digi net:
5 GHz-en: 237/103
2,4 GHz-en: 121/43

Router: ASUS RT-AC56U
Uptime 10+ days, akkor frissítettem

[ Szerkesztve ]

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#10310) petir válasza zsolt_64 (#10302) üzenetére


petir
senior tag

Nekem ugyan sima N66U-m van de hasonlót csinált pl. átírtam az SSID-t és hopp reset... Merlin nekem is jó volt. Illetve DD-WRT is hibátlan de Tomatoval nem megy...

(#10311) zsolt_64 válasza petir (#10310) üzenetére


zsolt_64
senior tag

Akkor valami generál el van baxva. Teljesen érthetetlen , 2016 ban vettem még 1 rt-18u t azzal torrenteztem is 1.5 évig, semmi baja nem volt. pedig a torrent aztán hajtotta rendesen.
Most meg átírok valami apró paramétert, bontja a pppoe kapcsolatot, nem tud reconnektálni, ki/be kapcs, azzal nagynehezen talpraáll.
merlinnel meg megy 1 hónapig rüccenés nélkül..
Ja és valalmi horror hosszú ideig tart a tomato boot.

[ Szerkesztve ]

(#10312) Dzsekó válasza zsolt_64 (#10311) üzenetére


Dzsekó
addikt

Én Asus Restoration Utilityvel tettem fel a Tomato-t és semmi baja nincs. Javaslom azzal feltenni inkább, mint a webes felületről kitallózni. NVRAM-ot többször törlöm frissítés után. SSH-ból, webfelületről is.
A Shibby féle tomato 90mp környékéről számolt vissza, de erre a routerre nincs már Shibbyfw, mert 2017 óta nem fejleszt. A Freshtomato pedig 135mp környékéről számol vissza, de picit többet tud, mint a Shibby féle. A leszámolások után a continue-t megnyomva nekem mindig up volt már a router.

(#10313) zsolt_64 válasza Dzsekó (#10312) üzenetére


zsolt_64
senior tag

ÁÁÁ ezeken már mind túl vagyok. Te írtad hogy 2020.1 van fennt. Nekem is volt 2020.1 fennt és az még jól ment. csinátam már nvram törlést, többfelől, meg hogy mégegyszer önmagára rátöltöttem az Fw ... semmi. de talán karácsonykor megpróbálom újra.

[ Szerkesztve ]

(#10314) Dzsekó válasza zsolt_64 (#10313) üzenetére


Dzsekó
addikt

Ha nekifutsz még egyszer, akkor szerintem így csináld, ha így sem jó, akkor nem tudom:
1. törlöd az NVRAM-ot webfelületről
2. boot után törlöd az NVRAM-ot SSH-n putty-ból
3. Asus Restoration Utility-vel firmwarelsz (itt egy alapszintű mentési módból tolja rá nyersen a fw-t, ezért szerintem jobb, mint a web alapú)
4. boot után törlöd az NVRAM-ot SSH-n putty-ból
5. boot után törlöd az NVRAM-ot webfelületről

A 4. és 5. pont azért van fordítva az 1. és 2.-eshez képest, mert írtad, hogy már a webfelületen is anomáliák vannak (reset, fagyás, stb.) Ezek elkerülésére puttyból menjen a fw frissítés utáni első NVRAM törlés. És a 2020.1-et próbáld meg, az más ismerősömnél is stabil R7000-es routeren. A kiadási revízióra figyelj (ha eddig nem tetted volna), hogy hozzá való fw-t szedj le. B1, C1, E1. Router alján ott van, hogy rev. milyen betű. Lehet, hogy ezeket tudod, de inkább leírom minden tapasztalatomat, hogy a legpontosabban tudd megcsinálni. Sok szerencsét hozzá!

Szerk: arra már nem emlékszem, hogy az SSH alapból be van-e kapcsolva a routeren Tomato fw-el. Ha nincs, akkor kénytelen vagy 4. és 5. pontot felcserélni. De úgy emlékszem, hogy be van kapcsolva alapból a 22-es portra. Az SSH NVRAM törlés fontos lépés, ezért ha utolsóként vagy kénytelen megcsinálni, akkor is csináld meg. Ja, és beállításokat fájlból ne tölts vissza, hanem az 5. lépés után 0-ról konfigold újra a routert.

[ Szerkesztve ]

(#10315) SztiviVander válasza Dzsekó (#10314) üzenetére


SztiviVander
őstag

Ott már valami régen rossz ha ennyi nvram törlés kell(ene). Én azt nem értem ha régóta nem sikerül működésre bírni akkor miért nem a freshtomato fórumán jelzik? Kizárt hogy csak 1-2 ember használja ac66u-n és ha ez általános probléma lenne az ac66u-ra való freshtomato buildekkel akkor már tele lenne ott a fórum vele. De nincs.

(#10316) Dzsekó válasza SztiviVander (#10315) üzenetére


Dzsekó
addikt

Fentebb írta, hogy valami egyedi gond van nála. Valami beragadt vagy tudja fene. Igazából nem a mennyiség számít, hanem a más módú NVRAM törlés, az egyik talán megoldja a dolgot neki. Én sem szoktam ennyi NVRAM-ot törölni, csak simán web felületről, egyszer egyszer SSH-ból. Normál esetben nem is kell.

(#10317) zsolt_64 válasza Dzsekó (#10314) üzenetére


zsolt_64
senior tag

Kipróbáltam az összes nvram törlési lehetőséget, és semmi. pont ugyanott elvérzik a tomato ahol eddig. a legkisebb változtatás is pl. annyi hogy kikapcsolom a 5ghz wifit, azt eredményezi hogy ledobja a pppoe kapcsolatot és nem tud vissza kapcsolódni. egyébként miért is kelle eldobnia ? ezután egy komplett reboot segít, de ez így használhatatlan...
és továbbra is rohatt sokáig áll talpra, mintha többször is betöltené a rendszert, többször fut ki a vészbetöltő cfe oldalra

[ Szerkesztve ]

(#10318) petir válasza zsolt_64 (#10317) üzenetére


petir
senior tag

Kíváncsiságból próbáld már ki DD-WRT-vel... nagyon kíváncsi vagyok , hogy azzal Neked jó?

(#10319) SztiviVander válasza zsolt_64 (#10317) üzenetére


SztiviVander
őstag

Én még azt kipróbálnâm hogy fel egy legfrissebb gyári fw, aztán utána arra a freshtomato. Nem követem az ac66 változásait, de ha jól emlékszem vannak olyan részei a fw-nek (bootloader talán) amit csak a gyári fw tud frissíteni, a merlin meg a tomato meg tudtommal nem. Hátha valami ilyen baj lehet nálad. Vagy döglődik a hw. Mert hogy nem te vagy a világon egyedül aki ac66-on freshtomatot akar használni az egész biztos.

[ Szerkesztve ]

(#10320) SztiviVander válasza Dzsekó (#10316) üzenetére


SztiviVander
őstag

Amit írtál ott 4x csinalná meg tökugyanazt. Webfeluletrol törlés pont ugyanazt a parancsot adja ki mint amit sshn beirsz kézzel. Kétféle törlés van, egyik a futó os alól (ssh vagy web tökmindegy) a másik pedig amikor még az os betöltése előtt törölsz, pl a bootloderben lévő cfe webszerver alól vagy a fizikai reset gombbal. Ez utóbbi 100% hogy törli az nvramban lévő beállításokat, nincs olyan hogy valami ott marad.

(#10321) zsolt_64 válasza SztiviVander (#10319) üzenetére


zsolt_64
senior tag

a hw nemigazán döglődhet ,mert a merlin atombiztosan fut akár 1 hónapig is. a gyári ötlet, meg jó talán megpróbálom, de őszintén tele vele a hócipőm...marha macerás

(#10322) zsolt_64 válasza SztiviVander (#10319) üzenetére


zsolt_64
senior tag

Kipróbáltam: semmi . pont ugyanaz... részemről befejeztem. majd 1 másik fórumtárs akinek pppoe kapcsolata van és pont ilyen routere , az vagy megerősít, vagy megcáfol..(ac66u_b1)

[ Szerkesztve ]

(#10323) petir válasza zsolt_64 (#10322) üzenetére


petir
senior tag

RT-N66U megerősítve.
DIGI PPPoE kapcsolatot eldobja utána renewing de nem épül fel a kapcsolat !
Továbbá átírom a wifi SSID-t ugyanez vagy újraindul...

Ha véletlenül kap IP-t újraindulás után a menüben pl. wifi jelszót állítok PPPoE kapcsolatot már dobja is el..

Gyári - OK
Merlin - OK
DD-WRT - OK

Szóval nem a router a rossz...

Én azóta vettem egy RT-AC1200GU-t padavanositva lett :)

(#10324) zsolt_64 válasza petir (#10323) üzenetére


zsolt_64
senior tag

No akkor nem kínlódok tovább. majd ha lesz kifejezett javítás a pppoe ra akkor megpróbálom.
Padawan-t nem látok erre a típusra lehetne ac68 is mert ua. a dd-wrt meg 2019-es

[ Szerkesztve ]

(#10325) Dzsekó válasza petir (#10323) üzenetére


Dzsekó
addikt

RT-N66U-m volt előtte. Az egy régi router, flashtomatot sose látott, viszont mindig (6 évig) különböző verziójú Shibby fw-ek voltak rajta. Mindegyik tök stabil. RT-N66U/AC66U-nál érdemes azt felrakni, ha Flashtomato ennyire instabil. És annak a boot ideje is 90mp a 133mp helyett. ;)

(#10326) dozó


dozó
tag

Sziasztok
Ezt szeretném helyrehozni

da a putty sem akarja az igazat vagy csak már nagyon régen volt dolgom vele és én rontok el valamit

a felhasználó név és jelszó amit megadok az jó. valahogy ki lehet kapcsolni hogy ne kérjen jelszavat?
A router Neatgear R7000 FreshTomato Firmware 2018.3.018 -beta K26ARM USB AIO-64K
Minden segítséget előre köszönök.

(#10327) Dzsekó válasza dozó (#10326) üzenetére


Dzsekó
addikt

1. Mit csináltál, miután elment? Azt próbáld visszacsinálni, ha lehetséges.

2. Próbáld meg root-ot az admin helyett ugyanazzal a jelszóval.

3. router reset helyrehozza, csak akkor lehet újra konfigolni, ami fél-1óra.

[ Szerkesztve ]

(#10328) Intruder2k5 válasza dozó (#10326) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

PuTTY-ban a login név root, és nem admin.

(#10329) dozó válasza Dzsekó (#10327) üzenetére


dozó
tag

Semmit sem csináltam miután elment, router reset volt de nem lett jó, igy inkább ne csináltam volna, mert a router beállításaival elment egy kis idő, nem ez az első alkalom, kb.1,5 éve is volt ilyen akkor újra telepítés oldotta meg.
A root login névvel már működik a putty köszönöm neked és Intruder2k5 -nek, a portot le ellenőriztem az jó, ha van még valami ötlet azt szivesen fogadom.
Ha más nem lesz újra telepítem , csak akkor itt lenne valamilyen lehetőség hogy a torrentek megmaradjanak?

(#10330) SztiviVander válasza zsolt_64 (#10324) üzenetére


SztiviVander
őstag

Ne vedd zokon de nem értem ezt a logikát. Csak gondold már végig, aki tudná ezt javítani mégis honnan fogja tudni hogy van ilyen hiba? Látomása lesz róla vagy mi? Elmondásod szerint sok verzió óta nem működik, nem gyanús hogy ha eddig nem lett javítva (mert lehet hogy mégse mentalisták fejlesztik), akkor ezután se lesz :F

(#10331) zsolt_64 válasza SztiviVander (#10330) üzenetére


zsolt_64
senior tag

Az a baj hogy nem tudom előállítani az eredeti állapotot. Kb 2020 jóniusáig működött, és egy frissítés rontotta el. azóta nem működik, még úgyse, hogy visszaléptem a verzióval, verziókkal. tehát nem tudom állítani hogy x verzóval még jó az y verzióval meg már nem. azért megy itt a hacacáré az nvram törléssel... pillanatnyilag egy tomato verzió sem jó.

[ Szerkesztve ]

(#10332) Dzsekó válasza zsolt_64 (#10331) üzenetére


Dzsekó
addikt

Ahogy az előzőekben szerepelt még két "lövésed" lehet.

1. ráteszed a gyári fw-t, ott törölsz NVRAM-ot a gyári webfelületen, és aztán fel freshtomato az Asus restoration utility-vel (új Asus fw már nem enged webről betallózni más fw-t).

2. megpróbálod a régebbi Shibby fw-t, amivel köztudottan a N66 és AC66-ok tök jól működnek.

Ha ezek sem mennek és nagyon Tomato-t szeretnél, akkor router csere vagy belenyugszol és használod a Merlin-t.

[ Szerkesztve ]

(#10333) Dzsekó válasza dozó (#10329) üzenetére


Dzsekó
addikt

Ha reset volt, akkor az alap a root név, de webfelületen ha kiszeded előle a pipát, akkor már admin. Ezt lehet, hogy régen megcsináltad valamikor, és sokáig adminnal használtad, ezért emlékeztél úgy, hogy adminnal kell belépni.
Ezt a rutorrentet nem ismerem. A Transmission mindent a HDD-n tárol, így miután elindítod megmaradnak a torrentjeid. Feltételezem, hogy ez is így működik.

(#10334) zsolt_64 válasza Dzsekó (#10332) üzenetére


zsolt_64
senior tag

1 pont megtörtént , nvram törlések már mind végig vannak játszva. Ez a router az ac66u b1 verzió ami az ac68u nak felel meg és 2019 ben kapott tomatot. korábbi fw -ek működés képtelenek.
Marad a merlin... és ott is a 68u -t kell letölteni

[ Szerkesztve ]

(#10335) Dzsekó válasza zsolt_64 (#10334) üzenetére


Dzsekó
addikt

Az AC66U b1-c1-e1 számozásában nem vagyok otthon. Shibby-nek van AC68U fw-e.
Nekem AC68U-m van, de C1-es, és arra már nem jó a Shibby féle (oda is van írva nála, hogy except C1 - kivéve C1), de a Te B1-es AC66U-dra jó lehet. Elrontani nem tudod, mert ott az Asus restoration utility. Én véletlenül rátettem a C1-emre a Shibby régebbi fw-ét és csa resetelgetett a router. Gyártottam téglát. De a mentési mód bejött rajta, és az Asus restoration utility-vel rá tudtam tenni a C1-E1 verziójú freshtomato-t. Azóta tökéletesen működik.

(#10336) SztiviVander válasza zsolt_64 (#10331) üzenetére


SztiviVander
őstag

Hiba kereséshez nem a jól működő állapot kell hanem a hibás állapot, szerintem ez elég egyértelmű. A hibajelenség meg - ha jól értelmeztem amiket eddig írtál- ugye bármikor reprodukálható. Előző hsz-ben arra céloztam (de akkor most leirom másképp mert látom nem érted) hogy ha javítást szeretnél erre akkor a freshtomato saját fórumán kellene a hibát jelezni ahol azok vannak akik csináljak, Itt meg azok akik csak használják, szóval attól hogy ide leirod még nem lesz javítva :)

[ Szerkesztve ]

(#10337) zsolt_64 válasza SztiviVander (#10336) üzenetére


zsolt_64
senior tag

Majd megnézem a lengyel nyelvű oldalt, szerintem már tudnak róla, mert másnak is kijött a hiba.

(#10338) tjsz válasza zsolt_64 (#10337) üzenetére


tjsz
Topikgazda

Sziasztok!

Kíváncsi tettetek, el kezdtem túrkálni ezen az oldalon, de egyszerűen tényleg nem találtam semmi ilyen, mások által is jelzett hibát N66U-val vagy AC66U-val kapcsolatban.

Én sokkal inkább tippelnék hardware (NVRAM memória) hibára, bár annak az esélye, hogy ez 2 embernél is pontosan ugyanúgy előjöjjön (ketten jeleztétek itt a fórumban, hogy ugyanaz a tapasztalatotok), egyszerűen 0. Ráadásul más firmware-el teljesen ok. :Y

Az NVRAM törlést teljesen mindegy honnan csinálod (CFE web felület, vagy SSH-n keresztüli parancssorból vagy éppen Tomato web felületről), mindegyik jó, ettől függetlenül érdemes többször csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#10339) zsolt_64 válasza tjsz (#10338) üzenetére


zsolt_64
senior tag

Most ugrott be: 1 közös vonás van a másik bejelentővel : Mindketten Digi-sek vagyunk. :U
És pontosan ugyanúgy dobálja el a pppoe kapcsolatot ;]
És mivel a lengyeleknél nincs digi, nehéz lesz nekik megtalálni a hibát...

[ Szerkesztve ]

(#10340) tjsz válasza zsolt_64 (#10339) üzenetére


tjsz
Topikgazda

Szuper ötlet!

Egyébként a legutolsó 2020.8-as verzióval is próbáltad?

(#10341) zsolt_64 válasza tjsz (#10340) üzenetére


zsolt_64
senior tag

végig volt próbálva minden verzióval többször is. nagyon is lehetséges hogy közben változott a Digi , illetve hoppá... most ugrott be még valami ami magyarázatot adhat : én inviteles átszerződő vagyok, de már a hivatalos átszerződés előtt történtek változások az internet elérésemben, pl ipcím változás, meg hogy a speedtest már nem invitech-t mutatott hanem digit.
Pont az volt a bajom , hogy egy idő után már egyik tomato sem működött. Tehát keresünk 1 olyan fórumtársat aki Digi-s és friss tomato-ja van.Továbbá FTTH azaz gigás kapcsolata van.

[ Szerkesztve ]

(#10342) zsolt_64 válasza tjsz (#10340) üzenetére


zsolt_64
senior tag

Az nvram törlés összesküvés-elmélethez annyit még hogy a lengyel oldalakon is írnak olyasmit hogy "kilka razy" azaz néhányszor töröld az nvramot

(#10343) tjsz válasza zsolt_64 (#10341) üzenetére


tjsz
Topikgazda

MTU értékekkel is meg volt a játék?

(#10344) zsolt_64 válasza tjsz (#10343) üzenetére


zsolt_64
senior tag

1492 most is a a merlinen és annyi volt a tomaton is
van valami ötleted ?

[ Szerkesztve ]

(#10345) tjsz válasza zsolt_64 (#10344) üzenetére


tjsz
Topikgazda

Van egy fórum ott láttam egyszer, hogy 1480 és 1492-el játszott valaki és ettől a sebessége is változott. A helyedben rákérdeznék ott (de azért velünk is oszd meg).

[ Szerkesztve ]

(#10346) Dzsekó válasza zsolt_64 (#10341) üzenetére


Dzsekó
addikt

Ez nekem is eszembe jutott, hogy mindketten Digi-sek vagytok, de mivel másik fw-el jól megy a router ugyanazzal a nettel, ezért nem írtam. Amit én csinálnék, a következő:

1. kölcsönbe szereznék/vennék használt AC66 routert, rátenném a tomatot, ha azzal is szar, akkor Digi & Tomato nem fér össze. Ha a szerzett/vásárolt routerrel jó, akkor valami az eredeti routerrel van, és Merlinnel vagy gyári szoftverrel eladható, vagy használható al routerként. Tulajdonképpen hiba megoldva.

2. ha mindkét routerrel rossz, akkor vagy használod Merlinnel, vagy netszolgáltatót váltasz.
Ez esetben a szerzett/vásárolt routert vissza lehet adni vagy eladni.

Szerk: Nekem ezek az MTU varázslatok sohasem jöttek be. 1500-at is próbáltam régen valamikor, azt is megpróbálhatod. Esetleg hívd fel a Digi support-ot, hátha kapásból tudják, hogy milyen MTU-ra kéne állítani a routert Tomato esetén.

[ Szerkesztve ]

(#10347) zsolt_64 válasza Dzsekó (#10346) üzenetére


zsolt_64
senior tag

Óvatosan írom le , de lehet megvan a megoldás... még tesztelek, de ez már tomatón folyik át :K

[ Szerkesztve ]

(#10348) petir válasza zsolt_64 (#10341) üzenetére


petir
senior tag

Én rezes vagyok...
Még nem ért ide az optika...
Ráadásul nálunk 3 érpáron van a net. 100Mega. 1 érpár telefon ami nincs használva.

Ami érdekes nálunk még , ha én eleresztem a lovakat és teljes sávszélességgel töltök le pl egy 6 gigás Linux imaget akkor jön a maximális sebességgel 10-11Mega de kb 5-6-szor megszakad a kapcsolat. Persze a router nem indul újra meg semmi csak a kapcsolatot dobja el router újra csatlakozik és megy tovább tehát a router intéz mindent. Gondoltam szar az N66u lecseréltem de ugyanez persze a DiGi a füle botját nem mozdítj.

(#10349) Dzsekó válasza zsolt_64 (#10347) üzenetére


Dzsekó
addikt

Majd írd meg, hogy mire jutottál.

(#10350) Lasersailing válasza zsolt_64 (#10341) üzenetére


Lasersailing
senior tag

Szia,

Én Digis, FTTH, freshtomaton vagyok. Mondjuk nálam a szakértelem hiányos, de részletes leírás alapján talán meg tudok nézni néhány dolgot...

Uptime: 84 nap
FreshTomato Firmware 2020.2 K26ARM USB AIO-64K-NOSMP
Linux kernel 2.6.36.4brcmarm and Broadcom Wireless Driver 6.37.14.86 (r456083)
ASUS RTN18-U-val

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Tomato firmware
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.