Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19401) macy válasza pzstm (#19351) üzenetére


macy
addikt

Nem mintha zavarna, hogy vannak itt konzolosok is, de ha megnézed a topik címet :D
Fórumok - PC Játékok - Tom Clancy's...

(#19402) marilllyo válasza macy (#19401) üzenetére


marilllyo
veterán

Most már egy jó ideje nincs pc. specifikus téma itt a hsz-ben. (Max a csalók ;] ). A PS4-es Divi topic meg kong az ürességtől sajna. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#19403) #35434496 válasza bendeguz76 (#19400) üzenetére


#35434496
törölt tag

Szarni rà! Megyünk rambó modban ès halunk. :D

(#19404) macy válasza marilllyo (#19402) üzenetére


macy
addikt

Tudom, azért is írtam, hogy abszolút nem izgat ki ír ide.
Erősen gondolkodom, hogy megvegyem-e az SP-t vagy a DLC-t. Nem tudom eldönteni egyelőre, hogy ér-e nekem ennyit ez a játék, vagy hagyjam a fenébe az egészet. :)

(#19405) bendeguz76 válasza #35434496 (#19403) üzenetére


bendeguz76
aktív tag

Pár napja én is mentem pár sráccal dz5-6 folyamatos pucolása volt a terv.mind a négyen teljesen egyforma ruha sheriff kalap stb.... alatta ment valami retro disco zene mc hammer meg hasonlók.hát úgy haltunk mint a szar de rohadt jó feelingje volt az egésznek.

bendeguz_HUN

(#19406) marilllyo válasza macy (#19404) üzenetére


marilllyo
veterán

Ez a jó ebben, hogy majd a seXbox-osok letesztelik szépen és van időnk átgondolni. :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#19407) pohár válasza marilllyo (#19406) üzenetére


pohár
félisten

PC-re ÉS boxra is egyszerre jelenik meg az SP tartalma

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#19408) Garsza


Garsza
veterán

Mindenkinek dobálja itt a jobnál jobb AUG -okat nekem meg egyet nem bír dobni se a print se DZ. Még mindég a vendornál vettel kell mennem.

(#19409) bunfi válasza Snip3r_HUN (#19396) üzenetére


bunfi
őstag

Meg szoktad kérdezni azoktól, akiket lelősz, hogy mennyire gearelt? Ne legyél már ennyire álszent...

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#19410) LucentTwo


LucentTwo
tag

Sziasztok,

Nem rég kezdtük el tesómmal a játékot, de sok helyre kevesek vagyunk ketten. Szeretnénk fejlődni és minél erősebbek lenni. Ha lenne olyan aki szívesen csatlakozna hozzánk vagy mi hozzá akkor írjon nyugodtan. PS4-en játszunk, hogy mikor eléggé változó de elég sűrűn.

(#19411) Raulblanco válasza Balika23hun (#19383) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

Nem ér véget, Te is megkaphatod, Te választottad azt, hogy nem kell, mert neked nem éri meg. Innentől nincs miről beszélni. Már megjelenés előtt tudta mindenki, hogy lesz fizetős dlc.

(#19412) Raulblanco válasza #35434496 (#19391) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

Baszki, a legfelső egy self-preversed benne? Nem igazán látni, csak az alját a képnek.

(#19413) W h o z Z y válasza #35434496 (#19391) üzenetére


W h o z Z y
tag

Véletlen egy ilyen AUG-ot töretem be(persze nem voltam beszámítható állapotba) :))
Kerestem másnap de sehol nem találtam :DD így a reménytelenek nyugalmával bontottam még egy sört :D

Killed by WhozZy!

(#19414) arnikusz


arnikusz
veterán

Milyen volt az elmúlt két napban a DZ ?
Csak azért mert 23 ezer pénz kell még az Aug blueprinthez, vagy nézzem meg holnap délelött mint a múltkor mikor jó volt a pénz esése.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#19415) marilllyo válasza arnikusz (#19414) üzenetére


marilllyo
veterán

Most én is pénzfarmra mentem rá az elmúlt napokba. Volt, hogy 2 sárgát meg 7 lila csomagot pakoltam fel a helikopterre. 2-3000 pénz azokban is van.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#19416) RichieTri


RichieTri
senior tag

hát én most kettőt pörgettem az új AUGból.
1:minél kevesebb élet annál nagyobbat sebez/10méternél közelebb 13%kal nagyobbat sebez /gyors ujratöltés
2:fejlövés bónusz/pontosság/elitek elleni plusz.

namost az 1.nél elég átlag alapsebzést kapott és 22,5%critesélyt. a 2. kb max alapsebzés,de csak 21% acritesély.

nem tudom melyiket használjam :U

azóta pörgettem még vagy 6-ot mind szar volt :(((

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#19417) marilllyo válasza RichieTri (#19416) üzenetére


marilllyo
veterán

Ha 5.-re nem adja be akkor aznap már nem próbálom többször.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#19418) arnikusz válasza RichieTri (#19416) üzenetére


arnikusz
veterán

Eddig nálam a blueprinteknél mindig az első volt a jó. Remélem ha meglesz marad a széria. Én az elsőt választanám a játékstílusomhoz. Vagy olyat mind a mostani Bázisos Aug.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#19419) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Köszönöm a segítséget a 2. karakterhez War-Zoz-nak és LDNY-nek. :D Gyors beleszórtam ami volt stashben, lesz még mit alakítani rajta leginkább a 2 őrszem helyett kell majd a végső megoldás item...
[link]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#19420) hitvanyalak válasza Snip3r_HUN (#19419) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Bocsi!
Milyen sapka az a biohazard-os?

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#19421) Snip3r_HUN válasza hitvanyalak (#19420) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Az a Hazmat set része,a steam pre-order miatt kaptam. Erről van szó:
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#19422) marilllyo válasza Snip3r_HUN (#19421) üzenetére


marilllyo
veterán

A hazmat az a béta résztvevőké volt nemde?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#19423) Snip3r_HUN válasza marilllyo (#19422) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Béta és pre-order mellé is járt,de én nem bétáztam.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#19424) marilllyo válasza Snip3r_HUN (#19423) üzenetére


marilllyo
veterán

Ja jó mert én meg nem rendeltem elő és nekem is van! :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#19425) lanikai válasza Snip3r_HUN (#19419) üzenetére


lanikai
aktív tag

felesleges ennyi elektronika, 4 taktikussal maximum 30k elég, inkább a táska és maszk adjon + skill powert, így a cuccaid nagyobb része mehet staminára

btw, én túl sokat nem segítettem, de Zoznak tőlem is jár a pacsi :)

[ Szerkesztve ]

(#19426) hitvanyalak válasza Snip3r_HUN (#19421) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

ERŐS

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#19427) Snip3r_HUN válasza lanikai (#19425) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Holnap még alakítok rajta,ma már nem volt hozzá erőm. :DDD

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#19428) velizare válasza Snip3r_HUN (#19364) üzenetére


velizare
nagyúr

mindkét lehetőséget elképzelhetőnek tartom. kicsit jobban hajlok az igenre, de csak a heroic mód miatt.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#19429) arnikusz válasza RichieTri (#19416) üzenetére


arnikusz
veterán

Az első próba gyengébb mint a 182-es Bázis Aug XS, majd holnap, naponta egyszer míg már elavult lesz. :W

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#19430) dvd24 válasza Balika23hun (#19376) üzenetére


dvd24
senior tag

Ha nem veszed meg a DLC-t akkor csak az új incursionről, 4 új setről és az Undergroundról maradsz le.

1.3-as patch attól függetlenül is jön mindenkinek minden platformra június 28-án, abban pedig benne lesznek az új fegyverek (a B.L.I.N.D. fegyó is), lesz egy eddig még meg nem nevezett új set, az általános fegyver balance, heroic mód az eddigi két incursionnek és a challange missionöknek (valamint több missiont lehet majd challangen és heroicon tolni) és egy rakat bug javítás.

Bár még hivatalosan nem erősítették meg de ebből kifolyólag szerintem evidens, hogy DZ 05-06-ban és heroic nehézségen esni fognak magasabb szintű cuccok, szóval nincs miért aggódnod. :)

(#19431) Balika23hun válasza dvd24 (#19430) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Köszönöm szépen a válaszodat, ha ez megvalósul ennyi nekem bőven elég hogy még 1 max 2 hónapot el szórakoztasson a játék. Aztán utána úgyis hip-hop itt lesz a Battlefield 1 onnantól pedig semmilyen más játékra nem lesz időm :DDD

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#19432) marilllyo


marilllyo
veterán

M1A -ra milyen talentet akarjak pörgetni? Mi a godroll?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#19433) bendeguz76 válasza marilllyo (#19432) üzenetére


bendeguz76
aktív tag

Halál brutál páncélrombolás

bendeguz_HUN

(#19434) marilllyo válasza bendeguz76 (#19433) üzenetére


marilllyo
veterán

Ja!... Szóval a szokásos. Azt hittem a sniperség miatt valami más...
Hát augból 3.-ra egész tűrhető jött ki...de 5-6 M1A-ból semmi. Plusz az összes talenthez 2000+ képzettség kellett mindig.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#19435) marilllyo


marilllyo
veterán

Kék-zöld divteket nincs értelme megtartani ugye? Mehet fegyveralkatrésznek ugye?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#19436) duvi válasza marilllyo (#19435) üzenetére


duvi
nagyúr

Nincs értelme tartogatni. Viszont nemcsak fegyveralkatrésznek használhatod. Bármilyen crafting alapanyagot konvertálhatsz belőle. Pl. nálam az elektronika és a tools állandó hiánycikk. Fegyver és szövet dögivel van.

[ Szerkesztve ]

(#19437) marilllyo válasza duvi (#19436) üzenetére


marilllyo
veterán

Pörgetgetem az M1A-kat. Jól gondolom, hogy fegyveralkatrészeknek érdemes inkább (amit lehet) kritikus-t választani. Pl tárkapacitás + kritikus találat, nézőkénél is fejlövés / kritikus meg muzzle-nél is pontosság / kritikus?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#19438) RichieTri válasza marilllyo (#19437) üzenetére


RichieTri
senior tag

én tárból a tárkapacitás/fegyversebzés-t preferálom sniperre.bár ha van rajta crites talent akkor jó lehet amit írtál

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#19439) Lefty válasza marilllyo (#19437) üzenetére


Lefty
addikt

Tarkapacitas + fegyversebzest tegyel sniperre, torkolatfeknek mehet crit sebzes + pontossag peldaul, tavcsonek az alaptelentektol fuggoen fejsebzes + crit chance.

[ Szerkesztve ]

(#19440) marilllyo


marilllyo
veterán

Köszi!
Melyik is az a "nézőke" ami fejlövést+ kritet ad? Illetve lehet most olyat valamelyik vendornál találni?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#19441) duvi válasza marilllyo (#19437) üzenetére


duvi
nagyúr

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Tárból, tárkapaicitás + fegyversebzést választanám. A többire mehet crit ch és dmg, esetleg fejlövés sebzés. Crit esélynél vigyázz a 60-as plafonra. E fölé nem lehet menni, ezért ha már maxon vagy, akkor fölösleges tovább növelni! Pontosság is jól jön, ha nincs talentből a fegyveren.

(#19442) bunfi válasza marilllyo (#19440) üzenetére


bunfi
őstag

T2 Micro / CQBSS / PRO red dot / MK5. Ezek alapból headshot damge-et adnak és ha szerencséd van, akkor crit hit chance a másik ami rajta van.

(#19441) duvi Nem biztos, hogy az dobja a legtöbbet. Ez attól függ, milyen fegyver pl. az LMG-re capacity + rate of fire a legjobb.

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#19443) duvi válasza bunfi (#19442) üzenetére


duvi
nagyúr

Konkrétan M1A-ról van szó. Ehhez kért tanácsokat marilllyo kolléga.

(#19444) nyamsas


nyamsas
aktív tag

Mit kapnak a ps4 userek, jun. 28.-án, és aug. 2.-án, new patch info....

[link]

[ Szerkesztve ]

(#19445) marilllyo válasza duvi (#19443) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen-igen! M1A van most a porondon. Csak azért is kérdeztem mert megvettem anno a tárkapacitásos 32-es blueprint-et. Pörgettem anno 5 vagy 6 olyat belőle ami tárkapi / tűzgyorsaság... De ahogy nézem M1A-nál a tűzgyorsaság nem különösebben életképes hiszen oké, hogy gyorsan szórja a golyókat...de leginkább a repkedő varjak kárára... Itt meg ugye az lenne a lényeg, hogy fejen csattanjon a kritikus találat.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#19446) bunfi válasza marilllyo (#19445) üzenetére


bunfi
őstag

Én az M1A-t is bezoomolva szoktam használni (MK5 HSDamage+CHChance), ebben a stílusban a High Velocity Magazin CHChance + CHDamage kombóban jött be a legjobban. De ezt játékstílusa/embere válogatja.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#19447) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Nah az első "tank" karakter (az eddig összeszedett cuccokból, első nekifutásra)...
Gondolom a sebzés az béke hátsója alatt lesz, de remélem többet bír mint a többi.

A 75% megvan, de szerintem így sem túl acélos :(

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#19448) Snip3r_HUN válasza Anonymus23 (#19447) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

A mellényre,a fegyvertokra és a térvédőre próbálj meg még mod slot-ot kalibrálni,oda még lehet tenni stamina módot az meg azért megnyomja a szívósságot. :K Nekem is hasonló a taktikus karakterem,bár alacsony a dps de 3 embert támogatni (sticky/heal) tökéletes.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#19449) Anonymus23 válasza Snip3r_HUN (#19448) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ezek már többnyire kalibrált cuccok, így lett meg a 75% páncél, meg van ahova critet kalibráltam.
PvE területen megfelelő fegyverrel visszahealeli magát, gyakorlatilag nem sebződik...

Majd próbálkozok vele DZ-ben, hogy mit bír éles körülmények között :)

;) - The Power of the Light Side

(#19450) lanikai válasza Anonymus23 (#19449) üzenetére


lanikai
aktív tag

írtam feljebb Snipernek is, jobban jársz, ha skill powert kalibrálsz a táskára (6780) ill. a maszkra (~5k), és elektronika helyett staminás cuccokat hordasz, jobban jössz ki velük. critet kalibrálni kb felesleges, egy pulse-zal kompenzálsz érte, mellette pedig egy boost heallel/smart coverrel még ekkora tűzérték mellett is használható DPS-ed lesz

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.