Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) AsakuraDave válasza k-adi (#900) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Hát nagyon akarják hogy vegyék az emberek ezt a játékukat :'D Talán minőséget is kéne felmutatni mellé? :F Én ledöbbentem free weekend alatt, hogy ez mi.... :(((

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#902) Puma K válasza AsakuraDave (#901) üzenetére


Puma K
veterán

Én meg az open beta állapotában úgy voltam a játékkal, hogy ez nem rossz... akkor bele is ment összesen 20-21 óra... elővételben megvettem... elkezdtem játszani vele majd jött az érzés, hogy ez mi...

Több kreativitást vártam Ubiéktól...

Kb azóta pihen a játék mióta megjelent hivatalosan és kemény 10 órát raktam bele a "végleges verzióba"...

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#903) Đusty válasza Puma K (#902) üzenetére


Đusty
addikt

Én ugyanígy voltam vele mint te és máig úgy maradt. Közben jött ugyanis egy rdr2 ami megmutatta milyennek kell lenni manapság egy játéknak. Ubiék mehetnek a búsba, egy vicc az egész.

(#904) Puma K válasza Đusty (#903) üzenetére


Puma K
veterán

"Ubiék mehetnek a búsba, egy vicc az egész."

+1

Viszont nekem a RDR2 sem tetszik... leginkább a Sims része miatt... egyél... igyál... borotválkozz... csutakold a lovadat... ez nekem kb feleslegesen túlbonyolított játékmenet...

Mondhatni Rockstar fan vagyok... voltam...? és elég sok játékuk meg van CD-n, DVD-n és digitálisan is... van ami 2-3x is megvásárlásra került... de ez az irány nem tetszik amit a RDR2-ben tapasztalok... már előre félek a GTA VI-tól... a GTA V-be vagyis az online részébe jelenleg 1173 órám van úgy hogy mióta kint van PC-re volt egy 8 hónapos szünetem. Amúgy ráérős szabadidőmben simán nyomtam 12-16 órákat barátokkal. A RDR2 online részével elkezdtem ismerkedni, de egyszerűen nem fogott meg... pedig 75 eurót kiadtam érte, de még így sincs meg a motiváció, hogy ennyi pénzt öltem bele...

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#905) 42861


42861
senior tag

Sziasztok. A napokban kezdtem a játékot, már az új patch-el. A "Division" részt teljesen kiheréltem belőle az új opcióknak hála, de így viszont kissé nehézkes az MK1-2-3 fejlesztésekhez alapanyagokat keresni. Van erről valami lista, hogy hol/hogyan tudok szerezni ritkább cuccokat? Mindenhol a neten csak a régi rendszer megoldásait látom, de az ugye nálam nem játszik. Most konkrétan sniper parts és elite weapon parts kellene. Drónok dobtak már high-end parts-ot, de elite-et még a behemoth se.

(#906) ledgeri válasza 42861 (#905) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha felfedezel egy nagyobb helyet, akkor írja mi van benne (elite part, meg mifene) egyébként meg pl a freeweekend alatt, csak a side-mission-ökre koncentrálva úgy lett kimaxolva egy LMG maxra (egyetlen fegyóm így), hogy az utcsó (számomra, Behemoth) küldihez szerelkeztem fel dupla LMG-vel, és az északi kis sziget felén mentem át gyalog. Addig, a kb 40 óra alatt meg esett minden más ami nem specifikusan LMG... Szeintem ha random nézelődsz, akkor nagyobb eséllyel ad "épp hordott" fegyverhez cumót!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#907) #31418368


#31418368
törölt tag

Sziasztok!
A négykerekű drónokat (vagy mi a nevük), mivel a legkönnyebb kiirtani?

(#908) soo277 válasza #31418368 (#907) üzenetére


soo277
őstag

Bénisd meg Emp vel azt mehet a rakéta :B :K

BT: wersoo#21211

(#909) ledgeri válasza soo277 (#908) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Tegnap láttam, csak nem írtam, de most már nem hagyhatom ki...

(#907) ktn Get the high ground - Lehetőleg hegy, vagy nem gurulható domb/szikla formályában :)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#910) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Az előbb nekem jött egy drón, és észrevette, hogy ott fekszem a bozótban. Így már kénytelen voltam tüzet nyitni. Csak az a kár, hogy a másik lelőtt, amíg tárat cseréltem LMG-ben. (Most jöttem rá, hogy inkább fegyvert kellett volna váltanom, mivel az már sérült volt.) :))

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#911) Krisz0418


Krisz0418
őstag

Sziasztok! Új vagyok itt, nem rég kezdtem a játékot. Vulkán es nem vulkános között mi a különbség? Amit észre vettem hogy a vulkannal a proci kb 20-30%on van használva csak. Kinek hogy fut a játék és milyen kártyával? Én valahogy nem érzem hogy ennek így kéne futnia egy rx 5700-al. (60-80fps very highon kb, pár ultra)

AMD RYZEN 5900X || GIGABYTE AORUS LIQUID 280MM || MSI TOMAHAWK B550 || CRUCIAL BALLISTIX 2x16GB 3600cl15 || CM V1200 PLATINUM || XFX MERC 6800XT ||

(#912) Jhonny


Jhonny
csendes tag

Sziasztok
Hol tudom átállítani vulkanra a grafikát?

(#913) k-adi válasza Jhonny (#912) üzenetére


k-adi
nagyúr

mikor indítod a uplayben a PLAY (Játék) gombnál

(#914) Krisz0418 válasza Krisz0418 (#911) üzenetére


Krisz0418
őstag

Nos, megeri elkezdeni?

AMD RYZEN 5900X || GIGABYTE AORUS LIQUID 280MM || MSI TOMAHAWK B550 || CRUCIAL BALLISTIX 2x16GB 3600cl15 || CM V1200 PLATINUM || XFX MERC 6800XT ||

(#915) Joccc07 válasza Krisz0418 (#911) üzenetére


Joccc07
addikt

1050ti 40-60fps med-high, Vulkan

duvi: Végül megvettem mégis. :B Epicen kihagyhatatlan ajánlat volt 9,79-ért.

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#916) Jhonny válasza k-adi (#913) üzenetére


Jhonny
csendes tag

Köszi. :R
Epic-en vettem meg. Ezek szerint rakhatom fel a uplayt is? :W

(#917) Joccc07 válasza Jhonny (#916) üzenetére


Joccc07
addikt

Persze. Miért gondoltad, hogy kihagyható?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#918) duvi válasza Joccc07 (#915) üzenetére


duvi
nagyúr

Remélem, nem bánod meg! Jó játékot! :)

(#919) Krisz0418 válasza Joccc07 (#915) üzenetére


Krisz0418
őstag

Köszi, most egész szépen fut közel maxon 60+al. Egyenlőre nagyon elvagyok a lootolas részével, megyek a kérdőjelekre csak :DD

AMD RYZEN 5900X || GIGABYTE AORUS LIQUID 280MM || MSI TOMAHAWK B550 || CRUCIAL BALLISTIX 2x16GB 3600cl15 || CM V1200 PLATINUM || XFX MERC 6800XT ||

(#920) Joccc07 válasza Krisz0418 (#919) üzenetére


Joccc07
addikt

5700-al ne is add alább.

duvi: GE még nincs hardcore-on. De majd ha már mindent is átlátok akkor megyek feljebb. + Division 2 után a gear rendszer sem zavar.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#921) Krisz0418 válasza Joccc07 (#920) üzenetére


Krisz0418
őstag

Azért ez a játék képes megfektetni a kartyat :DD gondoltam az elején szokás szerint ultimate-re rakok mindent aztán néztem alulról vagy epp alig felülről a 60fps-t :))

AMD RYZEN 5900X || GIGABYTE AORUS LIQUID 280MM || MSI TOMAHAWK B550 || CRUCIAL BALLISTIX 2x16GB 3600cl15 || CM V1200 PLATINUM || XFX MERC 6800XT ||

(#922) Jhonny


Jhonny
csendes tag

Mi értelme a szintlépéseknek? Ahogy észre vettem ha én 50es vagyok akkor az ellenfelek is 50esek, ha 80as akkor az ellenfelek is 80asak.
Van értelme a nagyobb szintű fegyvernek? Ugyan akkorát sebez minden szinten.
Köszi.

(#923) ledgeri válasza Jhonny (#922) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Van egy két hely ami nem veled skálázódik, hanem megkövetel egy adott szintet.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#924) Jhonny


Jhonny
csendes tag

Azt nem tudjátok, hogy mitől lehet, hogy vulkannal indítva kb 30 perc után mindig kifagy, mert elfogy a memória. Kb 20 perc után szól hogy kevés és 30 perc után vége.
Dx11el meg hibátlanul fut. Ott nem kevés neki. :F

(#925) Krisz0418 válasza Jhonny (#924) üzenetére


Krisz0418
őstag

Milyen gépről van szó? Lehet tényleg kevés neki, gondolom azért dx es vulkan között van különbség.

Szerk: már látom hogy 16gb, annak bőven elégnek kell lenni akkor passz. Én is vulkánnal játszok, csak én rx 5700xt-vel.

[ Szerkesztve ]

AMD RYZEN 5900X || GIGABYTE AORUS LIQUID 280MM || MSI TOMAHAWK B550 || CRUCIAL BALLISTIX 2x16GB 3600cl15 || CM V1200 PLATINUM || XFX MERC 6800XT ||

(#926) Joccc07 válasza Jhonny (#924) üzenetére


Joccc07
addikt

Hagyd, hogy a rendszer kezelje a virtuális memóriát. Akkor rendben kellene mennie.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#927) Puma K válasza Jhonny (#924) üzenetére


Puma K
veterán

Nincs kikapcsolva a virtuális memória?

Mivel ez a játék (is) elkezdi teleszemetelni a RAM-ot így 8-16GB esetén kikapcsolt virtuális memóriával nagyon könnyen ki tud futni belőle.

Nálam 32GB RAM van a gépben és ki van kapcsolva a lapozófájl.

Így a Breakpoint emlékeim szerint vagy 17-18GB-ig el tudott menni vagy 22-23GB-ig... úgy hogy nálam a háttérben nem voltak feleslegesen futó folyamatok-programok...

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#928) #31418368


#31418368
törölt tag

91 óra játékkal 10% a teljesített történet. Már jó ideje áll 10%-on. Pedig csomó küldetést megcsináltam. Mit kell tenni, hogy több legyen? :R

(#929) duvi válasza #31418368 (#928) üzenetére


duvi
nagyúr

A story küldetéseket (sárga színnel vannak jelölve) kell tolni. Rengeteg mellék küldi van, ami csak a szintezésben és a felszerelés megszerzésében segít.

[ Szerkesztve ]

(#930) Joccc07 válasza #31418368 (#928) üzenetére


Joccc07
addikt

Én sem haladok. Csak kérdőjelezek.:DDD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#931) Krisz0418 válasza duvi (#929) üzenetére


Krisz0418
őstag

egyébként megéri kérdőjeleket csinálni? Vagy inkább story küldik?

AMD RYZEN 5900X || GIGABYTE AORUS LIQUID 280MM || MSI TOMAHAWK B550 || CRUCIAL BALLISTIX 2x16GB 3600cl15 || CM V1200 PLATINUM || XFX MERC 6800XT ||

(#932) ledgeri válasza Krisz0418 (#931) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Én inkább a story előtt fölözök, mint a nagy finálé után...
Bár párhuzamosan lenne a legjobban széthúzott story-s!
(Ezért is utáltam mikor a FC5öt, és az Xp alapú fix küldiket: 100 méterem múlott, hogy meglett volna a rádió-csatornás/DJ-s küldi, de persze bedobott a játék egy "entartaintment-enemy-t", így túlmentem az XP limiten és jött az automatikus zene, és így a maradék 2/3-ad játékot lockolt északkal, és alap rádióval nyomtam végig... :W )

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#933) Krisz0418


Krisz0418
őstag

srácok, ezt a blueprint részt nem értem. Megvettem egy blueprintet a shopban azt hogy tudom lecraftolni? Illetve van egy csomó blueprintem.

AMD RYZEN 5900X || GIGABYTE AORUS LIQUID 280MM || MSI TOMAHAWK B550 || CRUCIAL BALLISTIX 2x16GB 3600cl15 || CM V1200 PLATINUM || XFX MERC 6800XT ||

(#934) Jhonny válasza Joccc07 (#926) üzenetére


Jhonny
csendes tag

A rendszer kezeli a virtuális memóriát. Mégsem jó :W

(#935) Jhonny válasza Krisz0418 (#933) üzenetére


Jhonny
csendes tag

Maria-nál az alap táborban lehet 800 pénzért legyártani.

(#936) Peace


Peace
nagyúr

16 eurót megér a standard kiadás? A BETA-t próbáltam, de egyáltalán nem dobtam tőle hátast. Wildlands-et nagyon szerettem, azt végigjátszottam. De ez jóval gyengébbnek tűnt 1 óra játék alapján....

(#937) Puma K válasza Peace (#936) üzenetére


Puma K
veterán

Ha van 100 Ubisoft-Uplay pontod akkor 20%-kal olcsóbb is lehet...

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#938) Peace válasza Puma K (#937) üzenetére


Peace
nagyúr

19,8-ból engedik el a 20%-ot. De lentebb olvastam, hogy 10 alatt volt Epic Store-on, úgyhogy el is ment a kedvem tőle. :DDD :P

(#939) Joccc07


Joccc07
addikt

Kuponnal volt nekem annyi.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#940) Peace válasza Joccc07 (#939) üzenetére


Peace
nagyúr

Milyen kupon? Honnan van? Nekem miért nincs? :)

(#941) Joccc07 válasza Peace (#940) üzenetére


Joccc07
addikt

Még az év elejei vásáron kapott mindenki egy 10eurós kupont. Ha már előtte voltál regisztrálva akkor neked is kell lennie.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#942) Peace válasza Joccc07 (#941) üzenetére


Peace
nagyúr

"You do not have any coupons" Oh Fuck. :(

(#943) Joccc07 válasza Peace (#942) üzenetére


Joccc07
addikt

Pedig jó volt. Mindenki kapott egyet amit 14,99 felett lehetett felhasználni. Ha felhasználtad kaptál még egyet. A vásár ideje alatt ahányszor felhasználtad annyiszor kaptál. Aztán a végén mindenkinek maradt 1 amit május 1ig lehet felhasználni.

Már előtte regisztrálva voltál? Mondjuk december 20 előtt?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#944) Peace válasza Joccc07 (#943) üzenetére


Peace
nagyúr

Persze. Már régóta. Sajna erről lecsúsztam, nincs kuponom.

(#945) Joccc07 válasza Peace (#944) üzenetére


Joccc07
addikt

Én írnék nekik mindenképp. 16ig tart az akció. Addig válaszolnak és ha jogosult vagy akkor valószínűleg megkapod.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#946) Peace válasza Joccc07 (#945) üzenetére


Peace
nagyúr

Jajj, annyit nem ér az egész. Van mivel játszanom. ;)

(#947) Joccc07 válasza Peace (#946) üzenetére


Joccc07
addikt

Ahogy gondolod. De bármire felhasználható. Így szerintem egy próbát megér.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#948) k-adi válasza Peace (#936) üzenetére


k-adi
nagyúr

én most a free weekend után uplay+ -al nyomom 5ezerért.. 1 hónap alatt 2x bőven kijátszom, az összes jelenlegi dlc-vel (terminator, episode 2).. a pvp gyenge, a raid meg...

(#949) Jhonny válasza Peace (#936) üzenetére


Jhonny
csendes tag

Szerintem jó. Nekem bejön hogy egyedül mész és intézel el mindenkit. Amikor nagy dront kell elintézni, akkor könyebb lenne ha segítene valaki, de így is megoldható simán.
Amugy van Trial verzió is, ki tudod próbálni 1 óránál több játék idővel is. Ha tetszik megveszed.
Ha epicen van kuponod és tart még az akció akkor érdemes ott, mert akkor csak 10€.

(#950) ledgeri válasza ledgeri (#932) üzenetére


ledgeri
nagyúr

példaként Ezeket nem tudom hova tenni a boss legyőzése után...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.