Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) S e t h


S e t h
nagyúr

Ha lelövünk egy drónt, akkor hogy a lópikulába fogjuk majd megtalálni a roncsait ha éppen dzsungelharcot vívunk és rohangálunk mint Usain Bolt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#352) duvi válasza ZrogNV (#349) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen. Bármkor kipinelheted. Nyisd meg a Loadout menüt és mutass a class emblémádra a bal felső sarokban. Ilyenkor megnyílik az aktuális feladatlistád. Nyomj egy spacet és kész a pinelés.



(#351) S e t h
Ha egy távoli nagy drónt lövünk le, akkor nem kell odamenni hozzá lootolni. Automatikusan megkapjuk a lootját. Ha egy kis közeli drónról van szó, annak kilövés után látszik a loot ikonja a minimapon.

[ Szerkesztve ]

(#353) Puma K válasza S e t h (#348) üzenetére


Puma K
veterán

Nálam az van, hogy rendszeresen nem akar rákapaszkodni a létrára... rásimul... meg áll mellette... ennyit tud leginkább... aztán egy "kis" b@szakodás után végre rácsimpaszkodik...

Lejönni kb esélytelen... ~6 óra alatt egyszer sem sikerült megfognia a létrát... mindig leestem...

Van ami a bétában bugos volt, de más jó volt.
Itt meg más bugos, de a bétás bugok nincsenek :C :DDD

Kíváncsi leszek meddig fog lekötni... a Division-nak 104 óráig sikerült... ;]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#354) soo277 válasza Puma K (#353) üzenetére


soo277
őstag

Hát én is azt mondom ,nagyon idegesítő,meg az egész kameranézet irányítás,nekem nagyon gáz

BT: wersoo#21211

(#355) soo277 válasza S e t h (#351) üzenetére


soo277
őstag

Alt al jelöld ki mit szeretnél használni

BT: wersoo#21211

(#356) Bibgr0 válasza Puma K (#353) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Csak egy nagyon rövid space-t nyomj. Ha hosszan nyomod nem fog sikerülni. Nagyon szerencsétlen a létrázás a játékban.

(#357) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Sziasztok. Hála Uplay+-nak 1 hónapig nyúznám a játékot.. Még nagyon az elején vagyok. Valaki, valakikhez tudnék csatlakozni? Hétköznap esti órákban Hétvégén kb. egész nap.

Nem-nem suli... 25+-os vagyok már bőven. :R

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#358) S e t h válasza soo277 (#355) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ps-en tolom.

Egyébként érdekes ez, most pucoltam ki egy ellenséges bázist és négy drónt szedtem le és azokból csak egy esetben kaptam meg automatikusan a cuccokat róla, pedig mindegyiktől messze voltam, a többit úgy kellett keresgélnem, egy nagy fekete folt a betonon jelezte csak, hogy hol találom.

Most fogtam a fejemet, el kellett lopni egy teherautót egy bázisról, mire kinyírtam mindenkit azt hittem megőszülök, mert nem volt jó a bázis elhelyezkedése, erre kiderült, hogy ha beosontam volna, elviszem a járművet, kb. csak 100 métert kellett volna menni és letenni, ott volt a cél, pár perccel megúsztam volna az egészet, facepalm.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#359) Đusty


Đusty
addikt

Melékküldetés: ha a lopott teherautót leszállítom az alpha centauri resudencre mit kell csinálni? Azt írja get out into the truck de kiszállok és nem történik semmi lejár az idő és vége.

[ Szerkesztve ]

(#360) duvi válasza Puma K (#353) üzenetére


duvi
nagyúr

Eleinte én is sokat szívtam a létrákkal, de Bibgr0 segítségével (nagyon rövid space) megtanultam a használatukat. Azóta nincs gondom velük :N

(#361) Đusty


Đusty
addikt

Ez a játék tele van buggal és pont a feladatok azok ami a lényeg lenne, hogy működjön.

(#362) Puma K válasza Bibgr0 (#356) üzenetére


Puma K
veterán

A bétát ~16 óráig játszottam. Abból ~11 órát egyhuzamban-folyamatosan.
Ott nem volt ilyen gond.

Mivel szeretek lopakodni-felfedezni, így a béta ideje alatt nagyon sokat létráztam le és fel is. Ezért is feltűnő most ez nekem, hogy miért nem akarja elsőre-úgy megfogni ahogy a bétában sikerült...?

Egyszer nem tapasztaltam ezt a jelenséget, mint most a végleges avagy "teljes verziós" állapotában...

Meg természetesen próbálgattam is, hogy rövid ideig meg hosszan tartom a space-t.
Volt hogy forgattam-mozgattam a karaktert közben nyomkodtam hosszan-röviden a space-t majd megálltam (nem nyomtam semmit a WASD-ból) erre ráugrott a létrára... úgy hogy háttal állt...

Azért köszönöm a tippet.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#363) sheep válasza Puma K (#362) üzenetére


sheep
addikt

Én mindhárom bétában részt vettem, és az összesben bugos volt a létrára mászás. Nálam eleinte működött, aztán kb. egy óra játék után nemcsak a létrára nem tudtam felmászni, hanem egy kisebb akadályon sem tudtam átlépni. Ha bezártam a játékot és visszaléptem akkor jó volt, de sajnos ez nem megoldás.
Az utolsó bétában is ilyen volt, egy héttel a megjelenés előtt, ezért sem vettem meg a játékot egyelőre. Majd pár hónap múlva kiderül mennyire sikerült összekalapálniuk.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#364) Puma K válasza sheep (#363) üzenetére


Puma K
veterán

Most játszottam vele 2 órát és egyszer nem sikerült a korábban említett röviden nyomjam meg a space-t javaslat ellenére sem megtalálnia a karakternek elsőre a létrát.
Pedig eskü hogy nagyon rajta voltam :DDD

A létrás történettől függetlenül úgy érzem, hogy ez a játék nem éri meg a 60 eurós árát, de még a -20% kuponos 48 eurósat sem.
Max 30, de inkább a 10-20-as ársávot mondanám rá.

A GTA Online (1137 órával a játékban) a GRB-hez képest egy szimulátor. Minden téren.

Úgy érzem ebből gyors Red Dead Redemption 2 Online áttérés lesz a részemről... csak lehessen elővételben megvenni a RDR2-őt és már nyomom is a fizetés gombot. Ez meg marad egy tapasztalat a számomra, hogy Ubisoft játékért elővételben béta teszt ellenére sem szabad kiadnom pénzt. Az Assassin's Creed Odyssey viszont jó. Az megérdemel egy mondjuk olyan 30-40 eurós árcímkét. Igaz azt 60-ért vettem Season pass-szal meg nem tudom már milyen DLC-kkel együtt.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#365) NemMo


NemMo
őstag

Aki one x-en játszik az melyik módban játszik resolution vagy graphic fidelity?

(#366) soo277 válasza Puma K (#364) üzenetére


soo277
őstag

Az a durva, hogy én a Bétaba nem vettem észre ennyire ezt a létrás dolgot, de itt megőrit, meg az alap bugok, amik nem szabadna ennyi pénzért lennie, teljes játékról beszélünk, ez kB korai meg alfa verzió kb

BT: wersoo#21211

(#367) Đusty


Đusty
addikt

Ki lehet törölni egy main mission elvégzését? Az F betűs utolsó visszatöltés már kevés, előrébbről kellene.

(#368) duvi válasza soo277 (#366) üzenetére


duvi
nagyúr

Próbálgassátok a nagyon rövid space nyomást/leütést. Amikor közel mész és beadja a mászást, épp csak leütitek a spacet és egyből ráfordul. Mondom, én is szívtam vele, de addig próbálgattam, míg ráéreztem a ritmusára és azóta soha nem hibázik. Akár fel, akár lefelemenet.

(#367) Đusty
Szerintem nem lehet kitörölni, csak újraindítani (F), ha elbukjuk. Hal elvégeztük, akkor bekerül a teljesített listába.

[ Szerkesztve ]

(#369) Puma K válasza soo277 (#366) üzenetére


Puma K
veterán

Tényleg rámegy a létrára, de a bétás "nyomd hosszan a space-t" történetet végérvényesen el kell felejteni, mert most ha a létra közelében vagy kb elég csak rácsapni a space-re és tényleg elsőre megfogja-rámegy.

Most már úgy tudok le-fel létrázni mint a bétában ment... juhu! :DDD

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#370) duvi válasza Puma K (#369) üzenetére


duvi
nagyúr

:D

(#371) ZrogNV válasza duvi (#352) üzenetére


ZrogNV
tag

Köszi, így már el is jutottam 8-as szintig, most hogy már tudom mit kell csinálni :D
Azért egyedül extreme szinten van benne kihívás, főleg a drónok ellen, arra még nem jöttem rá ott mi a hatékony.
Sajnos ebben a játékban is az ac odyssey hibáit látom.
Rámentek egy óriási világ megalkotására és a mennyiség a minőség rovására ment.

“Nem győzni jöttünk, hanem pusztítani!”

(#372) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Szomorú de manapság Mack az egyetlen review-er akinek a véleményére adok.

Ghost Recon Breakpoint Review - Worthabuy?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#373) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Befizettem 1 hónap uPlay+ra... hát ez a játék érdekes. Annyira fut jól 144p-ben kellene úgy futnia, mint 1080p-ben. Van még mit rajta optimalizálni, de kiindulva a Wildlandsből, ebből semmi nem lesz.

[ Szerkesztve ]

(#374) Major Lion válasza rup1u5 (#372) üzenetére


Major Lion
senior tag

Nem nem ér semmit ez a szar. Komolyan a gear score mi a francnak kellett ebbe is? Rohadtul semmi értelme, meg haszna, az ember mást se csinál csak törölgeti a szar fegyvereket, cserélgeti a ruhát.. persze, azt mondják ki lehet hagyni ezeket, de akkor minek rakták bele? :)
A raid-ekről meg az ostoba táborról nem is beszélve, mit keresnek ezek ebben a címben?

[ Szerkesztve ]

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#375) Gubu0101 válasza Major Lion (#374) üzenetére


Gubu0101
veterán

Mondtam én,tiszta Div. 2 folytatás,vagy mintha valami mellék ága lenne :)) :D Sok hasonlóság van a 2 játék közt,bár én nem bánom :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#376) ZrogNV válasza Major Lion (#374) üzenetére


ZrogNV
tag

Erre állt rá a cég, AC, Division, Ghost Recon és félek ilyen lesz a Watch Dogs Legion.
Szerintem az elképzelésük nem rossz, óriási világ telezsúfolva tartalmakkal, hogy legyen mivel eltölteni az időt a játékosnak, de ezeket a játékokat 2-3 év alatt dobják össze. Szerintem nem marad idejük igazi élettel megtölteni, a story line-ok mindegyikben használhatók, élvezhetők, de az a brutális mennyiségű side és egyéb q aminek semmi jelentősége, szerintem ezek teszik unalmassá a játékot.
Vagy kisebb világban kellene gondolkodniuk vagy több időt szánni az elkészítésre.

“Nem győzni jöttünk, hanem pusztítani!”

(#377) rup1u5 válasza Major Lion (#374) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Részemről hanyagolom ezt. Nagy csalódás volt a béta, pláne úgy hogy a Wildlands-et mai napig tolom. :(

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#378) soo277 válasza rup1u5 (#377) üzenetére


soo277
őstag

Szerintem meg a hibái ellenére messze jobb mint a WL, jó szerintem

BT: wersoo#21211

(#379) duvi válasza soo277 (#378) üzenetére


duvi
nagyúr

Szerintem is :K Ahogy haladunk előre, úgy nyilnak ki az új lehetőségek, amik színesebbé teszik a játékot. Tegnap éjjel visszanéztünk a Wildlandsba egy kicsit és csodálkoztunk, hogy néz ki. Emlékeinkben szebb volt, mint a BP. Valójában sokkal szebb a BP mint a Wildlands, csak nem olyan harsány színekkel operál, és sokkal realisztikusabb mint az elődje. Coopban pedig messze felülmúlja a játékélmény.

(#380) soo277 válasza duvi (#379) üzenetére


soo277
őstag

Én is féltem elöször a coop renszertől,de nagyon jól összehozták,meg kimondottan tetszik 4v4 war is,és majd a peccsekkel remélhetőleg még jobb lesz

[ Szerkesztve ]

BT: wersoo#21211

(#381) Major Lion válasza ZrogNV (#376) üzenetére


Major Lion
senior tag

Engem a Wildlands is lekötött sokáig enélkül a sok Division elem nélkül is, ez az Ubifikáció ahogy az egyik YT-er mondta borzalmas. Miért akarják hogy minden játékuk ugyan olyan legyen? Pont az lett volna a lényeg hogy vannak stilus elembeli különbségek a játékok között, de ezt elmossák szép lassan, aztán már mindegy lesz melyiket veszed, csak a kinézet más :(

[ Szerkesztve ]

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#382) Major Lion válasza Gubu0101 (#375) üzenetére


Major Lion
senior tag

Valószínűleg én is el leszek vele sokáig, de tuti minden alkalommal fel fog menni bennem a pumpa amikor tele lesz az inventorym fegyverekkel :D

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#383) rup1u5 válasza Major Lion (#381) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Jól látod...sajnos. [link]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#384) torma1981 válasza duvi (#379) üzenetére


torma1981
veterán

Szebb a BP mint a Wildlands? Szerintem meg köröket ver rá. Max grafikán mosott szar volt a bétában a BP. Animációk jobbak valóban de, szerintem élesebb, szebb a WL. Bem hiszem, hogy a rendes verzióban szebb lenne a grafika. És szerintem nem volt színben harsány a WL.

(#385) ForRedGlory válasza torma1981 (#384) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Szerintem is. Pár napja direkt ráindítottam a Wildlandsre és sokkal szebb, mint a Breakpoint. Nem beszélve, hogy még jobban is fut.

(#386) duvi válasza torma1981 (#384) üzenetére


duvi
nagyúr

Ki kell kapcsolni pár effektet, felhúzni az élességet és máris szebb a látvány :K

(#387) Puma K válasza rup1u5 (#383) üzenetére


Puma K
veterán

Miiiicsoda Crowbcat megint csinál videókat?! :Y :DD :C

Két kedvencem:

5 years + $40M = Mass Effect Andromeda

Nintendo Switch painful launch

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#388) torma1981 válasza duvi (#386) üzenetére


torma1981
veterán

Itt nem csak ez a baj. 4k-ban nem kellene mosottnak lenni a textúráknak. Na mindegy remélem lesz rá javítás, mert ez így elég gyenge.

(#389) soo277 válasza ForRedGlory (#385) üzenetére


soo277
őstag

Hár nem tudom, nekem sokkal szebbnek tünik, robbanás, növényzet, stb...
De mondom nekem

BT: wersoo#21211

(#390) mettek válasza torma1981 (#388) üzenetére


mettek
addikt

A motion blurt es az alatta lévő csúszkát tedd offra. Na minden éles lesz amellett hogy kapsz 20 fps-sel kevesebbet.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#391) John Marston


John Marston
kezdő

PC-n nem tudom, hogy működik, de Xbox-on nagyon egyszerű:
KI KELL KAPCSOLNI A HDR-T. Utána tv és egyéni igények alapján testre lehet szabni.
Sajnos ugyanez az optimalizációs hiba a Red Dead Redemption 2-ben is megvolt.
A grafika pedig gyönyörű. Csütörtök óta alig aludtam. :DDD

(#392) torma1981 válasza mettek (#390) üzenetére


torma1981
veterán

20 fps mínusz? Frankó. Rá fér pár peccs.

(#393) ForRedGlory válasza torma1981 (#392) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Le kellett vennem 1080p-re (és még ott sem ultra, inkább very high), hogy stabilan 100+ fps legyen (bár ilyenkor már inkább 110-120 van átlagban). 1440p-ben egyszerűen darabos az egész 80 fps-nél is. Nagyon elbaszott motor hajtja a játékot. A gépem az adatlapomnál, szóval no komment. :D

[ Szerkesztve ]

(#394) torma1981 válasza ForRedGlory (#393) üzenetére


torma1981
veterán

Néztem. Elég bika géped van. Nekem csak 2080 super. Azért az sem gyenge, de ehez a játékhoz az. Főleg, hogy nem js eszméletlen grafikus megjelenés van. 😊

(#395) Puma K


Puma K
veterán

Egy 1080 Ti-vel a gépben én meg pislogok azok alapján amit írtok.

Ha hazaértem lövök képet a beállításokról amiket használok, és lenyomok egy benchmarkot.
Plusz lehet felrakom az újabb driver-t és mérek azzal is azonos grafikai beállításokkal.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#396) alibiman


alibiman
aktív tag

El tudja nekem valamelyikőtök magyarázni, mi értelme van a gear score-nak?

(#397) Mizol29 válasza alibiman (#396) üzenetére


Mizol29
senior tag

Division alapján nem tudnak elszakadni ettől. Úgy gondolják, hogy minden áron kell a játékba úgymint a raid. Menj, lőj, farmolj. Kb. erről szólnak az ilyen gamek. Nagy divat lett ez most Uborkáéknál.

(#398) duvi válasza alibiman (#396) üzenetére


duvi
nagyúr

Úgy látom, hogy ez alapján esik a loot. PL. GS 70-től kezd el lilákat dobni a játék.
Egy kék vagy lila fegyvernek már több és nagyobb módosítói vannak, tehát érdemes folyamatosan öltözködni.

[ Szerkesztve ]

(#399) S e t h válasza alibiman (#396) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ezzel kívánják fenntartani az érdeklődést, mivel ennek hiányában hamarabb feladnák, a történet nem vmi erős.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#400) Mizol29 válasza S e t h (#399) üzenetére


Mizol29
senior tag

Pontosan. Ezzel próbálják elnyújtani a játékidőt. Div-1 ugyanez volt. Story ott jó volt csak rövid. És utána mit csinált a játékos 30. szint után? Farmolta a jobb cuccokat. Tolta orrba szájba ugyanazokat a küldiket újra és újra. 3000 órát tettem abba bele szóval van tapasztalatom e téren.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.