Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) Csabahun válasza nanamii_o (#1147) üzenetére


Csabahun
senior tag

Szia, most is borzasztóan buta.

(#1152) MzperX07 válasza bendegruz (#1145) üzenetére


MzperX07
tag

Én is kipróbáltam régebben a játékot, de nem tetszett, most olcsón behúztam és az alábbi videó is csinált nekem egy kis kedvet hozzá:
Youtube: [link]
Operation Motherland a címe az új ,,dlc"-nek, amit a Standard verzió is tartalmaz.
3 hónappal a fő sztori után az oroszok megszállják a szigetet.
Ha a játékot elkezded, akkor pár perc után felajánlja a 2 lehetőséget: csinálod az alapjátékot, vagy egyből beleugrasz az Operation M.-be, de figyelmeztet, hogy akkor spoileres lesz.

(#1153) sith7


sith7
nagyúr

Sziasztok

Én is megvettem Xbox - ra, most, hogy jó áron volt, csinálgatom a sztorit, volt pvp is, eddig tetszik. :)

2 kérdés
A terminátoros eventet, küldetést hogyan lehet előcsalni ?
Raid - et érdemes tolni ?
Ha igen, milyen szint/felszerelés az alap hozzá ?

(#1154) nanamii_o válasza Csabahun (#1151) üzenetére


nanamii_o
tag

De komolyan kérdem. Legnehezebb fokozaton is 20méterre az őrjárattól az út közepén nem vettek észre. Pedig a játék tetszik. :) Lassan végigtolom a ghost warriort a hitmant kimaxoltam meg a splinter cellt is. Lehet visszanézek strongholdozni vagy kipróbálom a dishonored-t. :)

(#1155) M_AND_Ms válasza Puma K (#1150) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Nem mondtam, hogy újdonság

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#1156) bendegruz válasza MzperX07 (#1152) üzenetére


bendegruz
őstag

Köszi :)

Akkor ugyanúgy megy a story es vele párhuzamosan az új cucc?

Asus Rog Strix Scar III

(#1157) bobalazs válasza nanamii_o (#1154) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem próbáld az új tartalmat. Na arra nem fogod azt mondani hogy egyszerű.
Úgy seggbe lőnek hogy csak úgy durran.
[link]

(#1158) sith7


sith7
nagyúr

1153 - ra valaki ? :F

(#1159) Puma K válasza M_AND_Ms (#1155) üzenetére


Puma K
veterán

Akkor minek írtál le egy evidens dolgot?
Vagy mi lenne abban a röhej hogy adott felületen történ vásárlás esetén minden olyan kliensben megjelenik a játék ahol meg kell hogy jelenjen?

Hiába veszed meg Epic-en és jelenik meg Uplay-ben ha Uplay-ből indítva úgy is el fogja indítani az Epic-et is. Szóval jelen esetben kell foglalkozni az Epic-el is...

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#1160) bobalazs válasza sith7 (#1158) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog


Itt aktiválod. Meg itt is kapcsolod ki.

Raidre nincs válaszom, komoly gear kell hozzá és nehéz, úgy tudom.

(#1161) sith7 válasza bobalazs (#1160) üzenetére


sith7
nagyúr

:R :R :R

(#1162) M_AND_Ms válasza Puma K (#1159) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Na hagyjál békén! Inkább lődözzél a játékban és ne itt rám!

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#1163) bobalazs válasza Puma K (#1159) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Epicről letörölheted.
Elinditod az epic telepitést, ha kész elinditod, akkor elkezdi feltelepiteni uplayen is. Ahogy kész, a epicen ha törlöd, már nem indul el a játék hiányzik neki valami. (lehet pont nem a Breakpoint települt igy, hanem valamelyik másik játék, ha igen, sorry - de el birom képzelni hogy ez az eljárása minden játék esetén) LÉnyeg az hogy ha már fel van telepitve mindkét helyen, bizony én letöröltem a epicről a játékot, (minek legyen meg kétszer?) meg a uplayről is, és mivel ilyenkor már amúgy is a játék a uplayben van, ezért innen inditom a telepítést, most már harmadszor. Ekkor már nem kell a epic egyáltalán.
( ha már össze van kapcsolva a uplay-epic fiók ahogy hozzáadódik a uplayhez a játék, már nincs szükség a epicre, mert uplayről indítod a telepítést.

(#1164) Desy


Desy
tag

hahah...
Ez nagyon jó táblázat és bizonyára azoknak szól, akik az úgynevezett történetet akarják üldözőbe venni. Van a játékos... aki nem törődik a dolgokkal, hanem élvezi azt amit lehet.

Csak azért a kép, hogy ne a szó legyen... Láthatóan , szinte sehol nem vagyok a történetben azonban az egész terület minden zugát bejártam... "többnyire". :K

Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

(#1165) bobalazs válasza Desy (#1164) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Én két karit csináltam, a másodikkal úgyanígy csak felfedeztem. :C ;)

(#1166) M_AND_Ms válasza bobalazs (#1163) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Ha Epic alól telepíted, akkor az Epic könyvtárába települ, de mindkét kliensben megjelenik, emiatt az Epic alól törlöd, akkor az Ubi alól sem fog menni. Még annyi, hogy Epic alól indítva is beindítja az Ubi klienst.
Ha Ubi alól telepíted, akkor az Ubi könyvtárába települ (azt most hirtelen nem tudom, hogy ilyenkor látszik-e az Epicben, mint telepített játék .. majd hazaérve megnézem)

[ Szerkesztve ]

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#1167) nanamii_o válasza bobalazs (#1157) üzenetére


nanamii_o
tag

Köszi a tippet. Ránézek. :R

(#1168) bobalazs válasza M_AND_Ms (#1166) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Ha csak és kizárólag ubi alól telepíted akkor nem látszik epic alól.
Csak azért emeltem ki, hogy hát ha epicen veszed a játékot akkor előbb onnan kell telepiteni mig a uplayra kerül.

(#1169) nanamii_o


nanamii_o
tag

Tegnap megpróbáltam megvenni a játékot,de nem engedte. Folyton hibát ír a tranzakció során. Játékon belül,ubi store-ból illetve firefox-ról is felmentem az ubi oldalára,de sehogy se engedi. Sokat vásárolok online a kártyámmal nincs gebasz. Talán az zavar be,hogy még nem telt le a demo verzió ideje? (40 percet játszhatok még vele). Megpróbáltam más böngészővel is. Töröljem le epic-ről? Talán ti tudtok segíteni. :U

(#1170) Puma K válasza nanamii_o (#1169) üzenetére


Puma K
veterán

Egy pár hete-hónapja ilyen hulladék ez is náluk.

Szintén próbáltam volna megvenni böngészőből és kliensből is a Div2 DLC-t, de nem engedte.... korábban tudtam vásárolni ugyan azzal a kártyával és mindenhol máshol tudom használni jelenleg is a kártyát...

Náluk valami nem kerek...

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#1171) nanamii_o válasza Puma K (#1170) üzenetére


nanamii_o
tag

Köszi szépen a választ. :R Csak tudod az a gáz,hogy most az ünnepek miatt tök olcsó minden. Pont a gold editiont akartam megvenni. Majd helyrehozzák ezt a hibát mire lejár az akció.. :))

(#1172) Puma K válasza nanamii_o (#1171) üzenetére


Puma K
veterán

Úgy vagyok vele, hogy ha így elkefélték ezt a lehetőséget mint mezei vásárlás, akkor rohadjon rájuk az összes játékuk kódja...

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#1173) M_AND_Ms válasza Puma K (#1172) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Jól van, ne átkozódj!
Lehet, hogy rajuk kívül álló okok vannak. Vagy.ez elképzelhetetlen?

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#1174) Puma K válasza M_AND_Ms (#1173) üzenetére


Puma K
veterán

Nem úgy volt hogy ne szóljak hozzád? :DDD Így ezt nehéz tartani ;]

De elképzeltem és még sok mást is. De pont nem érdekel, hogy hol pattog a labda ahol a gond van, mert mint látom-olvasom más is ugyan abba futott bele mint én ugyan abban a helyzetben. Történetesen az Ubisoft saját weboldalán és kliensében próbált vásárolni ami meghiúsul. És ez csak náluk nem működik.

Legutóbbi játék vásárlásom interneten az novemberben volt és Steam-en megvettem ugyan azzal a bankkártyával a Death Stranding-et mint amivel a Div2 DLC-t akartam volna megvenni még ősszel.
Alapból Steam-re szedném össze a játékokat még ha rajta kívül húsz másik kliens is feltelepül... mert 16 lassan 17 év Steam használat során alig futottam bele hibákba... (a fiókom összértéke maximum 2500 euró körül van.)

Gondolom nem én vagyok az első (lásd: [link]) és tudhatnak a hibáról, de még mindig nem sikerült megugraniuk hogy megoldják.

Ez kb hasonló mint a Vodafone appja... a nyáron történt "nagy karbantartásig" hibátlanul működött. Majd úgy elkefélték az egészet az 1 hónapos szarakodásukkal, hogy nyár óta sokad magammal nem tudunk belépni a szutyok applikációjukba.
A telefon, az Android verziója és minden ugyan az mint volt. Csak az app "frissült", de nem lép be és semmilyen hibát-kódot nem ír ami az ok lenne avagy a hiba forrása.

Aztán van még a Raid Shadow Legends című mobilos játék.
Nem szoktam játszani telefonon, de ez a cím irodában néha rá-rá nézni jó volt és ezt-azt csinálni, fejlődni avagy játszani.
Ennél is volt egy olyan fantasztikus frissítés ami után adott hálózatokon egyszerűen nem lép be a játék. Ezt is sokad magammal jeleztük, hogy teljesen mindegy, hogy kék, piros, sárga vagy zöld esetleg otthoni net (Wi-Fi) vagy vezeték nélküli (4G-5G) a hálózat egyszerűen nem lép be a játék. Itt már van hibakód, de semmit mondó és rengeteg ember jelzi a játéknál is értékeléseknél, hogy nem lehet belépni, mert adott hálózatokon nem hajlandó működni a játék.

Az Ubisoft-nál meg ameddig sima Uplay volt addig minden flottul ment. Mióta lefrissült erre az új szutyokra az Ubisoft Connect-re azóta pocsék ez is.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#1175) bendegruz válasza nanamii_o (#1169) üzenetére


bendegruz
őstag

Nekem is érdekes volt múltkor.
Azt írta webes böngészővel, hogy az én országomban nem elérhető a game.
Utána az uplay kliensen belül siman megvettem paypallal.

Asus Rog Strix Scar III

(#1176) nanamii_o válasza bendegruz (#1175) üzenetére


nanamii_o
tag

Csak kicsit felcseszett. Teljes áron tuti nem veszem majd meg hiába fogják orvosolni a hibát. Na mindegy.. :W

(#1177) Ghalesh


Ghalesh
csendes újonc

Más is tolja az új "kampányt", az Operation Motherland-t? Nagyon jók lettek az új ellenségek, a bodark-k. Feldobják tökre a játékmenetet. A láthatatlan, a páncélos akibe többet kell lőni, a rakétás. Meg sztem aknák sem voltak eddig, legalábbis nem emlékszem rá, hogy lettek volna 2 éve.

(#1178) bobalazs válasza Ghalesh (#1177) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Kétszer is.

(#1179) Ghalesh


Ghalesh
csendes újonc

Jó lenne ha folytatnák valahogy a játékot. Vagy újabb sztori DLC-kkel, vagy egy új *normális* single player játékkal. A kampányt én is kétszer játszottam végig, de ezt az új dlc-t már nem fogom 2x azért.

(#1180) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Sziasztok! Pár napja elkeztem játszani a Breakpointtal… Nagyon jó kis játék :)) Bár a Division 2 után furcsa ez a hatalmas open world

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1181) bendegruz


bendegruz
őstag

Pár napja Játszottam kicsit és a story helyett a motherland-be dobott be.
Ezt lehet valahol Állítani?

Asus Rog Strix Scar III

(#1182) bobalazs válasza bendegruz (#1181) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

-->1160

(#1183) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Kis segítség kéne. A mesterlövész skill-et csinálgatom, hogyan kell visszatartani a levegőt, melyik gomb az?

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1184) bobalazs válasza st3v3np3t3r (#1183) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

szóköz vagy bal trigger kontrollerrel

(#1185) bendegruz válasza bobalazs (#1182) üzenetére


bendegruz
őstag

Köszi :)

Asus Rog Strix Scar III

(#1186) st3v3np3t3r válasza bobalazs (#1184) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

:R

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1187) alibiman


alibiman
aktív tag

Uraim, volna pár kérdésem:

1. Rosszul emlékszem, hogy korábban a SYNCSHOT DRONE-t a kémkedő drónnal is tudtam használni?

2. Ha AI teammate-t használok, egyesével nem tudom a kiscsávókat utasítani, hogy idemenjen, odamenjen, stb?

Köszi. :)

(#1188) st3v3np3t3r válasza alibiman (#1187) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Szia alibiman. a 2.es dologra én is kíváncsi lennék.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1189) bobalazs válasza alibiman (#1187) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

1. SZerintem kevered az engineer vagy pathfinder valamelyik classel.

2. Nem tudod egyesével utasítani.

(#1190) #82860288


#82860288
törölt tag

Sziasztok,

Játék elején tartok még csak. Teljesítettem a fő küldi egy részét, majd menet közben meghaltam.
Helyileg ugyanoda dobott vissza a betöltés, viszont az előző pontot teljesítetlennek jelölte, így mehettem vissza vagy 2km-t.
Ha már teljesítettem egy küldi pontot, akkor miért kellene még egyszer megcsinálnom?
Illetve amikor meghalok, akkor minden ellenség újra éled, még a kezdőponton is. Ez nem fura?

(#1191) bobalazs válasza #82860288 (#1190) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

ja de ha nem rakná tele npcvel ahelyett akkor hülyén nézne ki hogy fél világ üres lenne

(#1192) #82860288


#82860288
törölt tag

Annak mi lehet az oka, hogy a játék akadozik és olyan, mintha laggolna?
Egy erdős-árnyékos részen lopakodtam, elég nehézkesen reagált a játék. Vsync nincs bekapcsolva, a max 60 fps limit viszont igen. Ennek ellenére a döccenéskor simán leesett az fps 50-re.
Ha nincs fps limit, akkor simán megy a 80-90 fps is ultra beállításon.
CPU 30% terhelés körül 50 fokon, GPU 80% terhelés körül 70 fokon.

Controllerrel játszom, a BT vevő kb. 2-3 méterre van nem direkt légvonalban. Xbox One controllereknél van alapból hogy holt zóna, de elég nagy idő eltelik a stick mozgatása és a képernyőn a mozgás között.

1-2 hétig most nem játszottam és előtte nem volt ilyen gond, de a mostani játszáskor eléggé akadt és laggolt.

i5-10400F CPU
RTX 2060
16GB dual RAM

(#1193) st3v3np3t3r válasza #82860288 (#1192) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

szia, nyugi, nekem a division 2 is játsza ezt néha.
R7-4800H
RTX3050
32GB ram(dch)
evo 970+ ssd

amúgy okozhatja szerintem driver bug is…

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1194) #82860288 válasza st3v3np3t3r (#1193) üzenetére


#82860288
törölt tag

Division 2 alatt is megnéztem, ott is most kicsit laggolt, de nem volt olyan vészes, mint a Breakpoint.
A Technomancer alatt viszont nagy laggom volt és az még csak nem is kapcsolódik online sehová.
Ilyenkor általában megnézem tényleg a legújabb driverek vannak-e fent, esetleg DX reinstall, ilyesmik, de lehet most megnézem a controller beállításokat.
Köszi az infót.

(#1195) DiamondBack válasza #82860288 (#1194) üzenetére


DiamondBack
senior tag

A uplay ingame overlay-ét kapcsoljátok ki nekem megoldotta.

(#1196) #82860288 válasza DiamondBack (#1195) üzenetére


#82860288
törölt tag

Az ki van kapcsolva. :K

(#1197) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Ubisoft ends Ghost Recon Breakpoint updates
Szóval vége, nincs több újdonság. szerverek viszont maradnak.

(#1198) Magicrat


Magicrat
tag

Sziasztok!
Van egy kis problémám. Sikerült kissé felcserélni a küldiket az Episode 1-ben, és a
"Stop Walker plan +150"-ban ott járok, hogy bemegyek egy behemót kinyírása után egy reptéri épületbe, és jön Walker a haverjaival és ki kéne nyírnom, de folyton megöl. Próbáltam többször, nem sikerült, gondoltam lehet, hogy még izmosodok a magam 78.-k szintjére.
Folytattam az "Avange your brothers-in-arms +100" as küldit, és ugyanoda vinne be. :W
És nem tudja eldönteni a game, hogy melyiket is akarom csinálni :P

Jó lenne valahogy visszatérni egy korábbi állapotba a +150-es küldinél, de csak az utolsó chekpointig enged visszatölteni, az meg az, hogy menjek be az ajtón...

Bele lehet ebbe valahogy piszkálni?

Köszi
Mr

(#1199) bobalazs válasza Magicrat (#1198) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Menjél AI csapattal vagy még erősödjél szintet.

(#1200) bozont


bozont
veterán

Üdv
Valaki tapasztalt mostanában teljesítmény problémát a játékkal? Most váltottam procit, gondoltam újra előveszem a játékot, de így játszhatatlan:

Nem tudom mi lehet. Ezelőtt nem volt probléma, futott a játék 60-70 Fps-sel. Semmi fps korlátozás nincs bekapcsolva, in-game overlay letiltva. Telepített mondjuk egy 3GB-os javítást.
A 3600 után 5700X-nél előrelépésre igen, visszalépésre nem igazán számítottam :U . Más játéknál így is van.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.