Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Puma K válasza soo277 (#500) üzenetére


Puma K
veterán

Nekem bugosabbnak tűnik.

Tegnap másod majd harmad magammal toltam 4-5 órát egyhuzamban.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#502) Madoc válasza soo277 (#500) üzenetére


Madoc
veterán

Roszabb, sokkal több a bug mint patch előtt.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#503) soo277


soo277
őstag

Akkor megnyugodtam,bizonyos értelemben,szerintem is szarabb sokkal mint volt :((( :((( :(((

BT: wersoo#21211

(#504) Major Lion válasza soo277 (#500) üzenetére


Major Lion
senior tag

Azt nem tudom, de nekem a Night Vision sokkal jobb lett :)

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#505) soo277 válasza Major Lion (#504) üzenetére


soo277
őstag

Mi lett jobb benne? 😕😕

BT: wersoo#21211

(#506) Novver


Novver
senior tag

Másnál hogy néz ki a zöld küldis menü? Nálatok is ugyanilyen feketés Haruhi Ito mint nekem ebben a kommentben?
https://prohardver.hu/tema/tom_clancy_s_ghost_recon_breakpoint/hsz_491-491.html

Life is a game... The game is my life!

(#507) Puma K válasza Novver (#506) üzenetére


Puma K
veterán

Igen, nálam is feketés.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#508) S e t h


S e t h
nagyúr

Én egy ideig pihentetem a játékot, ennek így nincs értelme, de legalább nem töröltem le, inkább hagyom csak amíg nem jön update, ami kiküszöböli a bugokat.
Ez a játék szégyen az ubisoftnak, már két haveromat beszéltem le róla, több eszük volt mint nekem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#509) Novver válasza Puma K (#507) üzenetére


Novver
senior tag

Fasza, már csak mellékküldik vannak, meg walker kinyírása, de egyik sem unlockolta. Akkor ez 99% hogy bug. Remélem fixálják.

Life is a game... The game is my life!

(#510) nak0n


nak0n
aktív tag

Srácok, tuti én vagyok béna, de be lehet valahogy állítani, hogy egyik fegyvernél over the shoulder célozzon, egy másiknál pedig ironsight-tal? Hiába állítom át menüben, hogy csak egyik vagy minden fegyverre vonatkozzon a beállítás, mindenképp átállítja mindegyiknél.

(#511) Major Lion válasza soo277 (#505) üzenetére


Major Lion
senior tag

Nekem sötét volt, most pedig világosabb, jobban felerősíti a fényt, és nem csak egy zöld filter.

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#512) soo277 válasza Major Lion (#511) üzenetére


soo277
őstag

Aha, értem, én nem vettem észre különbséget, mert sose használom😶

BT: wersoo#21211

(#513) alibiman


alibiman
aktív tag

A signature weapon (arany csillagos) mitől jobb, mint egy pl. high-end? Pl. Sima MP5 (HE) és az MP SHD pölö.

(#514) Puma K válasza alibiman (#513) üzenetére


Puma K
veterán

Tipp: a GS-en többet dob.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#515) Novver válasza alibiman (#513) üzenetére


Novver
senior tag

A Signature weaponoknak vannak plusz tulajdonságai. Pl M93 Zastava - Ignores all armor

Life is a game... The game is my life!

(#516) alibiman


alibiman
aktív tag

Azt az achit, hogy ölj meg 20 NPCt anélkül, hogy észrevennének, hogyan lehet megcsinálni? Kiirtottam az egész Blue Tiger tábort (wolfes és Rosebud) anélkül, hogy észrevettek volna. Végig fehér maradt mindenki, de nem adta meg. Ez is bug?

(#517) alibiman válasza Novver (#515) üzenetére


alibiman
aktív tag

M5 SHD-ra nem ad semmit, szóval csak kozmetikai előnye van. A rendes MP5 jobb, mert annak vannak talentjai.

(#518) Đusty válasza alibiman (#516) üzenetére


Đusty
addikt

Az sem mindig mindegy, hogy mivel kell lőnöd, ill. biztosan megvolt a 20 vagy csak érzetre? Fegyverváltásnál is lehet újraindul. Én direkt néztem a számlálót és pontosan beadta. De persze attól még lehet átmeneti bug de újraindítás után jónak kell lennie, mert már sokan kivégezték ezeket.

[ Szerkesztve ]

(#519) S e t h válasza alibiman (#516) üzenetére


S e t h
nagyúr

Általános bug, külön szekciót lehetne nyitni csak ebből a hibából nyílt topikokból az ubisoft fórumán.
Nekem úgy adta be, hogy kiléptem a játékból és a következő alkalommal az első próbálkozásra megadta.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#520) Novver válasza alibiman (#517) üzenetére


Novver
senior tag

Megvan, de nem próbáltam sosem, egyet sem craftoltam. Azt hittem mindegyiknek lesz valami speckó tulajdonsága :D
Akkor kijavítom a "legtöbb signature-re"

Life is a game... The game is my life!

(#521) alibiman válasza Đusty (#518) üzenetére


alibiman
aktív tag

Ennyit ír: Kill 20 enemies without being detected.

Most az a kérdés, hogy egymás után 20-at? És ha közben egyszer kiszúrtak, akkor újraindul? Vagy általában 20-at. Mert ha ez az utóbbi, akkor vagy 1000-et kaptam el már anélkül, hogy kiszúrtak volna. Ha meg megszakítás nélkül, azért csináltam a Blue Tigert, mert ott volt vagy 30 NPC. Egyszer sem vettek észre a farkasok.

(#522) alibiman válasza S e t h (#519) üzenetére


alibiman
aktív tag

Nagyon örülök. :DD

(#523) alibiman válasza Đusty (#518) üzenetére


alibiman
aktív tag

Egyébként mikyen számlálót?

(#524) Đusty válasza alibiman (#523) üzenetére


Đusty
addikt

[link] Azt hittem a class level-eket csinálod ott van általában fent egy számláló, hogy hány ellent kell kinyírni ott figyeltem. Több helyen is van ilyen feladat, nyílván egymás után észrevétel számít csak.

(#525) alibiman válasza Đusty (#524) üzenetére


alibiman
aktív tag

Jól hitted, a class levelt csinálom. Ott hol van számláló?

Az menyire számít detectednek, amikor sync shotnál (néha) egy villanásra sárgára vált az éppen megdöglő NPC? Mert ha az annak számít, akkor ez nem korrekt így.

(#526) Đusty válasza alibiman (#525) üzenetére


Đusty
addikt

Ahol nem látod ott nyílván nincs. Jut eszembe ki van "pin"-elve a feladatod, a bal sarokban látod a class level céljait? Ott számol a célok előtt ha többet kell belőle csinálni.

(#527) ZrogNV


ZrogNV
tag

A képesség fán már mindent kifejlesztettem, de még mindig kapom a skill pontokat. Why?

“Nem győzni jöttünk, hanem pusztítani!”

(#528) soo277 válasza ZrogNV (#527) üzenetére


soo277
őstag

Hogy tud váltogatni a karaktereket

BT: wersoo#21211

(#529) Major Lion válasza soo277 (#528) üzenetére


Major Lion
senior tag

Ez mit jelent? Ha csinálok egy másik karaktert, akkor a skill pontok mindkettő számára elérhetőek?

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#530) S e t h válasza Major Lion (#529) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én sem értem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#531) soo277 válasza S e t h (#530) üzenetére


soo277
őstag

Rosszul írtam, bocsánat😕1 skill pontért cserélhetsz class t

BT: wersoo#21211

(#532) ZrogNV válasza soo277 (#528) üzenetére


ZrogNV
tag

Minden class kiváltása 1 skill pontba kerül, ki is váltottam mindet.
A tábortűznél ha váltani szeretnék, annak már nincs + költsége.
Legalább is én ezt tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

“Nem győzni jöttünk, hanem pusztítani!”

(#533) Major Lion válasza soo277 (#531) üzenetére


Major Lion
senior tag

Nekem ez nem tűnt fel, én mindig a tábortűznél váltok egyébként, nem tudtam hogy máshol is lehet.

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#534) soo277 válasza ZrogNV (#532) üzenetére


soo277
őstag

Azt nem tudtam hogy ha 1x kiváltod skill pontért,akkor többször nem kell

BT: wersoo#21211

(#535) Deftyyy


Deftyyy
tag

Hali! 3 de inkább 4 millió helyen kérdeztem már de senki nem tudja, hogy mi a vér ez. Szóval a következő történik nálam: Coopban ha valaki megoszt egy questet, felugrik h f2 accept f3 decline. Na én biza arra akárhogy nyomom verem csapkodom kalapáccsal :D nem történik semmi. Találkozott már valaki ilyennel? Ez csak nálam van vagy feature vagy mi a rák?! :DDD

(#536) Gaz 78 válasza Deftyyy (#535) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Hali! Nálam is történ hasonló,de nekem a tábortűzhöz csak az E gomb lenyomásával hajlandó leülni,pedig átállítottam az ENTER gomba - ki is írja,hogy nyomjam meg az entert hozzá,de csakis az E gombbal hajtja végre. Szóval lehet egy új fícser :/

(#537) Fred23


Fred23
nagyúr

Ezek az adatok még stimmelnek? Várható a jövőben valami nerfelés, egyéb, vagy nem nagyon panaszkodnak a játékosok aránytalanságok miatt?

Minden -főként bugok miatti- negatív kritika ellenére ezt a játékot fogom kérni az alzás VGA-m mellé.

Most kezdtem el az olvasgatást a játékról, kasztok, fegyverek, stb. Szerintem panther leszek.
M82 / M107-re tehető hangtompító? Pisztolyoknál esetleg van, amelyikre nem lehet tenni?

(#538) Puma K válasza Fred23 (#537) üzenetére


Puma K
veterán

Habár a Breakpoint féle open world megvalósítás jobban tetszik a változatos környezetet és a nagyobb bejárható terület miatt, de most hogy megvettem a Division 2-őt (Gold Edition) is elég nyomott áron (és még lejött -20% a 100 pontért beváltható kupon miatt):

Eszembe sem fog jutni egy jó ideig elindítani a GRB-t...

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#539) S e t h válasza Puma K (#538) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nekem 80 órám van a Breakpointban, ami nem kevés és éppen az előbb próbáltam ki a Division 2 demot, igaz csak 45 percet tettem bele, de le vagyok nyűgözve.
Ami viszont visszatart egyelőre, hogy nem tudom mennyire lehetek életképes soloban, mert a DIV jobban igényli a coopot, a Breakpoinban nagyon jól elvoltam egyedül is.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#540) Fred23 válasza Puma K (#538) üzenetére


Fred23
nagyúr

Jó játék az is, de mikor érdeklődtem utána, találtam benne pár zavaró dolgot, meg rám is igaz, hogy "nem tudom mennyire lehetek életképes soloban", ugyanis a Breakpointot is egyedül szeretném majd tolni.
Vannak játékok, ahol szeretem a csapatmunkát, de se a Division, se a GRB nem ilyen fajták.

(#541) Puma K válasza S e t h (#539) üzenetére


Puma K
veterán

+ (#540) Fred23 :

A GRB-nél lehet messziről csipegetni az ellenségeket. A Div2-ben meg nincsenek akkora távolságok és simán rád rohannak pillanatokon belül. Bár a GRB-ban meg vannak repkedő helikopterek-drónok...

A Div2 talán 2 fokkal nehezebb egyedül.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#542) alibiman válasza S e t h (#539) üzenetére


alibiman
aktív tag

2 karit is felhúztam szólóban a DIV2-ben. Már csak csütörtökönként játszom RAID-et, ha éppen ráérek. A szar loot rendszer miatt nagyon unalmas lett. Lassan 3 hónapja semmit nem tudtam fejlődni, olyan gagyikat dob. Pedig loot van bőven, de mind zúzda. Most volt egy nagyobb patkolás, de annyira megutáltam, hogy egyelőre nincs kedved megnézni, mi változott. A DIV1-ben 1500, DIV2-ben már csak 480 órám volt, és a jelenlegi állás szerint nem hiszem, hogy sokat fog nőni.

(#543) soo277 válasza alibiman (#542) üzenetére


soo277
őstag

Én ugyan így vagyok,nekem nagyon kifort ez a gém sajna :(((

BT: wersoo#21211

(#544) S e t h válasza alibiman (#542) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én úgy gondolom, hogy amelyik játékba már 100 óra körül belerak az ember az nem lehet olyan rossz, az ember nem kínlódva csinálja és valahol törvényszerű, hogy több 100 óra után megunja, kiég, mert nem tud többet adni a játék.
Nálam az átlag ubi játék 80-120 óra, és a számos hibája ellenére ezért nem is nagyon szídom őket. Szidnám ha pár óra múlva törölném, de így nem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#545) Madoc válasza alibiman (#542) üzenetére


Madoc
veterán

Szintén. És már az uj kieg sem tud visszacsábítani,abban ennyi volt. Pedig klánt is csináltam van benne 33 ember de senki nem játsza már. Kifulladt hamar.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#546) alibiman válasza S e t h (#544) üzenetére


alibiman
aktív tag

Ezzel kb. egyetértek. Nem is bántam meg, hogy megvettem a játékot. Ettől még bosszant, hogy a div2-be beletolt utolsó 200 óra semmit nem hozott, pusztán azért, mert el lett szúrva a játék. A div1-et sikerült úgy lefejleszteni, hogy 1000+ óra alatt is volt értelme játszani.

Amúgy ez a játék is kezd nálam kifulladni, pedig csak 60 óránál tartok. Kezdenek ismétlődni a dolgok, szóval attól tartok, hogy még kb. ugyanennyit látok benne, aztán annyi.

(#547) alibiman válasza Madoc (#545) üzenetére


alibiman
aktív tag

Toltam vagy 10 klánt, ezalatt egyszer dobott az egyik srácnak egy EBt, a többi mind szemét volt. Volt olyan, hogy annyira béna csapat jött össze, hogy majdnem 4 óráig tartott a raid. Aszittem megőrülök! Cserébe persze hozta a nulla lootot, mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#548) S e t h válasza alibiman (#546) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én 86 óránál és minden nap csinálom a frakció küldetéseket és nagyjából most esett le, hogy feleslegesen.
Semmi olyan reward nincs benne, amiért érdemes lenne. Persze most változtat az ubi, de szerintem nem feltétlenül jó irányban, mivel a napi limitet felemelik 600 pontra, a legalacsonyabb megszerezhető battle point 15 helyett 30 lesz, de ezzel együtt még több időt fog elvenni a frakciós küldik végrehajtása.
Nem rossz a játék, de egy óriási világhoz (szigethez) képest nagyon üres.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#549) Novver


Novver
senior tag

PC-n, Mountain-00011 Error kóddal nem enged belépni, és semmit nem találok erre a kódra a neten. Nálatok mi a helyzet?

Közben konzultáltam friendlisttel, másnak sem megy. Szerverprobléma lesz.

[ Szerkesztve ]

Life is a game... The game is my life!

(#550) soo277 válasza Novver (#549) üzenetére


soo277
őstag

De 10sec után semmi probléma,hálistennek

BT: wersoo#21211

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.