Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Peace válasza basaharc502 (#999) üzenetére


Peace
nagyúr

TLoU 2 miatt félbehagytam. Szerinted volt kedvem utána elindítani? :DDD

(#1002) Peace válasza Đusty (#1000) üzenetére


Peace
nagyúr

Playstation. A gyógyír minden problémádra. ;)

(#1003) Puma K válasza Peace (#1002) üzenetére


Puma K
veterán

Egy konzol miért lenne megoldás a számára az adott hozzászólásában lévő tartalom fényében?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#1004) Peace válasza Puma K (#1003) üzenetére


Peace
nagyúr

"...most meg nincs más" részre reagáltam. Ott mindig akad mocskos jó játék. ;)

(#1005) Locutus válasza Peace (#1004) üzenetére


Locutus
veterán

De ő nem tetrisekre gondolt, a felsorolásából ítélve.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1006) Peace válasza Locutus (#1005) üzenetére


Peace
nagyúr

[link] Van tetris is, valóban!!! :DDD :DDD :DDD Tapasztalatból mondom, nem szórakozásból. 25 év PC-zés után vettem mellé PS4 Pro-t 2 éve és kinyílt a világ. A végére már teljesen megcsömörlöttem a PC-s kínálattól és én is így voltam sokszor, hogy "most nincs semmi jó ideig, ami érdekel". Aztán az elmúlt két évben teljesen visszatért a játék szenvedélyem és ugyanolyan örömmel ülök le bármi elé, ami érdekel. Legyen az PC vagy PS. Én is RDR1 meg TLoU bejelentések óta halogattam a vásárlást. Azokra már nagyon fájt a fogam. Most meg a Ghost of Tsushima rabja vagyok napok óta. ;)

szerk.: De persze ez csak egy javaslat volt. Nem kell vele feltétlenül foglalkozni. Nem szításnak szántam. Csak leírtam saját tapasztalatomat. Nekem teljesen átformálta az életem játékkal töltött részét és teljesen megváltozott a véleményem erről a pici masináról. Tényleg csodákat képesek összehozni vele.

[ Szerkesztve ]

(#1007) NoOne1976


NoOne1976
őstag

Még béta időszakban próbáltam a játékot, de most szeretném megvenni. Nem tudok dönteni, hogy a standard vagy a gold verziót vegyem. Azzal tisztában vagyok, hogy a lényeges különbség a year1 pass. De az tartalomban mennyi pluszt ad hozzá, ha pve a cél. Illeve, hogy itt nincs-e olyan, hogy a passal elérhető esemény egy dátum után már nem játszható, vagyis egyis fölösleges a pass.

(#1008) Locutus válasza NoOne1976 (#1007) üzenetére


Locutus
veterán

Szerintem semmiképp ne adj ki rá több pénzt, a minimálisan szükségesnél.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1009) NoOne1976 válasza Locutus (#1008) üzenetére


NoOne1976
őstag

Akkor ez azt jelenti, hogy túl sok tartalmat nem ad hozzá a pass?

(#1010) Locutus válasza NoOne1976 (#1009) üzenetére


Locutus
veterán

Olyasmit nem, amit ne unnál meg addig már rég.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1011) duvi válasza NoOne1976 (#1007) üzenetére


duvi
nagyúr

Jelenesetben a Year 1 Pass nem csak kozmetikai tartalmakat ad, hanem külön story küldetéseket is tartalmaz. Ezek nem dátumhoz kötöttek, tehát bármikor megcsinálhatod. Hogy megéri-e, ezt neked kell eldönteni, de ha tetszett a próbaidőszakban és van 100 ubi pontod ami az akciós áron felül +20% kedvezményt ad, akkor - szerintem - érdemes behúzni a goldot.

[ Szerkesztve ]

(#1012) simonl


simonl
tag

Sziasztok, újrakezdtem a játékot hosszú idő után. két kérdésem van:
1. Hogyan tudok tűéles képet kicsiholni a játékból? Cak én létom ilyen homályosnak / fátyolosnak?
2. Csapattársak mikor jönnek?

A nők félelmetesek. Semmit nem mondasz, mégis mindent értenek. Ők mindent elmondanak, mégse értesz semmit sem.

(#1013) Krisz0418


Krisz0418
őstag

Udv! Vannak itt akik aktivan jatszak a jatekot?

AMD RYZEN 5900X || GIGABYTE AORUS LIQUID 280MM || MSI TOMAHAWK B550 || CRUCIAL BALLISTIX 2x16GB 3600cl15 || CM V1200 PLATINUM || XFX MERC 6800XT ||

(#1014) simonl válasza simonl (#1012) üzenetére


simonl
tag

Megoldva

A nők félelmetesek. Semmit nem mondasz, mégis mindent értenek. Ők mindent elmondanak, mégse értesz semmit sem.

(#1015) Danecay válasza simonl (#1014) üzenetére


Danecay
őstag

Mi volt a gond, és mi volt a megoldás?

(#1016) simonl válasza Danecay (#1015) üzenetére


simonl
tag

Most vettem elő újra a játékot a legutóbbi frissítés óta.
Nem nagy dolgok, a csapattársak a Ewehorn(?) bázis felfedezése után választhatók menü ből.
A játék pedig az én szememnek túl homályos, elmosott, fátyolos, fene tudja mi a helyes kifejezés erre.
Kikapcsoltam a Bloom ot
Kikapcsoltam a Subsurface Scattteringet
Most kicsivel jobb.

A nők félelmetesek. Semmit nem mondasz, mégis mindent értenek. Ők mindent elmondanak, mégse értesz semmit sem.

(#1017) Danecay válasza simonl (#1016) üzenetére


Danecay
őstag

Értem, köszi!

(#1018) Locutus válasza simonl (#1016) üzenetére


Locutus
veterán

Azt a temporal valamit kapcsold ki. Az homályosít. Meg talán a sharpening valami volt, ami ilyen film grain szerű szart rakott rá.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1019) PeAdam


PeAdam
tag

Megjelenéskor nagyjából 20 órát beleraktam a játékba, alapvetően tetszett is, viszont a folyamatos crash-ek kifagyások miatt félre tettem a játékot. Azóta javult, hogy alakul a game manapság? Olvastam h AI csapattársak is bekerültek, érdemes leporolni, illetve megszűntek már a crashek?

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#1020) pilipi válasza PeAdam (#1019) üzenetére


pilipi
aktív tag

Megjelenéskor megvettem majd visszaváltottam, mert egy hasznavehetetlen, rossz, kezelhetetlen, lagos sz*r volt.
Most megvásároltam újra és nem bántam meg wildlands 2 lett belőle, imádom.

(#1021) PeAdam válasza pilipi (#1020) üzenetére


PeAdam
tag

Megfogadtam a tanácsod, nekiestem én is mégegyszer :) Nagyon örülök, hogy behozták ezt az immersive módot illetve az Ai társakat, így tényleg olyan lett mint a wildlands, ez a szintezős lootolós dolog meg nagyon örülök, hogy csak opcionális mostantól. Így aki Division szerűen akar játszani bekapcsolja, aki meg inkább a lopakodást kedveli, mehet realisztikus módban. Tökéletes így, örülök h hallgatott a Ubisoft a rajongókra. Alapvetően meg szerintem sok területen fejlődött a wildlandshez képest, én sokkal jobban élvezem ennek a játékmenetét. Például lopakodás esetében rengeteget számít, hogy feldobhatod a hátadra a holttestet és el tudod rejteni ahol akarod, de lehetne még sorolni a többi apróságot is. :))

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#1022) Đusty


Đusty
addikt

Na akkor majd én is adok neki még egy esélyt.

(#1023) k-adi


k-adi
nagyúr

Ghost Recon Breakpoint: Ghost Experience Update Trailer | Ubisoft

[https://www.youtube.com/watch?v=epqQYjBvf3k]

[ Szerkesztve ]

(#1024) Locutus válasza k-adi (#1023) üzenetére


Locutus
veterán

Igazából csak egy kérdés van, hogy ez most még kit fog érdekelni... aki már végigjátszotta, az aligha veszi elő többet.

De ezen azért felröhögtem: "Enemies will now reload" :DDD Well done.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1025) Major Lion válasza k-adi (#1023) üzenetére


Major Lion
senior tag

Végre ez a játék is elkészült :D

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#1026) k-adi válasza Locutus (#1024) üzenetére


k-adi
nagyúr

igen a szomorú az egészben az, hogy alapból így kellett volna megjelennie.. most már én is leszarom :D de gondoltam azért mint hír berakom ide, mégiscsak hátha érdekel még valakit :B

(#1027) Locutus válasza k-adi (#1026) üzenetére


Locutus
veterán

Gondolkodtam rajta igazából, hogyha meglesz az új videokártyám rápróbálok újra. De sajnos még ennyire sem volt izgalmas, senem grafikailag kimagasló.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1028) Krisz0418 válasza Locutus (#1027) üzenetére


Krisz0418
őstag

Hosszú kihagyás utan elkezdtem újra jatszani immaron elvezhetem 1440p ultran is. Megvan az a fix jatekosbazis vagy kihalo felben van mar szegeny?

AMD RYZEN 5900X || GIGABYTE AORUS LIQUID 280MM || MSI TOMAHAWK B550 || CRUCIAL BALLISTIX 2x16GB 3600cl15 || CM V1200 PLATINUM || XFX MERC 6800XT ||

(#1029) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Hali! Segítene valaki abban, hogy solo-ban hogyan kell a következő küldetést kiválasztani? Köszi.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#1030) Winnie The P válasza Winnie The P (#1029) üzenetére


Winnie The P
őstag

Tárgytalan.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#1031) lanszelot


lanszelot
addikt

(#1032) Vadasz1


Vadasz1
tag

Sziasztok frissités után nem indul a játék ez a hiba jön elö mindig ,nem tudom mi lehet a baj.

(#1033) lanszelot válasza Vadasz1 (#1032) üzenetére


lanszelot
addikt

Vagy ellenőriztesd a file-okat az áruházból
ha nem segít, akkor töröld, indítsd újra a gépet, és rakd újra

(#1034) Vadasz1 válasza lanszelot (#1033) üzenetére


Vadasz1
tag

Köszi ez mind meg volt már,Lehet hogy a Windowst ujra rakom.

(#1035) lanszelot válasza Vadasz1 (#1034) üzenetére


lanszelot
addikt

Felhasználói file-okat, stb törölted?
Nem blokkolja véletlen vírus írtó?
Esetleg Windows Defender?
A cheat ellenőrző progit is törölted?
Esetleg próbáld meg a klienst törölni /ubisoft launcher, ha epic akkor mind akettőt/

(#1036) Vadasz1 válasza lanszelot (#1035) üzenetére


Vadasz1
tag

Köszi meg nézem ,mi elött ujra telepittem a windowst

(#1038) lanszelot válasza Danecay (#1037) üzenetére


lanszelot
addikt

és az Ubisoft-nál is.

#1031 - ebben tud valaki segíteni?

(#1039) Vadasz1


Vadasz1
tag

Ujra raktam a windowst de a hiba ugyan ugy elö jön,frissités elött hibátlanul ment a játék ,nem értem mi lehet a gond.Epices a játék ott vettem még akciósan.

(#1040) lanszelot válasza Vadasz1 (#1039) üzenetére


lanszelot
addikt

próbáld így:
indítsd el epic launchert
indítsd el ubisoft launchert
ha mindkettő fut indítsd el ubi store -ból a játékot
/remélem ubi laun-ból szedted le nem epicből/

(#1041) Vadasz1 válasza lanszelot (#1040) üzenetére


Vadasz1
tag

Onnan szedtem le és ott is frissíti ,de nem jó,

(#1042) lanszelot válasza Vadasz1 (#1041) üzenetére


lanszelot
addikt

indítottad úgy ahogy írtam?
ne frissítsd , ha anélkül jó
Kapcsold ki a frissítéseket, ha lejött

[ Szerkesztve ]

(#1043) Danecay válasza lanszelot (#1038) üzenetére


Danecay
őstag

Valóban, nem is néztem, ott csak az ingyenes próbaidőszakról tudtam. Egyébként tökéletesen mindegy hol veszi meg sz ember, úgy is a Uplay-en keresztül telepítődik és indul. Egyébként a Uplay-en 9 euro, ami 3215 Ft :)

(#1044) lanszelot válasza Danecay (#1043) üzenetére


lanszelot
addikt

attól függ melyik csomag mindkettőnél nálam
Alap játék 7.5 GBP
Gold 16.8 Gbp
Ultimate 20 Gbp

(#1045) Danecay válasza lanszelot (#1044) üzenetére


Danecay
őstag

Én az alapról beszéltem természetesen, hiszen az mozog 3000Ft-os magasságban, a többit meg sem néztem. Nálam az EGS forintban írja az árakat, a Uplay pedig €-ban és az EGS-on forintban 2998 Ft-ot írt tegnapig (ma már HUF 19,990.00), a Uplay pedig 9€-t ami tegnap 3215 Ft volt.
A lényeg, hogy akit érdekel az már csak a Uplay-en nézelődjön mert ott még mindig 9€, az EGS-on már vége az akciónak.

(#1046) gabo91


gabo91
aktív tag

Karácsony körül Epicen 2000Ft volt.
hát wildlands után totál csalódás a játék.

(#1047) lanszelot válasza gabo91 (#1046) üzenetére


lanszelot
addikt

Én az ultimate-t húztam be, az meg ugyanennyi volt akkor is :DD
A gold extra 21 küldit ad...és mindenhol azt írják megéri
Ultimate nem éri meg mert csak frinc francok, amiket azt se tudom hol kell össze szednem, hogy legyen, de az a 3 GBP-t már rá toltam, hogy legyen.

Valaki tudja hol lehet az extrákat össze szedni? Mert eddig a standard cuccok vannak meg, se a gold, se az ultimate nem tudom hol van.

(#1048) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Hali! A játékot az epic-en vettem meg, de össze van kötve a két kliens. A játékot az uplay-ből indítom. Ha vennék season passt, uplay store-ból akkor az simán működne?

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#1049) KisApám


KisApám
addikt

Wildlands vagy Breakpoint?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#1050) Đusty válasza KisApám (#1049) üzenetére


Đusty
addikt

Ebben a sorrendben :) , én a wildlands-ot végignyomtam dlc-stől a breakpoint olyan 30% körül abbamaradt és már nem is fogom folytatni, nem jött be.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.