Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) PeAdam


PeAdam
tag

2 kérdésem lenne. Elvileg a talent fán kiváltottam ezt a kerítésvágó cuccot, illetve az ölő drónt is, de valamiért egyiket se tudom előhívni. Még ki kell kraftolni ahhoz, hogy használni lehessen őket, vagy csak én nem igazodom el a dolgon?

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#652) duvi válasza PeAdam (#651) üzenetére


duvi
nagyúr

Mindkettő fogyóeszköz, ezért craftolni kell. Ha legyártottad, akkor be kell rakni őket a nekik megfelelő (nem lehet mindegyikbe!) slotba. Ezután már kiválaszthatod a felszerelés listából, hogy aktíválhasd őket.

(#653) alibiman válasza duvi (#649) üzenetére


alibiman
aktív tag

Minden a legmagasabb beállításon van. Nem találok látótávolság beállítást. Az lehet, hogy a külditől is függ? Mert a FlyCatchernél tapasztaltam ezt. Elküldtem a drónt, markolta az NPC-ket, Levettem, belenéztem a távcsőbe, semmit nem láttam. És elvesztek a markok is, megint piros foltok lettek. Olyan 400-450 méterről kezdtem látni az NPC-ket a csipással. Esetleg bug?

(#654) duvi válasza alibiman (#653) üzenetére


duvi
nagyúr

Nem hiszem, hogy küldetésfüggő lenne. Most csináltam egy random helyszíni próbát. Nálam 550m után kezd eltűnni a célpont. Előtte drónnal felderítek, mert ilyen távolságból a sniper távcsövével se látszanának elsőre az npc célpontok. TAC50-es snipert használok, T5XI scope-al. Grafika ultimate. Csak a motion blur és bloom van kikapcsolva. FOV maxra (100) húzva.

(#655) alibiman válasza duvi (#654) üzenetére


alibiman
aktív tag

Ez érdekes. Én is TAC50-el és T5XI-vel nyomom.

A FlyCatcher-nél, előszór a szemben lévő hegy felől közelíttettem. Ilyenkor a robot repülőgépek kifutóját lehet jól látni. Folyamatosan ereszkedtem lefelé a hegyen a közelítés érdekében. Azt reméltem, hogy majd 500 méter környékén már látok valamit. Szemben állva a jobb oldalán elől őrjáratozott egy wolf, de még azt sem láttam a T5Xi-ben. Drónnal persze mindent láttam, de a lekapcsolása után hiába néztem a távcsőbe, semmi. Nem értem, mi történik. Na mindegy, a küldit megcsináltam, de azért kicsit zavar ez a dolog. Majd a következő ilyennél csinálok róla videót.

(#656) Madoc válasza alibiman (#655) üzenetére


Madoc
veterán

691m, xbox one x. Megdrónoztam, lelőttem :DDD

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#657) Fred23


Fred23
nagyúr

Jövő héten beizzítom az AMD-s gépem is. Ha letöltöm Uplay-ről oda is a GRB-t, kezdhetem elölről, vagy megjegyzi a felhős mentés, hol járok éppen? Csak azért kérdem, mert hasonló esetben -évekkel ezelőtt- mintha kezdhettem volna elölről. :U

[ Szerkesztve ]

(#658) duvi válasza Madoc (#656) üzenetére


duvi
nagyúr

Az igen! :K Gratula! Itt is van (mint a Wildlandsban) a sniper scope-hoz "logarléc"? Pl. a fent említett T5Xi-ben is van beosztás a lövedékesés számolásához, csak a pontos értékeket nem tudom még.

(#659) duvi válasza Fred23 (#657) üzenetére


duvi
nagyúr

Uplay felhőbe menti a játékállásokat. Ha ugyanazzal a fiókkal játszol, akkor az utolsó mentésedtől folytathatod.

(#660) Fred23 válasza duvi (#659) üzenetére


Fred23
nagyúr

Köszi, remélem, a gyakorlat is ez lesz! :D

(#661) alibiman válasza Madoc (#656) üzenetére


alibiman
aktív tag

Ezt már láttam, ezért nem értem, miért nem látok el 500 méteren túl. Különbség van a PC és az X-BOX között?

(#662) Madoc válasza alibiman (#661) üzenetére


Madoc
veterán

Nem tudom, nincs gamer pc-m csak konzoljaim. (nem X-Box hanem Xbox)

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#663) alibiman válasza duvi (#654) üzenetére


alibiman
aktív tag

Nna, most leteszteltem, halálpontosan 550 méter a határ. Ott a kampusznál, ahol nézted, a drónnal szépen távolodva pontosan 550 méternél tűnik el az NPC. Ezexerint PC nem lehet 600 méterre ellőni.

(#664) duvi válasza alibiman (#663) üzenetére


duvi
nagyúr

Ez legyen a legnagyobb bajunk :)

(#665) Novver


Novver
senior tag

Egy-két 251-252-es cuccon kívül sikerült 250-nél nagyobbakat találni és húzni a gearscoret?
Nekem most 251, és leszámítva (szerintem bug miatt) pár 251-252-es cuccot amit kaptam küldikért, semmit nem ad, csak 250-eseket.

Life is a game... The game is my life!

(#666) duvi válasza Novver (#665) üzenetére


duvi
nagyúr

Én is úgy tudom, hogy - jelenleg - ez a plafon. Elvétve eshet 251-2-3, de ezek már nagyon ritkák.

(#667) alibiman válasza duvi (#666) üzenetére


alibiman
aktív tag

Igen, ez legyen a legnagyobb bajunk. Most kísérleteztem egy kicsit. Itt az eredménye:



Persze nem tudtam volna lelőni, ezt a drón intézte el. Azzal is ez a határ. Elképesztő bugokba futottam bele.

1. Kiküldtem a drónt a csókára, és eltávolodtam 550 méternél messzebbre. Persze hiába nyomtam a G-t hosszan,. nem történt semmi. Visszamentem vagy 500 méteren belülre, ott volt a fején a drón, de itt is hiába nyomta, nem történt semmi. Ha rövid G-t nyomtam, ráküldött egy újabb drónt, szóval egy el lett pazarolva.

2. Elkezdtem messziről (400+ méter) lövöldözni, semmi hatása nem volt, észre sem vették az NPC-k. Vagy 10x váltottam fegyvert, meg felderítő drón ki-be, fegyver csomag csere, etc. mire történt valami. Elképesztő, úgy tűnik az Ubi az összes munkanélküli kutyaütő programozót alkalmazta. Ha én annak idején így dolgoztam volna, biztosan éhen halok. No mindegy, evvan. :-)

(#668) soo277 válasza alibiman (#667) üzenetére


soo277
őstag

Nekem 521 a max(zastavával),de őszintén nem is figyeltem ezt még ,küldinél is csak 400m volt ha jól emlékszem

[ Szerkesztve ]

BT: wersoo#21211

(#669) Novver válasza alibiman (#667) üzenetére


Novver
senior tag

Valahol mintha olvastam volna hogy a legtávolabbi lőtáv amit még kirajzol az a 600m
Nem lehetetlen, nekem 587m a rekordom.

Mondjuk szerintem a statisztika hibás, mert biztos hogy van explosive killem is. :D
A többi jónak tűnik.
Ez mobilos alkalmazás amiben nézitek?

[ Szerkesztve ]

Life is a game... The game is my life!

(#670) Đusty


Đusty
addikt

"War never ends" achi megvan valakinek? [Egyik leírás] :
"Finish 8 Faction Missions in a single play."
uplay: "Finish 8 Faction Missions in a single day."
Melyik az igaz? Utóbbi tűnik húzósabbnak :) .

[ Szerkesztve ]

(#671) Madoc válasza Đusty (#670) üzenetére


Madoc
veterán

Megcsináltam 9et egy nap alatt de nem adta be.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#672) Đusty válasza Madoc (#671) üzenetére


Đusty
addikt

Az gáz.
Azon gondolkodtam, hogy van egy csomó összetett és lehet csak a komplett lezárást számolja egynek? Illetve az egy nap mindegy mikor indul, ha meghal az ember közben vagy gyorsutazik akkor bukta?
Vagy ezek nem számítanak?
Ok, tudom, hogy így akkor tőled költői, de hátha valaki tudja.

[ Szerkesztve ]

(#673) Madoc válasza Đusty (#672) üzenetére


Madoc
veterán

Minden nap frissülnek a küldetések,gondolom az egy nap az a küldetés megjelenésétől az új megjelenéséig tart.Nem szokták ezt túlbonyolítani.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#674) Đusty válasza Madoc (#673) üzenetére


Đusty
addikt

Szerintem ez játékbeli napra vonatkozik.

(#675) Fred23


Fred23
nagyúr

Első lila loot leesett, játszottam ma vagy 4 órát.

(#676) alibiman


alibiman
aktív tag

Azt lehet tudni, hogy milyen GS szinttől ad kizárólag sárga cuccokat? Vagy 250-nél is ad kéket?

(#677) soo277 válasza alibiman (#676) üzenetére


soo277
őstag

70nél Lila,100nál sárga,és igen nekem ma dobott egy 252 kék sapit

BT: wersoo#21211

(#678) soo277


soo277
őstag

Most komolyan ennyi a játék?durván 90 100 óra játék és vége(minden maxon ), azt fizessek megint 39eurót a Year 1 Pass ért, hogy kapjak pár küldit meg skint pluszba :((( hát komolyan mondom....... :O :O :O

[ Szerkesztve ]

BT: wersoo#21211

(#679) Locutus válasza soo277 (#678) üzenetére


Locutus
veterán

Tényleg, hihetetlen. Mit gondolnak ezek, hogy 100 óra játékélményért 38 eurót kell fizetni. Rablás.
Végülis a tescoban is tologathatod ennyiért a bevásárlókocsit, és az mennyivel jobb szórakozás, nem? :U

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#680) soo277 válasza Locutus (#679) üzenetére


soo277
őstag

Látom te se unatkozol ;]

[ Szerkesztve ]

BT: wersoo#21211

(#681) duvi válasza soo277 (#678) üzenetére


duvi
nagyúr

Ha megnézed, hogy mennyi single játékóra van a legtöbb AAA címben (pl. a mostani COD-ban, ami szintén 60 euró) , akkor messze az élvonalban végez a BP.

(#682) soo277 válasza duvi (#681) üzenetére


soo277
őstag

Jó ezt feszegethetnénk hetekig,ez csak az én véleményem volt ;)

BT: wersoo#21211

(#683) Mizol29 válasza duvi (#681) üzenetére


Mizol29
senior tag

Ja csak a Cod-nak a single része ér is valamit.

(#684) duvi válasza Mizol29 (#683) üzenetére


duvi
nagyúr

Ez már szubjektív, hogy kinek mi és mennyit ér meg. Van akinek megér 60 eurót egy 5-6 órás single kampány, ami agyon van scriptelve és egy csőben kell végigmenni. Van akinek az open world tetszik. Ennyi. Itt most az adott összegért kapott, single játékidőről volt szó.

(#685) Novver válasza alibiman (#676) üzenetére


Novver
senior tag

250-en nem dobál zöld cuccokat csak sárga/lila/kéket, így drónokat kell vadászni vagy boltban venni és szétszedni a matériáért.

Life is a game... The game is my life!

(#686) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

az én konfigommal az ULTRA settings nemegész 53-75 között van... de 60 közeli, maradjunk annyiban...
ennyire gyász lenne a motor?! :U vagy a gépem?!:Y

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#687) duvi válasza - = Zk = - (#686) üzenetére


duvi
nagyúr

A géped csúcskategóriás. 1440-ben ennyit tud a motor.

(#688) - = Zk = - válasza duvi (#687) üzenetére


- = Zk = -
félisten

szuper, köszi...
egyik szemem sír, a másik meg nem annyira :D...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#689) Major Lion


Major Lion
senior tag

Eleve itt nem igazán van single élmény, csak coop :)

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#690) Novver válasza - = Zk = - (#688) üzenetére


Novver
senior tag

A vicc az hogy az én 2700X 5700XT párosom is ennyit tud, ami röhej a motorra és az optimalizálásra nézve :(

Life is a game... The game is my life!

(#691) PeAdam


PeAdam
tag

Nekem nagyon bejön a játék, imádom, jobban mint a Wildlandset :D

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#692) Locutus válasza PeAdam (#691) üzenetére


Locutus
veterán

Bár nekem még nincs sok órám benne, ebben nincs olyan, hogy kipucolok egy outpostot, és akkor "felszabadul" egy terület?
Betévedtem egy-egy létesítménybe, ahol kinyírtam mindenkit, de igazából semmi nem lett tőle.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#693) simonl válasza PeAdam (#691) üzenetére


simonl
tag

Szia, ha nem nagy fáradtság, írd már le részletesen a beállításaidat.
Köszönöm.

A nők félelmetesek. Semmit nem mondasz, mégis mindent értenek. Ők mindent elmondanak, mégse értesz semmit sem.

(#694) duvi válasza Locutus (#692) üzenetére


duvi
nagyúr

Nincs. Ha legközelebb arra jársz, újra ott lesznek az NPC-k.

(#695) - = Zk = - válasza duvi (#694) üzenetére


- = Zk = -
félisten

kb miléyen hosszú a fő sztori szál?!....
mert ha ennyire ilyen gém lett, akkor ink végigrohanok rajta és uninstall :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#696) Madoc válasza - = Zk = - (#695) üzenetére


Madoc
veterán

Akkor miért érdekel mekkora? Rohanj végig és írd meg mennyi idő volt.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#697) esgabee válasza - = Zk = - (#695) üzenetére


esgabee
tag

Hi,
Nekem kb. 35 óra alatt volt meg a fő szál.

(#698) - = Zk = - válasza Madoc (#696) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Akkor miért érdekel mekkora?
3 okból: azért, mert, csak

Rohanj végig és írd meg mennyi idő volt.
jó... :K


(#697) esgabee
köszi... :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#699) S e t h válasza - = Zk = - (#695) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nincs mit, szívesen.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#700) S e t h


S e t h
nagyúr

Ubi fórumát olvasva úgy látom nem csak engem lepett meg, hogy vallatás után ha a delikvenst fejbe vágjuk, akkor az illető elhalálozhat.
Probléma csak akkor van ha nem szabadott volna meghalnia.
Mission failed.
Ez vmi újdonság lehet, korábban nem találkoztam vele.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.