Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) duvi válasza Major Lion (#600) üzenetére


duvi
nagyúr

A fegyverek fejlesztéséhez kell a sok mati ami a bezúzásból jön.

(#602) Novver válasza Major Lion (#600) üzenetére


Novver
senior tag

Kövi patchben nemhivatalosan ígértek dismantle all funckiót :R

Life is a game... The game is my life!

(#603) Puma K válasza Madoc (#591) üzenetére


Puma K
veterán

A játékosok a pénztárcájukkal szavaznak ha játékról és hardverről van szó.

Ha te megveszel egy játékot adott áron, akkor leadtál egy szavazatot a kiadó és készítők felé arra, hogy a szóban forgó cím ér valamit azért a pénzért amennyiért kínálják.

De ha te megveszed, pörgeted és rájössz, hogy ez így nem kerek, majd annak hangot adsz adott felületeken és azt más is elolvassa, akkor azok az emberek akik addig potenciális vásárlók lettek volna nem fognak szavazni az adott játékra a pénztárcájukkal, hogy ez így tök frankó még ilyet.

Mert nem így van mivel nincs rendben az adott cím.

Részemről az igazán vérlázító azaz, hogy nem azt ígérte az egyik Ubisoft-ot alapító név szerint Yves Guillemot, hogy bocsi srácok, akkor csúsztatjuk a most fejlesztés alatt lévő címeinket, hogy azok még jobbak legyenek mint a mostani hulladékok amiket másolunk már pár éve-évtizede _és_ hogy a meglévőket kalapáljuk helyre...

Nem.

Hanem már előre levetítették, hogy bocsi ne hari, a következő játékunkért amiért pénzt fogsz kiadni már tutira jó lesz becsszó.

Nekem kb ez jött át, hogy hülyére veszik az embert és akik eddig meg pénzt adtak ki a 2 legutóbbi idei friss címeikért, azok meg le vannak tudva egy nem lesz akkora az idei nyereségük kijelentéssel...

Csak azzal nem számolnak, hogy ha az emberek akikből megélnek hátat fordítanak nekik ilyen húzások után, akkor akár le is húzhatják a rolót.

Mint ahogy csak a mai napon egy szépet estek a részvényeik ára a bejelentésük után:

Ezeknek 2 ilyen cím és bejelentés után én nem adom meg a bizalmat a jövőben. Azaz tőlem pénzt nem látnak ameddig nem kapják össze magukat és valós tartalommal bíró játékot le nem tesznek az asztalra.

Egy kis mellék ág, de számomra ezentúl a Rockstar lett az egyedüli kiadó-készítő akiknek bármelyik címükért vakon hajlandó vagyok pénzt kiadni elővételben és gépet fejleszteni, hogy az adott játékuk az igényeim szerint fusson.

Mint ahogy a GTA V-öt megtudtam, hogy érkezik PC-re 2015. januárjában (amit aztán halasztottak áprilisig, hogy még tudjanak optimalizálni egy kicsit) így 2014 nyarának a vége felé a 0-ról építettem egy asztali gépet (280k Ft körül jött ki akkor) és vettem hozzá egy 32"-os LG 1080p@60Hz-ces tévét, mert hogy előtte pár évig laptopoztam... a laptop előtt meg volt egy elég jó asztali gépem csak érdekelt a laptopok világa így váltottam de közben meg változtak a dolgok és mobilisnak kellett lennem így maradt pár évig a laptop...

Magát a GTA V-öt pedig elővételben megvettem, miután kiderült hogy csúszik 2015. januárjában és vártam április 14-ig amikor is megjelent. Majd ahogy játszottam úgy fejlesztettem az akkori gépet a mai formájáig.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#604) Novver válasza Major Lion (#596) üzenetére


Novver
senior tag

Mapon ugye jelzik adott helyen hogy mennyi GS szükséges vagy legalábbis ajánlott hozzá. Ha alacsony a GS egy 200-as behemóthoz akkor az ledarál 3 lövésből. KB ennyit számít, illetve 150 kell a raidhez alapból. Én 252-nél járok, és kva lassan jön már nagyobb. Az elején kb 15ösével ugrottam a scoret. Most örülök ha órák alatt javítok 1-et.

Life is a game... The game is my life!

(#605) soo277 válasza Madoc (#598) üzenetére


soo277
őstag

Én elértem már a maxot régen, de mond meg nekem mi értelme innentől, mert szerintem semmi, kapunk majd DLC ket, hát azok is pár nap alatt kifulladnak, éppen úgy mint divi2 nél, második DLC van, de emberek tartalom ONE

BT: wersoo#21211

(#606) alibiman válasza Major Lion (#600) üzenetére


alibiman
aktív tag

Ez olyan Ubi specialitás, a div2-ben is ez van. :D

(#607) NemMo


NemMo
őstag

Ha már magas szinten vagyok, akkor hogyan tudnék standard fegyveralkatrészhez jutni?

(#608) Madoc válasza NemMo (#607) üzenetére


Madoc
veterán

Drónok adnak általában.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#609) S e t h válasza NemMo (#607) üzenetére


S e t h
nagyúr

Konvojokat robbantsd fel helikopterrel, azokból is potyog időnként néhány.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#610) NemMo válasza Madoc (#608) üzenetére


NemMo
őstag

Köszönöm és neked is Seth!

(#611) alibiman


alibiman
aktív tag

El tudná nekem valaki érthetően magyarázni, hogy a "Relentless" perk pontosan mire jó? Az angolt pontosan értem, de nem áll össze tartalommá a fejemben. Vagy nem működik...

Más, azért az vicces (de nem) hogy a baromi zajos Shark Base-n lelövök (hangtompítós AR-el) két csókát, nyikkanás nélkül, majd a fölötte lévő emeleten ezt meghallják, és keresni kezdenek. Úgy, hogy egy másik teremben egymás mellett lőttem le másik kettőt, ahol az egyik nem hallotta a másikat.

Vagy ugyanitt. Drónnal felderítem a termet, ahol tengeralattjáró, vagy mi van. Létszám megvan, csak elő ugrik egy NPC a semmiből, és jól lelő. Ezt meg hogy? Meg miért? Na az ilyenek miatt van néha tele a tököm.

(#612) alibiman válasza NemMo (#607) üzenetére


alibiman
aktív tag

Meg a csajnál is van 2-3 ami még a zöld színt sem éri el.

(#613) alibiman


alibiman
aktív tag

A 416-os AR mitől olyan nagy szám?

(#614) duvi válasza alibiman (#613) üzenetére


duvi
nagyúr

Mitől lenne az? Szerintem kimondottan középszerű a 416. AR kategóriában nekem az SC-20k vált be a legjobban.

(#615) alibiman válasza duvi (#614) üzenetére


alibiman
aktív tag

Több helyen olvastam, hogy így a 416, úgy a 416-os. Ahogy én nézegetem, az SC-20k sem nagy pukkanás, de szívesen elolvasnám róla a véleményedet.

(#616) duvi válasza alibiman (#615) üzenetére


duvi
nagyúr

Alapból nagy sebzés (32), hatalmas lőtáv. Recoil frankón csökkenthető modokkal, így nagyon pontos lesz. Sokszor sniper helyett is használom :D 50-es tár 850-es rpm-el jó kombináció.

(#617) S e t h válasza alibiman (#615) üzenetére


S e t h
nagyúr

Konkrétan a mindenki által megszerezhető második legjobb ar. Mert az első helyezett M4A1 assault valor csak azoknak jár, akik előrendelték.
Egy hiányossága van, nem rakható rá gránátvető, viszont a dps kiemelkedő a magas rof miatt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#618) alibiman válasza S e t h (#617) üzenetére


alibiman
aktív tag

Nekem van M4 Valor is, nem vagyok tőle kiborzadva, de majd reszelgetem, hátha.

(#619) alibiman válasza duvi (#616) üzenetére


alibiman
aktív tag

Köszi, akkor futok vele egy kört. :-)

(#620) alibiman


alibiman
aktív tag

Ez a kérdés valszeg elkerülte a figyelmeteket:

El tudná nekem valaki érthetően magyarázni, hogy a "Relentless" perk pontosan mire jó? Az angolt pontosan értem, de nem áll össze tartalommá a fejemben. Vagy nem működik...

(#621) soo277 válasza alibiman (#618) üzenetére


soo277
őstag

Nekem most L86A1,Zaztava M93 a best

BT: wersoo#21211

(#622) alibiman válasza soo277 (#621) üzenetére


alibiman
aktív tag

A Zastava nekem hangos. :D Persze van az a szitu, ahol mindegy.

(#623) alibiman válasza S e t h (#617) üzenetére


alibiman
aktív tag

A Valorral az a gondom, hogy nincs rá hangtompító. Én meg szeretek settenkedni.

(#624) soo277 válasza alibiman (#623) üzenetére


soo277
őstag

hangosnak az,de minden oneshot :D :D :D

BT: wersoo#21211

(#626) Puma K válasza duvi (#625) üzenetére


Puma K
veterán

"Elég Anthem-szaga van a dolognak."

"hmm régebben a játékok későbbi tartalma szokott lenni az ilyen táblázaton, most meg az hogy mikor lesz játszható állapotban..szép"

Valami hajlandóság legalább van... de majd kiderül a gyakorlatban pár hónap múlva mit értek el a helyrehozási szándékukkal...

Addig is nálam még mindig elásták magukat és marad a R.I.P. Ubisoft.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#627) PeAdam


PeAdam
tag

Sziasztok!

Nemrég láttam, hogy Uplayen már most le van árazva a játék 47 euróra, ráadásul ha ehhez hozzácsapnék egy kupont még olcsóbban megtudnám venni. Én elhiszem a rengeteg negatív kritikát. De nekem a kedvenc zsánerem kifejezetten a lopakodós játékok és ebben a tekintetben a Wildlands is kedvenceim közé tartozik. Kérdésem az lenne, mennyire bugos a játék? Játszható állapotban van már, vagy érdemesebb várni egy másik akciós alkalomra?

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#628) Fred23 válasza PeAdam (#627) üzenetére


Fred23
nagyúr

Szerintem csak kicsit bugos, nekem úgy 15 órám van a játékban, és ennyi idő alatt 5-nél többet biztosan nem láttam. Én az irányítással nem vagyok maradéktalanul elégedett, többször haltam már meg olyan apróságok miatt, minthogy például nem tudtam előidézni időben, hogy beszálljak egy kocsiba / helibe, azonnal felmásszak egy létrára, vagy kinyissak egy ládát.

Viszont nekem még így is nagyon tetszik ez a játék.

(#629) PeAdam válasza Fred23 (#628) üzenetére


PeAdam
tag

Köszönöm a véleményed! Szerintem be is fogok rá ruházni. Egyébként sokan alapvetően rosszul álltak/állnak ehhez, illetve a Wildlandshez is. Véleményem szerint lassan, türelmesen, "csendesen" kell velük játszani, ebben a tekintetben nagyon hiánypótló játékok nekem.

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#630) Puma K válasza PeAdam (#627) üzenetére


Puma K
veterán

Ha egy szintén Ubisoft cím a Splinter Cell szintű lopakodást vársz el a játéktól akkor az nem sok van benne. Ami hozadékot látok az SC-ből azaz, hogy a lámpákat-adott fényforrásokat ki lehet iktatni és a hullákat fel lehet kapni így el eltüntetni magad után a nyomokat ha pl adott részen járőröznek... és egy apróság, hogy adott információk birtokában lévő NPC-ket hasonló módon el lehet kapni hátulról és kikérdezni mint az SC-ben volt, majd az információk begyűjtése utána jól kupán vágja a karakterünk.

A nagy bejárható terület miatt inkább egylövéses távolról lövöldözős-csipegetős, közelre Rambózós, és csekély mértékben lopakodós hangtompítós opció van benne vagy ezeknek a keveréke adott helyzettől függően.

Én azért vettem meg ezt a címet, mert a béták alatti cukormáz elvonta a figyelmemet. Jól néz ki a játék és nem lenne rossz, de sajnos hiányos és az AI pl a Division 2-höz képest mintha nem is lenne. Pedig egy az anyacég és ami már ott bevált az AI-n felül pl a fedezékrendszer használata az se lenne rossz ha átemelésre kerülne a GRB-be a Div2-ből.

Ez a játék 20 euró körül ér a jelenlegi formájában.

Lehetett látni, hogy a Div2 ami szintén idei cím már ment elég nyomott áron.
Így egy hasonló akciót simán megvárnék...

Legalább addig is kalapálják ezt a játékot és valami jót vagy jobbat kihoznak belőle.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#631) Puma K


Puma K
veterán

"Got the M4A1 Tactical today.You can reset your daily BP cap by just forwarding the calendar date on your computer and just PVP for as much as you can tolerate it. I don't want to touch this fucking game ever again."

+

Ezeken felül az elégedetlenkedők közül még mások is hangot adnak a nemtetszésüknek a kapott termékkel kapcsolatban: [link]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#632) duvi válasza Puma K (#631) üzenetére


duvi
nagyúr

Minden hibája ellenére úgy gondolom, hogy most már túlzásba viszik a kritizálást, mert divat lett a BP fikázása. Valóban vannak hibái és nem megfelelően kivitelezett koncepciói, de szerintem messze nem olyan rossz, mint ahogy azt néhányan lefestik. Persze ez csak a személyes véleményem.

(#633) k-adi válasza duvi (#632) üzenetére


k-adi
nagyúr

TÚLZÁSBA??

Kezdjük ott, hogy a Ghost Recon nem ez. Nézd vissza az előzmény játékokat, miről is szól a GR. Nem elég, hogy technikailag meggyalázzák a sorozatot és "el div-esítik", még szarul is csinálják.
AI társak vannak már? Vagy csak a social hub-ban a többi player akik a nagy túlélős feelinget kettétörik? :D

Maradjunk annyiban, hogy bőven megérdemli ez a wildlands 2.0 copy a fikázást és remélem az eladási számok is tükrözni fogják ezt. Nem véletlen jelentették be már most, hogy a köv. játékaik csúsznak, pl. wd legion, mert az is egy copy-paste lesz, csak kell egy kis idő mire a játékosok elfelejtik a GR BP botrányt és hagyják magukat átbaszni megint, mert hogy érdemi változás ott se lesz az előző részhez képest, abban is biztos vagyok

(#634) alibiman


alibiman
aktív tag

Én sem vagyok maradéktalanul boldog vele, de ettől még 100+ órám biztosan lesz benne, ami azért nem rossz. A bugok szerintem kezelhetők, megszokhatók. Azonban valóban, ez nem igazi GR, hanem valami SC és DIV keverék.

(#635) S e t h válasza k-adi (#633) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én vágytam a legjobban az ai teamre, amit irányíthatok, egy ideig ettől tettem függővé a vásárlást.
Viszont be kellett látnom, hogy felesleges lenne. A Wildlandsban irreálisan könnyűvé tette a játékot, már-már cheat jellegű volt a hatásuk a játékmenetre.
A Breakpoint meg amúgy sem nehéz, jól áll neki a magányos farkas túlélő harc, számomra ezen csak rontana, ha ismét lenne team mellettünk.
Viszont biztos vagyok benne, hogy vissza fogják hozni, a sirámok az egekig értek.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#636) k-adi válasza S e t h (#635) üzenetére


k-adi
nagyúr

Játékmechanikailag hogy jó-e a drón társ helyettük vagy sem az más kérdés.
Arról ne is beszéljünk, hogy beígérték szépen launch-ra aztán sehol nincsenek még mindig. :D
Ja és a magányos farkas feeling meg ott meghal mikor találkozol másik ezer játékossal a social hubban egy "szuper szigeten".
Persze értem én hogy coop-ra van kihegyezve ez is, de ami a lényeg, hogy GR egy csapat volt mindigis, nem magányos rambózás. A wildlands-os dlc (fallen ghost) nem volt rossz, az volt az előfutára ennek.

Már azt várom mikor csinál ubi az r6-ból is sandboxot. Mert ahhoz nagyon értenek. JA meg splinter cellből is. (ott mondjuk ráfogják a MGS-re majd)

(#637) ferkoczy válasza k-adi (#636) üzenetére


ferkoczy
tag

Azt modták, post-launch, az meg bármikor lehet...

(#638) soo277 válasza k-adi (#636) üzenetére


soo277
őstag

Hát ha ilyen szintü SC, meg R6 ot tudnak csak csinálni, kösz de nem kell

BT: wersoo#21211

(#639) duvi válasza k-adi (#633) üzenetére


duvi
nagyúr

Hány játékórád van a BP-ban?

(#640) Major Lion válasza Puma K (#630) üzenetére


Major Lion
senior tag

sajnos nem lehet minden lámpát kiiktatni, szerintem még kevesebbet is mint Wildlands-ben.

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#641) alibiman válasza Major Lion (#640) üzenetére


alibiman
aktív tag

Azt hiányolom benne, hogy valami skálán mutathatnák a rejtőzködési szintet, mint annak idején pl. SC-ben. Meg azt is mutathatnák, hogy a drón elleni rejtő spray meddig hatásos, mert így csak fújkálom magamra folyamatosan. Baromi büdös lehetek már. :D

(#642) Major Lion válasza k-adi (#633) üzenetére


Major Lion
senior tag

Szerintem nem volt gond azzal hogy váltottak a stiluson még a Wildlands-el, nem azért nem jo a játék mert open world és tps...

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#643) Major Lion válasza alibiman (#641) üzenetére


Major Lion
senior tag

Nekem ez nem hiányzik, ezeket ki tudom tapasztalni, meddig lát egy sniper, egy breacher stb, bokorban akár el is sétélhat mellettem, ez tök jó így.. viszont azt nem bírom, hogy stealth swim-ben footsteps heard mikor 10 méterre a parttól úszom vagy mikor egy alagút rendszerben mászkálok és két szinttel fentebb is meghallják hogy jövök :D

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#644) PeAdam


PeAdam
tag


Első kép Wildlands, 2. Breakpoint
Nem tudom akik szerint a Wildlands szebb, azok mi a fenét néznek, vagy milyen beállításon játszanak, mert egyébként sokkal szebb a Breakpoint. Összehasonlításként lőttem két képet.
Mindkettő Very High beállítás, Breakpointnál még ráküldtem az AMD Fidelity FX-et.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#645) soo277 válasza PeAdam (#644) üzenetére


soo277
őstag

Szerintem is sokkal szebb a BP :K

BT: wersoo#21211

(#646) k-adi válasza soo277 (#645) üzenetére


k-adi
nagyúr

*szaturáltabb

(#647) S e t h válasza PeAdam (#644) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ez már a kákán is csomót keresés kategória. Ubisoft fórumán van akin már csak röhögnek annyira görcsöl a bojkott ubi meg mindenféle utálkozós topikján.
Át lett esve a ló túlsó oldalára, lassan már ott tartunk, hogy tetris is szebb nála.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#648) alibiman


alibiman
aktív tag

Valaki írta, hogy 600 méterről lőtt le NPC csipással. Nem tudom, hogy nálam mi lehet a gond, de max. kb. 450 méterig látok el. Távolabb nem látható csipás. Ha odamegyek a drónnal, megvannak, de a csipással nem látom őket. Ez akkor most hogy van?

(#649) duvi válasza alibiman (#648) üzenetére


duvi
nagyúr

Grafika és látótávolság beállítsok maxon?

(#650) Puma K válasza alibiman (#648) üzenetére


Puma K
veterán

PC és maximum grafikai beállítások ;]

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.