Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) totig válasza duvi (#49) üzenetére


totig
tag

Nekem is így rémlik, hogy három hónapon belül nem lehet felhasználni. Utolsó előrendelésem még Div2 volt a változtatás előtt. A legutóbbi online tesztet megnézve viszont én biztos, hogy kivárom a - legalább - három hónapot.

(#52) Achar válasza duvi (#49) üzenetére


Achar
tag

Előrendeléshez nem, viszont a megszerzett pontokat 1 évig használhatod fel. 1 év után azt hiszem lenullázódik. Én így tudom

(#53) duvi válasza Achar (#52) üzenetére


duvi
nagyúr

" a megszerzett pontokat 1 évig használhatod fel. 1 év után azt hiszem lenullázódik. "
Igen, ez megvan, csak a próbáltam volna faragni a BP árán, mert elég borsosra sikerült. Mindegy. Jó lesz ez a megjelenés után 3 hónappal is :)

(#54) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#55) Danecay válasza oriic (#54) üzenetére


Danecay
őstag

Remélhetőleg jobban sikerült optimalizálni mint a Wildlands-t! Itt a javasolt magas beállítások mellé 8GB RAM-ot ír, míg nálam a Wildlands-nél közepes, kompromisszumos beállítások mellett jön a jobb felső sarokban az értesítés, hogy kifogytam a memóriából. Természetesen a háttérben nem fut semmi olyan dolog, nincs megnyitva böngésző 20 ablakkal :), sőt még egy Game Booster opció is aktiválódik a játék indításakor, hogy minden szükségtelen háttérfolyamatot lőjön ki.

(#56) duvi válasza Danecay (#55) üzenetére


duvi
nagyúr

Hogy van beállítva a virtuális memóriakezelésed? Windows intézi, vagy manuálisan fixáltad?

(#57) Danecay válasza duvi (#56) üzenetére


Danecay
őstag

Régebben, amikor biztos voltam benne, hogy a gépemben lévő memória elég kell, hogy legyen mindenre még korlátoztam a virtuális memória használatát de már egy ideje a Windows-ra bízom. Igaz ez a jelenség még másik játéknál nem is fordult elő.

(#58) weky


weky
tag

Új -"mese" trailer:

[Katt]

Resonance multi gaming baráti közösség

(#59) ZrogNV


ZrogNV
tag

Akkor a -20% előrendelésnél nem használható?
Valaki kipróbálta?
Gondoltam előrendelem a Breakpoint-ot és a Legion-t Gold Editionba,
de ha nem tudom elsűtni a -20% akkor lehet inkább én is várok 3 hónapot.
Az Ultimate Edition-höz milyen +jár?

“Nem győzni jöttünk, hanem pusztítani!”

(#60) weky válasza ZrogNV (#59) üzenetére


weky
tag

Sima verziót vettem Uplay-en, de nem adta meg a 20%-os kedvezményt.

Az érdekesség az volt, hogy először levonta 100 uplay pontot, be is tudtam írni vásárlásnál a kupon részbe, ahol még kiírta hogy -20%, de a vásárlás a normál összegben történt, majd a korábban levont 100 pont újra az egyenlegemhez írodott. Az emailben megküldött számlán is a kedvezmény nélküli összeg szerepelt.

Az Ultimate Edition tartalmazza a 3 nappal korábbi kezdést, a Year 1 szezonbérletet, meg ahogy nézem az off-road és survival pack-ot (ezek ingame felszerélések + járművek) illetve bónusz küldiket.

Resonance multi gaming baráti közösség

(#61) Achar válasza ZrogNV (#59) üzenetére


Achar
tag

Én próbáltam, megadtam a kuponkódot fizetésnél, de nem vonta le, normál áron csak. Szóval előrendelésnél nem működik. Ki lehet várni azt a 3 hónapot, szerintem nem vesztesz azzal a pár nappal semmit...

(#62) ZrogNV válasza weky (#60) üzenetére


ZrogNV
tag

Köszönöm a válaszokat! :R
Akkor marad a kivárás. :((

“Nem győzni jöttünk, hanem pusztítani!”

(#63) Đusty


Đusty
addikt

Vagy pedig marad a cdkeys és társai.

(#64) sheep


sheep
addikt

Kaptam kulcsot a hétvégi bétához, nagyon kiváncsi leszek hogy javítottak-e valamit a technical test-hez képest. Leírtam a kérdőíven is hogy totál feleslegesnek tartom az egész mikromenedzsment részét a játéknak, szerintem túlbonyolították a semmiért. Sokkal egyszerűbbnek és átláthatóbbnak kéne lennie.
Nyilván nem fogják átdolgozni az alapoktól, de azért remélem kicsit gondolkodtak rajta.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#65) rup1u5 válasza sheep (#64) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Kb ezt írtam nekik én is. A kevesebb, több. Túl sok mindent akartak bele rakni ebbe a játékba. A technikai teszt nekem annyira kiábrándító volt, hogy hanyagolom is ezt a címet egyelőre. Az AI pl botrányos dolgokat művelt és nem hiszem, hogy nekiállnak újraírni az egészet. Wildlands-el jól elvagyok ezt meg majd megveszem steam sale-en pár év múlva miután kipróbáltam a warez verziót.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#66) sheep válasza rup1u5 (#65) üzenetére


sheep
addikt

Nem tetszett a Breakpoint? Én elvoltam vele, csak ez a tökölés zavart nagyon, hogy még az utolsó gazt is fel kell szedni, kraftolni, és szinte értelmetlen volt az egész.
A Wildlands nekem is jobban bejött, azt többször is végigvittem.
Elő nem rendelem én sem, de meglátjuk hallgattak-e a tesztelőkre.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#67) duvi


duvi
nagyúr

(#69) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

gamespot játszott vele és szerintük inkább a Divisionre hasonlít mintsem a Wildlandsre [link]

/s

(#70) duvi válasza wjbhbdux (#69) üzenetére


duvi
nagyúr

Szerintem a Wildlandshez képest, jó irányba változott a játékmechanika. Kicsit összetettebb és sokrétűbb lett, mint az elődje volt. Kimondottan tetszik az újfajta sérülés/gyógyítás modell, illetve az állóképességünk csökkenése a fáradtsággal arányosan. Nekem a crafting rendszer megjelenése is tetszik. A lopakodásra/rejtőzködésre nagyobb hangsúlyt fektettek, ami számomra szintén egy pozitívum. Részemről várós, de a 3 hónapos moratóriumot tuti megvárom.

(#71) Xorith


Xorith
tag

Sziasztok. Ez a béta is NDA alatt lesz?
Mert nem találom azt csak azt, hogy meghívtak.

(#73) Xorith válasza duvi (#72) üzenetére


Xorith
tag

Köszi az infót. Akkor lehet majd szépen streamelni. :)

(#74) Kicsimix válasza Kicsimix (#43) üzenetére


Kicsimix
őstag

Annyi modosítás, hogy csak most szeptemberben lehet az Uplay+ -t kipróbálni ingyenesen, és igen már tölthető a béta vele.
:K

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#75) ScomComputer


ScomComputer
veterán

(#76) tonermagus


tonermagus
aktív tag

Én hatalmas nagy Wildlands rajongó voltam, bár már egy ideje nem tolom, de megjelenés után iszonyat időt tettem bele. Nagyon vártam a folytatást és Alpha-ra is kaptam meghívót. Mind a kettőn részt vettem de iszonyat kiábrándító volt.

Ha csak annyit csinálnak, hogy kiadják újra a wildlandsot változatlan motorral és játékmenettel csak más pályával én röhögve kifizetem volna érte a lóvét. De ezért a Breakpoint-ért én pénzt nem szívesen adok, főleg nem ennyit.

Ma is nekiülök a beta-nak mert kíváncsi vagyok hogy történt-e előrelépés de félek hogy nem :(

(#77) morfondőr válasza tonermagus (#76) üzenetére


morfondőr
őstag

Teljesen hasonló véleményem van nekem is! A Wildlands bétákat is oda-vissza végig játszottam, utána a teljes játékkal is sokáig elvoltam, de ez kb. 2 órára kötött le kb. :(

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#78) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Egy kis videó,hogy is fut,még dolgozza a yt: [link]

(#79) Imilenni


Imilenni
addikt

Teljesen szűzként elkezdtem hozzá (az előzővel se nagyon játszottam)
Hát, teljesen kusza az egész, valami gyors talpalló vagy valami?
Esetleg játszik valaki most?

Press "F" to pay respects.

(#80) Achar


Achar
tag

[link]

Egy kis gameplay. A grafika szép. De nagyjából ennyi a véleményem. Nem túl "extra".

[ Szerkesztve ]

(#81) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Kiprobaltam. Se nem szep, se nem fut jol, de legalabb halalosan unalmas... Az, hogy meg szarul fut egy dolog, de a jatekmechanika.... pf... ismeros valahonnan.

10 perc utan alt+f4.

[ Szerkesztve ]

(#82) sheep válasza Achar (#80) üzenetére


sheep
addikt

Ugyan azokat a küldiket adja mint egy hónapja a tech teszten? Azt hittem lehet tovább vinni kicsit a karaktert.
Na mindegy, így viszont össze lehet hasonlítani hogy mi változott.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#83) sheep


sheep
addikt

Most látom hogy 3 embert meg lehet hívni a bétára.
Ha valakit érdekel akkor vegyetek fel barátnak az uplay-en belül és akkor tudom a meghívót küldeni. Itt meg dobj egy privit pls hogy emiatt jelöltél be.
airsheep76 néven megtaláltok.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#84) beef válasza ForRedGlory (#81) üzenetére


beef
őstag

Mi a baj a sebességgel? Nekem semmi probléma nem volt ezen a téren és végre a hullákat lehet mozgatni, ez nagyon hiányzott az előzőből, főleg, hogy ugyanaz a kiadó mint a Splinter Cell-nél.

Az, hogy mennyire lesz unalmas majd kiderül. Egyedül az előző részt is hamar abba hagytam volna.

(#85) k-adi válasza tonermagus (#76) üzenetére


k-adi
nagyúr

na azért azt tegyük hozzá hogy a Wildlands nagy ugrás volt, ugyanis az elődje mi is volt? future soldier??

na mármost ez a békapont pedig mi is? egy Wildlands 2.0 kb... persze hogy nem látsz akkora ugrást.... van benne pár jó ötlet, új ötlet ami félig jo félig nem és ennyi.... az AI társakat is visszasírták a gamerek, a tiered-loot system szét is cseszi az egész "survive the island" feelinget, stb....... nincs mit szépíteni ezen, ez egy rókabőr Wildlands punisherrel.

(#86) tonermagus válasza k-adi (#85) üzenetére


tonermagus
aktív tag

Félreértesz... Én tökéletesen elégedett lettem volna egy Wildlands 2.0-val. Nem vártam semmilyen ugrást, de ezt le is írtam. Ez nemhogy ugrást nem hajtott végre de még a előző rész szintjét sem éri el sajnos :(

Vannak benne nagyon jó ötletek nem tagadom. A tier rendszer, túlélő elemek, stb... Ezek bejönnek. Nálam a legeslegnagyobb hiba az irányítás és a játszhatóság. Kicsit olyan az érzésem mintha az irányítást egy az egyben átemelték volna egy Assassin Creed játékból... Megvan az az iszonyat nagy "delay"-es irányítás amitől hányom kell. Ez nagyon megosztó, van aki érti és érzi hogy miről beszélek, van aki hülyének néz érte. De én így nem tudok játszani vele, egy AC játéknál ez okés, de egy lövöldénél nem. Nem tudom hogy ez azért van-e mert konzolra tervezték az irányítást.

És ugyan ez a helyzet a játszhatósággal. Legjobban célzásnál érezhető: belenézve a Red-Dot-ba hiába van 70-80 fps, 144Hz-es monitoron is egyszerűen "csúszik" az irányítás, egyáltalán nincs meg az a folyamatos "smooth" érzés. (nem a freesyncre gondolok mielőtt még nekem esnétek hogy nincs meg a 144 fps) Remélem azért valaki itt vágja hogy miről beszélek :D Elég összehasonlítani mondjuk a BO4 célzását ezzel... Tragikus

Illetve ez Survival/Craft dolog tök jó lenne, de mi ez már, hogy átszaladok egy virágon és automatikusan felkapja??? Hát ez komoly? Ha már erőltetik ezt a vonalat - amit egyébként nem bánok - legalább nekem kellejen már felszedni azt a hülye alapanyagot. Ha esetleg ezt a menüben ki lehet kapcsolni akkor elnézést :D Egyébként ezt az automatikus falhoz "tapadást", automatikus kameraoldal váltást is ki lehet kapcsolni?

Lehet hogy ezeket amiket most leírtam kapásból ki lehet kapcsolni esetleg állítani lehet a menüben, de a fő hiba továbbra is az irányítás és emiatt nagyon-nagyon meggondolom hogy kiadjak-e 19.000 Ft-ot...

+1: ha belépek az "i" gombbal az inventoryba egyből a táska tartalmát hozza be, és onnan az istenért nem tudok egy szintet visszamenni csak ha átlapozok egy másik menübe és vissza :D

[ Szerkesztve ]

(#87) ForRedGlory válasza beef (#84) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Semmi, leszámítva, hogy 80-100 fps, de nem folyamatos a mozgás, a kép... Ezen még a g-sync sem segít.

[ Szerkesztve ]

(#88) tonermagus válasza ForRedGlory (#87) üzenetére


tonermagus
aktív tag

WoW!

Akkor ugyan úgy érezzük... azt hittem én hülyültem meg... Ugye hogy olyan "delay"-es az egész???

(#89) beef válasza ForRedGlory (#87) üzenetére


beef
őstag

Nekem ilyen problémém nincs, szintén 80-100 fps körül mozog 1440p-n, nem kimaxolt grafikával, hanem eggyel alatta. Igaz nem is nvidia, hanem AMD + FS.
Simán megszünhet ez az akadás még a véglegesre, akár az Ubi akár nvidia driver frissítéstől.

(#90) tonermagus válasza beef (#89) üzenetére


tonermagus
aktív tag

Hát isten bizony ha ezt orvosolná megjelenéskor egy driver frissítés akkor egye-fene megvenném :D

(#91) beef válasza tonermagus (#90) üzenetére


beef
őstag

#ForRedGlory nem arról beszél amiről te, ő akadást/lag-ot érez, neked meg a mozgás animációval van bajod, hogy nem áll meg azonnal futás után, hanem lelassít, megtesz +1-2 lépést.

(#92) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Egy kérdés a térképen hogy jelennek meg a küldetések,mert nálam semmit nem mutat,hogy hová merre kellene menni?
:R

(#93) sheep válasza ScomComputer (#92) üzenetére


sheep
addikt

A játékban előhozod a mapot, és ott kell kiválasztani a küldetést. Eléggé el van dugva, különböző mappák jelzik a fő, mellék, pvp ghost war meg egyéb küldiket. Mindegyiknél kis sárga pötty jelzi ha van küldetés. Kiválasztod, és a PIN opcióval aktívvá teszed, ezután látszik a játékban is a waypoint.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#94) ScomComputer válasza sheep (#93) üzenetére


ScomComputer
veterán

Ez nálam nem működik valamiért, rányomok PIN de semmit nem jelez...valamit rosszul csinálok?

(#95) sheep válasza ScomComputer (#94) üzenetére


sheep
addikt

Ha unpint ír akkor aktív a küldetés (mert ugye pin-elve van). Az is lehet hogy már nem lehet megcsinálni. Ha a menüben nem jelzi sárga pöttyel hogy van küldi akkor szerintem ennyi.
Egy hónapja is ez volt, volt 2 főküldetés meg talán kettő mellék azt hali.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#96) ScomComputer válasza sheep (#95) üzenetére


ScomComputer
veterán

Ha "PIN"-em a fő küldit,nem jelzi a side-ot azt igen....



(#97) sheep válasza ScomComputer (#96) üzenetére


sheep
addikt

Már csak el kell menned a kikötőbe és ennyi volt a játék. Legalábbis az előző bétában így volt.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#98) csiak


csiak
tag

ha valaki korábban nem regisztrált a beta programra, hogyan tudná még is kipróbálni a játékot most hétvégén?

"Sok loot disznót győz!"

(#99) Madoc válasza csiak (#98) üzenetére


Madoc
veterán

Meghivatja magát egy barátjával mivel mindenki meg tud hívni 3 embert.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#100) sheep válasza csiak (#98) üzenetére


sheep
addikt

Alább írtam, vegyél fel barátnak az Uplay -ben (airsheep76), utána tudok küldeni meghívót.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.