Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) alibiman válasza S e t h (#548) üzenetére


alibiman
aktív tag

Én még a főküldiket csinálom, de kezdenek rutinná válni. Odarepülők, kicsit körülnézek a helikopterről, ha lehet, pofátlan módon landolok az egyik épület tetején. Aztán drónnal felderítem a terepet, felmérem, milyen sorrendben érdemes kilőni az NPC-ket, hogy minél később vegyenek észre. Rádióst, drónost gyorsan elintézem, aztán jöhet a többi. Ez még viszonylag szórakoztató, mert olyan, mint egy Sokoban. A maradékot meg nyílt harcban lenyomom. Miután tök üres lett a terep, megcsinálom a feladatot, begyűjtöm a ládákat, gyűjteni valókat, oszt jó napot. Néha Zastavával lövök egy jó hangosat, hogy ÉBRESZTŐ!, kempelek egy jól védhető helyen, ahova szépen libasorban odajönnek, én meg fejbe lövöm őket. Meg van, hogy Splinter Cell stílusban settenkedek, pisztollyal a kezemben.

(#552) soo277 válasza alibiman (#551) üzenetére


soo277
őstag

Ja csak 1 picit kezd uncsi lenni,sajna :O

BT: wersoo#21211

(#553) Fred23


Fred23
nagyúr


Emlékbe.

(#554) Puma K válasza Fred23 (#553) üzenetére


Puma K
veterán

Szakmai fórumon ilyet látni megmosolyogtató.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#555) Fred23 válasza Puma K (#554) üzenetére


Fred23
nagyúr

Akkor kívánok jó mosolygást! :D ;]

Amúgy meg sok szempontból hasznos szerintem. Egy RX 570 1080p-ben már semmire se elég új játékok esetén. Be is izzítottam a kis LG monitort játékra, met skálázgatni nem fogok. Nyomom 1366x768-ban, de legalább 60 körüli fps-sel.

(#556) Puma K válasza Fred23 (#555) üzenetére


Puma K
veterán

Mármint a kép megörökítésének a módjára gondoltam :B :))

A játék saját képernyőmentés készítője ha van
PrintScreen -ha megy és nincs tiltva- majd Paint, Gimp, PS stb
MSI AB + RTSS
GeForce Experience
Radeon Relive
Fraps -ha ez megy még az újabb játékokkal-

:D

A grafikai beállítások azok milyenek?
Mert ha faragnál adott beállításokból, akkor javulna a helyzet a látvány jelentős mértékű romlása nélkül. Amúgy szerintem nincs gond az FPS-el.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#557) Fred23 válasza Puma K (#556) üzenetére


Fred23
nagyúr

Frapsot szoktam, de mellettem volt a mobilom, és az is csak 2 kattintás kábé.

Custom, medium körül általában. Van AMD-s pólóm, az volt az első, amit megörökítettem. :D
Volt már, hogy felraktam ultrára, és 1366x768-ban is megfekteti az RX 570-et.



(#558) Puma K válasza Fred23 (#557) üzenetére


Puma K
veterán

Ha felrakod 1080p-be, és minden beállítást minimumra állítasz amit elmentesz és újraindítod a játékot, akkor ezután újra elindítva milyen FPS értékekkel fut?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#559) Fred23 válasza Puma K (#558) üzenetére


Fred23
nagyúr

Majd kipróbálom, de nem akarok minimumon játszani. Inkább az alacsonyabb felbontás mediumon, némi csicsával, cirkusszal, oroszlánnal.

(#560) Puma K válasza Fred23 (#559) üzenetére


Puma K
veterán

Nem is azért, hogy úgy játssz, hanem azért érdemes megnézni az 1080p-t minimum grafikával, mert lehet valamelyik beállítás-beállítások az-azok ami-amik megeszik a kártyát-gépet és nem egymagában a felbontás.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#561) Mizol29 válasza Puma K (#560) üzenetére


Mizol29
senior tag

Ja és lehet pont olyan beállítás ami kikapcsolva nem is észrevehető látvány szempontjából, de mégis megeszi a kártyát. Szerintem is érdemes kisérletezni vele.

Ui.: Én meg inább játszanék vele full hd-ban alacsony beállításokkal mint kisebb felbontáson kicsivel nagyobb grafikán. Szerintem az első opció még mindig szebb látvány szempontjából mint az utóbbi.

[ Szerkesztve ]

(#562) Fred23 válasza Puma K (#560) üzenetére


Fred23
nagyúr

Na, most a másik monitoron már kikísérletezett beállításokkal simán megy 1080p-ben is. Kevesebb az fps, kicsit zavar is, de nem tragikus.

(#563) Puma K válasza Fred23 (#562) üzenetére


Puma K
veterán

Még mindig azt kéne megcsinálni, hogy leveszed a grafikát teljesen minimumra 1080p-nél és úgy megnézed milyen FPS értékeket kapsz.

Majd ha azt tapasztalod, hogy egekben az FPS, akkor lehet elkezdeni játszani a grafikai beállításokkal és nézni mi az ami neked észrevehető változást okoz a látványban de még bírja a vas.

Viszont amit én minden körülmény között kikapcsolnék vagy a lehető legkisebb értékre állítanék az a Motion Blur, Bloom és Volumetric Fog.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#564) Fred23 válasza Puma K (#563) üzenetére


Fred23
nagyúr

Valami olyan lett a hunyó, amire nem tippeltem volna én sem: a textúra minőség. Gondolom, azzal van baj, hogy RAM-ból be is kéne gyorsan tölteni VRAM-ba a cuccost, nálam viszont a jelenlegi lapban a modulok csak 2133 MHz-n járnak, és egyszerűen kevés a játéknak a sávszélesség. Iszonyat sokat vesztek, ha nem low vagy medium a texture quality.

Ugye azt szokták mondani, hogy a textúra minőség egyáltalán nem kerül semmibe, csak legyen elég VRAM -nos, ez egyértelműen nincs így. Gyors RAM modulok kellenek hozzá.
Majd ha jövő hónapban veszek végre procit a másik konfigba, és áttérek rá, szerintem használhatok majd high textúra minőséget is -a 2x3000 MHz CL15-ös moduljaim szerintem 3200CL16-ban menni fognak-, addig viszont nem. Akkor sem, ha elférnék a VRAM-ban.

(#565) Madoc


Madoc
veterán

Játékról is írtok majd valamit?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#566) Mizol29 válasza Madoc (#565) üzenetére


Mizol29
senior tag

Arról nincs mit írni :D

(#567) Fred23 válasza Madoc (#565) üzenetére


Fred23
nagyúr

Szerintem jó, élvezem a vele töltött időt. Még nem néztem meg, lehet -e benne állítani később is az A.I.-t, de jó lenne kicsivel magasabbra tenni, mint amit indulásnál felajánlott normálként. Megnéztem YouTube-on, hol tartják az M82-es blueprintjét, aztán kábé 0-ás szintű karival elmentem érte, és el is tudtam hozni. :D

(#568) Major Lion válasza Fred23 (#567) üzenetére


Major Lion
senior tag

TAC50 nekem jobban bevált, sebzése ugyanannyi, és pontosabb

[ Szerkesztve ]

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#569) soo277 válasza Major Lion (#568) üzenetére


soo277
őstag

Nekem meg az m82 adja nagyon,mellé 1 Lmg meg egy Ar tompítóval,azt nem is kell más

BT: wersoo#21211

(#570) alibiman válasza Fred23 (#553) üzenetére


alibiman
aktív tag

Hol találom ezt a benchmarkot?

(#571) Mizol29 válasza alibiman (#570) üzenetére


Mizol29
senior tag

Ez nem benchmark hanem Afterburner+Rivatuner

(#572) Fred23 válasza alibiman (#570) üzenetére


Fred23
nagyúr

Options > Settings > Video > Run Benchmark.

Major Lion:
Van már az is, de még nem próbáltam. Megszokás, hogy ha egy játékban van M82, akkor azt választom. Még sosem csalódtam benne.

(#573) alibiman válasza Fred23 (#572) üzenetére


alibiman
aktív tag

De béna vagyok! :D Ime az eredmény:

(#574) Fred23 válasza alibiman (#573) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ölég emberes. :D

75-ös framerate limitet mondjuk beállíthatnál, ha a monitorod csak ennyit tud. Vagy szinkelődik?

[ Szerkesztve ]

(#575) Puma K


Puma K
veterán

R.I.P. Ubisoft:

A Breakpoint és a The Division 2 bukása miatt csúsznak a Ubisoft játékai

Részemről a bizalmat elvesztették a GRB és a Div2-vel együtt... hogy pénzt lássanak tőlem a jövőben... ahhoz nagyot kell domborítaniuk.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#576) alibiman válasza Fred23 (#574) üzenetére


alibiman
aktív tag

Érdekes, hogy a GRB-nél megy a Free Sync beállítás (a monitoron is be kell kapcsolni) a DIV2 zavaróan csúszkálnak a sorok, szóval ott be kell kapcsolni a V-SYNC-et.

(#577) Major Lion válasza soo277 (#569) üzenetére


Major Lion
senior tag

Csak egy puska van nálam mindig :)

Kár hogy annyira hülye volt az Ubi, hogy ebbe nem raktak ghost mode-t, permadeath nélkül elbírnám viselni....

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#578) k-adi válasza Puma K (#575) üzenetére


k-adi
nagyúr

"Azt is elismerte, hogy túl korán adták ki a Breakpointot hiszen csak 2 és fél év telt el a Wildlands óta, emiatt nem maradt elég idejük, .................."

"Reményeik szerint a következő évben behozzák a kiesést, hiszen öt AAA játék megjelenését tervezik benne, köztük a három elhalasztott címmel, és nagy esély van rá, hogy egy Assassin's Creed"


NA ezért tart is az ubifos.. :D

Akkor ezek szerint splinter cell tényleg sosem lesz már :(

(#579) Puma K válasza k-adi (#578) üzenetére


Puma K
veterán

Haverra ráírtam és küldtem neki is a linket.

Azt mondta, hogy nincs ebben meglepő mert ugyan az az összes játékuk és kérdés volt, hogy mikor fognak ebbe belebukni, hogy az emberek elvesztették az érdeklődést a játékaik iránt... és csak a nézet változik, hogy FPS vagy TPS... amúgy ugyan az mindegyik...

Haver emlékei szerint a PS2 érában voltak nagyon jó címeik a kétezres évek környékén... azóta legyint rájuk.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#580) Madoc


Madoc
veterán

Tök jó hogy beböfögtök minden ubi-s játék fórumába. Bocs Anthem nem volt ubis. Nem lehetne csendben hagyni hogy aki élvezi a játékokat azokat ne baszogassátok? Ez valami hozzászólási kényszer? Megváltotok vele valakit vagy valamit? Játszom vele, minddel amit ti szarnak tartotok div2, anthem, breakpoint, és k*vára leszarom mit írnak a tesztek. Vagy mit mond a haver..

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#581) Puma K válasza Madoc (#580) üzenetére


Puma K
veterán

Én meg azt szarom le kurvára, hogy neked a szemét is jó és mellette kardoskodsz.

Ráadásul két olyan hulladék cím mellett vered magad amiről maga a kiadó és készítő ismerte el, hogy bukás mivel egy CTRL+C és CTRL+V az adott játék némi újítással amiből a játékosok nagy része nem kért, így meg sem vette az újabbat amit a kiadó-készítő folytatásnak gondolt, de valójában csak egy túlárazott DLC.

Amúgy nem muszáj minden neked nem tetsző hozzászólás után beköhögni valamit. El is lehet tolni a biciklit.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#582) Madoc válasza Puma K (#581) üzenetére


Madoc
veterán

Kardoskodom? Ezt hol olvastad? Vered magad? Iszol eleget báttya? Én csak nyugodtan szeretnék azon játékok fórumára járni amikkel játszom is. Picit alpári vagy. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#583) k-adi válasza Puma K (#581) üzenetére


k-adi
nagyúr

én a régi ubit sajnálom, amelyik még a pop-ot és a splinter cellt csinálta... ez az új ubi szépen belebukik a CTRL+C és CTRL+V -be... elég csak ránézni az új AC, Far Cry, GR, Div, WD.. részekre

(#584) k-adi válasza Madoc (#580) üzenetére


k-adi
nagyúr

Az anthem-et hozod példának? hát ez marhajó :D ha ebben az évben mondanom kéne csak egy játékot amit nemhogy kiadni, de még elkészíteni se kellett volna, na az pont az a szégyengyalázat lenne :) kb. mindent megtestesít amitől a játékipar toxic, kezdve az inkompetens fejlesztői gárdán át a hazug-majd törölt roadmapon-on keresztül az unalmas, repetitív, élettelen grindfestig mindent fel tudsz rá sorolni. Ja és az egészben az a legbosszantóbb, hogy simán csinálhattak volna egy újabb ME-t helyette...bár amilyen fos volt az utolsó abból is, lehet jobb ha ahhoz se nyúlnak többé. :DDD

(#585) Madoc válasza k-adi (#584) üzenetére


Madoc
veterán

Azt, mivel oda is rendszeresen jártál trollkodni. És ebből sok már. Van olyan a friendlistemen aki a mai napig játszik vele minden nap. És nem gyerek ő sem, már 50 felé jár. Lehet élvezni, pláne társaságban olyan játékokat is amiket ti nem szerettek.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#586) soo277 válasza Madoc (#585) üzenetére


soo277
őstag

Nem tudom mikor kezdted ezeket a játékokat, de rá fogsz jönni miért lettek bukták, nem veszekedni akarok, de tények

BT: wersoo#21211

(#587) Madoc válasza soo277 (#586) üzenetére


Madoc
veterán

Előrendelő voltam mindre. Xboxon, de breakpoint pl. ps-re is megvan. Tények? Anthemet 200 óra után, div2t olyan 400 után hanyagoltam el. Szerintem megérte ha a szórakozás idejét forintosítom. Breakpointban eddig 120 órám van. 100 ebből csapatban.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#588) Puma K válasza Madoc (#582) üzenetére


Puma K
veterán

Kardoskodsz: te beböfögésnek ítéled azt a kritizálást amit mások írnak. De kurvára leszarod a másik véleményét... vagyis inkább mégsem, mert utasítasz minket, hogy ne írjunk semmi negatívat a játékkal kapcsolatban.

De még csak ne is beszéljünk folytatólagosan a grafikai beállításokról, mert te a játékról akarsz olvasni. Az is a játékhoz tartozik, mert van aki más platformon tolja.

Halló, bácsi ez egy fórum amit több száz ezer ember használ, azon belül is az egyik topik (és nem fórum ahogy írod) amit rajtad kívül mindenki úgy használ ahogy azt lehet adott keretek között.

Lehet te jól szórakozol a hulladék címekkel -ami egészségedre-, de mi ezt szóvá tesszük, hogy ez így elég gáz, hogy hivatalosan is elismeri a készítő-kiadó, hogy ez egy félkész játék... de ne aggódjunk, az újabb játékaikkal már többet foglalkoznak.

Kedves Ubisoft, kösz a semmit, de ezzel kéne foglalkozni ami most kint van és olyan tartalmakkal feltölteni ami által egy egész játékká növi ki magát amiben van tartalom és lehetőségek... a hibák-bugok javításáról nem is beszélve...

Az ilyen adott topikos félig meddig off hullámokat vagy elengeded ha nem tetszik vagy beszállsz.

Az alpári szintet te hoztad be a "kurvára" és a "leszarom" szavacskákkal. Csak a színvonaladhoz próbáltam igazodni.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#589) k-adi válasza Madoc (#585) üzenetére


k-adi
nagyúr

Magyarázhatod a bizid napestig, nekem mindegy, de amikor már a cég is beismeri, hogy lelváros bukta az egész story akkor most őszintén miről is beszélünk? :) naugye.

(#590) Madoc válasza k-adi (#589) üzenetére


Madoc
veterán

Persze, fiat multiplát is vesznek-vettek emberek. Na azoknak magyarázd hogy ronda. :)

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#591) Madoc válasza Puma K (#588) üzenetére


Madoc
veterán

Én ezt értem és valahol igazad is van meg minden más negatívokat írónak is. Vak én sem vagyok.
De. Ha ide beirod változik valami? Aki megvette az hirtelen ha rosszakat olvas majd abbahagyja? Valószínűleg azért bukás mind mert nem vették meg elegen. Amit ide írsz olvassa majd ubibácsi? Ha már meg is szólítottad ugye.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#592) duvi


duvi
nagyúr

Érdekes ez az általános értékelés. Nem azt mondom, hogy az év játéka a BP, mert vannak hibái (mostanában már mi is belefutottunk néhány bugba), de az uplayes friends listámról nagyon sokan játszanak vele. Mellesleg az ottani listám 90%-a Ph-s :) Épp tegnap este beszélgettünk róla, hogy sokkal több potenciál van benne, mint amit megvalósítottak. Sokszor érződik, hogy egyes játékmechanikai elemet összecsaptak, mert - valószínűleg - szorított a határidő. Mi is 100+ óránál járunk és coopban még mindig jó szórakozásnak tartjuk a BP-ot :K

(#593) S e t h válasza Madoc (#591) üzenetére


S e t h
nagyúr

90 órám van a Breakpointban és messze nem fejeztem még be, csak tele lett a tököm a frakciós farmolással, messze színvonalon aluli húzás ez egy ghost recontól, akarom mondani ubisofttól.
Most a div2-őt nyomom, egyelőre 15 órával, de ez is karcolni fogja a 100-at, az tuti.
Engem szórakoztat, kikapcsol, de a rengeteg hibája ellenére egy barátomnak sem ajánlottam. Akit kielégít a játék az amúgy is meg fogja venni, de azzal nem értek egyet, hogy ne lehessen leírni a játék hibáit.
A neten minden helyen megszólalhatnak pro és kontra, ez a hely miért lenne kivétel? Ha vki. ide akar jönni és tájékozódni az igenis lássa mire számíthat, de tovább megyek. Nem nagyon láthatsz nagyon pozitív jelzőt a játék vonatkozásában még a tulajdonosok részéről sem, ennek oka van.

Az van amit duvi ír.
Ez a játék cseszettül nincs befejezve, csak egy váz amit kaptunk, kong az ürességtől.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#594) Madoc válasza S e t h (#593) üzenetére


Madoc
veterán

Én csak az ellen vagyok hogy valaki ne csak ezért járjon minden egyes topicba hogy leírja milyen szar. Nézz bele mind3 általam említett topic elejébe és látod majd. Segítek, nem alien az avatarja. :)

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#595) Major Lion válasza Madoc (#587) üzenetére


Major Lion
senior tag

Az hogy te mennyit játszottál ezekkel a címekkel mitől mérvadó? Ettől ezek még nem lesznek jó játékok, számodra igen, de a nagy többségnek nem, nem véletlen lett bukás mindkettő.

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#596) Major Lion


Major Lion
senior tag

Valaki elmagyarázná, hogy a gear score-nak mi értelme van? Gyakorlatilag mindig ugyanolyan szintű fegyvereket kapok amilyen szintű vagyok :F Innentől kezdve miről szól ez az egész?

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#597) Madoc válasza Major Lion (#596) üzenetére


Madoc
veterán

300 a max ha annyi a gs-ed akkor ennyi. Max. más tulajdonságú fegyvert farmolhatsz. De nagyon nincs értelme amúgy sem. Hogyan tovább? Mint a wildlands-ben mikor végeztél a storyval (ez nem pontos mert nem tudom játszottad-e) . Pvp vagy várod a raidet, kiegeket, eventeket.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#598) Madoc válasza Major Lion (#595) üzenetére


Madoc
veterán

Nem mérvadó, kérdezte mikor kezdtem erre irtam hogy mikor és mennyit játszottam velük.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#599) duvi válasza Major Lion (#596) üzenetére


duvi
nagyúr

Muszáj folyamatosan öltözni, hogy magasabb szintű felszereléseket kapjunk. Csak így lehet eljutni a sárga cuccokhoz, amiknek több a statpontja, ezáltal a karid is erősebb lesz. Másrészt a story végét nem lehet megcsinálni alacsony GS-al.

(#600) Major Lion


Major Lion
senior tag

Gyakorlatilag az időm egy része arra megy el, hogy törölgetem a sok összeszedett szart :)

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.