Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) bozont válasza bozont (#1200) üzenetére


bozont
veterán

Közben egy gépújraindítás úgy tűnik megoldotta. Nem tudom mi lelte a játékot. :F

(#1202) Elims


Elims
veterán

Sziasztok!

Ha a csapatommal egy erősebb ellenfélnek próbálnék nekiugrani és vmelyikük meghalna+esetleg lehet,hogy én is,újraéledéskor meglesz az a csapattársam? (AI csapat)

(#1203) macilaci78 válasza Elims (#1202) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha csak botok vannak a csapatban, addig egyben vagytok, amíg te meg nem halsz.
Ha online lobby, akkor amíg ki nem lép valaki a lobby-ból, együtt a csapat.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#1204) Elims válasza macilaci78 (#1203) üzenetére


Elims
veterán

:R

(#1205) Elims


Elims
veterán

Tudna vki segíteni az online trófeában?
Pár nappal ezelőtt kezdtem a játékot,így még csak 37-es szintű vagyok (a cuccaim kb.90-esek),nem tudom,hogy így is összerakna e nagyobb szintű játékossal.
Platinázni szeretném a játékot,de tudom,hogy ez lenne a legnehezebb trófea számomra..

Úgy lenne a legjobb,ha oda-vissza mehetne a dolog.Fel van oldva minden a kaszt,szóval nekem nem lenne akadály.

És ez a kiírásom vonatkozik több évre,ha vmikor kellene vkinek ez a trófea,írjon rám nyugodtan(!!),bármikor tudok segíteni,megmarad -ez- a játék -is- és a gép is.

(#1206) nanamii_o válasza Elims (#1205) üzenetére


nanamii_o
tag

Mi is pontosan ez a trófea?

(#1207) Elims válasza nanamii_o (#1206) üzenetére


Elims
veterán

A "swiss army killer".
Pvp-ben ölj meg egy panther,assault,field medic és sharpshooter kasztú játékost.
De sikerült összehozni a kiírásom után nem sokkal.

(#1208) Dave567


Dave567
addikt

Sziasztok

Érdemes meg venni a játékot?

(#1209) nanamii_o válasza Dave567 (#1208) üzenetére


nanamii_o
tag

Epic games store-on van demo verzió. Leszeded,kipróbálod és ha tetszik megveszed.

(#1210) Elims válasza Dave567 (#1208) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Ha konzolon játszanád akkor azt mondom érdemes,de csak a gamecitycorner-től.2500Ft-ért adják (ps-re) bontatlanul!
Division 2 szintén bontatlan(!),1800Ft.
Nem írtam el..igaz,vmi olasz vagy francia a tok,de van rajta angol nyelv.

(#1211) Dave567 válasza nanamii_o (#1209) üzenetére


Dave567
addikt

Játszottam vele, a legelején, nem tudom most milyen lett, akkor rossz volt.

#1210Elims: Köszönöm! Még gondolkozok rajta. :R

(#1212) Spizzi


Spizzi
tag

Mostanában valami új erőre kapott a játék, tele a YT videókkal, hogy milyen fa**án összekalapálták az elmúlt 3 évben. Megvettem én is most akciósan 10 euróért PC-re és tényleg elég jó. Az egész látvány brutál jó szerintem, nem csak maguk a textúrák hanem ahogy a karakterre hat a környezet és fordítva, tehát a csizmád sáros lesz, de a sárban is ott a csizma nyoma, ugyanez havas tájakon. Maga ez az Aurora sziget szépnek szép, viszont nincs olyan "élettelteli" mint Bolívia volt ami részben érhető elvégre ez konkrétan egy DMZ nem egy funkcionáló ország, de az NPC-k hiányoznak akkor is. Nagyon részletesen beállítható, hogy milyen paraméterekkel szeretnék játszani, de tényleg, olyan mélységig, hogy mennyi a maximum kötszer ami elférhet nálad.

A sztoriban nem haladtam sokat bár így is látom, hogy nem egy TLoU, de arra amire való, hogy valamilyen keretbe foglalja a gameplayt, annak megteszi. Biztosan végig fogom vinni, kellemes csalódás ez a játék.

(#1213) macilaci78 válasza Spizzi (#1212) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nekem az nem tetszik, hogy nincs civil jármű. Minden járművet ellenség vezet, akik mellett elhaladva garantáltan észrevesznek.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#1214) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Együtt vettem meg a Wildlands-el, de már nagyon nehezen állok ellen, sztem ma feltelepítem, csak kipróbálni legalább.
Ott 61 órám van már, lehet kéne kis változás.

Malaka!

(#1215) Hauptmann válasza spleenszuru (#1214) üzenetére


Hauptmann
addikt

Megvettem a mostani akcióban a játékot. Immersive-ben a sisak, testpáncél tényleg csak dísz, védelmet nem ad?

(#1216) macilaci78 válasza Hauptmann (#1215) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A ráírt értékeket adja. -6% cooldown, +10 Endurance, stb. Van, hogy egy kesztyű ad drón elleni plusz sebzést.
Amúgy csak skin, egy teljes testpáncéltól önmagában nem leszel lassabb, mint egyszál ágyékkötőben.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#1217) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Sziasztok .
Egyedül kezdtem bele,offline ,story .
Csak 1 teammate-t használok .
Hogy érdemes bele kezdeni a sztoriba?Mikre figyeljek?

(#1218) spleenszuru válasza d3tox1c (#1217) üzenetére


spleenszuru
őstag

Mire jutottál azóta? Hátha vannak jó tippjeid.

Tegnap álltam neki, végre befejeztem a Wildlandsot.
Grafikától fekszem kb., baromi szép. Az új társak is mind szimpik, úgy érzem tetszeni fog nekem ez is.

Malaka!

(#1219) macilaci78 válasza d3tox1c (#1217) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Kb 200 órám van benne, csináltam a küldiket, ahogy jöttek. Csak egyszer kezdtem el, végig offline. Kb kész.
Azért a menüt tanulni kellett. A maps melletti képernyőn úgy lehet navigálni, mint a google maps-en: bal egérgombbal megfogod az abroszt és tolod. Amikor erre rájöttem, kinyílt a világ.

Skillfa: gyűjtöd a skillpontokat, elköltöd. Ha kimaxoltad, új lehetőségek nyílnak, fegyvercsportokat lehet tuningolni.

Vannak különböző specializációk, amiket kb acsik teljesítésével lehet fejleszteni. Például ölj meg 6 ellent fejlövéssel sniperrel 24 másodperc alatt a Golden Island egyik helyszínén.

Ami újdonság és nem tetszik, hogy nincs civil sofőr. Ami jármű a pályán mozog és nem te vezeted, az ellenség. Eleinte inkább kerültem őket, akár az útról is letértem, de most már csak farmolom az XP-t.

A bunkerekben lehet választani a specializációk között, itt feltankolsz, gyógyulsz is, illetve kérhetsz boost-ot. Pl +20% accurqcy, én itt mindig a +10% XP bónuszt választom.

A fegyvereket is lehet tuningolni, mk3 szint a max. A felszerelés tuningjára nincs mód, de eltérő erősségűeket gyűjthetsz.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#1220) spleenszuru válasza macilaci78 (#1219) üzenetére


spleenszuru
őstag

Küldetés prio van, vagy mindegy?
Ahgy nézem, van main, side, kék, zöld, stb. színű küldi.. Érdemes itt is előbb mindenféle mellék küldiket tolni a sztori előtt?

Malaka!

(#1221) macilaci78 válasza spleenszuru (#1220) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A sárga a main küldi, a kék inkább loot-ért megy, a zöld side quest.
A kék loot fegyvert, kiegészítőt unlock-ol. Minél táposabb a cucc, annál nehezebb megszerezni. A játékban sok és sokféle drón van, a "behemoth" a legnehezebb ellenfél számomra, egyedül nem is mindig sikerül legyűrni. Kisebb ház méretű lánctalpas drón, ami gépágyúval, aknavetővel és vegyi fegyverrel is rendelkezik. Ezeket kerüld az elején.

Ja, gyűjtögetni kötelező! Egy csomó dolgot meg tudsz csinálni, nem kell megvenni. Mondjuk, ez nekem nem tetszik a játékban. Oké, hogy a túlélés mestere a kommandós, de fel-alá szaladgálni a virágos réten a különféle összetevőket hajkurászni kissé gyerekes.
Gyűjtesz egy rakás fegyvert, ruhát, kiegészítőt, összetevőt. Ezeket a bivouac-ban lehet hasznosítani. Nem kell a fő bunkerbe mindig visszamenni, a shop-ba be lehet lépni bármelyik bunkiba. Itt szét lehet szedni a felesleges fegyvereket, az azokból nyert alkatrészekkel pedig lehet tápolni a kedvenceket.
Egy loot 3 szintű lehet: 1, 2, vagy 3 vonalas. Minél magasabb szintű, annál táposabb. Például egy fegyver adhat +5% accuracy-t és +2% damage-t 1 vonalasként, de 3 vonalasként már +20% accuracy és +6% damage.
Ugyanígy a ruha: az is adhat damage resistance-től kezdve stamina-n át bármit. A ruha nem feltétlenül írja felül a külsőd, illetve a választott külső csak egy skin, nem ad semmit. Például a bekattintott ghilie ruha nem ad semmit a rejtőzködésre, de az inventoryban bekattintott farmer és bonnie kalap már esetleg igen.
Ugyanígy az összegyűjtött összetevőkből magad is elő tudod állítani a kopó-fogyó dolgaidat, például gránátot tudsz csinálni a lelőtt drónokból kukázott robbanóanyagból, mk2 gránáthoz pedig valami régi löveghüvelyt kell találni. Szóval kár venni ezeket. Eladni is kár, mert mondjuk a 150$-ért megvehető gránátot 10$-ért tudod eladni.

Pénzen járművet kell venni, én egy elektromos krosszmotort vettem. Trial EX. Csendes, jól gyorsul, jól mászik hegyet, ha pedig leszállok róla, a botok azonnal megjelennek mellettem. De általában sétatávon belül mindig van valami jármú 2-4 fős járőr mellett.

A skillfát érdemes átnézni, mi mire jó. Van, ami a felszedhető összetevőket mutatja a HUD-on, az nagy segítség a gyűjtögetésben. :K

A konvolyok támadását szerintem felesleges erőltetni, én csak mostanában kezdtem beleállni, mármint hogy nem térek ki előlük. Nincs semmi különleges a cuccokban.

Ha a skillfát kimaxoltad, változik a képernyő, fegyvercsoportokat tudsz tuningolni 3 szempont szerint. Az achievmentek, amikkel a különböző szakirányokat tudod fejleszteni, általában fegyvernemre mennek, vagy ölésre. Pl ölj meg 10 főt 30 másodperc alatt, vagy 60 főt anélkül, hogy észrevennének, vagy maroklőfegyverrel 3 főt 10 másodpercen belül. Én a sniperre, DMR-re és SMG-re mentem rá. Van egy bulp up rövid SMG, egy 416-os DMR és egy Tact50 sniper, amivel játszok. Még feltuningoltam egy hatlövetű gránátvetőt, ami papíron 350-et sebez, de a behemoth ellen nem ér többet, mint a fele annyit sebző sniper. Van még egy LMG is, de azzal se nyertem.
Az egyes fegyvert is lehet pimpelni: kisebb, nagyobb kapacitású tárak, bipod, távolságmérő, hangtompítő, csőszájfék, optikák, stb. Ezek ilyen-olyan értékeket befolyásolnak felfelé, vagy lefelé. Ezt már más játékokból megszoktuk. És ugye ott van a fegyver szintje is, ami erre az egészre rátesz valamilyen százalékot, de ez ugye voltaképp alaptulajdonság.
Tehát egy -20% cool down-t adó fegyvert közelharcra érdemes megépíteni, mert enbnyivel csökkenti a kiütés esélyét. Egy +6% damage to drones fegyvert értelemszerűen drónok ellen. A fura, hogy ezek az értékek fegyvernemtől függetlenek, tehát egy pisztoly is kaphat drónok ellen extra sebzést. :D

Én egy story line-ra ráálltam és görgettem végig. Az én szememben ez a sztori messze nem olyan komplex, mint a Wildlands esetében.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#1222) spleenszuru válasza macilaci78 (#1221) üzenetére


spleenszuru
őstag

Ismét egy részletes guide, köszönöm! :)

Küldetések szempontból arra volnék kíváncsi, hogy pl. milyen egyensúlyban toljam a main-side arányt?
Pl. vagyok egy területen, pucoljak ki minden side questet main előtt, vagy más területek side questjeit is toljam le előbb, vagy mi a javasolt?
Számít egyáltalán?
Letöltöttem már a sztorihoz egy mission tree képet, hogy legalább azt ne rontsam el, de a side questek tuti meg fognak zavarni.

Tegnap random egy helyen kiszúrt valami drón, ami azt se tudom mi, aztán jött egy kisebb sereg, és le is daráltak pár másodperc alatt. :DDD

Ulti verzióm van amúgy, de pl. az azzal járó MK14 Assault Brown meg a TAC50 fegyvereket nem látom a loadoutomban..
Vagy, azt is olvastam hogy a shopban a silencereket érdemes megvenni prioban, de kb. mindegyik megvan már alapból, max nem csicsás.

Skilleket tekintve is, jól gondolom, hogy előbb a passzív, és ability dolgokat jobb fejleszteni, mivel azokat nem kell cserélgetni, mint a perkeket?

Class is van annyi, hogy döntsem el, mi tetszene legjobban, bár a panther körül elég nagy a hype, főleg a Behemótos skill farmos dolog miatt.

Malaka!

(#1223) Airedhyal


Airedhyal
aktív tag

Behemot -ok ellen IC8-Incursion APC jott be nekem. En vezetek, az npc tars meg lovi.

(#1224) macilaci78 válasza spleenszuru (#1222) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én általában akkor mentem rá a side-okra, amikor besokalltam a main-től. Az ellenség mindig újratermelődik pár nap után, úgyhogy itt tartós hatása a kipucolásnak. A rebelből is csak az a max 1-4 fő jöhet számításba, akit az adott területen kiszabadítasz.
A zöld küldik folyamatosan ismétlődnek, csak más-más táborban. Keresd meg, vagy lopd el a teherautót, menekíts ki valakit, ölj meg 1-4 főt, takarítsd ki a tábort...
A kék küldik loot-ra mennek. Ha meglett a loot, nem jön újra elő.
A sárga a main szál, szintén ha megcsináltad, nem jön elő újra.

A random drón időnként egy kémrepülő a magasban. Messziről észrevesz és még az elhaladása után is lát valamennyit vissza. Piros piktogram jelzi a HUD térképen, illetve piros jezőfüsttel jelöli meg a helyed, illetve EMP-vel blokkol egy területet. Ilyenkor se HUD, se drón, se semmi, csak a jó öreg fegyverek vannak. Persze a területről el is lehet menni, már ha tudsz. Mert jönnek gyalog, kocsivsal, helikopterrel is, illetve a környékeden lévő drónok is rádmásznak. Elég kellemetlen halál. :N
Ami biztos jó, az a lehasalsz és beásod magad, ahogyan azt sok demó videó is mutatja. Vagy olyan épületben meghúzod magad, amiben nem lát rád.
Én sniperrel seggbe szoktam lőni, két lövés elég. A lezuhant roncs elég komoly loot-ot ad.

Sok olyan fegyver van, amit meg kell szerezni, vagy venni, hogy az inventoryba kerüljön. Bármelyik fegyverrel lehet sikereket elérni, inkább a tetszik dolog dominál szerintem. Hangtompító kell, hiába vesz le 20% damage-t, amit nem is lehet kiütni skillből. Elég kevés olyan pénzért vehető dolog van, amire érdemes is költenem. Mondjuk, csak fél millám van, de szerintem ettől is kevesebbet tapsoltam el.

Fegyvert eladni nem éri meg, szétbontani és az alkatrészeket felhasználni jobban megéri. Csak mert alkatrészt nem tudsz venni. Mármint Standard weapon part, advanced weapon part, stb-t. Elite weapon part kell 1, vagy 2 darab az mk3 szinthez, eddig talán 4-5 darabot találtam...

Class-ból az adott feladat mondja meg, melyik a legjobb. Bár a medic szerintem elég inpotens, amíg csak botokkal játszol. Már a legtöbb class-om level10-nél jár. Most épp a Pathfinder-rel vagyok elakadva. A Golem Island egyik terepén kellene 6 fejlövést leadnom 24 másodperc alatt. Amúgy ez az a class, ami a fejed felett időnként elrepülő kémrepülő fölött át tudja venni az irányítást (uplink protocoll), és fentről tudod pásztázni érzékelőkkel a terepet, megjelölve az enemyt. Na meg tud lure-t, flash-t is, illetve rakétát is lőni.
Eleinte nem láttam sok értelmét, még a medic-et is előbb húztam fel. Ennek asszem, 2. szintjénél fogtam hozzá komolyabban, 11-12. szinten lehet most. A drónnal pásztáztatok, ha van elektromos agregátor, azt rakétával kilövöm. De volt már olyan side mission, hogy kamiont kellett elpusztítani, vagy kilőni a 4 ellent, az is ment rakétával, pedig még a műveleti terület közelében sem voltam. ;]

Ja igen, térkép: Golem Island a térkép jobb felső sarkában van, kb 20 km-re a "kontinenstől". Sok class alacsony szintjéhez van ott feloldó feladat. Elég későn jött az infó, hol keressem.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#1225) macilaci78 válasza Airedhyal (#1223) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Hány találat oldja meg a gondot?

Én biztonságos távolból lövetem az npc-vel. :D Kell hozzá vagy 30 lövés, de előbb-utóbb elfogy.
Vagy ha van valami jó kis épület a közelben, akkor onnan én is besegítek a Tact50-nel. Így azért már 10 lövés elég tud lenni.

Ellenben a kémrepülőről lőtt rakéta kb hatástalan ellene.

Kedvencem az a küldi volt, ahol egy drónépítő gonosz zseni ellen kellett küzdeni és több felvonásban küldte rád a drónokat. De gyűlölök drónok ellen küzdeni... :((( De csak mert itt nincs EMP drón, csak rövid hatóidejű EMP gránát.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#1226) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Na 6 óránál tartok, jó lesz ez, tetszenek az újítások, de persze biztos lesz majd olyan enemy, amitől agybajt kapok.
Kár, hogy alig van elfogadható női fej, Furyt nem akarom ellopni a gazdájától, szóval most maradtam a néger csajnál ,egész elfogadható a feje. :DDD

Malaka!

(#1227) d3tox1c válasza spleenszuru (#1218) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Szia
Egy darabig toltam, imadom a kidolgozottsagot, a hangulatot, stb, de nekem most kell egy kis szünet vele. Sajnos túl "steril" minden pálya, minden épület. És amit nagyon utálok benne:a civilek. Körbe lövöm őket, ki lövök minden enemyt körülöttük, ezek meg pakolgatnak tovább a polcokon,nyomják a tetrist a pc-n. Ennek ellenére imádom.
De átugrottam most Division 2-t tolni. Na, ott baromi valtozatos pályák, szerintem rohadt jó ai,ami nagyon kéne bele :egy breakpoint szeruen kidolgozott karakter. Viszont a division képi világa engem kilóra megvett, pedig ps4es játék, ps5-ön nyomom. Ha valaki esetleg jelölni akar(division 2re), irjon privátot :)

[ Szerkesztve ]

(#1228) spleenszuru


spleenszuru
őstag

11 órám van eddig, gear level on. Ez a mindig szinten tartani a cuccot annyira nem adja.
Ha kikapcsolom, kb. olyan lesz mint a Wildlands, nem?
Attachmentekkel kell jobbá tenni a fegyvert, és szia.
Emellett a blueprinteket ugyanúgy meg kell találjam, ha kell az adott fegyver, de legalább szintezni nem kell.

Malaka!

(#1229) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Megjelent pár új loot, "sárga" fegyver, ami erősebb a korábbiaktól. Max 20% ez meg az helyett +30%-ot add erre, vagy arra.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#1230) hengelhof


hengelhof
senior tag

Sziasztok!
Játszik még ezzel valaki? Nekem nagyon bejön. A raidet még nem próbáltam. Esetleg valakinek lenne kedve hozzá? Jó lenne kinyírni a főbosst. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.