Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Novver


Novver
senior tag

Eddig egész jó lett. Tolná valaki coopban?

Life is a game... The game is my life!

(#302) Novver válasza duvi (#298) üzenetére


Novver
senior tag

Azok az ikonok mit jelentenek alul? Mindegiykra van jó tippem, de a torkolattúz ikon lenne a sebzés?

Life is a game... The game is my life!

(#303) duvi válasza Novver (#302) üzenetére


duvi
nagyúr

"a torkolattűz ikon lenne a sebzés?" Igen :K
Sorban: pontosság, sebzés, lőtáv 2x, reload speed 2x és a két szürke szintén lőtáv. Egyébként bal oldalon a fegyver alatt, ki is van írva mindegyik ikon mellé a tulajdonság.

[ Szerkesztve ]

(#304) ledgeri


ledgeri
nagyúr

[link] Melyik beállítás mennyit ad-vesz. Angolosok előnyben, de hát látszik is mi hogy néz ki... végén ajánlott beállítás kombó.
(első patchig ...)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#305) Novver


Novver
senior tag

Amúgy bátran vegyetek fel uplayen, ugyanezen a néven vagyok mindenhol, és mehetünk coop. Egyedül unalmas :D

Life is a game... The game is my life!

(#307) Novver


Novver
senior tag

Van valami közös discord esetleg?
Playgroundon láttam hogy mindenki tolja, de gondolom singleben még.
Coopban benne volnék, akár storylinet is végigvinném valakivel, de leginkább a mellékküldik izgatnak.
Apropó küldik, ingame az összes mellékküldit fel lehet fedezni a küldetés tabon ugye?

Life is a game... The game is my life!

(#308) MikaVejneGI


MikaVejneGI
aktív tag

Hali.
Amit duvi linkelt oldalon van 2 build,sajna medic,és panther ezt kipróbálta valaki?
Lehet skill pontokat törölni?
Köszi.
[link]

[ Szerkesztve ]

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#309) John Marston


John Marston
kezdő

Igazi noob kérdésem lenne: mesterlövész skillben hogy lehet visszatartani a lélegzetet? Köszönöm. :B

(#310) MikaVejneGI válasza John Marston (#309) üzenetére


MikaVejneGI
aktív tag

Hali. Space nyomvatart, megvár mig belassul a kép, és meghallod a légzést.

Van valami stat oldal , ahol meglehet nézni a karakter statisztikáit?

[ Szerkesztve ]

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#311) John Marston válasza MikaVejneGI (#310) üzenetére


John Marston
kezdő

Köszönöm :)

(#312) S e t h válasza Novver (#307) üzenetére


S e t h
nagyúr

Van a facen ghost recon breakpoint hungary csoport, sokan keresnek ott társakat, próbáld meg esetleg ott is, bár az is igaz, hogy még ezután indul majd be az élet, hivatalosan ma van a rajt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#313) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

3 óra játék után eléggé vegyesek az érzéseim (XOX). Jelenleg nem ajánlom senkinek az első napos vételt.

Egy kérdés: hogy tudom a drónt rávenni, h spotolja az embereket?! Bétában nagyon simán ment alapból is, itt viszont alig-alig csinálja. Pedig már fejlesztettem is a drónon, h nagyobb legyen a spotolás hatótávja, stb, de csak azokat az embereket jelöli meg, akikből valamilyen infót lehet kiszedni.. Nem értem.

[ Szerkesztve ]

(#314) S e t h válasza bulikavagyok (#313) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem találkoztam hasonló problémával eddig, viszont az is tény, hogy gondolom most nem áll rendelkezésre annyi skill pont, amivel kapásból lehet fejleszteni mindent mint a bétában.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#315) Puma K


Puma K
veterán

Fun fact. You can use your sidearm while climbing ladders. - link

"Sorry Mario, the Princess is in another cas-" - link

:D

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#316) bulikavagyok válasza S e t h (#314) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Hmm. Az az érdekes, h bétában fejlesztés nélkül is simán spotolt mindenkit. Lehet, h ez is csak egy bug nálam? Mindjárt nekiugrok még egyszer.

(#317) S e t h válasza bulikavagyok (#316) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én csak délután tudom majd csekkolni, akkorra jön meg, de ubisoft oldalán, redditen még ilyen hibáról nem olvastam.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#318) Novver válasza S e t h (#312) üzenetére


Novver
senior tag

Köszönöm, beadtam a csatlakozási kérelmet :D

Also, ez miféle mellékküldi? Ha megölöm őket, semmi nem történik, semmi nem updatel.

[link] https://imgur.com/7J9iCOx

https://imgur.com/UY2y3Np

A drón, afejlesztett spottal is sokkal nehezebben spotol mint wildlandsben. Ez vagy hiba amit javítanak, vagy eleve ilyen. :U

[ Szerkesztve ]

Life is a game... The game is my life!

(#319) bulikavagyok válasza S e t h (#317) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Bug volt. Most elindítottam és spotol rendesen, ahogy kell. Faxa, tegnap így nyomtam 3 órát... :B De találtam másik hibát is: a grafikai beállításokat is visszaállította nekem.

Novver: a drón bugos, ahogy fentebb írom.

[ Szerkesztve ]

(#320) Novver


Novver
senior tag

Aki esetleg AMD-s, melyik drivert használja?
Bónuszpont ha 5700 XT kártyával.

Jelenleg a 19.7.5 van fent ami eddig a legstabilabb volt, viszont az új hoz optimalizálást a játékhoz, így kirpóbálnám ha másnak sincs vele gondja.

Life is a game... The game is my life!

(#321) duvi válasza Novver (#320) üzenetére


duvi
nagyúr

3 napja a19.9.3 driver (legújabb) van fent és egy Vega 64-el használom. Eddig nem volt vele gond.

(#322) Puma K válasza Puma K (#315) üzenetére


Puma K
veterán

Az eredeti forrásnál írják és én is csak most vettem észre, hogy az ujja... hát... eléggé nincs a ravaszon :DDD

Ma ha hazaértem végre elkezdhetem én is a játékot :))
Reggel nehezen álltam meg, hogy a munka előtti kutyasétáltatás után gyorsan ne nézzek fel :B :D

Ahogy olvastam, a bétában készített, felszintezett és cuccolt karakter elvész.

Így teljesen 0-ról indul az aki pl a sima verziót vette csak meg.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#323) duvi válasza Puma K (#322) üzenetére


duvi
nagyúr

"Ahogy olvastam, a bétában készített, felszintezett és cuccolt karakter elvész.
Így teljesen 0-ról indul az aki pl a sima verziót vette csak meg."
Senkinek se maradt meg a béta karaktere. Mindenki nulláról indul. Aki Goldot, vagy Ultimate Editiont vett az is.

(#324) Gubu0101


Gubu0101
veterán

3 napig semmi,minden tökéletes,ma elindult hivatalosan is a játék,erre 1 óra játék után ledob és csak eddig jutok :)) :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#325) duvi válasza Gubu0101 (#324) üzenetére


duvi
nagyúr

Tuti lelőtték a szervereket. Mi se tudunk visszalépni :(
Lehet, hogy most élesítik az 1.0.1 updatet.

[ Szerkesztve ]

(#326) k-adi


k-adi
nagyúr

bocsi skacok, józsi kihúzta a kábelt

(#327) Puma K válasza Gubu0101 (#324) üzenetére


Puma K
veterán

Nálam SILENT-1000B hibaüzenetet dob :))

Ez lehet a probléma forrása: [link]

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#328) duvi válasza Puma K (#327) üzenetére


duvi
nagyúr

Mindenkinél. Állnak a BP szerverek.

(#329) Gubu0101 válasza duvi (#325) üzenetére


Gubu0101
veterán

Gondolom lett volna annyi eszük,hogy kiírják azt,hogy mikor van update :D Mondjuk nem aggaszt nem vettem meg a játékot uplay+ van. :D

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#330) Puma K


Puma K
veterán

;]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#332) S e t h


S e t h
nagyúr

A járműveimet hogyan tudom előhívni?
Az oké hogy a garázsban ki tudom jelölni, de tovább mi a lépés?

Vhol olvastam hogy talán helikopterrel is lehet aktiválni bivouacot, közelébe kell repülni, de a távcsövet is említették.
Próbálta ezt vki, hogy miként müködik?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#333) ZrogNV


ZrogNV
tag

Lenne egy láma kérdésem.
Arra van lehetőség, ha kis szinten kiesik egy kék item,
annak a szintjét lehet valahogyan emelni?

“Nem győzni jöttünk, hanem pusztítani!”

(#334) duvi válasza S e t h (#332) üzenetére


duvi
nagyúr

Bármelyik táborhelynél lehívhatod a járműveidet. Csak rá kell kattintani az elérhető járműre a listádban és amikor tábort bontasz ott lesz a közeledben ( a terep adottságaitól függően). Igen, helikopterrel és dróddal is lehet aktiválni. Helikopterrel a közelbe kell repülni, drónnal viszont nagy távolságból is beolvassa. Utóbbinál a kérdőjeles helyszínekre kell fókuszálni és hagyni, hogy lefusson az azonosítás.

(#335) duvi válasza ZrogNV (#333) üzenetére


duvi
nagyúr

A GS-t nem , de nem is az a lényeg, hanem a fegyver statjai. A fegyvereket tovább lehet fejleszteni, ha van hozzá elegendő crafting materialod és feloldottad a fejlesztést a skillfán.

(#336) S e t h válasza duvi (#334) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszi!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#337) Bibgr0 válasza MikaVejneGI (#310) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Szia, igen. A játék menüjében megtalálod a statisztikákat. Y-nal és C-vel lehet lapozgatni közte.

A uplay kliensben most még valamiért nincsenek statok.

(#338) Gubu0101 válasza duvi (#335) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ezért zúzok be mindent,azt a 2-300 creditet amit ad érte nem éri meg eladni.Így több haszna van :) Van most is vagy 100-150 fegyverem,csak lusta vagyok zúzogatni őket :D :B Pedig kellene mert alig van már helyem :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#339) PeTeR_33 válasza duvi (#335) üzenetére


PeTeR_33
tag

Szia!
Meg tudnád mondani melyik skill tartozik a fegyver fejlesztéshez?

, GIGABYTE Z390 AORUS ELITE,I5 8600K,PALIT RTX 3070 GAMING PROBE QUIET STRAIGHT POWER 10 700,CORSAIR VEGENANCE LPX 3200 16GIGA,SAMSUNG EVO SSD 500G

(#340) duvi válasza PeTeR_33 (#339) üzenetére


duvi
nagyúr

Szia!
Ezek:



Szerk:
Élnek a szerverek!

[ Szerkesztve ]

(#341) ledgeri


ledgeri
nagyúr

[link] Na Bétához képest milyen?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#342) bulikavagyok válasza ledgeri (#341) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Sokat nem bétáztam, szval összehasonlítani annyira nem tudom, de véleményem szerint ez a játék jelen formájában egy idegesítő sz*r. Legalábbis engem eléggé kiakasztott. Most pihentetem is egy jó darabig.

(#343) Mizol29 válasza bulikavagyok (#342) üzenetére


Mizol29
senior tag

Biztos találsz ennél jobb játékot is addig amivel elütöd az időt. Én is minél több videót nézek róla ez is csak egy Ctl+C Ctl+V játék lett. Lásd Div2 és ez. A Div2 is hulladék ahogy ez. Semmi egyedit nem tudnak csinálni

(#344) duvi válasza ledgeri (#341) üzenetére


duvi
nagyúr

Akkor én leszek a másik oldal :) Szerintem kimondottan szórakoztató - főleg coopban - ha tisztában van vele az ember, hogy ez egy taktikai looter shooter. Én is láttam pár videót (még a mieinktől is), ahol nekiálltak Rambózni és estek-keltek az emberek, majd elmondták mindennek a játékot... Stabilan, lagmentesen fut. Jól skálázható a grafikai beállítása. A látványvilág vegyes, de nálam még bőven megüti a mércét. Van ahol nagyon szépen néz ki és vannak részek amiket elnagyoltak. A hangok kimondottan jól sikerültek. A térkép hatalmas, iszonyú sok küldetéssel. Sokkal összetettebb lett a BP, mint az elődje (Wildlands) volt. A menü és a térkép túl van bonyolítva, ezért nehézkesen kezelhető, de szokható.

[ Szerkesztve ]

(#345) NemMo


NemMo
őstag

Megvettem én is. Nekem tetszik. A látvány összességében elmegy.

(#346) S e t h


S e t h
nagyúr

Én egy másik topikban kritikus hangvételt ütöttem meg a játékkal kapcsolatban még a béta alatt, az akkori véleményemet most is tartom.
[link]
És itt jön a DE.
Az Ubi "játszatott" velem kb. 15 órát a nyílt és zárt bétában és elkezdett hiányozni a játék. Nem a fentebb említett hibák, hanem az az egy szigeten belüli magunkra utaltság, amikor ott állunk egy fegyverrel egy ismeretlen környezetben, társaink jó része meghalt és mondhatni egy ismeretlen ellenséggel kell felvennünk a harcot.
Tévedés ne essék, még most sem tartom világraszólónak a történetet, de úgy érzem még így is tud működni, főleg akkor amikor olyan szintű stealth-sniper feelinget ad, amit már egy ideje nem kaptam játéktól.
Ps4-es nem túl komoly kontroller mágusként engem a közelharc túlerő bedarál, de amíg kihasználva a terepviszonyokat osonva tisztítok meg egy bázist, addig engem ez a feeling magával ragad és szemet hunyok a hibák felett, amíg azok játszhatatlanná nem teszik a játékot.
A mikrotranzakcióra nem is térnék ki nagyon, mert amit az internet népe művel, az nagyjából tükrözi is az átlag intelligenciát a mai világban. Minden idiótának van internetes kapcsolata és okádhatja az éterbe, hogy mekkora pöcs.
A játékban szinte minden elérhető, amit te akár meg is vehetsz, vehetnél ha annyira türelmetlen vagy, hogy nem akarod küzdelem árán megszerezni, hanem neked azonnal kell. Jól felismerték ezt a gyártók- nem csak az Ubi- , hogy van egy réteg, mit egy réteg, szinte alig van ember akinek (közhely ON) a mai rohanó világban lenne elég ideje mindenre, ezért egy játékban is a könnyítés felé nyúlna, akár plusz pénzfizetési lehetőség árán is.
A másik fele meg az, hogy vagy a korom miatt, vagy mit tudom mi miatt, talán mert tudom használni a neuronjaimat, nem költök mindenféle skines baromságra, mert én nem a SIMS-sel játszom, nem Barbie babákat öltöztetgetek, hanem próbálok túlélni mostoha körülmények között. Én készséggel elhiszem, hogy a mai pubg, fortnite generációnak kell a skin, mert meg akarja magát különböztetni magát az online masszától, de engem a játékélmény motivál, nem az, hogy ki a tököm van a másik skin mögött.
Szóval igen, voltam akkora phasz, hogy előrendeltem a játékot és egyelőre még élvezem is.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#347) Novver válasza S e t h (#346) üzenetére


Novver
senior tag

Nem hiszem hogy magyarázkodnod kéne. Wildlands-et imádtam a hibái ellenére is, és eddig ezt is.
Én is előrendetem, méghozzá az ultimate-et. Fájt a pénztárcámnak? Igen, mert ennyit nem szoktam költeni játékra. Sanszos hogy több mint 1000 órát beletolok? Jah, nem is kicsit!

Én is élvezem :D

Life is a game... The game is my life!

(#348) S e t h


S e t h
nagyúr

Bétában nem volt ennyi bugom mint most.

Harc közben egyszer csak nem tudok lőni, de még fegyvert cserélni sem.
Újra kellett indítanom a játékot, utána lett jó.

Eltűnnek a hangok videók közben, csak tátognak a szereplők.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#349) ZrogNV


ZrogNV
tag

A class rank feladatokat valahogy be lehet aktiválni, hogy lássam hol járok a feladat végre hajtásában?

“Nem győzni jöttünk, hanem pusztítani!”

(#350) yodamester10


yodamester10
őstag

Bocs ha már volt kérdés de az istenért se jövök rá hogy tudok életet feltölteni?Valaki megtudja mondani melyik gombbal kell? G -vel gránátot dob.Köszi előre is.

Szerk: közben véletlen megnyomtam az ALT-ot :B :B

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.