Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) k-adi válasza alibiman (#396) üzenetére


k-adi
nagyúr

neked 0

nekik: pénz, sok

(#402) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

A beállításokban a Temporal Injection cuccot ne offoljátok. 20%-ot esik az fps... Azt én helyből kilőttem, de most jól vissza is kapcsoltam. Talán jobban is néz ki bekapcsolva: [link]

Okosságok beállításhoz: [link]

[ Szerkesztve ]

(#403) Novver válasza ForRedGlory (#402) üzenetére


Novver
senior tag

Ezt köszi, nekem hozott 15%-ot :D

Life is a game... The game is my life!

(#404) Puma K válasza Puma K (#395) üzenetére


Puma K
veterán

A beállítások amiket használok:

Az eredmény:


A játék teljes, csak ez az összesítő ezzel a kinézettel nincs még végleges állapotában..
... ez egy hosszú kép, de sajnos egyben nem lehet lementeni...

Mivel ez a játék is az Anvil 2.0-ás grafikusmotort használja, ami az Assassin's Creed Odyssey-ben is van, így akkor már kiderült, hogy a benchmark az jobban terheli a gépet, és játék közben nem tapasztalhatóak azok a minimum FPS-ek mint amik a benchmark-ban szerepelnek.

Ennek megfelelően sűrű fás és részletgazdag részen negyed magammal rohangálva és lövöldözve 66 FPS-nél kevesebbet nem láttam akkor és annál a helyszínen. Amúgy 70-75 felett szoktam látni az FPS mutatót.

Vannak útmutatók mit és hogyan érdemes beállítani a grafikát illetően, de azokkal még(?) nem foglalkoztam.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#405) soo277 válasza duvi (#398) üzenetére


soo277
őstag

Nem csak érdemes,muszály is, ha tovább akar lépni, nagyobb szintű enemiket legyőzni

BT: wersoo#21211

(#406) duvi válasza Puma K (#404) üzenetére


duvi
nagyúr

Itt egy jó optimalizálós videó, ha szeretnél még finomhangolni.

(#407) PeTeR_33


PeTeR_33
tag

Urak!

Mit kell beállítanom ahhoz ha nem szeretném,hogy random emberek becsatlakozzanak a játékomhoz?

, GIGABYTE Z390 AORUS ELITE,I5 8600K,PALIT RTX 3070 GAMING PROBE QUIET STRAIGHT POWER 10 700,CORSAIR VEGENANCE LPX 3200 16GIGA,SAMSUNG EVO SSD 500G

(#408) S e t h


S e t h
nagyúr

Eddig kerültem a behemótokat, de nem hittem volna, hogy sniperrel ilyen könnyű őket lenyomni. Panther classal akartam, azt hittem azzal lesz kivitelezhető szólóban.
Mondjuk assaultot nem próbálnám kontrollerrel, viszont most majd nézhetek skilleket a hirtelen jött 10 pontnak.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#409) duvi válasza PeTeR_33 (#407) üzenetére


duvi
nagyúr

A Lobbyban állítsd be a squadot friends only, vagy ha csak egyedül szeretnél játszani private-re.

(#410) S e t h


S e t h
nagyúr

Csak engem zavar, hogy a shopban amikor nézzük a készletet a csajnál, akkor semminek nem látjuk a tulajdonságait? Zöld, kék, lila cuccokról semmit sem, így meg olyan mintha zsákbamacska lenne.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#411) Novver válasza S e t h (#410) üzenetére


Novver
senior tag

Mert valóban az :D

Ha megveszed háromszor ugyanazt a shopban, akkor 3 eltérő statos cuccot fogsz kapni.
Ugyanez a blueprintes "craftolással".

Hamar rájöttem hogy abszolúte semmit nem érdemes venni a boltban. 5-10 gearscoreonként érdemes megnézni hogy tudsz-e venni meg craftolni nagyobbakat hogy mesterségesen növeld a gearscoreod aztán annyi.
Majd max gearscoreon lesz érdemes vásárolgatni/craftolni.
Addig kb 5percenként kapsz jobbakat.

Life is a game... The game is my life!

(#412) S e t h válasza Novver (#411) üzenetére


S e t h
nagyúr

Így van.
Én gránát, sync shot droneon kívül szinte semmit sem szoktam venni.
Akkora loot van, hogy nem is értem mi értelme a bolt ezen részének.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#413) Novver válasza S e t h (#412) üzenetére


Novver
senior tag

Illetve kb bármi item amit elhasználsz, mint a sync drone, tömegével lootolható bármelyik testből.
A kreditből eddig leginkább unlockokat vásárolok.

Life is a game... The game is my life!

(#414) soo277 válasza Novver (#413) üzenetére


soo277
őstag

Én is csak szétszedek, meg eladok,szerintem majd csak a max nál lesz értelme, van nem

BT: wersoo#21211

(#415) S e t h válasza Novver (#413) üzenetére


S e t h
nagyúr

Érdekes mert a játék elején valóban sok itemet tudtam lootolni a harcok során, de az utóbbi időben viszont szinte semmi sem esik, ezért rakétát, c4-et, sync shot dronet úgy kell vennem.
Akkor kapom fel a fejem, ha vmikor találok 3 db. dronet. :)

Vki tiszta vizet tudna önteni a pohárba a fegyverek fejlesztését illetően?
Nekem eléggé ködös, ezért eddig nem is nagyon foglalkoztam vele.

Amit tudok nagyjából az az, hogy az alap matik el fognak fogyni viszont ezek kelleni fognak később, ezért én mindent szétbontok.
Viszont azt nem tudom, hogy mi van akkor ha felfejlesztek mondjuk egy snipert, majd x szint után veszek egy újat blueprintből. Akkor azon rajta lesznek a fejlesztések, vagy kezdhetem elölről?
Ugyanakkor gondolom a skillek közül a fegyverek fejlesztésére is kell rakni, mert addig csak alap upgradek mehetnek csak.
Eddig azért nem is foglalkoztam a fejlesztéssel, mert egyrészt ugye szűkösek a rendelkezésre álló alapanyagok, másrészt nem tudtam melyik fegyvereket is lenne érdemes fejleszteni.
Most viszont annyi blueprintet szedtem már össze, hogy nagyjából kezd kikristályosodnk mit is akarok fejleszteni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#416) Novver


Novver
senior tag

Én kb majdnem minden groupban találok sync shot dronet, meg rakétavetőt, gránátot és egyebeket.
Főleg a Wolf csapatokban. Azoknál sok hightech kütyü van.

A fegyverfejlesztés baltaegyszerű
Van 3 rank (mark)
Kinézel egy fegyvert amit gyakran használnál, és azt kezded maxra fejleszteni, aztán jöhet a többi egy idő után.
A fegyver úgy fejlődik ugye hogy az összes upgradet ha ráraktad akkor beadja a kövi szintet. MK3-hoz kellenek a gold bezúzott fegyvermatik.
Melózok, így hirtelen nem tudok képeken mutogatni, de ha ott vagy a gunsmithben, tudod miről beszélek.

TL;DR :
nézz ki három fegyver amit használnál elsősorban
nálam ez speciel 4db volt
a 416(assault rife)
M82(nagy dmg, nagy recoil, oneshot, sniper rifle a nagyobb ellenfelekhez, mint pl behemoth) MK14( gyorstüzelésű DMR/sniper rifle, szintén oneshotol, de embereket, és alig rúg)
és a jó öreg M9, csak hogy legyen valami a meredekebb helyzetekbe amivel lehet gyorsan tüzelni, amúgy Desert Eagle a favorit :D(pistol)

A fejlesztések arra a fegyverre szólnak. Mármint nem csak arra a konkrét darabra, hanem ha fejleszted az MK14 DMR-t, akkor ha blueprintből kiszedsz egy 10 itemlevellel nagyobbat, akkor azon is rajta lesz. Ergo mikor fejlesztesz, nem adott tárgyat fejleszted, hanem a "fegyvercsaládot". Szóval megéri fejleszteni, amit egyszer kifejlesztettél, annak a szerverek lelövéséig élvezheted a gyümölcsét. Remélem érthető :D

Van jobboldalt 2 db skill a fában, már nem tudom milyen néven, de az ikonjai MK2 és MK3. Ezeket ki kell unlockolni hogy fejleszthesd a MK szintet. Arra már nem emlékszem hogy a külön kis fejlesztéseket enélkül is rárakhatod-e, de hogy megugorja az MK2-t amikor ráraktad az összes kicsit, kell a skill. Egyéb skill nem szükséges a max eléréséhez, csak ez a 2.

Én eddig a korábbi tapasztalataim alapján választottam ezeket, de már annyi rohadt matim van, hogy kb 1-2 hét, és mindent maxra fejleszthetek. :D

Life is a game... The game is my life!

(#417) tonermagus


tonermagus
aktív tag

Egy kis szubjektív vélemény a játékról egy Wildlands FAN szemszögéből:
- Irányítás borzalmas. Kifejezetten a fedezék mögötti mozgásra gondolok. Érdekes a Divison2-ben tök jól megcsinálták, ha már ennyire egy kaptafára készülnek a játékok az Ubinál akkor nem értem a jó dolgokat miért nem viszik tovább. Egyszerűen idegesít, hogy fedezék mögött nem tudok normálisan forgolódni, pillanatok alatt kicsúszok a fedezék mellől, stb. Többször estem be textúra alá, a lefele bukdácsolás eleinte vicces volt, most már inkább zavaró. A karakter mozgása még mindig "delay-es" (Ez a konzolos port miatt van) és szerintem túl közel van a kamerához a karakter.

- Járművek. Borzalom, komolyan inkább kerülöm a használatukat. Eleve a hangok kiakasztanak. Bár ez a Wildlandsban is így volt. A motor pl. olyan mintha elektromos lenne, semmi komoly dübögő motorhang.

- Gépi intelligencia... Hát eléggé vegyes. A wildlandsot én a legnehezebb fokozaton játszottam, a HUD-ról kikapcsoltam mindent ami ellenféllel kapcsolatos, és mark-olást is kikapcsoltam. Hát itt azért van nehézség ha "normálisan játszol". Ez számomra azt jelenti, hogy nem úgy játszom hogy lelövök pár embert messziről, majd körbefutom a bázist és másik odalról lelövök még 1-2 embert és ezt ismételgetem amíg mindenki meg nem hal. Illetve nem használom ki az AI hülyeségeit... Úgy elfoglalni egy bázist extremen hogy ne riadóztassanak és ne exploitolj hát elég kellemes kihívás.

- Gear Score. Hát ez vegyes. Alapjában véve én szeretem az ilyen gyűjtögetős, karakterfejlesztős dolgokat. A division2-ben is tetszett, bár nem tudom elképzelni azt, hogy ebben a játékban legyenek ilyen Buildek. Viszont az nem tetszik, hogy percenként cserélgetni kell a tárgyakat mert minden sarkon esik egy jobb fegyver a jelenleg használtnál. Így tényleg nem sok értelme van. Az ellenfelek szintjét sem tudom eldönteni hogy jó-e vagy rossz. Azért néha idegesítő, hogy egy nagyobb szintű bázist nem sok esély van kiírtani. Általában egy lövésből megfekszem ha észrevesznek. Illetve egy kérdés: az bázison köröző drónokat hogy tudom kiiktatni anélkül hogy észrevennének???

- Töltési idő felháborító. Nem is emlékszem utoljára mikor ültem ennyit töltőképernyő előtt... A játék elejére ez még jobban igaz. Komolyan minden beszélgetés előtt szürke képernyőt kell bámulnom több másodpercig??? Csak tudnám hogy ez honnan jött, hiszen az AS, Div esetében pl. semmi ilyen probéma nem volt.Ha odamentem valakihez töltés nélkül tudtam vele beszélgetni. Ráadásul 1-2 napja néha meg-meg akad pár másodpercre a játék.

- Grafika teljesen elfogadható. Belső terek kopárak, a külső helyszínek szépek megfelelő grafikai beállításon. Bár szörnyen optimalizálatlan. 1440p-ben nemigen megy 80 FPS felé a játék de még így is az az érzésem, hogy lassú, delayes. Nincs meg a folyamatos "Smooth" érzés. Bár gyanítom hogy ez is a konzol port miatt van...

- Bugok/logikátlanságok halmaza: néha nem tudok lőni... Ahogy észrevettem csak közeli ellenfeleknél jön el a hiba. Célzok rá, nyomom a lövést de semmi... Nem, nem azért mert meglőtt... A már említett mászást is megcsinálhatták volna jobbra, de együtt lehet élni vele. Az egyik legidegesítőbb dolog amikor az összeszerelő csarnokban - ahol szörnyen hangos gépek dolgoznak, kattognak, csörögnek - meghallják a lépteim zaját :D Nemááár, ez most komoly? Ez nagyon fáj...

- PVP kellemes csalódás. Igaz nem sokat játszottam vele mert alapjában véve PVE párti vagyok de tetszett. Bár lényegében az egész egy Sniper War. Ettől függetlenül nem sok jövőt jósolok neki. Hamar el fog néptelenedni a PVP mód.

- Frakció háború kicsit hiányzik. A wildlandsban tök jó volt hogy mentem és hirtelen egy nagy harcba csöppentem. Itt egyenlőre nem találkoztam ilyennel (lehet később lesz), eltekintve a kiszabadítható foglyoktól, akik egyedül Rambo-t játszva kiszabadításuk után nekiindulnak ki írtani a bázist :D Rohadt kiábrándító, hogy bárhol megállok tuti hogy rálátok egy ellenséges csoportra aki vagy egy kocsit szereltetnek egy helyivel vagy motorok mellett trécselnek. Hiányoznak a nagy falvak, ahol zajlik az élet... Itt csak motorok, autók, bázisok, vannak... Egyenlőre... Külön idegesítő számomra Drón, ami elhalad felettünk. Eleinte paráztam tőle, most már inkább csak zavaró hogy már megint hasra kell vágnom magam és belefetrengeni a sárba.

- Menü nagyon nehezen átlátható/értelmezhető. Nem is értem miért így oldották meg ezt a Fő küldetés/Mellék/Frakció/PVP/stb elrendezést. Néha nagyon elveszettnek érzem magam, azt sem tudom hol tartok, mit miért csinálok. Ezek a Clue-k is eleinte jópofák voltak, most már inkább a nem tetszik kategória, bár ez szerintem nagyon megosztó.

A wildlandsban imádtam a nagy világot, egyszerűen késztetést éreztem arra hogy mindent felfedezzek, mindent feloldjak. Itt ez nincs meg. Egyhangú az egész játék. Bármerre megyek a már említett motoros/autót szerelős ellenfelekbe botlok. Nem érzem hogy élet lenne a szigeten. Nem fog meg a bugyuta sztori sem, a wolfok története sem.

Valaki itt egyszer írta, hogy nem javasolja a megvételét egyenlőre senkinek. Hát neki volt igaza. Ha lenne más értelmes játék, illetve nem tisztelném ennyire a Wildlands-ot szépen félre is tenném.

(#418) alibiman


alibiman
aktív tag

Késsel hogy lehet ölni?

(#419) S e t h válasza Novver (#416) üzenetére


S e t h
nagyúr

Így már tisztult a kép, köszi!
Akkor ma állok neki fejleszteni.

Tegnap találtam egy táblázatot, benne hogy melyik fegyvernek mekkora dps-e van, voltak meglepetések.
Ma majd linkelem, és leírom a véleményemet is vele kapcsolatban.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#420) duvi válasza tonermagus (#417) üzenetére


duvi
nagyúr

Korrekt, jól megfogalmazott vélemény. Azt javaslom - ha nem magányos farkas vagy - próbálj coopban játszani! Sokat dob a játékélményen :K
"szerintem túl közel van a kamerához a karakter" Állítsd be a FOV-ot maxra, így távolabb kerül és kisebb lesz a karaktered. Járművekből ajánlom a helikoptert. Wildlandsban is az volt a kedvencem. "Frakció háború" itt is van, csak kisebb mértékben. Néha megtámadnak egy bázist és felrobbantanak valamit. Előfordul pár civil település, pl. halászfalu, ahol frakciós küldiket adnak, de valóban kevés van belőlük.

(#421) S e t h válasza alibiman (#418) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha közel lopakodsz akkor írni fogja melyik billentyű.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#422) S e t h válasza duvi (#420) üzenetére


S e t h
nagyúr

Helikopterekkel is az a bajom, hogy nagyjából nulla leírás van hozzájuk, nem tudom hogy amelyiket venném milyen specifikációi vannak.

Itt is fennáll az ami a wildlandsben hogy ha sérül egy konvoj, akkor kevesebb nyersanyag jön ki belőle?
Helikoptert nem titkoltan konvojok miatt vennék rakétás támogatással.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#423) Madoc


Madoc
veterán

Kidobott. Szerverleállás van, kb. 1 óra.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#424) duvi válasza S e t h (#422) üzenetére


duvi
nagyúr

A kicsiket ajánlom, mert a nagyok túl lomhák, nehezebben manőverezhetőek. Én is teszteltem a konvojokat és úgy tapasztaltam, hogy a sérülés mértékével arányosan csökken a loot mennyisége. Az a legjobb, ha a teherautó nem sérül, csak a sofőrt szedjük le. Illetve a két kísérő kocsit, de azok fel is robbanhatnak.

(#425) alibiman


alibiman
aktív tag

A szintekkel is van egy kis gondom.

Ugye van a gear score. Az most nekem éppen 42. Aztán van az XP szint, nekem 13. És van a rang, ami nekem 4-es. A mobok, amikkel találkozom, kb. 40-es szint van a fejük felett kijelezve. Ez melyik az említett három közül? Meg vannak a különösen veszélyes helyek, ahova vörössel 150+ szint van írva. Na de melyik szint?

(#426) duvi válasza alibiman (#425) üzenetére


duvi
nagyúr

Szerintem az XP szintünknek felelnek meg. Ha jól tudom, a GS plafon 250 körül van (elvétve van egy pár 253-as cucc).

(#427) alibiman válasza duvi (#426) üzenetére


alibiman
aktív tag

Akkor a 13-as szinthez képest kell még rendesen gyúrnom, hogy pariban legyek a 150+ - al. :D

Amúgy mennyi lehet az XP max, és a rank max?

(#428) duvi válasza alibiman (#427) üzenetére


duvi
nagyúr

Nem kell. Még a 150+ os ellenfelek is leszedhetők fejlövéssel. Testre már sokat bírnak a páncélzatuk miatt, illetve baromi nagyot sebeznek (oneshot kill). A classoknak 10 szintjük van. Az XP szintnek nem tudom, hogy hol a plafonja.

(#429) rup1u5 válasza tonermagus (#417) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Szépen összefoglaltad!
Sajnos erről szól 2019-ben a 60 eurós AAA élmény. :(

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#430) duvi válasza rup1u5 (#429) üzenetére


duvi
nagyúr

Valóban korrekt vélemény, de a hibái ellenére is jó játéknak tartom. Továbbra is csak azt tudom mondani, hogy mi alig találkoztunk bugokkal. A buggyűjtemény videókat ITT már átbeszéltük.Nem akarom ismételni az ott leírtakat...

[ Szerkesztve ]

(#431) alibiman válasza duvi (#428) üzenetére


alibiman
aktív tag

Ja, a fejlövést én is észrevettem. A játék elején, ahol a roncs van, a folyó másik oldalán állt vagy 8-9 wolf, azokkal elbíbelődtem egy ideig, mire egy menetben, meg lopakodással leirtottam őket. :-)

(#432) S e t h


S e t h
nagyúr

Itt az ígért táblázat, na most én felhúzom az sc-20k-t.
[link]

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#433) duvi válasza S e t h (#432) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi! :R

(#434) Novver válasza S e t h (#432) üzenetére


Novver
senior tag

A táblázatot köszi, átbogarászom majd este.

Protip a konvolyokhoz: rakétás helikopter (érdemes unlockolni skell kreditért, vagy ha sok IRL pénzed van, akkor pénzért) és ha a kamion elé célzol, úgy hogy előtte csapódjon be, akkor a lökéshullám megöli a sofőrt, viszont a kamionnak semmi baja nem lesz (legalábbis látszólag)
Így szoktam lootolni, és ~10 alkalom próbálgatás után kijelenthetem hogy a loot mennyisége és milyensége pontosan ugyanolyan mint ha csak a sofőrt lőnéd ki.

Ezt azután kezdtem tesztelni, hogy egyszer mellé-elélőttem, és kihalt belőle a csóka, viszont a kamion ment lassulva tovább, aztán megállt. Miután lootoltam, sárga cucc esett. Ezt eljátszottam párszor, lila-sárga cuccok esnek. Ha kilövöd direktben, akkor zöld-kék.

Life is a game... The game is my life!

(#435) duvi


duvi
nagyúr

(#436) 42861


42861
senior tag

CDKeys-en már 33%-al húzható a játék PC-re. [link]

(#437) Puma K válasza 42861 (#436) üzenetére


Puma K
veterán

Mármint -37%.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#438) 42861 válasza Puma K (#437) üzenetére


42861
senior tag

Facebookos bejegyzésük 33-at írt. Nem számoltam utána. De így még jobb deal. :)

(#439) alibiman


alibiman
aktív tag

Olyan hibával találkoztatok már, hogy akár távcsővel, drónnal, célzóval nézem az ellent, időnként nem kerül a feje főlé a kis fehér nyíl?

(#440) duvi válasza alibiman (#439) üzenetére


duvi
nagyúr

Én még nem, de itt a topicban már másnál is előfordult. Egy restart megoldotta neki.

(#441) S e t h


S e t h
nagyúr

Írhatnám, hogy játszottam már bugosabb játékkal, de azt hiszem akkor hazudnék.
Élvezem én a játékot, de amikor sokadjára halok meg bugok miatt az kicsit bosszant.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#442) Novver válasza alibiman (#439) üzenetére


Novver
senior tag

Igen. Van hogy bebugzik nekem is. Sem fegyverekkel, sem drónnal nem tudok spotolni. Login-logout megoldja. Drasztikusabb esetben a game restart.
Igen kellemetlen tud lenni mid-mission.

Life is a game... The game is my life!

(#443) Novver


Novver
senior tag

Viszont keresztkérdés, csak már nem tudtam szerkeszteni.
Ki akarom szedni az összes battle rewardot, amihez a napi 400 pontos limitet szépen termelem.
Most van 2 frakció ugye, a homesteaders és az outcasts.
Ettől függetlenül ugye 1 bar van amit fel kell tölteni és nem 2 külön? Mert ha van is, én sehol nem találtam.
Már rég felfedeztem délen a csajszit, küldit is csináltam nekik, az objective screenen Mads alatt még mindig szürke a képe.
Mit csináltam rosszul? Jobb oldalon a Chapter 1 küldik unlockolva vannak és csinálom őket szépen sorjában.

Life is a game... The game is my life!

(#444) Đusty


Đusty
addikt

"kill enemies while using true grit" Valaki árulja el, hogy ezt hogy kell megcsinálni mert fogalmam sincs google után sem.

[ Szerkesztve ]

(#445) Novver válasza Đusty (#444) üzenetére


Novver
senior tag

Ah semmi extra, halál egyszerű a szintekben a True Grites öldöklés.
Ez a speckója a panthernak. Y ability.
Én csaltam kicsit és megkönnyítettem az életem. Poppolsz 3 syncshot dronet 3 targetre, elnyomod az abilityt és lősz egyet, vagy hosszan megnyomod a G-t. kb meg is vagy. Nagyobb szinten asszem több kill kell, talán 4-6 volt a legutolsó, ott drónnal felspotoltam egy nagyobb bázist, a tőlem legtávolabb lévő enemykre rátoltam a syncshotokat, és a legközelebbi hármat kinéztem magamnak. Eltoltam a gritet, lelőttem mellé azt a 3 embert így össz megvolt 6, és meg is volt a lvl 10 :D

Amúgy vegyél fel bátran uplayen, és tolhatjuk néha ha van kedved. Szeretek néha magamban játszani, de néha meg csak coopban tolnám. Kedvfüggő :D
Uplay : Novver

[ Szerkesztve ]

Life is a game... The game is my life!

(#446) S e t h


S e t h
nagyúr

Elég bosszantó az az általánosan előforduló hiba, hogy class levelnél egészen egyszerűen nem számolja a találatokat.
Panther class 9. szint. Tárcsere nélkül nyolc ellenfél smg-vel. Hiába volt meg, nem adta.

Kill 20 enemies without being detected
60-at öltem, semmi.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#447) Novver válasza S e t h (#446) üzenetére


Novver
senior tag

Váltottál fegyvert a tárcserés cucc közben? Panther 9nél asszem az is kritérium hogy se reload, se swap.

A 20 without detectedet korrektül számolta nekem. Kipinneltem és minden killre számolt egyet és hangjelzés is volt. Teljesen korrektül. Ellenben a sharpshooter kill 20 undetected vagy mi volt tegnap-tegnapelőtt, na az bugolt nekem is. Négyszer futottam neki mire beadta. Attól a hajamat téptem és durvaanyáztam :D
Protip: redditen azt írják többen hogy az extended mag ha rajta van a fegyveren, és az alap maximumán túl felhasználod a lőszert amit ad az extended, akkor sem számolja. Szóval single-shotra állítsd a fegyót, és csak egyesével pötyögtesd az álló embereket tisztes távolból. Nekem így lett meg a Panther.

Life is a game... The game is my life!

(#448) S e t h válasza Novver (#447) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha lehet így mondani, akkor szinte mindent elolvastam a redditen, ubisoft fórumon, ez egy általános bug, sokan futottak bele, főleg a sharpshooter challengeben, ami viszont nekem elsőre megvolt.
A legtöbb tanács arra utal, hogy ki kell lépni a játékból és újra elkezdeni, hátha úgy beadja.
A gond ezzel csak az, hogy 20 undetected kill nem 10 perc és ezt csinálhatod isten tudja hányszor.
Én már lőszert sem merek felvenni a katonák után, de lassan scoutolni a drónnal sem, mert nem tudom mi akasztja meg a számolást.
Olyan ez mint a snipernél a class item, az az eszköz amit ha kilősz, akkor vagy elég csak kiválasztanod és akkor jó eséllyel igen durva bugba futhatsz bele.
Nem tudsz célozni, fegyvert váltani, lőni, item wheelről bármit választani, tehát nagyjából semmit, csak futni. Ezt kétszer triggereltettem be úgy hogy hagytam magam megtámadni, majd durva nagy menekülés és utána megjavult, mire kiderült hogy nem, nem ez szünteti meg, hanem tudod mi? Ha lecsúszol vhol. Igen. Le kell csúszni vhol, mondjuk egy kis dombon és utána újra tudsz lőni, ha addig le nem mészároltak. Ez különösen kellemes, akkor ha már egy küldetés végén jársz már.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#449) soo277 válasza S e t h (#448) üzenetére


soo277
őstag

Én már kb 5x jártam így,köszi a tippet :R :R

BT: wersoo#21211

(#450) S e t h válasza soo277 (#449) üzenetére


S e t h
nagyúr

Esetleg ha nem segítene.
- kocsiba ki és beszállás
-lejtőn lefelé csúszás során célzás erőltetése..

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.