Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) #31418368


#31418368
törölt tag

Sziasztok! Hol találni egy rövid leírást a játékról? Egyenlőre csak megyek és lövök. Köszönöm. :R

(#752) PeAdam


PeAdam
tag

Részemről pont az a szomorú, hogy alapvetően nem lenne rossz játék, élvezném is, ha tudnék vele játszani. A legutóbbi "hatalmas javításcsomag" óta nálam továbbra sem működőképes a dolog. Mostmár nem félóránként, hanem 5 percenként omlik össze. Egyszerűen érthetetlen, hogy több hónappal a megjelenés után is működésképtelen, én ilyennel még nem találkoztam. ( Szerencsére a RDR2-vel PS4-en játszom, így arról Pc fronton nem tudok nyilatkozni )

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#753) Puma K válasza PeAdam (#752) üzenetére


Puma K
veterán

Az Uplay kliensben ellenőriztesd a játék fájljait. Hátha az megoldja a problémádat.

Esetleg még VGA driver-t is érdemes lenne frissíteni a legújabbra, ha régebbi van fent.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#754) PeAdam válasza Puma K (#753) üzenetére


PeAdam
tag

Köszi a tippet. A VGA drivert már frissítettem, az sajnos nem oldotta meg. A fájlok ellenőrzését megpróbálom még. Esetleg ha hónap végén jön a 1.0.3.1 frissítés, hátha az majd orvosolja.

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#755) Bibgr0


Bibgr0
aktív tag

sziasztok! Ma este jön innen valaki PCn raidelni?

(#756) bezsi válasza Bibgr0 (#755) üzenetére


bezsi
friss újonc

Hali, én épp groupot keresek, eddig sikertelenül.. :N

(#757) Bibgr0 válasza bezsi (#756) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

(#758) bezsi válasza Bibgr0 (#757) üzenetére


bezsi
friss újonc

tudom, megvan hozzá a követelmény :)
küldök priviben discord meghívót, ha van kedv, join :)

(#759) Novver


Novver
senior tag

Én ma este nem, de holnap és hétvégén ráérek bármikor. Végre lenne valami kontent amivel érdemes mókolni.
UPlay: Novver

Life is a game... The game is my life!

(#760) granini válasza bezsi (#758) üzenetére


granini
őstag

Hello, én is group-ot keresek. Hárman vagyunk a klánban de a pajtik nem lesznek hétvégén. Kirpóbálnám a raidet, lehetőleg magyar arcokkal. Discord-ra is tudok jönni, meg van saját TS szerver is ha az kell.. írjatok rám privátban, köszi!

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#761) L_ajos


L_ajos
őstag

15 EUR- ért bezsákoltam.

Ha valakinek holnaptól lenne kedve, vegyen fel ha gondolja :) - KisCsajszi az uplay nevem :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#762) Puma K válasza L_ajos (#761) üzenetére


Puma K
veterán

Kicsit zavaros az összkép. Itt Lajosnak mondod magad, GR: B/Uplay-ben pedig KisCsajszinak? :D

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#763) Mizol29 válasza Puma K (#762) üzenetére


Mizol29
senior tag

Inkább ne akarjuk tudni szerintem :D

(#764) L_ajos válasza Puma K (#762) üzenetére


L_ajos
őstag

Fiúként nem szeretem a játékokban a férfi karaktereket és ennek mérten kapja minden a nevét. :D Bocsi :D

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#765) Locutus válasza L_ajos (#764) üzenetére


Locutus
veterán

wat

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#766) soo277 válasza L_ajos (#764) üzenetére


soo277
őstag

;] ;] ;]

BT: wersoo#21211

(#767) L_ajos válasza Locutus (#765) üzenetére


L_ajos
őstag

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#768) Puma K válasza L_ajos (#767) üzenetére


Puma K
veterán

Aztarohadt :DDD

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#769) retroid válasza L_ajos (#761) üzenetére


retroid
senior tag

Hol ilyen olcso???

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#770) duvi válasza retroid (#769) üzenetére


duvi
nagyúr

UBI storeban most 30 euró az alapkiadás (kb. 10.000 Ft), de ebből lejöhet még 20% ha van 100 ubi pontod. Így már csak 24 euró (kb. 8000 Ft) A Gold csomagban 50 euróért (ebből szintén levonható 20%, ubi pontokért), már benne van a Year 1 pass

[ Szerkesztve ]

(#771) L_ajos válasza duvi (#770) üzenetére


L_ajos
őstag

Azért az vicc hogy a Year 1 pass magában 12k :D

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#772) duvi válasza L_ajos (#771) üzenetére


duvi
nagyúr

Én csak a hírhozó vagyok. Mindenki eldönti, hogy kell vagy sem :)

(#773) simonl


simonl
tag

Sziasztok, a legutóbbi TU6 frissítés óta lehet használni a kék, zöld generic módosítókat?
Érdemes ezért új karaktert indítani, ezek farmolására?
Köszönöm a türelmes válaszokat

A nők félelmetesek. Semmit nem mondasz, mégis mindent értenek. Ők mindent elmondanak, mégse értesz semmit sem.

(#774) Mizol29 válasza simonl (#773) üzenetére


Mizol29
senior tag

Gondolom ez Div2 topicba akart menni :F

(#775) simonl válasza Mizol29 (#774) üzenetére


simonl
tag

Igen, bocsánat.

A nők félelmetesek. Semmit nem mondasz, mégis mindent értenek. Ők mindent elmondanak, mégse értesz semmit sem.

(#776) k-adi válasza Mizol29 (#774) üzenetére


k-adi
nagyúr

Azért az durva hogy ennyire könnyű összetéveszteni a 2 játékot :D ez sok mindent elárul a játékról ;]

(#777) Mizol29 válasza k-adi (#776) üzenetére


Mizol29
senior tag

Nem akarok fikázásba belemenni, de csak szimplán maradjunk annyiba, hogy vicc mind a 2 játék úgy ahogy van. :)

(#778) Puma K válasza Mizol29 (#777) üzenetére


Puma K
veterán

:K :))

Gyakorlatilag a négy játékból (Div 1-2 + GR WL+BP) lehetne összerakni egy jó játékot :DDD :C

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#779) Fred23 válasza Puma K (#778) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nálam már azzal erősen növelnék a renoméjukat, ha harmadolnák a kinyitható ládák számát. :D

(#780) Puma K válasza Fred23 (#779) üzenetére


Puma K
veterán

Téényleg millió +1 db nyitható láda a sikerélmény érdekében :DD

Én már lassan kezdtem teljesen elfelejteni a GR BP-t :DDD

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#781) ledgeri válasza L_ajos (#767) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Épp átfutottam a jobb oldali hol szoltam hozzá dolgokat. Bétáztam a game-et, 400 hsz-szel korábban..
Mondom: megnézem, mi a legfrissebb oldal. Már be is zártam, mikor tudatosult, hogy volt valami a lakat mellett fent.
MEME lett belőle:
alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#782) L_ajos válasza ledgeri (#781) üzenetére


L_ajos
őstag

Bezony ám! :D

A játék nekem érdekes módon bejön. Most pihen a januári patch-ig ( nagyon sok pótolni való van :D ), és folytatom tovább :)

[ Szerkesztve ]

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#783) granini válasza L_ajos (#782) üzenetére


granini
őstag

Nálunk Division 2 miatt pihen.. nagyon repetitív és monoton lett a ghost elég hamar.
Nem értettük mire jó az xp, a skell credit, és mi értelme van gyötrődni a raidben hogy 252 helyett 267-es geared legyen.. céltalannak tűnt az "end-game" content. Meglátjuk mivel dobják fel, addig meg marad a Div 2 ami sokkal jobban tetszik :)

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#784) L_ajos válasza granini (#783) üzenetére


L_ajos
őstag

Sajna én meg már azt töröltem le. :( 450 óra után elég volt egyenlőre :) - jó játékot hozzá :D

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#785) soo277 válasza granini (#783) üzenetére


soo277
őstag

Szerintem nem is tudnak már tartalmat rakni bele,ez a játék halott :(((

BT: wersoo#21211

(#786) duvi válasza soo277 (#785) üzenetére


duvi
nagyúr

Ezt nem tehetik meg a SP tulajok miatt.
Legalább 2020 szeptemberig kell hozniuk a beígért tartalmakat:

(#787) soo277 válasza duvi (#786) üzenetére


soo277
őstag

Én lemondtam róla,elveszett egy játék számomra
Red Dead Redemption 2 ez a best most nekem

BT: wersoo#21211

(#788) NemMo


NemMo
őstag

Nekem tetszett a játék jól szórakoztam vele, de miután vége lett a sztorinak érdektelenségbe fulladt. Áprilisban be fogom számíttatni a cyberpunkba, ha lehetséges.

(#789) soo277 válasza NemMo (#788) üzenetére


soo277
őstag

Ilyet lehet? Mert akkor azonnal én is!

BT: wersoo#21211

(#790) NemMo válasza soo277 (#789) üzenetére


NemMo
őstag

Én boxra vettem meg lemezesen, szóval elvileg lehetséges, persze lehet addigra fityingeket (sem) fog érni.

(#791) soo277 válasza NemMo (#790) üzenetére


soo277
őstag

Ez van, megvettem kimaxoltam , ennyi, több időt nem rakok bele, max ha csinálnának valami faxa multit, de kétlem

BT: wersoo#21211

(#792) Đusty


Đusty
addikt

Én is így voltam vele, hogy jobb híján jó lesz ez csináljuk. Ki is maxoltam a skilleket meg a 4 stílust és haladtam a storyval meg némi mellékküldivel. Aztán jött az RDR2 és lám így is lehet játékot csinálni, hogy eszem ágába sincs visszanézni a BP-re. Talán egyszer a főszálat még kitolom de, hogy én nekiálljak mindenféle repetitív 500-szor ugyanolyan ládanyitogatásnak, fegyverszerzésnek, meg mittudom én minek az ki van zárva, Ubiék tanulhatnának a rockstartól. Igaz utóbbiak nem évente adnak ki halom játékot, és ők is túltoltak néhány dolgot de fényévekre van a két játék egymástól ugyanazért az árért.

[ Szerkesztve ]

(#793) granini válasza Đusty (#792) üzenetére


granini
őstag

Jobbat mondok. Meg Ubi hazon belul is van jobb pelda. Division 2-re tertunk at a klannal mert a BP nalunk is kifujt, repetitiv lett, ertelmet vesztette.. viszont mi szeretjuk a cooperative shotereket mondjuk az 1997-es Delta Force ota.. a Div2-ben is van nemi repetitiv vonal, de tartalmilag sokkal tobb lehetoseg van benne, csak a sima 30 levelt megcsinalni is tovabb tartott. Nem vetem ossze RDR2-vel mert az egy mas kategoria*, de a "lovoldozos" kategorian belul jol indult a BP es aztan 2 honap alatt teljesen ki is fujt. A Div 2 jo(bb) pelda arra hogy azert lehet okosabban is varialni, motivalni es jutalmazni a celozd meg es lodd agyon az AI-t tipusu multiplayert..

* kategoria - valojaban ossze lehetne vetni a Div2-t az RDR2-vel, mint kulsonezeti open world skillezos lootolos game, de azert az RDR2 mas szint, ott a sztorivezetesen joval tobb hangsuly van, mas kornyezet, jovan magasabb roleplay szabadsagfok. Div-ben egyfelekeppen lehet megcsinalni egy adott missiont. A masikban meg szinte barhogy :)

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#794) S e t h válasza granini (#793) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én egymás után játszottam a két játékkal, ég és föld a div javára.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#795) soo277


soo277
őstag

Ez most komoly?!?!OMG :F :F :F ennyit tudnak?
[terminator]

BT: wersoo#21211

(#796) L_ajos válasza soo277 (#795) üzenetére


L_ajos
őstag

Ne haragudj, de nekem tetszik :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#797) soo277 válasza L_ajos (#796) üzenetére


soo277
őstag

Nem haragszom:DDD izlések és pofonok

BT: wersoo#21211

(#798) simonl


simonl
tag

Sziasztok, nekem a tegnapi patch óta nem indul a játék, pontosabban tegnap folyamatosan kidobott ugyanazzal a hibával, ma már el sem indul.......valami ötlet?
A játékfájlok ellenőrzésén már túl vagyok.
Telepítsem újra?

A nők félelmetesek. Semmit nem mondasz, mégis mindent értenek. Ők mindent elmondanak, mégse értesz semmit sem.

(#799) granini válasza simonl (#798) üzenetére


granini
őstag

Nálam is ugyanez, felment a frissítés, azóta akárhogy indítom csak áll az UPlay indító oldalon, nem hajlandó elindulni. Most csinálok egy uninstall / reinstallt hátha az megoldja.. írok ha megoldódott..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#800) granini válasza granini (#799) üzenetére


granini
őstag

Reinstall megoldotta, nálam minden rendben most.. :K

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.