Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) soo277 válasza S e t h (#450) üzenetére


soo277
őstag

Meg probáltam most kb 1 órája,lejtőm csúszás tényleg bejött,remélem hamar javítják ezek a bugokat,mert marha idegesítőek :W

BT: wersoo#21211

(#452) Novver válasza S e t h (#448) üzenetére


Novver
senior tag

Háhh, ezt jó tudni, köszi :D

Life is a game... The game is my life!

(#453) soo277


soo277
őstag

Váltottan sárpsuterra :B (kiváncsiság képpen),hogyan kell ráközelíteni távcsővel? :B :B :B

[ Szerkesztve ]

BT: wersoo#21211

(#454) k-adi válasza soo277 (#453) üzenetére


k-adi
nagyúr

nagyon koncentrálsz

(#455) duvi válasza soo277 (#453) üzenetére


duvi
nagyúr

Jobb egérgomb?

(#456) soo277 válasza duvi (#455) üzenetére


soo277
őstag

Gyáááá időközben meglett, de nagyon köszi :R

BT: wersoo#21211

(#457) Novver


Novver
senior tag

Space a hold breath :D

Amúgy vannak ugye a fegyver/equipment konvojok amik felvillannak a térképen.
Na most a kis személyautó ikon és a hummer ikon ami hasonlóképpen felvillan az micsoda?

Life is a game... The game is my life!

(#458) Novver


Novver
senior tag

A napiküldis "battle supplies" ládában, amelyik csak egy láda, és nem konkrét item, abban minek kéne lennie?
Megkaptam egyet, végignéztem a kibontási animációt és semmit nem adott.
Ötlet?

Life is a game... The game is my life!

(#459) NemMo


NemMo
őstag

A kasztok között szabadon váltogathatok? Boxon mivel kell visszatartani a lélegzetet?

(#460) Ghostface


Ghostface
senior tag

Sziasztok!
Mit kell csinálni az Azrael drónokkal? Legugolok, elbújok szikla mögé, de ha felettem elmegy mindig észrevesz, rám dob egy piros füstgránátot, és 5mp múlva jönnek a katonák, meg a kis drónok, és megölnek...
Hogyan kell használni a sync shot drónt? Egy drónnal csak egyet tudok spotolni? A "G"-vel felküldöm és utána ha hosszan nyomom akkor azzal lő is...

PSN: Nifty_Ghostface

(#461) S e t h válasza NemMo (#459) üzenetére


S e t h
nagyúr

Biouvakban( vagy mi a neve) tudod változtatni bármikor amikor ott vagy.
Konzolokon szerintem általánosan a célzás gomb lassú elengedése és középen tartása a lélegzet visszatartása, én átállítottam másra.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#462) S e t h válasza Ghostface (#460) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem mindenhol tudsz proneolni, vannak helyek ahol nem megy, akkor arrébb kell menni.
Szikla mögé bújás kevés, rejtőzködnöd kell a talajon.
Egyébként én párat már leszedtem helikopterrel, csak neki kell menni párszor és már zuhan is lefelé.

Egy rakétás helikopter alapvetően változtatja meg a játékot, nekem sokkal könnyebbé vált.
Bázisokat is jól lehet vele ritkítani, bár úgy tapasztaltam, hogy ez a loot rovására megy, nem esik annyi, viszont loot meg amúgy is van dögivel.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#463) duvi válasza Ghostface (#460) üzenetére


duvi
nagyúr

sync shot drón:
Bekészíted az eszköztárba a drónokat. Fegyverrel becélzod az ellenfelet és megnyomod a G-t (van amikor 2x kell lenyomni), de NE hosszan, mert azzal aktiválod a lövést. Ezt sorban megismétled a többi célpontal is. Ha mind meg van jelölve, akkor mehet hosszan a G, vagy azzal is aktiválhatod, hogy lelövöd az egyik célpontot (ilyenkor célszerű nem megjelöltet lőni).

[ Szerkesztve ]

(#464) Novver válasza Ghostface (#460) üzenetére


Novver
senior tag

Azräel drónokkal a legegyszerűbb a dolgod. Prone(lehasalsz) és nyomsz egy spacet - prone camo, amivel betakarod magad a környezet mocskával és máris nem lát.
Ha pedig már észrevett, akkor sincs nagy gebasz, legyen nálad legalább 3 sync shot drone és könnyen levadászhatod a farkasokat. Egyedül az a 1-3 drón lesz problémásabb mivel mozognak mint a kurvaélet. Amúgy két headshotra halnak a farkasok is, szal nincs gáz ott sem. Amennyire para volt az első találkám velük a játék első órájában, azóta kb mindig beleállok hadd jöjjenek, mert jó a loot :D

Ahogy fentebb Seth is írja, nem mindenhol lehet prone camozni. Hóban, sárban, fűben, homokban lehet. Sziklát nem tudsz (még) magadra takarni :D

Másik megoldás hogy egy szimpatikusabb high power, high range sniperrel lelövöd a 'csába :D
Nálam mindig van egy M93 Zastava amivel oneshot :D - ignores enemy armor

Syncshotot meg úgy tudod használni hogy először felspotolod őket, majd ha az ellenségre nézel akkor nyomsz egy G-t. ezt eljátszod max 3 alkalommal és vagy hosszan tartod a G-t hogy lőjjenek, vagy lősz egy negyedik ellenfelet, és a támadásoddal automatikusan aktiválódnak, így egyszerre 4 embert lehet bedarálni. Ott írja is a tooltip G és G alsóvonal, ami ingame a hosszasabb nyomás jele.

[ Szerkesztve ]

Life is a game... The game is my life!

(#465) S e t h


S e t h
nagyúr

Később tényleg lesz rá lehetőség, hogy több pontot kapjunk a frakció küldetésekért?
Most ez a 15 nagyon kevés, de mintha olvastam volna vmi Outcast fazonról, aki több pontot fog adni érte.
Na őt kb. mikor fogom elérni?
Még csak 2 főküldetést csináltam meg, gondolom előre kéne haladni a sztoriban.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#466) Novver válasza S e t h (#465) üzenetére


Novver
senior tag

Ito kisasszony már rég unlockolható és érdemes is mert nélküle nem tudod összehozni a 400 napi limitet. Délen van, kapsz hozzá valakitől küldit, már nem emlékszem, de talán Mads adja.
A 15 pontos napikkal nem is foglalkozom, csak a 100 illetve 50 pontosokkal. Ha nagyon nincs más és még kell akkor 25. Egyszerűen nem éri meg.
Kedvencem mikor nagyritkán beadja a destroy truckot 100 pontra. Heli kipattint, levegőből rakéta és megyek is tovább a 100 pontommal :D
A main storyt érdemes kicsit tolni, lehet az volt ami adta.

Life is a game... The game is my life!

(#467) Ghostface


Ghostface
senior tag

Köszi mindenkinek a válaszokat! :R

PSN: Nifty_Ghostface

(#468) Đusty


Đusty
addikt

Kill 1 enemy with a Sniper Rifle or DMR from more than 400 metres away

Ez már sikerült valakinek? Milyen fegyverrel és hol?

(#469) S e t h


S e t h
nagyúr

Ott ahol a Tac50 megszerezhető van egy bivuac egy fenti kiszögellésen, jól rá lehet látni a magasból.
Ja és Tac50 nagyon jó erre a bipoddal.

Más.
Már nem lehet látni a frakció küldetéseknél, hogy mennyi battle pontot kapunk majd érte? Mert ha így van, akkor szívás.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#470) Madoc válasza Đusty (#468) üzenetére


Madoc
veterán

618 métert lőttem Hti-vel. Simán kézből, hegyoldalban.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#471) Madoc válasza S e t h (#469) üzenetére


Madoc
veterán

Tegnap még lehetett látni mennyi pont jár.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#472) S e t h válasza Madoc (#471) üzenetére


S e t h
nagyúr

Tegnap igen, ma már nem láttam, szóval megérzésre kell hagyatkozni melyik lehet 15-50-100 pontos.
Este még megnézem újra hátha csak bug.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#473) Novver


Novver
senior tag

Én az M82-re és az M93 Zastavára esküszöm, de a HTI-nek legnagyobb a range-e ha jól tudom.
Simán lőttem én is 400 méter, csak kijelöltem és hegyoldalból pukk.

Az meg hogy nem látod hogy mennyi pont jár az bug, restart game. Nekem is volt. Anyáztam is. Olyen ez mint amikot nem tudsz spotolni. Restart megoldja. :R

Life is a game... The game is my life!

(#474) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Olvastam, hogy hamarosan jön az fps duplázó patch. :C :Y [link]

(#475) alibiman


alibiman
aktív tag

Az milyen bug, hogy a n.sárga mark eltűnik a helyszínen? Az elhagyott légibázisnál vagy három infót össze kellett szedni, és nem mutatta a markokat. Egy óra bóklászás után meglátogattam jutyúb haveromat, hátha tud valami mutatni. Találtam is végigjátszás, és ott persze megvoltak a markok. így persze könnyű.

(#476) Đusty válasza S e t h (#469) üzenetére


Đusty
addikt

A helyet sejtettem, gyorsutaztam lefeküdtem, lőttem és beadta pedig nem is figyeltem a távolságra. De ha már ott voltam bementem a cuccokért.
Köszi a segítséget.

(#477) soo277 válasza alibiman (#475) üzenetére


soo277
őstag

Ilyenkor én újra logolok, és jó szokott lenni

BT: wersoo#21211

(#478) Đusty


Đusty
addikt

Ezek a class level challeng-ek nagyon szórakoztatóak voltak, de az Uplay eredményeknél látom elgurult a gyógyszer még a szokásosnál is jobban.

(#479) S e t h


S e t h
nagyúr

Méretes patch lesz, főleg konzolokon.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#480) Novver válasza S e t h (#479) üzenetére


Novver
senior tag

Mikor élesedik, azon kívül hogy ma?

Life is a game... The game is my life!

(#481) S e t h válasza Novver (#480) üzenetére


S e t h
nagyúr

Arról nem láttam semmit, hogy pontosan mikor.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#482) soo277 válasza Novver (#480) üzenetére


soo277
őstag

Általában 10körül szoktak frissíteni

[ Szerkesztve ]

BT: wersoo#21211

(#483) S e t h


S e t h
nagyúr

Elméletileg a sharpshooter class skillnek végre nem lesz akadály a heavyk sisakja.
Mondjuk még ezért sem váltanék vissza pantherről.😀

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#484) Madoc válasza S e t h (#483) üzenetére


Madoc
veterán

Mind a 4 ki van maxolva, váltogatom ha kell. Shotival one shot volt a heavy, assaulttal asszem.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#485) Novver


Novver
senior tag

Lassan élesednek a szerverek.
Akinek továbbra is szürke volt Haruhi Ito kisasszony képe Mads alatt, jelentkezzen már hogy ugyanolyan-e patch után. Kíváncsi vagyok fixálták-e.

Life is a game... The game is my life!

(#486) alibiman


alibiman
aktív tag

Valami nem stimmel a patch óta. Úgy jelennek meg körülöttem ellenségek, hogy vörös folt sem látszik. Mi történik?

(#487) duvi válasza alibiman (#486) üzenetére


duvi
nagyúr

Menüben kikapcsolta az ellenség jelölését?

(#488) alibiman válasza duvi (#487) üzenetére


alibiman
aktív tag

Nem, be van kapcsolva.

Ellenséges terület, összes ellenfél vörös foltban látszik, felderítem drónnal, mindegyik megvan, Egyszer csak a nyakamon vannak létszám felettiek, vörös folt nélkül . Nem értem, mi történik.

(#489) alibiman


alibiman
aktív tag

Másik.

200 méterre lévő ellent TAC-50-essel újabban nem tudom kilőni. Vagy négyszer fejbe kell lőnöm, hogy történjen valami. Nerfelték???

[ Szerkesztve ]

(#490) duvi válasza alibiman (#489) üzenetére


duvi
nagyúr

Este megnézem. Mi is a TAC-50-et használjuk.

(#491) Novver


Novver
senior tag

Nekem is akadnak anomáliák. Kilövöm a helit és ottmarad a roncsa ahol épp kilőttem a levegőben, kilövöm belőle a pilótát, a roncs lezuhan, a pilóta ülve a levegőben marad :D

Haruhi Ito továbbra is mintha még felfedezetlen lenne. Pedig már az összes mellékküldi megvan, amivel felfedezhető alapból, és naponta csinálom a küldijeit...

[ Szerkesztve ]

Life is a game... The game is my life!

(#492) Madoc válasza alibiman (#489) üzenetére


Madoc
veterán

Igen, tapasztaltam, szerintem bug. Fegyverváltás után egy lövés egy halott.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#493) alibiman válasza Madoc (#492) üzenetére


alibiman
aktív tag

Igen, úgy néz ki, ez a megoldás. :)

(#494) alibiman válasza duvi (#490) üzenetére


alibiman
aktív tag

Madocnál a pont, a fejlövést illetően. :)

Megint kaptam egy darab ellent a nyakamba vörös folt nélkül, úgy, hogy ez is létszám feletti volt. Csak úgy spawnolt. Ez így vicces lesz.

Rosszul emléxem, hogy a térképből M-el is ki lehetett lépni, nem csak ESC-el?

[ Szerkesztve ]

(#495) S e t h


S e t h
nagyúr

Jött vmi távcső a shopba, meg is örültem neki, mert úgy emlékeztem jó, ehhez képest csak a felét tudja, mint a jelenlegi amit használok.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#496) S e t h válasza S e t h (#495) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ez az, mindenki meg van veszve érte, de szerintem ez sniperre nem oké.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#497) Đusty válasza S e t h (#496) üzenetére


Đusty
addikt

Eddig 6x-os nagyítással találkoztam max, féltem is ettől az expert marksman kihívástól, ahhoz képest, google után most 2. próbálkozásra meglett.
Efyébként szerintem az AI nagyon jóra sikerült a bugoktól eltekintve még egy játékban sem láttam ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#498) Puma K válasza duvi (#370) üzenetére


Puma K
veterán

Halkan jegyzem meg, hogy megint változtattak a létrára mászáson úgy hogy megint hosszabban kell nyomni és nem elég a korábbi pöccintés :DD

Nah... Hát... Ügyelnek a részletekre... :DDD

Mellesleg olyan mintha a játék akkor lenn igazán bugos, amikor co-op-ban játszik az ember... a fast travel-nél harmad magammal most sikerült a föld alá bespawnolni...

Volt egy bugos ládánk is. Amit utánam már senki más sem tudott kinyitni...

A tereptárgyakba-pályába beleakadó és a fogpiszkáló vastagságú elemen át nem látó NPC-kről nem is beszélve...

Holnap nézek egy benchmarkot hogy most patch után mi a helyzet az FPS-el, a korábbi mérésemhez képest.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#499) Novver válasza S e t h (#496) üzenetére


Novver
senior tag

Sniperre csakis a TX5I

Life is a game... The game is my life!

(#500) soo277 válasza Novver (#499) üzenetére


soo277
őstag

Szerintetek jobb lett peccs óta? :B

[ Szerkesztve ]

BT: wersoo#21211

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.