Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27141) Feck válasza VTom (#27060) üzenetére


Feck
tag

Épp ma akarok újra nekifutni! :) Sajnos nekem rendesen kedvem szegte a pocsék optimalizálás, nem győztem mókolni, crash-elt is többször a játék, pedig nagy reményekkel vágtam neki úgy a nextgen megjelenésekor, hogy még életemben nem játszottam a sorozattal, s ilyen jellegű játékkal sem. Azonnal beszippantott a komor hangulat, a kézzel fogható mélysége, de... amilyen népszerű, annyi baj is van vele, elég szétnézni az interneten.
Nem a RT tett be, ha mindent low-ra raktam, akkor is ment a stuttering, ill. amikor Velen (?)-be teleportáltam át, folyamatosan kivágott az asztalra, de ez egy sokakat érintő probléma volt. MSI-afterburnert végül kiiktattam, nem igazán szereti a játék... -> ahogy az a felhasználóit sem! :DDD

No és a modok. Nem akartam/mertem nagyon belepiszkálni, apróságokat módosítottam, nehogy teljesen hazavágjam. Pl. Geralt, Yenn és Ciri szeme, ill. Ciri ruházata + más smink, és eltüntettem az arcáról a sebhelyet. Talán valahol van is meg néhány képem, amit játék alatt lőttem :U
Amikor ezzel babráltam, sok mod vagy futott valakinél nextgen-en, vagy nem. Talán azóta javult a helyzet.
Engem is érdekelne, ha valaki tud esetleg egy nagyobb csomagot, ami stabil, az ne tartsa magában! ;)

(#27142) CriticalHit


CriticalHit
őstag

[link]
Bárcsak egy elhivatott MOD-er csapat elkészítené a Viharidő játékfeldolgozását.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#27143) VTom válasza Feck (#27141) üzenetére


VTom
veterán

Nekem semmi ilyen problémám nem volt, bár én csak ősszel kezdtem vele játszani PC-n.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#27144) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok!
Nemrég kezdtem a játékot. Ott tartok, hogy már át lehet menni Skelige-re.
Amikor át szeretnék menni akkor kiírja hogy el bukhatok küldetéseket a korábbi még nem teljesített küldetések közül. Megtudjátok mondani hogy melyek ezek? Még mielőtt átmennek megcsinálnám őket gyorsan.
Köszi

(#27145) tibaimp válasza smallmer (#27144) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Pontosan nem emlékszem már, de ott van a küldetés lista, onnan válaszd ki, melyik hova küldene, és ami nem Skellige-re, azt csináld meg, ha nem túl erős a szintedhez.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#27146) genndy válasza smallmer (#27144) üzenetére


genndy
addikt

Biztos van lista is, de egyszerű: ments, menj át, nézd meg melyikeket buknád aztán töltsd vissza és azokat csináld meg.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#27147) Lenry válasza smallmer (#27144) üzenetére


Lenry
Topikgazda

a mai napig nem világos, hogy ezt miért írja, mert amúgy nem buksz el semmit.
a Csúnya baba (Ugly Baby) küldetésnek nekiugorva bukhatod el Lambert és Yennefer mellékküldetését, illetve a Ködsziget kiüt vagy 20 küldit, de ez egyet se.

szóval menjél nyugodtan

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#27148) CriticalHit válasza smallmer (#27144) üzenetére


CriticalHit
őstag

Hova sietsz?

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#27149) Phoen|x válasza CriticalHit (#27148) üzenetére


Phoen|x
őstag

Meg kell menteni Skelligét is! ;]

Go Gunners!

(#27150) philoxenia válasza Lenry (#27147) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A tepsis küldetés?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#27151) CriticalHit válasza Phoen|x (#27149) üzenetére


CriticalHit
őstag

Hej, ráérünk arra még!

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#27152) Lenry válasza philoxenia (#27150) üzenetére


Lenry
Topikgazda

Ha a serpenyősre gondolsz, azt már akkor elbukod, amikor eljössz Fehér Gyümölcsöskertből.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#27153) Micsurin válasza Lenry (#27147) üzenetére


Micsurin
nagyúr

A köd sziget milyen értelemben üt ki küldiket?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#27154) Jorus válasza Micsurin (#27153) üzenetére


Jorus
nagyúr

Az alapjátékban a Ködszigetre indulás a legfontosabb Point of no-return, nagyon sok küldit nem tudsz már elkezdeni/befejezni, ha nekivágsz, automatikusan sikertelen küldetések lesznek. Ezek főként a romantikus és politikai kapcsolatok küldetései, név szerint ezek azok:

Forrás

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#27155) Micsurin válasza Jorus (#27154) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:C :R
Lassan tervben van egy újabb full playthrough csak már bevárom vele a 7800XT-t nyáron. Így legalább lesz egy újabb támpontom. :C

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#27156) tibaimp


tibaimp
nagyúr

GOG-on most nézem, hogy van egy 49GB-os frissítés a W3-hoz!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#27157) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Hogy kell PC-n bombát dobni itt az elején?? Totál elfelejtettem az irányítást :B

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#27158) Micsurin válasza tibaimp (#27157) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Equip után nem görgő nyomásra dobja?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#27159) tibaimp válasza Micsurin (#27158) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nem! Ki kellett választani a TAB menüből a bombát, utána E (vagy nyomva tartod és akkor célzol az E-vel). Nagy nehezen megtaláltam, bár az a fura, hogy kb. sehol nem írja...Emlékszem, első alkalommal is ez volt.

Pedig ez már a sokadik végigjátszás lesz, csak most direkt RT-vel fullon.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#27160) CriticalHit


CriticalHit
őstag

Közel fotó realisztikus. [link] A Skyrim volt az utolsó, amit képes voltam így megcsodálni.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.