Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#744) proly01


proly01
őstag

No... lepörgött nálam is a játék.
Gameplay,látvány,megvalósítás,hangulat 10/10 DE..... a story! a story! Mindig mikor már úgy voltam,hogy húúú waooo akkor jött valami amire azt tudtam csak mondani,hogy Na ne már!!! Én egy maximálisan elfogadó ember vagyok,de ami itt van az videójátékba nem való, maximálisan az emberek magánügye kéne hogy legyen és hogy lépten nyomon tolják az arcodba és azt akarják sugallni vele,hogy ez jó és fogadd el ilyen is van és ilyen a világ,hát.... nagyon rossz irányba kezdünk elmenni.Van itt minden: biszex, zsidó-mexikói,leszbikusok, melegek, lány aki rossz testbe született,ladyboy. :U Kimondottan visszataszító volt számomra a farm... tényleg meg szeretnék mutatni nekünk férfiaknak(mert javarészt még mindig férfiak játszanak többségében) hogy 2 azonos nemű fel tud nevelni tök happyben egy gyereket? Oké van ilyenés?!Csak ez nem természetes,nem ez a természet rendje. és a férfi csak jaaa CSAK arra kell hogy megcsinálja?Jó hogy nem rakták bele,hogy spermabankban kell fosztogatni és a talált spermát ültetik be Dinának amiből végül a gyerek lesz. :U Jól elültettet politikai nézet szex faj és nemi identitás zavar egy közepesen rossz klisés storyban.Lehetne erről órákig írni és beszélni,de felesleges rá pazarolni a szót is.
Maximálisan megértem a 4.1-es értékeléseket.
A szivárogtatások is maximálisan igaznak bizonyultak minden tekintetben.Már a legelején ki lehetett következtetni mi lesz és mi mikor következik,ha láttad a leakeket.Nem lennék meglepve ha valaki direkt tette közzé azért mert nem bírta ezt elnézni milyen irányba mentek el.Rosszul csinálta mert pont a politikai állásfoglalásos részeket kellett volna közzé tenni mikor a szivárványos boltban vagy, vagy mikor Dina a férfiakról nőkre vált vagy mikor Lev testvére mesél,hogy az öccse igazából a huga ;] akkor nagyobb sikere lett volna ennek a leromboló propagandának,szerintem.
Számomra az lett volna a korrekt befejezés,ha már így alakult,hogy ott a tengerparton elengedi őket és leül a vízbe vége,vagy eldöntheted te,hogy megölöd e Abby-t vagy sem.(hozzáteszem én sem öltem volna meg elsőre szerintem) Aztán 2 fajta ending és kész.De ez,hogy még a tenger parton is mondja neki,hogy nem engedhetlek el így aztán meg 3 perc múlva meggondolja magát....mitől? Nem volt elég még előtte,hogy látja Abby ugyan azt teszi Lev-vel mint vele Joel tett?Óvja félti fontos neki,sok mindent sőt mindent elvesztett csak lev maradt neki.Ott nem esett meg a szíve rajta csak már miután szarrá szúrkálta meg verte?...ugyan! :((( Minden férfi karakter meghal? De hogy hal meg az meg a másik... Tommy a nagy bosszúálló aki az első részben le sem szarta a báttyát 20 évig nem látta, bosszú hadjáratot indít és nyomorék lesz a báttya miatt.Mi van? :o parádés :C
Én meg azt látom,hogy volt itt egy sokkal jobb elképzelés még 2017-18 körül majd valakik beszálltak a projectbe és ez lett belőle.Szegény Neil meg elhitte és "lefeküdt" a nagyobb hatalomnak.Sajnálatos :( ...és az is,hogy én ebből megelőlegezett bizalomból gyűjtőit vettem :W .

....Pr:)ly....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.