Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Imilenni válasza Wesder (#800) üzenetére


Imilenni
addikt

Én az Ő helyében, miután nyelt a véremből - és LEHET hogy tényleg fertőzök, tuti elengedtem volna - hagy válljon agyatlangombává ;]
Egyébként ha megakarta volna ölni, lelövi a rákba. ;)

Simán megsajnálta, láttátok hogy nézett ki basszus :U
Komolyan, énis megsajnáltam akkor, hogy csóró mennyire lefogyott, kitudja mit műveltek ott vele..
De, bánom hogy nem volt lehetőség megölni :R

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#802) tomazin válasza Imilenni (#798) üzenetére


tomazin
veterán

Most ezt mindenfele bantas nelkul:
Azert volt "jo" a spoiler, hogy lehetett latni, h szar van a palacsintaban. Ezutan jott egy mindenkit el kell hallgattatni aki beszelni mer rola. Aztan jott az elorendelesi csucs hir, de azt mindenki elfelejtette elolvasni, h braziliaban. (Pont egy olyan orszag, amit nap, mint emlegetnek, mert fontos piac- jah nem). Aztan a gyanusan sok 10/10.
Ezek alapjan ez nem day0 vetel (kellene, hogy legyen)

Az a baj, hogy a gamer kozosseg nem akarja elfogadni,h ez vilag mar nem az ami 20eve es vagy szavazol a penztarcaddal, vagy azt eszed amit kapsz. Ha jol fog teljesiteni a jatek penzugyileg akkor senkit nem fog erdekelni,h tetszett-e sokaknak vagy sem.

[ Szerkesztve ]

(#803) Wesder válasza tomazin (#802) üzenetére


Wesder
félisten

4-6 millànàl jàrhat jelenleg a jàték eladàsa.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#804) Imilenni válasza tomazin (#802) üzenetére


Imilenni
addikt

Valahogy igy.
Mint írtam, OW Zoly mindent lehúz, azt is ami jó. Most ha nem húz le valamit az azt hittem jó lesz :U

Press "F" to pay respects.

(#805) cyberkind válasza Imilenni (#798) üzenetére


cyberkind
félisten

Én konkrétan így éreztem magam a játék végén, ez az arc, ezzel a kifejezéssel, tökéletesen minősíti a játék sztori részét:

Qrva nagyot csalódtam az egészben.

Paranormal Cocktivity

(#806) zbundy


zbundy
aktív tag

Látom itt csak haterek és csalódott emberek vannak :D nekem tetszett a játék elejétől a végéig. Egy nagyszerű, csodálatos, de lelkileg és a szereplőknek fizikailag is nehéz utazás volt ez. A végén ürességet éreztem magamban, ahogy szerintem Elie is. Hiszen mi történt tulajdonképpen? Elvesztette az apafigurát az életében. Bosszút akar állni minden áron és tényleg nagy ára van az ő oldalán is és Abby részéről is. Abby motivációját is meg lehet érteni teljes mértékben. Végül ő is sokat veszít. Ez egyáltalán nem egy boldog történet. Az első se volt az, de ez még mélyebbre visz az emberi sötétségbe és mocsokba. Ha a végén nekem kellett volna eldönteni ki éljen és ki haljon, komolyan nem tudtam volna megmondani. Nagyszerű ékköve ez a generációnak.

(#807) cyberkind válasza zbundy (#806) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem teljesen máshogy alakulna a véleményem, ha legalább a végén meglépik azt, hogy a játékos döntsön, na az lett volna valami egy ilyen érdekes "kaland" után. :)

Paranormal Cocktivity

(#808) Imilenni válasza cyberkind (#807) üzenetére


Imilenni
addikt

Ugyan hova gondolsz, ezek a gémerek buták, nem kell ide saját döntés :)
Fixen nem öltem volna meg Abby barátait, megsebesíteni őket és kész :U

Még most sem értem miért így reklámozzák a játékot

Hiszen ez hazugság, nem számolsz el vele :B

Press "F" to pay respects.

(#809) Jim-X válasza cyberkind (#807) üzenetére


Jim-X
őstag

Szerintem az nem jo, hogy jatekos dontson... Az elso resznek is pont az volt a lenyege, hogy Joel dontott igy, te pedig csak "vegignezted" mit muvelt. Ez nem egy interaktiv filmvetites (arra ott a Detroit pl)

Holokauszt: De igen, mindig is tema lesz! 2030-ban is, aztan majd 2038-ban, aztan majd 2045-ben es igy tovabb... Azert nem volt ez a vonal tultolva szerintem :B

A játék az nem játék!

(#810) Wesder válasza zbundy (#806) üzenetére


Wesder
félisten

Ha tudsz adni egy értelmes vàlaszt arra, hogy miért maradt el a bosszú, amire az egész jàték fel volt fűzve, akkor egy rossz szavam sem lenne.

Ez kicsit olyan, mint ha John Whick első rész végén megbocsàjtott volna a kutyàja megölése miatt, de azért elötte még kinyírt 100+ embert.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#811) cyberkind válasza Imilenni (#808) üzenetére


cyberkind
félisten

Pedig egy olyasmi rendszert simán elbírt volna a játék, mint ami a Quantum Break-ben van, nyilván ND minőségben.

Majd beperli őket valaki mint anno az Alien-nél, és ugyanúgy meg is ússzák. :D

Jim-X

Pont ezzel lépett volna előre egy hatalmasat a játék, ès ezzel mindenki egyetértene.

Wesder

Arra már nem emlékszem, de maga a rendszer jó, sőt, itt több is lehetett volna, amit ott kihagytak.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#812) Wesder válasza cyberkind (#811) üzenetére


Wesder
félisten

Igen àm, csak a QB-nek egy befejezése van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#813) Imilenni válasza Jim-X (#809) üzenetére


Imilenni
addikt

Elég baj az!
Egy világot érintő betegség után is direkt kitérni rá.
De persze bocsánat, be kell szippantani ezt a réteget is.
Hiszen örökké fejhető tehénről van szó :C

wesder
Nincs magyarázat, érzelmi analfabéta aki nem érti :DDD

Press "F" to pay respects.

(#814) Imilenni válasza cyberkind (#811) üzenetére


Imilenni
addikt

Laura Bailey karaktere megint meghalna, és akkor kitörne a 3 világháború a világ, és közte:C
Szerintem ezt Te se gondoltad komolyan!

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#815) cyberkind válasza Imilenni (#814) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor is visszatérne a 3. részbe. :D

Paranormal Cocktivity

(#816) Wesder válasza cyberkind (#815) üzenetére


Wesder
félisten

Ha Tommy túlélt egy fejlövést, miért ne?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#817) cyberkind válasza Wesder (#816) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez még a Mafia 3-ban is gáz volt, itt meg egyenesen szar, hiszen ez a ND. :D Lehet a Mafia 3 volt az alapihlet 2016-ban.

Paranormal Cocktivity

(#818) FunPro


FunPro
senior tag

A végső döntés opció csak akkor jöhetett volna szóba, ha biztosra kijelentik, hogy ebből biza nem lesz 3. rész.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#819) Mr X válasza Wesder (#810) üzenetére


Mr X
veterán

Ahhoz mit szólsz, hogy az utolsó pillanatban úgy döntött, ő jobb akar lenni ennél, ráadásul Joel sem ilyennek akarta volna látni, ezért engedte el.

A prológus viszont megmutatta, hogy a döntéseknek következménye van, egy ponton túl már nincs visszaút.

(#820) zbundy válasza Wesder (#810) üzenetére


zbundy
aktív tag

Erre nem fogok tudni neked választ adni, mert úgy gondolom értékrend függő. A bosszúhadjárata során olyan énjével ismerkedett meg amit talán ő maga sem ismert. Gondolj csak vissza a reakcióira az útja során amikor találkozott Abby csapatának tagjaival. Sokszor őrlődött, látszott rajta a kétely. Ha egyből megtalálja Abbyit biztos gondolkodás nélkül megölte volna. Amikor Norat megölte (pedig lényegében már halott volt mert belélegezte a spórákat) ott is az arca sok mindent elárul. És mire végre találkozik Abbyvel már túl van egy terhes nő megölésén is, ami Dina helyzetét tekintve egy érzékeny pont lehet nála. És az első összecsapásnál Abby meg is kíméli mindkettejük életét. Ezután eltelik egy kis idő ugye, nyugszanak a kedélyek, de Elit nem hagyja nyugodni Joel halála és mégis útnak indul megint. De a végső összecsapásnál is az érződik hogy őrlődik. Nem hagyhatja elmenni a csónakkal, mert abban reménykedik hogy megnyugvást talál majd a halálában. Aztán amikor egy lefogyott, gyenge Abbyit fojtogat a víz alatt és bevillan neki Joel, rájön talán hogy nem tudja visszacsinálni már bármit is tesz. Tett ő is rossz dolgokat, talán itt kéne befejezni, mert értelmetlen már minden. Végül is Abby is csak bosszút állt valakiért ahogy Elit is ez hajtotta és végül mindketten nagy árat fizettek ezért. A gyásznak is több lépcsőfoka van tudjuk. Az emberek érzelmei hullámoznak, nem tudunk racionálisan gondolkodni vagy cselekedni mindig. Ott abban a pillanatban úgy érezte nem tudja már megtenni.
De ebbe a történetbe mindenki mást láthat bele attól függően milyen értékrendet képvisel, milyen hatások érték az életben. Személy szerint ha Abbyt megöli a végén azt én túl klisésnek éreztem volna.

[ Szerkesztve ]

(#821) Imilenni válasza Mr X (#819) üzenetére


Imilenni
addikt

Ha már mindent elvesztettem, nem gondolom meg magamat.
Mert hiába dobtam/vesztettem el mindenemet.
Sőt ha valaki leharapja két ujjamat, biztos nem ússza meg ennyivel.. :U

Eléggé szétlett vágdosva Abby, de természetesen hiába van elfáradva nyilván étel ital nélkül, simán elcsónakázik :C

+ Ha megöli a végén, tényleg kizárt a III. rész :)
Azért a rókabőr effektus ittis itt van, mint az Áncsártidnél, sőt mint minden folytatásnál..

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#822) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Én zbundy véleményén vagyok.

Szerintem minden karakter döntése érthető, fel vannak építve a háttérsztorik, indítékok, minden.

Szerintem a zsidó, LMBTQ említés sem zavaró. Abby testalkatát meg egy fittneszes csajtól kölcsönözték, szkennelték be. Ilyen világban egy erősebb testalkatú nőn nem kéne meglepődni.

Egy kicsit próbáljátok meg magatokat beleképzelni ebbe a világba, a karakterek szemszögébe. Ez a játék egy kibaszott mestermű, minden egyes alkotóelemével.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#823) Imilenni válasza ImACeltic (#822) üzenetére


Imilenni
addikt

Mint Dina?

Nem értem miért kell a mellekből elvenni :F

zsidóság>mellek :U

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#824) ImACeltic válasza Imilenni (#823) üzenetére


ImACeltic
őstag

Ez szőrszáll hasogatás.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#825) zbundy válasza Imilenni (#823) üzenetére


zbundy
aktív tag

Jobb lett volna a sztori ha Dinának nagy a melle?

(#826) Imilenni válasza ImACeltic (#824) üzenetére


Imilenni
addikt

Amíg fizetsz valamiért, teljesen érthető hogy nem tetszik valami, és hangot is adsz neki.

Ha már Abby.
Amikor leveszik a pólóját, ott még kicsit nőies a melle, de amint megfordul teljesen eltűnik neki, már férfi felsőteste van.

Szőrszál hasogatás vagy sem, feltűnő volt.

Press "F" to pay respects.

(#827) Imilenni válasza zbundy (#825) üzenetére


Imilenni
addikt

Megfogtad a lényeget, clap

A lényeg az hogy mire fordítottak nagyobb figyelmet.

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#828) Neoteric válasza zbundy (#825) üzenetére


Neoteric
addikt

Nem. De a látvány biztosan. ;] Amúgy ha már lmbtq, én szívesebben néztem volna Elliet és Dinát egy szexjelenetben, mintsem Abbyt. :DDD

PSN: ne0teric_sAN

(#829) zbundy válasza Imilenni (#827) üzenetére


zbundy
aktív tag

Olvasom a sületlenségeidet napok óta. A mondandódban nincs lényeg. Kapj észhez 2020at írunk. Boldogtalan életet fogsz leélni ha nem alkalmazkodsz mert ez ma a világ és a te szemszögedből csak rosszabb lesz.

(#830) zbundy válasza Neoteric (#828) üzenetére


zbundy
aktív tag

Biztos velem van a baj, de én Abbyt is elkapnám egy körre :DDD

(#831) Imilenni válasza zbundy (#829) üzenetére


Imilenni
addikt

Köszönöm hogy aggódsz, hogy képtelen vagyok elfogadni ezt a sok vékony lelkű embert, hogy a játékban már inkább nekik felelnek meg, aztán ha 3lmondod mi nem tetszik, te vagy a szar.
Grat :R
Na végülis annak akinek bejön a férfi felső test, gondoltam hogy nem fog kiakadni Abbyn :C

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#832) zbundy válasza Imilenni (#831) üzenetére


zbundy
aktív tag

Nem aggódom. A te életed lesz szarabb nem az enyém😀

(#833) Imilenni válasza zbundy (#832) üzenetére


Imilenni
addikt

Ha azt hiszed egy játék ennyire felizgat, akkor bajok vannak.
Én jót szórakozok ezeken :D
Attól függetlenül hogy mi nem tetszik benne, elengedtem az ND játékait, majd legyen Anita az új író, aztán minden PS fan boldogan játszik a 10/10 és játékokkal :D

Press "F" to pay respects.

(#834) zbundy válasza Imilenni (#833) üzenetére


zbundy
aktív tag

Felizgat mert napok óta hányod a szart a pofádból itt is meg ps4 topicban is :N

(#835) ImACeltic válasza Imilenni (#826) üzenetére


ImACeltic
őstag

Ez szubjektív, de maga a sztori ettől nem rosszabb.

Nekem nem tűnt fel, hogy egyik jelenetben nagyobb, utána meg kisebb a csecse.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#836) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah látom már pörög mindenki ezerrel!
:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#837) melega


melega
őstag

Végigvittem a játékot 30 óra volt különösen Abby kampánya tetszett.
Nagyon ötletes volt.
Ellie kampánya se volt rossz szerintem.

Annyi a kérdésem hogy nem tudjatok Dina a gyerekkel hova tűnt a végén, és Tommal mi lett?

(#838) zbundy válasza melega (#837) üzenetére


zbundy
aktív tag

Én arra tippelek hogy Dina visszament Jacksonba a gyerekkel. Tommy meg eleve ott is volt, de Ő meg lehet, hogy elindult Abby és Ellie után kaliforniába, bár előtte azt mondta, hogy nem mehet nyilván a fejsérülése miatt.

(#839) Wesder válasza melega (#837) üzenetére


Wesder
félisten

Tommy remélem lóg valamelyik fàn.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#840) Sirandrish válasza Wesder (#839) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nyílván nem :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#841) Wesder válasza Sirandrish (#840) üzenetére


Wesder
félisten

Attól még remélhetem hogy elöbb utóbb lógni fog.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#842) Sirandrish válasza Wesder (#841) üzenetére


Sirandrish
legenda

A remény hal meg utoljára...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#843) zbundy válasza Wesder (#841) üzenetére


zbundy
aktív tag

Miért neheztelsz rá?

(#844) Wesder válasza zbundy (#843) üzenetére


Wesder
félisten

Mert beàllít és elhordja Ellie-t minden szarnak, miutàn Dina meg Ellie közli hogy ők ezzel màr nem akarnak foglalkozni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#845) ImACeltic válasza Wesder (#844) üzenetére


ImACeltic
őstag

Igen. Jogos volt Dina felháborodása, viszont az is érthető, hogy Tommy mért zabos még mindig Abby-re. Őt szorosabb, testvéri kötelék fűzte Joel-hez.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#846) Wesder válasza ImACeltic (#845) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor húzzon utàna ő, és ne Elliet basztassa egy év utàn.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#847) zbundy válasza Wesder (#844) üzenetére


zbundy
aktív tag

De a játék elején meg Tommy nem akart annyira menni, nem?

(#848) ImACeltic válasza Wesder (#846) üzenetére


ImACeltic
őstag

De elmondta, hogy Ő nem tud utána menni a sérülései miatt.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#849) Wesder válasza ImACeltic (#848) üzenetére


Wesder
félisten

Így jàrt. Bezzeg ellovagolni eltudott, hogy a lelkileg nyomorék Elliebe belerúgjon egyet-kettőt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#850) Sirandrish válasza Wesder (#846) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem tudott menni, az indulatok meg kihozták belőle amit. Ettől még nem lesz rossz ember, főleg nem akasztanivaló...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.