Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) belan válasza keIdor (#49) üzenetére


belan
addikt

Erre várni 6 évet kinek a elmebeteg agyából pattant ki ez a sztori szörnyű!! Hatalmas csalódás így nekem. Így 5 ezerert se venném meg, meg ingyen se kellene inkább ki adnék érte 22ezret ha hű maradna a első részhez! Persze aki nem játszott a első résszel annak biztos jó lesz!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#52) Imilenni


Imilenni
addikt

Ellie itt idősebbnek néz ki itt, mint magában a játékban szerintetek?
Szerintem igen :D

Press "F" to pay respects.

(#53) Wesder válasza Imilenni (#52) üzenetére


Wesder
félisten

Megviselték az évek

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#54) mango21


mango21
csendes tag

Az előrendelésemet töröltem, amikor másodjára halasztották el a megjelenést. A kikerült infók után már egyáltalán nem bánom. Kíváncsi leszek megjelenéskor a tesztekre és a játékosok véleményére. Ilyen dolgokat szerintem nem kellene belekeverni a videojátékokba. Nagyon nem jó irány. Majd valamikor használtan, töredék áron megveszem, mert az első rész nagy kedvenc volt. Játékmenet, környezet tetszett. Ha másért nem, akkor azért megér majd egy próbát. Csak nem teljes áron.

(#55) belan válasza Imilenni (#52) üzenetére


belan
addikt

Itt már halottak azért! ;] Már csak nevetni tudok a játékon!

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#57) Wesder válasza Imilenni (#56) üzenetére


Wesder
félisten

Ez alatt a majd 2 év alatt ennyit vàltozott volna, vagy nem akartàk hogy tudjuk hogy nem egy karakter lesz?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#58) Imilenni válasza Wesder (#57) üzenetére


Imilenni
addikt

Én arra tudok tippelni hogy egyszerűen változott :D
Valaki vagy valami nagy befolyással lehetett a srácra, ha ekkorát változtatott..


Ha ránézel Abby-re, szerintem valamilyen szinten kilóg maga a karakter dizájn, amit kapott.
Kilátszó, kidologozott felső izomzat, egy karakter se néz ki így... :U

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#59) melega


melega
őstag

A Naugthy dog ebben az irányban halad a játékfejlesztésekkel elássa magát a föld alá.

Valami újszerű kéne tőlük mint a CD Project Redtől a Cyberpunk, vagy kis stúdiótól a Plaguen tale volt. Nem pedig a meglévő játékaikat húzni nyúzni elrontani.

(#60) CptAdamica válasza Imilenni (#19) üzenetére


CptAdamica
veterán

Azt hittem, hogy ez egy bácsi.

Megyen!

(#61) proly01 válasza Imilenni (#58) üzenetére


proly01
őstag

Mondják is,hogy olyan körülmények vannak ott,hogy volt akinek a 3 hetes fejlesztői munkájára azt mondta ez a f@sz hogy ez így nem már más az irány mostantól ez van a munkád kuka. :((( Szóval Simán elképzelem hogy volt a fejében valami jó alapötlet akkor aztán ez megváltozott.
Én arra emlékszem tisztan mikor azt mondta 2015 ben hogy nagyon nehéz volt egy olyan pontot találni amin el tudtak folytatásként indulni a 2. Résszel. Tényleg ez volt az? Komolyan? A sebész(akinek mellesleg 3mp a szereplése majd utana fejbe lősz) transz kinézetű lánya és bosszúja az első részben megszeretett karaktereinken? :(( ne már...
Ott volt az elején a fegyver nepper vagy a fireflies vezetője vagy a Tommy a testvér sorolhatnám.....

....Pr:)ly....

(#62) cyberkind válasza Imilenni (#58) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem csak kamuztak, ahogy sok mindenben eddig is, Drunkmann már akkor tudta a sztorit, máskülönben a fejlesztés nem haladhatott volna.

Paranormal Cocktivity

(#63) Imilenni válasza CptAdamica (#60) üzenetére


Imilenni
addikt

Redditen találtam egy posztot, ahol azt taglalják, mégis mibe kerül fenttartani egy "ilyen" izomzatot..
2400 kalória/140g fehérje/nap..
Mindez nem sok, de egy "zombi" apokalipszis közben? :DEgyszerűen nemtudom elegengedni, ez akkora logikai bukfenc :U

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#64) Wesder válasza Imilenni (#63) üzenetére


Wesder
félisten

Kannibalizmus. Minden "zombis" cuccba beletoljàk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#65) Imilenni válasza Wesder (#64) üzenetére


Imilenni
addikt

Ezt csak azért nem tartom járható útnak, mert úgy őszintén ezzel már tényleg kiverne minden biztosítékot a játék :D
Nekem nincs bajom a játékokban az izmos nőkkel, az erőszakolókkal, a gyilkosokkal meg a többivel, de kannibalizmus? ;]
Ráadásul vele kellene játszanod, különben hess 60 $?
Kíváncsi leszek :D

Press "F" to pay respects.

(#66) Wesder válasza Imilenni (#65) üzenetére


Wesder
félisten

Màrmint azzal fentartható (gondolom) az ilyen izomzat. Meg naponta gyurmàzik. Szóval bele lehet magyaràzni miért néz ki így szegény lelkisérült kislàny.:))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67) CptAdamica válasza Imilenni (#63) üzenetére


CptAdamica
veterán

Lehet megkaparintotta az összes megmaradt kokszit. :D Amúgy meg Dzsízüsz, tényleg olyan, mint egy transgender faszicsaj.

Megyen!

(#68) Imilenni válasza CptAdamica (#67) üzenetére


Imilenni
addikt


Alul nő felül férfi :D
Nem hittem volna hogy pont Ők jutnak el arra a pontra, hogy ilyet látok a játékban.
De nekem tényleg nem ez a legnagyobb bajom, hanem az ami történik..

Press "F" to pay respects.

(#69) sasa134 válasza Imilenni (#63) üzenetére


sasa134
addikt

Na, jó, én ebből a látványból nem kérek.

Avanti Roma

(#70) bagyulajuve válasza Imilenni (#68) üzenetére


bagyulajuve
addikt

meg volt a "tesztó kúra" is :W

Resistencia eterna

(#71) CptAdamica válasza Imilenni (#68) üzenetére


CptAdamica
veterán

Lehet alul is van egy hibilimbi. :D

Nekem már totál elegem van, tegnap is a Comedy Central-ra kapcsoltam, volt valami sorozat bemutató, na mondom ez eddig annyira nem hangzik szarul, majd jött az 1. meleg szakácspár, há mondom bazdmeg. Mondjuk a HBO GO-n, vagy Netflix-en is lassan kihívás találni olyan új sorozatot, ami mentes ettől a szennytől.

Megyen!

(#72) felixo


felixo
őstag

Jó kis kibeszélős videó (Spoileres). Érdemes végig hallgatni.

Redmi Note 9

(#73) Imilenni válasza CptAdamica (#71) üzenetére


Imilenni
addikt

A kedvencem amikor konkrétan semmioköze a történethez annak hogy meleg, mégis elmondják rengetegszer. :U

Ha van értelme oké, egyszer-kétszer belefér, de ha nem számít akkor minek?

Angry Birds 2 - férfi hangja van a madárnak, erre szól hogy olyat hogy "végre anyuka madár lehetek"
Fogalmamsincs ha egyszer lesznek gyermekeim, hogy egyáltalán hogy fognak egy filmet is megnézni így, ha lassan kötelező darab lesz egy ilyen "ember" mindenbe.

Ezt is ajánlom, bár angol de érdemes megnézni.

Biztos több játékost vesztettek mint nyertek ezzel egyébként, végre "önmaguk lehetnek" az emberek kb 0.05%-a? Worth it!

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#74) Wesder válasza Imilenni (#73) üzenetére


Wesder
félisten

A Family Guy első évad talàn 2. vagy 3. részében is volt egy ilyen, mikor beszólnak Peter-nek hogy a fia szarul focizik, erre kiüti a nőt akiről azt hitte hogt férfi, mert férfi hangja volt. 99-ben indult a sorozat, itt nyilvàn csak poénként szerepelt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#75) Imilenni válasza Wesder (#74) üzenetére


Imilenni
addikt

Persze, de azért egy Family Guy csak más stilusban indul, mint egy Angry Birds, vagyis én úgy látom :D

Press "F" to pay respects.

(#76) Wesder válasza Imilenni (#75) üzenetére


Wesder
félisten

Mondjuk az nem tetszett hogy Stewie-ból meleget csinàltak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77) Imilenni válasza Wesder (#76) üzenetére


Imilenni
addikt

Azt elött énis értetlenül állok.
Oké baba, nem ismeri még a világot de basszus nemár :(

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#78) belan válasza proly01 (#61) üzenetére


belan
addikt

Vicces nagyon a egész nem egy lángelme agyából pattant ki a ötlet biztos! ;] Szerintem egy 10 éves is jobb sztorit tálat volna ki!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#79) RangerFox


RangerFox
veterán

Én vagyok az egyetlen, aki a leak ismeretében is előrendelte és várja a játékot?

(#80) belan válasza belan (#78) üzenetére


belan
addikt

Hogy joel Ellie-t megölik a játékba és egy jelentéktelen emberke öli meg akinek a apja a orvos és kB 10 másodpercig volt benne a játékba vicc a egész ha erre a sztorira kíváncsi valaki 22 ezer forintért az meg is érdemli inkább fizetem volna 30 ezret csak kapjak egy jó sztorit. Jole ellie maga Last of us.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#81) Imilenni válasza RangerFox (#79) üzenetére


Imilenni
addikt

Ha a gameplay kell, és nem nőtt szivedhez egyik főszereplő se, akkor semmi baj sincs a játékkal.

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#82) RangerFox válasza Imilenni (#81) üzenetére


RangerFox
veterán

Természetesen a sztori kell. A legelső trailer után is gondoltam, hogy Joel halott, és csak Ellie fejében van az ott látott jelenet. Igazából logikus lépés volt a karakter kiírása a történetből, az, hogy egy golfütő által hal meg, már kevésbé. Én pedig nem láttam videót róla, hogy Ellie is meghalna a végén. Felesleges leírni az egész játékot a kiszivárgott dolgok miatt, van benne fantázia. Végül is nem csak Ellie iránt érezhetünk empátiát, ott lesz a játék fele arra, hogy valamilyen formában megértsük Abby indíttatását... Abby kinézetérről meg nemi identitásáról annyit, hogy a történet szempontjából egy nagyon sokadlagos dolog.

Csak arra akarok kilyukadni, hogy az író fejében volt egy elképzelés a folytatással kapcsolatban, ami nem feltétlen egyezik azzal, amit a hangos tömeg várt (igazából azzal se, amit én vártam). De ettől függetlenül még lehet jó.

(#83) _drk válasza Imilenni (#73) üzenetére


_drk
őstag

Na majd most a gamerek fellázadnak a pc-ség ellen.
Amúgy lassan tényleg átlépnek egy határt. Az ember próbálná elfogadni őket de így csak nehezebb lesz.

(#84) Szabi® válasza RangerFox (#79) üzenetére


Szabi®
addikt

+1 Meg én.Mivel én a karakterekhez nem kötődtem úgy az egyben ,inkább érdekel a túlélés,lopakodás és naughty dog fémjelezte részletes animáció/grafika.
Több gameplay után is arra jutottam hogy nekem kell ez az atmoszféra.

(#85) belan válasza RangerFox (#82) üzenetére


belan
addikt

Őszintén Abby-nek mi a indíttatása mi :F Hogy joel lányaként szerette elliet és nem akarta hogy értelmetlen halált haljon ellie! És joel-re a orvos támadott rá késsel hadonászott joel meg tette amit kellet! Joel-nek bőven lehetett volna szerepe a második reszbe is ő legalább annyira jó karakter mint ellie!

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#86) Wesder válasza belan (#85) üzenetére


Wesder
félisten

A bosszú nem mindig racionàlis.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#87) belan válasza Wesder (#86) üzenetére


belan
addikt

Ja de akkor legyen mocskos bosszú de ne a játék 2 alapkövét írjak ki a játékból, és egy jelentéktelen karakter meg a jelentéktelen indok miatt legyen bosszú, nem azért ölte meg joel a orvost mert egy szihopata állat volt muszály volt ebbe semmi személyes nem volt! Akkor már inkább a fireflies üldözné őket a vezérük le lövése miatt!

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#88) RangerFox válasza belan (#85) üzenetére


RangerFox
veterán

Joel rettentően önző volt abban a jelenetben, mellesleg full arzenálban, lángszóróval rontottál be a műtőbe. :DDD Ott, akkor Joel nemcsak Ellie életéről döntött, hanem az emberiségéről. Amit leírtál, az Joel szemszögéből helytálló, de ilyen hozzáállással Abby indíttatása is teljesen érthető, ha az ő szemszögéből nézed.

(#89) belan válasza RangerFox (#88) üzenetére


belan
addikt

Hát ha egyáltalán meg tudták volna menteni a emberiséget meg az is egy nagy kérdés szerintem, nem volt önző sok ember így cselekedet volna míg nem vesztette el valaki a gyerekét nem tudja milyen fájdalom lehet és ő újra érezte azt a szeretett amit a lánya iránt érzet! Inkább fireflies üldözte volna őket a meg ölt vezérük miatt! Vagy néger nő túl élte volna és ő a bosszú, meg ellenszer megszerzése lenne a cél ez is egy sokkal jobb sztori lenne mint a travi abby-t nézni!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#90) keIdor válasza RangerFox (#82) üzenetére


keIdor
titán

A kiszivárgott plot alapján a történet elég ZS kategóriás lesz, de mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy mi fér bele és mi nem.

Akárhogy is, ennek a túlzott SJW-kedésnek nagyon rossz az üzenete már. Részben a trónok harca 8. évadát is ez tette tönkre, meg ott a The Last Jedi is. A legújabb három film mindegyike szerintem katasztrófa volt, de ez az SJW-t nagyon nem kéne erőltetni a TLJ-nak is nagyon rosszul állt és nem is illett oda.
Abby természetellenesen néz ki. Nem vagyok homofób, sem semmilyenfób, de ez így van.
Egyébként érdemes megnézni, hogy Dinával is mit csinálnak:
-mellek kicsinyítése
-férfiasabb vállakat adtak a játékbeli karakterének
Miért? Magával az üzenettel nem értek egyet. Hova jutunk? Takargatni vagy szégyellniük kéne a nőknek a nőies vonásaikat? Minket férfiakat mikor találnak meg valamivel? Tetőtől talpig szőrteleníteni mondjuk mikor kell? Szóval beteges, ami a nyugati film és játékiparban már megjelent. Az üzenete ennek az egésznek. Nem értek vele egyet.

Én nem szeretném támogatni ezt. Sem pénzzel, sem semmivel. Maradjunk már az arany középúton, nem szabadna így átesni a ló túloldalára.
Azokat a fejlesztőket, akik a környezetért és az animációkért feleltek sajnálom, mert szemmel láthatólag jó munkát végeztek. Nagyon is. De a többi... karasztrófa. Igy elrondani...

Szerk: Tök megkérdezném a csajt amúgy, hogy neki mi a véleménye erről. Hogy ő mit gondol erről. Meg úgy egyébként hogy eshet neki...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#91) RangerFox válasza belan (#89) üzenetére


RangerFox
veterán

Igen, erre épült az egész első rész. Hogy miután elvesztette a saját lányát, találkozik Ellie-vel, akivel nem is jönnek ki jól az elején, aztán a végére kialakul egy apa-lánya kapcsolat, de még mellé képes volt feláldozni az emberiség utolsó mentsvárát abból az önző okból kifolyólag, hogy nem veszítheti el újra a "lányát". Igen, erre épült az egész játék, ezért a mesteri történetvezetésért, karakterekért szerette mindenki (vagyis a fanok).

De azt is vegyük már figyelembe, hogy még egyszer ugyanezt a sztorit nem lehet eladni. Meg volt rá a lehetőség, hogy az általad felvázolt sablon folytatás legyen, vagy próbálkozzanak valami merésszel.

És félreértés ne essék, szerintem sincs sok keresnivalója se a feminizmusnak, se az lgbtq-nak a szórakoztatóiparban, de ebben a helyzetben nem ez van a középpontban, hanem továbbra is a karakterdráma, valamint a nyomasztó posztapok világ. És a Left Behindban is mennyire természetesen ábrázolták a leszbikus szálat, miért nem lehet egy kis bizalmat adni az írónak, hogy itt is hasonlóként jár el? Én továbbra is fenntartom, hogy habár nem erre a folytatásra számítottam, nem temetem el látatlanban a sztorit.

(#92) belan válasza belan (#89) üzenetére


belan
addikt

De joel vagy ellie miden képen életben kellet volna maradnia vagy legalább a egyiküknek ellie amúgy is kulcsfontosságú ha a ellenszer benne van egyáltalán! Én mondjuk úgy nyúltam volna hozzá a last of us hoz, hogy 3 részt csináltam volna belőle összes rész összefüggésben lenne mindegyik résszel! És harmadik részben véglegesen meg találtak volna a elenszert! Első rész végén meg túl élte volna a néger csaj kómába eset volna és fél épült volna persze lenne benne bosszú dráma de lényeg hogy legyen célja a játéknak mint a első résznek! Szerény véleményem. 

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#93) keIdor válasza RangerFox (#91) üzenetére


keIdor
titán

Az Abby féle nézőpont egy jó nagy DLC-ben simán elfért volna, ilyen 4-5 órásban, akár 30€-ért is.
De nem tartom nyerő ötletnek, hogy a játék felét ez tegye ki. Főleg, miután Joelt bemutatta Lucillenak. (azaz agyonverte, jó brutálisan) Elméletileg közvetlenül utána irányítjuk őt.

Az RDR2-nél is nagy visszhang lett volna abból, ha Micah-val kéne utánaeredni Arthurnak vagy Johnnak és kinyírni a végén. Nagyon nem lett volna népszerű döntés...
Ha Ellievel kéne menekülni, az sokkal szimpatikusabb lehetőség lenne.

Meglátjuk mi sűl ki belőle, én szerintem nem lesz sikeres a játék és nagyon sokan meglepődnek ezen, többek között a PS4 topik nagyrésze is.
Láttam én, hogy először belan sem értette, hogy mi a gond a játékkal. Aztán utána nézett és megértette. Ugyanez vár a többiekre. Mindenki eldönti magának, hogy mi fér bele és mi nem, csak majd a 22 ezret lehúzza a WC-n az, aki utólag jön rá, hogy nem érte meg.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#94) RangerFox válasza keIdor (#90) üzenetére


RangerFox
veterán

A Last Jedi-ról meg a Trónok Harcáról nem akarnék beszélni, egyetértek veled. És abban is egyetértek, hogy felesleges dolog a női karaktereket elrondítani, csak mert úgy jobban elfogadhatóak a feminista táborok számára. De a kinézetük a sztorit nem befolyásolják (amit amúgy még mindig nem ismerünk, csak néhány fontos jelenetét). És ez fordítva is igaz, pl. a Nier Automata se azért jó játék, mert a játék felében kilátszik a csaj robot bugyija, meg az FF7 Remake se azért lett jó, mert Tifa mellei nagyobbak lettek.

(#95) mango21 válasza belan (#92) üzenetére


mango21
csendes tag

Szerintem úgy is jó lett volna, ha nem az első rész történetét folytatták volna. Pl egy másik történetet mesélnek el. Új szereplőkkel. Esetleg valahol az útjaik keresztezték volna egymást. Pár utalás lett volna Joelékre stb.
Maga a harcrendszer, játékmechanika, a világ amit alkottak nagyon tetszett. Gyűjtögetés, lopakodás, barkácsolás. Sok jó dolog volt az első részben. Ezek tetszettek, és a folytatásban is biztos jó lesz (vagy még jobb). Ilyenekért érdemes lesz játszani vele. Csak a történet és ez a karakter sokat fog rontani a játékélményen. Engem ez zavar.
Mindenképpen kipróbálom majd, csak nem előrendelve és nem teljes áron. Annyit nekem ezen spoileres dolgok tudatában már nem ér.

(#96) CptAdamica válasza keIdor (#90) üzenetére


CptAdamica
veterán

Fú, én már azon is felcsesztem magam, hogy a Stanger Things-ben a 3. évad után homit akartak csinálni Will-ből. Mert neki nincs barátnője még, hát akkor biztos buzi bazdmeg!...

Megyen!

(#97) belan válasza RangerFox (#91) üzenetére


belan
addikt

Szerintem most ahogy ál ez a egész játék egy vicc és szerintem semmi nem lett volna ennyire sablonos sztori mint ez! Másik fele szerintem nincs gyereked nem is tudod úgy át érezni milyen lehet el veszteni még gondolatban sem! Aztán lehet van gyekeked, nekem a második most született meg szóval el tudom képzelni milyen nagy fájdalomal jár ha a ember el vesziti a saját gyerekét! Én imádtam joel ellie karakterét számomra ha nincsenek akkor Last of us sincs!

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#98) mango21 válasza keIdor (#93) üzenetére


mango21
csendes tag

Szerintem sikeres lesz a játék. Uborkaszezon van, semmi nagyobb játék nem jelent meg mostanában, nagy név. Biztos sokan ráugranak.
Aztán majd meglátjuk, hogy mit szólnak hozzá a vásárlók. Lesz meglepetés.

(#99) RangerFox válasza belan (#97) üzenetére


RangerFox
veterán

Nem, nincs gyerekem, ettől függetlenül sokadik végigjátszáskor is ugyanannyira megviselt engem is az a jelenet.

És Ellie-ről továbbra sincs infó (legalábbis én nem találtam), hogy tényleg meghal.

(#100) belan válasza mango21 (#95) üzenetére


belan
addikt

Szerintem még ez a elméleted is jobb mint a mostani sztori!

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.