Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Neoteric válasza Imilenni (#634) üzenetére


Neoteric
addikt

Sanszos, hogy valóban más volt a sztori, redditen is téma.

[link]

Eredetileg nem Joel halt meg, hanem (valszeg) Dina, és Joellal együtt állt volna bosszút Ellie.

PSN: ne0teric_sAN

(#702) Imilenni válasza Neoteric (#701) üzenetére


Imilenni
addikt

Mondom, évekkel korábban volt egy pletyka hogy Ellie nojét kell megbosszulni.
Akkor születtek az angry lezbian 2 borítók.
Sokan felháborodtak, érthetően, akkor váltottak.
2018ban lehetett az a forduló pont, akkor még 1 játszható karakterről volt szó.
Gondolom akkor találkozott Anitával? Aztán Ő megálmodta Abbyt.
Abby szinkron színésze pedig mellé állt (ugye két karakterét is Jeol öli meg).
Girl power, kitudja mik zajlottak 3uk közt.
Akkoriban a szexuális zaklatás kB mindennapi téma volt.. :U

Bocsi az összeesküvés elméletért, de na.. :(

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#703) FunPro válasza Neoteric (#701) üzenetére


FunPro
senior tag

Szerintem ha a Joelt tervszerűen ölték volna meg, akkor már az első részt sem élte volna túl. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#704) Jim-X válasza Imilenni (#702) üzenetére


Jim-X
őstag

(ugye két karakterét is Jeol öli meg)

Mivel a JEOL cegnel dolgozok, ez kulonosen rosszul erint :K ;]

A játék az nem játék!

(#705) cyberkind válasza Imilenni (#702) üzenetére


cyberkind
félisten

Simán jó lett volna az is, bár az szerintem gáz, hogy ezt a játékot egy mezei de brutális bosszúsztorivá degradálta ND, persze vannak benne karakterek drámák és társai, de az alap ez, amit én nem vártam, meg hát mondjuk mennyi mindent nem vártam ettől. :D

Ez az Anita Sarkeesian meg boldog lehet, ide is elért a szaros kis podcastjeivel, a következő lépés pedig a God of War 2 lesz, legyen! :K

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#706) zkxdn válasza cyberkind (#705) üzenetére


zkxdn
őstag

Ha a God of Warhoz hozzá mer nyúlni.... szétnyílik a föld az internet haragjától :DDD

(#707) cyberkind válasza zkxdn (#706) üzenetére


cyberkind
félisten

Itt is nyílhatott minden, szart se ért. :D Szerintem ma már egy klasszikus God of War meg se születhetne, ami nagy szó, mert nem volt annyira régen.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#708) Neoteric válasza Imilenni (#702) üzenetére


Neoteric
addikt

Passz, de annyi biztos, hogy a 2019 szeptemberi trailerben még Joel mondja Ellienek, hogy "You think I'd let you do this on your own", nem pedig Jesse. Aztán rá nem sokkal hogyhogy nem bejelentették, hogy csúszik a játék pár hónapot.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#709) callmeakos válasza Neoteric (#701) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez szerintem csak a szokásos trailer vágás, ami bevett szokás. Teljesen más ott, mint maga a kész termék. Ha jól emlékszem az elejétől hangoztatva volt hogy Joel alig fog szerepelni a játékban, és fentebb említett részletig nem is mutattak belőle semmit.

Persze nem tartom kizártnak hogy idő közben lett megváltoztatva az hogy Joelt öljék, de például abban a szituációban nagyon sokan mások Tommyt ölték volna meg és Joel életben marad valahogy, de akkor viszont visszakerül a fókusz hiszen ő jobban kötődött Tommyhoz, és el lett mondva hogy ez Ellie története lesz (nos így utólag mondva inkább Ellie és Abby története)

All→M8

(#710) Imilenni


Imilenni
addikt

Joel*
Vicces az ajtó korrekt a telómon. :DD

Oké, még ha változtattak is a játékon!

Az a srác miért köpi le Joelt?
Tovább megyek, miért tekinti mindenki úgy, mintha neki lenne baja Joellel?
Főleg miért hasonlít az íróra az arcszörzete? Azért ilyen véletlent.. :U

Press "F" to pay respects.

(#711) Wesder válasza Imilenni (#710) üzenetére


Wesder
félisten

Az ajtó korrekt megint ellened dolgozott.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#712) Imilenni válasza Wesder (#711) üzenetére


Imilenni
addikt

Pár hete az egyik frissítés teljesen elbszta a billentyűzetet, azóta idegörő innen írni :(((

Press "F" to pay respects.

(#713) Wesder válasza Imilenni (#712) üzenetére


Wesder
félisten

Előfurdul sajnos.

Erre az új sztori témàra:
Érdekes egyénként hogy senkinek nem tünt fel, ha meg valaki szóvàteszi instant lehurrogjàk.
Gondolom ha nem Sony/ND jàtékról lenne szó ott rugdosnàk a félrevezetés miatt, ahol lehet.

Most érted. Béla megnézi a trailereket, utàna meg pislog hogy nem azt kapta, amit igértek.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#714) Imilenni válasza Wesder (#713) üzenetére


Imilenni
addikt

Figyelj, facebookon, itt, minden magyar felületen ez megy.
Redditre ha felnézel, az emberek nagyobb részének nem tetszik.
Birkák vagyunk, ez az igazság, ha valaki mond feletted valamit, az igaz, ha veled egy szinten mond valaki valamit az bullshit.
Nyilván, megnezten a teszteket, tetszettek, tetszett amiket ott olvastam.
Megosztó játék alatt Death Strandingre gondoltam, nem Trónok Harca utolsó évadra :U

Press "F" to pay respects.

(#715) james001


james001
veterán

Én is gondolkoztam ilyen folytatáson hogy Ellie megtalálja az újra összealakult Firefly-okat és feláldozza magát... De szerintem felesleges,ezt így szép hagyni ahogy van.
Naughty Dog-nak egy új IP-t kéne dobni inkább,Uncharted-ot már kisajtolták ahogy csak lehet,Jak & Daxter-re meg nem sok értelem lenne visszatérni. Bár jobban belegondolva szívesen látnék egy Jak 4-et PS5-ön pazar grafikával így is :P :DDD

Amúgy tudom buta kérdés de van aki már platinázta is esetleg a játékot? :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#716) zozika84


zozika84
őstag

Skacok ezt a filmgrain szűrőt nem lehet valahogy kikapcsolni? Nagyon idegesítő néha :(((

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#717) RangerFox válasza zozika84 (#716) üzenetére


RangerFox
veterán

Nem

(#718) AxBattler


AxBattler
félisten

Mehehe.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#719) 3L1T3 válasza james001 (#715) üzenetére


3L1T3
addikt

Platina.... örülök, hogy vége van. Soha többé nem akarom elővenni újra. :DDD

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#720) Neoteric


Neoteric
addikt

Itt az igazi vége ;] [link]

PSN: ne0teric_sAN

(#721) 3L1T3 válasza Neoteric (#720) üzenetére


3L1T3
addikt

Bőven kiegyeztem volna a farmos véggel. :) Hozzáteszem egy darab buggal se találkoztam a farmos rész után pedig többel is. Biztos vagyok benne, hogy a Californiai szál utólag került bele. :U

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#722) cyberkind válasza 3L1T3 (#721) üzenetére


cyberkind
félisten

Inkább meg se csinálták volna a játékot, nekem ez jelenleg már 5/10, és csak a sztori miatt, ez a rész nemhogy lerombol mindent, amit felépített az első, még negatívba is viszi, szóval, nekem ez a széria 13-ban indult, és 14-ben lezárult a remastereddel. :) Teljesen emlékeztet mindkét játék a The Wawlkind Dead-re, csak amíg az első játék a sorozat első 4, vagy a jobb évadokat idézi (szerintem ez a kormányzóig tart, valahol a 4. évad végéig), addig a második játék az utána lévő évadokat, ami olykor nagyon jó, de ugyanilyen gyakran rettenet gyenge is, tökéletes a párhuzam.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#723) AxBattler


AxBattler
félisten

Azért ez a komment sem rossz:

Neil Druckmann: "I can't wait for you to see the exciting directions we have taken Ellie!"
Gamers: "Awesome. How has she changed or grown?"
Neil Druckmann: "She's gay!"
Gamers: "Ok. What else? How has her relationship with Joel evolved? Is there tension over her sexual identity? Is Joel accepting of Ellie because of their father/daughter dynamic?"
Neil Druckmann: "Who's Joel?"
Gamers: "Oh. Well, has Ellie's attitude towards killing changed. Is she haunted by her decisions to take human life?
Neil Druckmann: "Um, she's gay."
Gamers: "Right. I know. But, will we explore how she has matured? Will she be colder and more distant...or maybe she will reflect on her decisions and try not to use violent approaches to her problems?"
Neil Druckmann: "I JUST EXPLAINED HER CHARACTER TO YOU! SHE'S GAY!!"
Gamers: "She kind of sounds like an uninteresting, 2-dimensial character without any other personality besides being gay. I do not think Ellie is interesting enough to carry the game on her own."
Neil Druckmann: "HOMOPHOBE!"

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#724) Imilenni válasza AxBattler (#723) üzenetére


Imilenni
addikt

Figyelj, én leírtam facebookon egy kommentben hogy szerintem Ellie és Joel teljesen megváltoztak, rossz irányba.
Szerinted mit vágtak hozzám?
"Nem tudom miért kell hazugságokat írni csak mert anyu nem vette meg.Illetve bocsi!
Nem is!
Emlékszem rád!
Te már előtte is fikáztad mert homofób vagy és bassza csőröd, hogy két lány szerelmes lehet. 🤷‍♂️"
Sajnos az emberek itt tartanak, akik nem is játszottam még vele, hogy ha nem tetszik akkor homofób vagy.
GTratulálok magyar újságírásnak, konkrétan senkisem egy szót sem közölt még a sztoriról, hogy azért vannak kiakadva az emberek.
Ja bocs, csak azt látom hogy azzal van a bajuk hogy lezbi az Ellie.. :W

A gáz hogy a gamer közösség is ennyit lát az egészből, hogy azért vannak kiakadva az emberek mert lezbi a főszereplő.
Szánalmas ami folyik kb mindenhol :D
Oké, YT-n azért szépen oltják a játék sztorit, de az újságírás? Hagyjuk is :U

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#725) cyberkind válasza Imilenni (#724) üzenetére


cyberkind
félisten

Erről a játékról nincs abszolút objektív vélemény a nagy, olvasott oldalakon, ezért totál felesleges fenntartani magukat, öntsék minden Sony címre a 11/10-et.

Én egy videót vártam egy bizonyos csatornától, aki már a videót úgy kezdi, hogy a Sony--tól kapott kódot, akik azt kérik, hogy spoilerezzen semmit, már bukott is az egész, pedig ennek az embernek kb semmi se tetszik, és sokkal kisebb dolgokon kiakad, illetve észreveszi, itt meg ezeket nem, sőt, egyenesen oda meg vissza van ezért, nehezen tudom elhinni az "objektivitását", az előzetes ND meg TLoU 2 videó ellenére is.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#726) AxBattler válasza Imilenni (#724) üzenetére


AxBattler
félisten

Igen, ez elég nagy probléma... én még ugyan nem kezdtem el, és egy darabig nem is fogom, de a kezdeti hurráoptimizmusomat már kikezdték ezek a történetbeli csavarok, logikátlanságok... lehet én is 5/10-et fogok mondani.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#727) Wesder válasza cyberkind (#725) üzenetére


Wesder
félisten

Skillup videójàt megnéztem. Elég fura a 10/10-es cunamiban, az biztos.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#728) Imilenni válasza cyberkind (#725) üzenetére


Imilenni
addikt

Itt van a nyakunkon az új konzol generáció, nincs olyan hülye aki lehúzná a Sony nagy fejőstehenét azelött, hogy jön az új konzol.
Ez egyszerű logika, kell az új konzol? Akkor mutass valamit.
Az is bizonyítja, hogy az első tesztek között, kettő volt ami nem mondta azt hogy jó a játék, de PONTOT SEM ADOTT RÁ!!

AxBattler
Az elején énis elhittem, mielött megjelent a legnagyobb hater voltam a fórumon.
Jöttek a kritikák, én buta bedőltem nekik, előrendeltem.
Aztán kijátszottam, hazudtak a kritikák, még OW Zoly is, aki mindenért picsog, az égig emelte ezt...
Sajnálom, ha nem lennének a buta döntések, talán még szeretném is a játékot.
De falnak megyek a buta filmektől is :O

Press "F" to pay respects.

(#729) cyberkind válasza Imilenni (#728) üzenetére


cyberkind
félisten

Pontosan OW Zoly-ra utaltam az előbb, de ahogy írod, ő is eladta magát a jövőre nézve, ami logikus, de ezért nem kell videózni.

(#727)wesder
Meg is nézem.

Paranormal Cocktivity

(#730) 3L1T3 válasza cyberkind (#729) üzenetére


3L1T3
addikt

Nem hiába hagytam abba a videózást . . . (140K feliratkozó)

Franc se akar megfelelni a kiadóknak, forgalmazóknak csak azért, hogy ingyen játékot kapjon. Volt egy szubjektív véleményem. Hát már inkább megtartom magamnak! :D

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#731) Imilenni


Imilenni
addikt

Azt sem értem, hogy az emberek ezeket nemtudjak leszűrni? :D
Pl ennél, hiszen sokan írják hogy 10/10 meg minden, úgy hogy rá sem néztek. :U

De csak jól csinálják, valami rekordot is döntött Angolföldön a játék :(((

Press "F" to pay respects.

(#732) Wesder válasza Imilenni (#731) üzenetére


Wesder
félisten

Figyelj, a Sony megdolgozott ezért a pozitív felhőért ami körüllengi. Elismerésre méltó teljesítmény. Ràadàsul ez nem fika, hanem tény.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#733) Neoteric válasza 3L1T3 (#730) üzenetére


Neoteric
addikt

Ott inkább az volt a fő baj, hogy copyrightolta meg blokkolta YouTube a gémpléjeket, nem? ;]

PSN: ne0teric_sAN

(#734) cyberkind válasza Wesder (#732) üzenetére


cyberkind
félisten

Abszolút nem, én pont ezért tiszteltem a Sony-t, mert tényleg jó és sokszor korszakalkotó játékot csináltak, de ez csak technikailag az, semmi több, ráadásul egy ilyen első rész után, az előzetes kommunikáció mind Sony-tól, mind a ND-től gáz volt.

(#730) 3L1T3
Kár, hogy nem ez a tendencia. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#735) kwzatz válasza Imilenni (#728) üzenetére


kwzatz
őstag

Otherworld Zoly... Nem tetszett neki a 2017-es Prey (vagy ahogy ő mondaná, "Prejj" :D ) . Ezt még nagy nehezen elnézi neki az ember, de az már meredekebb, hogy a közel 10 perces kritikájában szinte egyetlen kijelentése nincs a játékkal kapcsolatban, ami megállná a helyét.

(#736) Wesder válasza cyberkind (#734) üzenetére


Wesder
félisten

De, pontossan a minőségi jàtékokkal dolgoztak meg érte.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#737) cyberkind válasza Wesder (#736) üzenetére


cyberkind
félisten

Sztori is minőség, sőt, itt ez a lényeg, úgyhogy itt ez bukott, de ha nem is bukott, nagyon kétes értékű. Itt a Sony, mondanám, hogy mellélőtt, de nem, max csak az olyanok lesznek résen mint én meg egy páran, de amúgy, max siker az egész, úgyhogy ezt kell követni.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#738) FunPro válasza Imilenni (#728) üzenetére


FunPro
senior tag

Igazából szerintem kiszámítható volt a kritikák forgatókönyve.

Nem véletlenül hangoztatom, hogy előzetes kritikákra nem adunk...

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#739) FunPro válasza cyberkind (#737) üzenetére


FunPro
senior tag

Én még továbbra is arra vagyok kíváncsi, hogy ez az egész mikor fog visszanyalni. Mert visszafog!

Ha nem most, akkor a ps5 eladásoknál, mert kevesebben veszik majd a ps5 verziót. Ha még ott sem, akkor a ND következő játékánál.

Mondjuk úgy sem tudjuk meg soha, hogy mi bukott és mi volt sikeres.

Egyébként ha már visszább említetted a walking dead-et:
Meglehet kövezni, de én a telltale féle 2012-es walking dead-et oda meg vissza jobban élveztem, mint a last of us 1-et. :B
Mondjuk a folytatásoknak ott sem sikerült megugrani az első évad szintjét.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#740) FunPro


FunPro
senior tag

Ezen a videón pedig most jót röhögtem:
[link]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#741) cyberkind válasza FunPro (#739) üzenetére


cyberkind
félisten

Dehogy fog, UK-ben mint a cukrot, az pedig hatalmas piac, ha nem a legnagyobb Európában, sőt, ha azt látja a Sony, hogy ez tényleg jól ment, akkor innentől, ráállhatnak az efféle kommunikációra , ha bármi probléma adódik egy meg nem jelent, pláne egy ND=ND (Neil Druckmann) címükkel.

A The Walking Dead nálam csak a sori, a többit nem próbáltam, és nem is érdekel, így csak a sorozatról jön a párhuzam. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#742) FunPro válasza cyberkind (#741) üzenetére


FunPro
senior tag

Annak a "játéknak" (mint a többi telltale játék interaktív mozi) annyi köze van a képregényhez/sorozathoz, hogy egy univerzumban játszódnak. És ennyi.
De szerintem ha a tlou-t kötelező darabnak vesszük, akkor én ezt is annak venném.

De legalább nincsenek benne olyan idegesítő karakter mint pl.:
(Na jó elkezdhetném sorolni, de abban a sorozatban mindenki idegesítő. Talán még T-dog volt az egyetlen normális. Szerencsére megölték, mielőtt eltudták volna cseszni a karaktert. Talán még Merle is elment.)

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#743) cyberkind válasza FunPro (#742) üzenetére


cyberkind
félisten

Én csak a hangulat és a sztori miatt hasonlítom a kettőt, eszembe se jut mást idevenni, csupán a sok hasonlóság és talán a kategóriájukon belül ezek (voltak?) a legjobbak a szinte közös stílussal, nincs más mögötte, de bárki más bővítheti ha szeretné, nekem ennyi elég. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#744) proly01


proly01
őstag

No... lepörgött nálam is a játék.
Gameplay,látvány,megvalósítás,hangulat 10/10 DE..... a story! a story! Mindig mikor már úgy voltam,hogy húúú waooo akkor jött valami amire azt tudtam csak mondani,hogy Na ne már!!! Én egy maximálisan elfogadó ember vagyok,de ami itt van az videójátékba nem való, maximálisan az emberek magánügye kéne hogy legyen és hogy lépten nyomon tolják az arcodba és azt akarják sugallni vele,hogy ez jó és fogadd el ilyen is van és ilyen a világ,hát.... nagyon rossz irányba kezdünk elmenni.Van itt minden: biszex, zsidó-mexikói,leszbikusok, melegek, lány aki rossz testbe született,ladyboy. :U Kimondottan visszataszító volt számomra a farm... tényleg meg szeretnék mutatni nekünk férfiaknak(mert javarészt még mindig férfiak játszanak többségében) hogy 2 azonos nemű fel tud nevelni tök happyben egy gyereket? Oké van ilyenés?!Csak ez nem természetes,nem ez a természet rendje. és a férfi csak jaaa CSAK arra kell hogy megcsinálja?Jó hogy nem rakták bele,hogy spermabankban kell fosztogatni és a talált spermát ültetik be Dinának amiből végül a gyerek lesz. :U Jól elültettet politikai nézet szex faj és nemi identitás zavar egy közepesen rossz klisés storyban.Lehetne erről órákig írni és beszélni,de felesleges rá pazarolni a szót is.
Maximálisan megértem a 4.1-es értékeléseket.
A szivárogtatások is maximálisan igaznak bizonyultak minden tekintetben.Már a legelején ki lehetett következtetni mi lesz és mi mikor következik,ha láttad a leakeket.Nem lennék meglepve ha valaki direkt tette közzé azért mert nem bírta ezt elnézni milyen irányba mentek el.Rosszul csinálta mert pont a politikai állásfoglalásos részeket kellett volna közzé tenni mikor a szivárványos boltban vagy, vagy mikor Dina a férfiakról nőkre vált vagy mikor Lev testvére mesél,hogy az öccse igazából a huga ;] akkor nagyobb sikere lett volna ennek a leromboló propagandának,szerintem.
Számomra az lett volna a korrekt befejezés,ha már így alakult,hogy ott a tengerparton elengedi őket és leül a vízbe vége,vagy eldöntheted te,hogy megölöd e Abby-t vagy sem.(hozzáteszem én sem öltem volna meg elsőre szerintem) Aztán 2 fajta ending és kész.De ez,hogy még a tenger parton is mondja neki,hogy nem engedhetlek el így aztán meg 3 perc múlva meggondolja magát....mitől? Nem volt elég még előtte,hogy látja Abby ugyan azt teszi Lev-vel mint vele Joel tett?Óvja félti fontos neki,sok mindent sőt mindent elvesztett csak lev maradt neki.Ott nem esett meg a szíve rajta csak már miután szarrá szúrkálta meg verte?...ugyan! :((( Minden férfi karakter meghal? De hogy hal meg az meg a másik... Tommy a nagy bosszúálló aki az első részben le sem szarta a báttyát 20 évig nem látta, bosszú hadjáratot indít és nyomorék lesz a báttya miatt.Mi van? :o parádés :C
Én meg azt látom,hogy volt itt egy sokkal jobb elképzelés még 2017-18 körül majd valakik beszálltak a projectbe és ez lett belőle.Szegény Neil meg elhitte és "lefeküdt" a nagyobb hatalomnak.Sajnálatos :( ...és az is,hogy én ebből megelőlegezett bizalomból gyűjtőit vettem :W .

....Pr:)ly....

(#745) Imilenni válasza proly01 (#744) üzenetére


Imilenni
addikt

Na, látom te is ikszbokszos héter vagy ;]

Amúgy igen, egy mezei író valszeg jobbat tudott vonla kihozni a sztoriból, mert az alap jó volt, meghal Joel, de ami aztán jön itt a játékban :C
Komolyan, amikor Abbyvel vagyunk, direkt külön megmutatják hogy agyonvered Joel-t aki miatt részben megvetted a második részt, persze ott van drugman is, aki leköpi.
Ja:
Nemtudom láttátok-e :D
Ezek után, kb nem is kérdés hogy magát hivatott ábrázolni a köpésben :U

100 Brains volt a kedvencem.

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#746) Jim-X válasza proly01 (#744) üzenetére


Jim-X
őstag

Ezekhez csak annyit szeretnek hozzatenni, hogy a valo eletben nem pont ugyanigy van? Elkepeszto baromsagokat kepesek az emberek csinalni akar a semmiert is... Eszmeletlen idiota es logikatlan donteseket is tudnak boven produkalni...
Hat akkor egy ilyen kiforditott, elmebeteg apokalipszisben meg inkabb!

Az meg, hogy ki hal meg... Oke szeretjuk meg ne haljon meg (vissza Bobby-t a Dallasba naaaa) De basszus. Pont itt akarmikor reccs lehet. Szerintem pont ezeket nem kell megmagyarazni! Rosszkor botlasz el egy kisebb koben es maris annyi...

Azt meg megertem, hogy ezt a fogadjuk el a melegeket meg szivarvany, ezt nem kene tultolni!

Na ez mar kikivankozott belolem :)

A játék az nem játék!

(#747) proly01 válasza Jim-X (#746) üzenetére


proly01
őstag

De teljesen igazad van. Szerintem nagyon jó húzás,hogy meghal Joel!Csak azzal van bajom,hogy,hogy! egy fejlövés és pakk vége, viszont a női karakterek úgy vannak bemutatva hogy waooo ezek a nők mit ki nem bírnak milyen erősek a nők.Amivel semmi baj sincs azok is csak akkor legyünk egyenlőek mutassuk ezt be egyenlően ne már a szeretett vagy megszeretett karakterek rovására.Agyonverem egy ütővel 40 es karral nő létemre? Ez szexi?Ez 2013-ban a nagyfiúk 2-ben Adam Sandler-el még vígjátékban ment és nevettünk rajta most meg itt tartunk,ez a vicc!A szex jelenet? Kirázott a hideg....
Miért nem állt oda:
-Úgy végzed mint amit te is tettél Joel Miller! egy lövés a fejbe vége... nem derült volna ugyan úgy ki semmi, nem lett volna gáz és ugyan úgy éreztem volna hogy bosszút kell állnom érte.Egyenlő lett volna igazságos.
Egyébként még úgy is elment volna ha fordítva van a játék.Elsőnek ismerjük meg abby-t és karakterét és utána jön Ellie része és a bosszú.
De mondom mind1 is.... :O

....Pr:)ly....

(#748) Jim-X válasza proly01 (#747) üzenetére


Jim-X
őstag

Valoszinu, hogy szandekosan tolja ezt a reszet is az arcunkba a jatek. Ezek a dolgok is siman elofordulhatnak (meg cifrabbak is, lasd real life)
Az mar viszont tenyleg a keszitokon mulik hogyan van talalva!
Ahogy irtam fentebb, sokkolni akar. Ha eloszor latod mit muvel Joel-el Abby, akkor teged is jobban felbosszant. Nem veletlenul van igy a narrativa.
Az mar ms teszta, hogy meddig megy el es ezt a nagykozonseg hogyan tudja be- es elfogadni :K

A játék az nem játék!

(#749) keIdor válasza proly01 (#744) üzenetére


keIdor
titán

Gondolom 2017-2018-ban bejött Anita Sarkeesian a képbe...

#747: Ilyen ez a feminizmus. :)

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#750) FunPro válasza Jim-X (#746) üzenetére


FunPro
senior tag

Ezzel csak annyi a probléma, hogy ez nem a való élet.

Itt minden egyes mozzanatot valaki előre megírt. Amikor egy karakter logikátlanul cselekszik, az azért történik, mert az író nem tudta máshogy előrevinni a cselekményt. Ha a karakterhez hozzátartozik a logikátlanság, akkor természetesen érthető a dolog. De ha már sok benne a logikai baki, akkor ott az író volt inkompetens. :K

(Jelen esetben nem is inkompetensnek mondanám, sokkal inkább egy világnézetet akart leközölni valaki, ami a teljes történet rovására ment. Lehet még szerencsétlen írói gárdának is meg volt kötve a keze.)

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.