Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) cyberkind válasza keIdor (#1348) üzenetére


cyberkind
félisten

Pont ez az, hogy próbáltam a HZD-t úgyis, hogy mi a tököm az a Witcher, szó szerint semmit se tudtam akkor a CDPR-ről se, és mindegy volt. :D

Paranormal Cocktivity

(#1353) S e t h válasza Wesder (#1334) üzenetére


S e t h
nagyúr

De azért az megvan, hogy miért reagáltam így, ugye? :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1354) Wesder válasza S e t h (#1353) üzenetére


Wesder
félisten

Hogy ellenkezzél velem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1355) belan


belan
addikt

Végre ez is meg van.

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#1356) PiszokAlfréd válasza doc (#1245) üzenetére


PiszokAlfréd
tag

+1
Az a baj, hogy akaratlanul is nagyon pörgött az agyam rajta, hiába próbáltam elkerülni minden infót ami a játékkal kapcsolatos, sajnos egy képbe belefutottam, a csók jelenetbe, illetve egy szót véletlenül elolvastam, hogy "bosszúhadjárat".
Persze egyből beindult a találgatás, kit kell megbosszulni? Vajon a csajszival történik vmi, vagy netán Joellel? Aztán amikor a sztori elején Abbyék keresnek "valakit" sejtettem hogy nem a kiscsajra vadásznak... Mégis meglepett a brutalitása a dolognak, ahogy indított a shotgunnal, meg aztán a golfütő (ha jól emlékszem, bocsi). De ekkor már az indítékon agyaltam, hogy vajon miért rághatott be ennyire Joelre? Eszembe jutott a firefly, de arra, hogy a gyógyszer nem született meg, önmagában elég heves reakció, azt gondoltam. Meg akkor miért nem ejtenek egy szót sem Ellieről? :F
Itt egy kicsit összezavarodtam, de mint kiderült, sokkal személyesebb volt a dolog.
Nekem tetszett a játék. Azt egy kicsit sajnálom hogy bő 2 nap alatt vittem végig, a végére fáradt voltam és szerintem kicsit máshogy jöttek át a dolgok mint ha frissen értem volna oda. De majd vmikor újrajátszom, bár nem hiszem hogy mostanában.

(#1357) ImACeltic válasza PiszokAlfréd (#1356) üzenetére


ImACeltic
őstag

3 napon belül kipörgetted?? Hány órádba telt?

[ Szerkesztve ]

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#1358) kerobi válasza ImACeltic (#1357) üzenetére


kerobi
senior tag

2 napot írt. nekem is olyan 22 órába telt. napi 11 orát játszva ki lehet . nekem 4 napba telt.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#1359) ImACeltic válasza kerobi (#1358) üzenetére


ImACeltic
őstag

Bő 2 napot írt, azért kérdeztem így.

Amúgy én is neki tudok esni játékoknak, de azért napi 11 óra az durva. :D Én szerintem max 6 órákat raktam bele naponta.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#1360) PiszokAlfréd válasza ImACeltic (#1359) üzenetére


PiszokAlfréd
tag

Megjelenéskor játszottam végig, péntek reggel kezdtem el. Szombat éjjel még nem fejeztem be, vasárnap is nyomtam bele néhány órát. Én sem szoktam ennyit játszani egyhuzamban, nem tudom mi történt :F
Még anno fénykoromból emlékszem olyanra, hogy a Warcraft 2 kampányt este elkezdtem és annyira bejött, hogy na még ezt, na még azt, mígnem arra lettem figyelmes, hogy felkelt a Nap :DDD

(#1361) ImACeltic válasza PiszokAlfréd (#1360) üzenetére


ImACeltic
őstag

Közben javítanom kell mert a megjelenése napján nem tudtam sokat játszani vele, csak addig jutottam el, hogy Dinával megérkeztünk Seattle-be. A végére pedig 24-én 0:02-kor értem, tehát ha azt a kb 3 órás első napot kivesszük, akkor 4 nap alatt játszottam ki 30 óra alatt, az meg így 7-7.5 óra naponta.

Itt meg egy érdekes stat az oldal közepén, hogy nálunk arányaiban eléggé népszerű a játék: [link]

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#1362) PiszokAlfréd válasza ImACeltic (#1361) üzenetére


PiszokAlfréd
tag

Tényleg, bár sajnos így is csak 0.2%-át tesszük ki az eladásoknak. Remélem azért marad a tendencia és egyre több címet lokalizálnak, a könnyedebb alkotások még hagyján, de pl. egy Outer Worlds-nél nekem már rendesen fárasztó volt a rengeteg szöveg, ott nagyon jól jött volna a fordítás.

Amúgy én sem szeretek végigrohanni az ilyen típusú játékokon, szinte fizikai fájdalmat okoz ha ott kell hagynom 1-2 épületet anélkül hogy legalább benéznék. :)

(#1363) ImACeltic válasza PiszokAlfréd (#1362) üzenetére


ImACeltic
őstag

Amikor hozta nekem a játékot a GLS futár, csodálkozó ábrázattal megkérdezte, hogy mi ez amit rendeltem mert rengeteg ilyet kézbesít. :D Most a Ghost of Tsushima-t is Ő hozta és mondtam neki, ebből biztos nem annyit kézbesítesz, mint a múltkoriból, és megint kiült az arcára az a csodálkozó ábrázat, hogy "annyit nem". :D

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#1364) PiszokAlfréd válasza ImACeltic (#1363) üzenetére


PiszokAlfréd
tag

:DDD
Én ezt most digitálisan vettem, mert szabin voltam azon a pénteken és szerettem volna játszani. A futár meg sajnos olyan hogy vagy odaér aznap, vagy nem. Ha nem, akkor hétfőig el lehet felejteni, ha oda is ér pénteken, simán lehet hogy csak délután 3-ra. Én inkább biztosra mentem :)
GoT érdekel, de lehet hogy már csak ps5-ön játszom majd.

(#1365) kerobi válasza ImACeltic (#1363) üzenetére


kerobi
senior tag

Én is digitálisan vettem a tsushimát. Ezzel vagyok ugy hogy hajnali 3-ig játszottam vele és még toltam volna. Anno a LOUP2-t is digitálisan vettem élvezet volt a 16 megás nettel lehúzni 90 gigát...

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#1366) PiszokAlfréd válasza kerobi (#1365) üzenetére


PiszokAlfréd
tag

Igen, még jó hogy előre le lehet tölteni, különben milyen szívás lenne.
Szerintem nekem is be fog jönni a Tsushima, szamurájokat bírom. Szándékosan alacsonyan tartom az elvárásaimat, így valószínűbb hogy pozitív meglepetés lesz. :K

(#1367) S e t h válasza PiszokAlfréd (#1366) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szándékosan alacsonyan tartom az elvárásaimat

Ezt hogy kell? Vmi zen buddhista dolog amihez be kell iratkozni valahová?:DDD

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1368) marilllyo


marilllyo
veterán

Nah... én is végigszenvedtem. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#1369) Wesder válasza marilllyo (#1368) üzenetére


Wesder
félisten

Hogy hogy végigszenvedted? o.O

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1370) marilllyo válasza Wesder (#1369) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát lássuk csak....
Grafikailag szép... bár szerintem anno a Lou 1 nagyobbat ütött a maga idejében PS3-mon. Grafikailag szerintem kb. azt hozta, amit minden játéknak manapság kellene. Egy erős standard-et. Ettől függetlenül nekem Uncharted 4 szebbnek tűnt... de gondolom azért mert Luo meg sem próbálja kihasználni a HDR10 - 16 millió színének a töredékét se...
Idegesített a kezelése... erre a "kitérésre" az epilógusig sem igazán éreztem rá. A Doom multijába, ha felmegyek... 10 meccsből 9-en abszolút nincs ellenfelem. Itt b*zmeg egyszerűen képtelen voltam rendesen célozni. Össze-vissza lőttem világnak bele. A két kórházas jelenet tetszett.. a második tényleg ütős volt Abby-vel. Szép volt az egő falu stb...stb..
A legfőbb problémám, hogy én a játék alatt egyetlen egyszer sem éreztem, hogy próbálnák "melengetni" a szívemet... Ez a leszbosz dolog is...nem zavart, de átélni sem tudtam. Egy epic - de pozitív pillanata sem volt a játéknak. Szürke, komor, erőszakos... az epilógus is oké, de nulla katarzis... semmi pozitív visszhang. Szerettem volna úgy felállni, hogy "hmm...azért szép volt".. De nem, inkább bízom benne, hogy rémálmaimban nem jön elő ez az szürke, erőszakfoscunami. Szóval ilyen téren ez a játék abszolút csak elvett...és nem adott semmit.

Hozzáteszem, nekem az első része sem kedvenc. Top 10-ben sincs nálam. Én valahogy az ND játékokkal hadilábon állok. De az első rész sokkal jobban tetszett. Minden nehéz szart kiplatizok, nem vagyok benne biztos, hogy ez megkapja tőlem (ahogy az első rész sem)...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#1371) belan válasza marilllyo (#1370) üzenetére


belan
addikt

Hát mit is mondjak erre, akkor ez nem a te játékod, első résznek a sztorija jóval jobb! De grafika egyszerűen minden játékot üt! Én oled tv meg voltam elégedve a színekkel!!! ;] Ja és nálam top 1 a első rész mgs sorozattal együtt. Azért a hdr-t nem mindegyik tv tudja szepen át adni!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#1372) PiszokAlfréd válasza S e t h (#1367) üzenetére


PiszokAlfréd
tag

Inkább arra készítem fel magam, hogy egy f*s lesz. Egy hótt' unalmas, önismétlő, b kategóriás AC utánzat, prev gen grafikával.
Véletlenül alakult így egyszer pc-n, amikor már egy jó ideje nem játszottam semmi komolyabbal, így csak régebbi játékokról éltek az emlékeim. Olvastam egy játéktesztet egy akkori "aktuális" címről, (sajnos nem emlékszem mi volt az) amiről azt írták hogy az alapötlet nem lenne rossz, de baromira elbaxták, minden tekintetben, mittomén hány éves visszalépés, megafa**om és ilyen 5-6 pontokat kapott. Na, én felkészültem a legrosszabbra, nekiálltam, aztán bitang jól szórakoztam.
Nézőpont kérdése minden.

(#1373) PiszokAlfréd válasza marilllyo (#1370) üzenetére


PiszokAlfréd
tag

Hemingway: Búcsú a fegyverektől
Olvastad? Annak a végén is úgy érzed magad hogy kiégsz, rád telepszik az egész erőszakos háborús szarság és egy fikarcnyi pozitív érzés se marad benned utána, még napokkal utána is gondolkodsz róla.. mégsem hiszem hogy reklamáltak volna az emberek akik megvették a könyvet és elolvasták.
Szerintem csak el kell fogadni azt, hogy egy videójáték is képes adni annyit mint bármilyen mozi, az a helyzet hogy többet is. Nem is végződhet minden úgy ahogy szeretnénk.
De persze ez csak az én véleményem, és tiszteletben tartom a tiédet. Ha nem tetszett, nem tetszett. :R

(#1374) belan válasza PiszokAlfréd (#1373) üzenetére


belan
addikt

Ez így van, tetszett nekem a második rész is ! De első valahogy jobban megfogott megérintett. Nekem joel halála meg ahogy történt az nem tetszett de igen nem lehet minden úgy ahogy mi szeretnénk! Joel nekem nagyon hiányzik a játékból! De szerintem így is a év játéka!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#1375) ImACeltic válasza marilllyo (#1370) üzenetére


ImACeltic
őstag

Grafikailag szerintem kb. azt hozta, amit minden játéknak manapság kellene. Egy erős standard-et. Ettől függetlenül nekem Uncharted 4 szebbnek tűnt... de gondolom azért mert Luo meg sem próbálja kihasználni a HDR10 - 16 millió színének a töredékét se...

A grafika erős standard??? :Y Azért na. :D Amúgy tényleg teljesen más a látványa, mint az Uncharted 4-nek, de ettől még a HDR is jól működik ott, ahol kell.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#1376) marilllyo válasza PiszokAlfréd (#1373) üzenetére


marilllyo
veterán

Persze - persze. Igazából nincs "úgy" bajom vele. Egyik ND játék sem a szívem csücske. Ezzel a sztorival inkább megnéztem volna egy netflix sorozat formájában. Elismerem a készítők munkáját. Tényleg itt -ott lenyűgöző..ha fele ennyire kidolgozott játékokat kapnánk csak akkor én nyugdíjas koromig kockulnék. :D . Inkább csak azt mondom, hogy megosztó lett. Nem tudom utálni, de igazán szeretni sem.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#1377) PiszokAlfréd válasza marilllyo (#1376) üzenetére


PiszokAlfréd
tag

Hát, nem az a fajta játék aminek a végére érsz és már keresed a new game +-t, az biztos. Simán értem mire gondolsz. Én most valami könnyedebb szórakozást keresek, de nem jut eszembe semmi. :(

(#1378) belan válasza PiszokAlfréd (#1377) üzenetére


belan
addikt

Én egyből nyomtam a New game +. ;]
Gross elmondta, hogy az eredetileg tervezett végjátékban - Abby és Ellie összecsapása során - a tinédzser lány nem csak felülkerekedett volna Joel gyilkosán, de meg is ölte volna őt. Neil Druckmann azonban megváltoztatta a befejezést, ugyanis úgy gondolta, hogy nem illik Ellie karakteréhez ez a finálé, és a játék mondanivalójával sem volt közös nevezőn.
Csak finoman a kommentekben egymással, de a kérdés adott: szerintetek jól döntött ezzel Druckmann? Ezt a cikket a gamekapocson olvastam ha már bosszúrol szól a játék én Abby amikor oszlopon van szét lőttem volna a lábát mit ő Joel-nek és pépesre vertem volna egy vas csővel a fejit!! Hamár a bosszú minek az a meg bocsájtás, ellie amúgy is összes barátját majdnem kinyirja. ;]

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#1379) FunPro válasza PiszokAlfréd (#1377) üzenetére


FunPro
senior tag

Én irigylem azokat az embereket, akik így tudnak élvezni valamit.

Számomra még nem volt olyan játék, aminél a ng+ egyáltalán szóba jött volna. Persze, újra már játszottam játékot, de addig el kellett telnie pár évnek. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#1380) keIdor válasza belan (#1378) üzenetére


keIdor
titán

Nehéz megmondani...
A játék célja, hogy lásd az érem másik oldalát és megkedveld a másik karaktert.
Nálam bejött, amit akartak a végére. Úgy értem, hogy már nem feltétlen haragudtam Abbyre, mert az ő szemszögéből meg jött egy örült állat és szétlőtte az apját meg az egész csapatot, ahol évek óta voltak és érthető volt a bosszúvágy.
Ha vele lett volna játsszva az első rész, akkor mindenki értené ezt.
Kellett erre a történetre aludni párat, mire én nekem is meglett a konklúzió...

Joel halálával én sem értek egyet, a HOGYAN-nal. Ő meg Tommy az első rész alapján sosem sétálna bele ennyire egy ilyen csapdába, sokkal óvatosabbak, gyanakvóbbak lettek volna.
Azzal sem értek egyet, ahogy Ellie ott marad a végén egyedül -2 ujjal, de hát ez nem egy happy end történet, elfogadom.
Remélem lesz harmadik rész. Szeretnék még ebben az univerzumban felfedezgetni. Potenciál is van benne. Van, aki már fáradt ettől a világvége "zombikkal" témától, én még nem. :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1381) belan válasza keIdor (#1380) üzenetére


belan
addikt

Még értelek és én is imadnam ha lenne harmadik része a játéknak!!! Imádom ezt a világot és ezt így meg valósítani csak ők tudják!!! Abby-t nem kedveltem meg egyáltalán és orvos támadt rá joel-re a orvos nem áldozta volna fel a lányát ellie életéről volt szó muszáj volt kinyirni a fél csapatot!! Hisz lányaként tekintet rá! Persze nem midenki ért evel egyet de én igen szóval jöhetne a harmadik rész! Lehet orvos is le mészarolt volna sok embert abbyért franc se tudja már. De mikor beszélt a tűzbogarak vezetőjével a orvos éreztem ő nem aldozna fel a lányát!!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#1382) Woodslave válasza keIdor (#1380) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Van a végének egy olyan értelmezése vmi karkötő vagy mi miatt miszerint Ellie meg Dina csak bekoltoztek a városba és ez nem a visszaérkezesekor van hanem később visszamegy. Nem tudom melyik a működőbb :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1383) keIdor válasza belan (#1381) üzenetére


keIdor
titán

Én is újra kinyírnám az összes firefly-t Elliért, de a másik oldal szemszögéből még igaz az, amit írtam. :)

Woodslave: Azt a karkötőt Dinától kapta, mert szerencsét hoz. :) De nekem a vége úgy jött le, hogy elhagyta Dina, mert a bosszút választotta...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1384) belan válasza keIdor (#1383) üzenetére


belan
addikt

Szerinted egyáltalán lett volna gyógymód ha meg csinálják a műtétet? Mert szerintem nem biztos.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#1385) PiszokAlfréd válasza belan (#1378) üzenetére


PiszokAlfréd
tag

Érdekes, nyilván nem mindenkinek ugyan úgy jött le az egész. Gondolom az ember pillanatnyi hangulata is befolyásolhatja a kiváltott reakciót, én pl. emlékszem, az általad említett oszlopos résznél már azt kívántam hogy hagyja már békén szerencsétlent, meg arra gondoltam hogy milyen lehetetlen helyzet. Ha elengedi, akkor ahelyett hogy megbosszulta volna Joelt, megmentette a gyilkosát a biztos haláltól. Azért nehogy már elcsónakázzanak kéz a kézben..
Viszont a bosszút sem kívántam már a hátam közepére se. Abby storyját megismerve arra jutottam, amit szerintem próbáltak is közölni Csintalan Dögék; a bosszú egy véget nem érő negatív spirál, ami lehúz a mélybe és ha Ellie a végén megölte volna Abset, kb nem maradt volna belőle semmi.

(#1386) keIdor válasza belan (#1384) üzenetére


keIdor
titán

Nem tudom, ők se voltak benne biztosak. :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1387) belan válasza PiszokAlfréd (#1385) üzenetére


belan
addikt

Hát igen valószínű így is lett volna de azért bennem volt a bosszúvágy na. ;]

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#1388) marilllyo


marilllyo
veterán

Nekem, ami fura, hogy a készítők mindent megtettek azért, hogy ne szeresd Ellie-t... Abby -Ellie... Mindketten szerették az "apjukat"... De igazán Ellie bosszúvágya túlzás volt. Ő zokszó nélkül ölt meg mindenkit. Ezzel szemben Abby többször is elengedte. Csak Joel-t ölte meg. Mellette kutyát simogat, gyerekeket ment. A saját csapata ellen megy csak, hogy megmentsen másokat. Ellie meg egy förtelmes, könyörtelen gyilkológép lesz. Egy jelenetet leszámítva folyamatosan azt nyomja az arcunkba a játék, hogy csúnya, buta Joel akire haragszik Ellie. Erre tömeggyilkossá válik miatta. Megöli a terhes Mel -t... Ott kellett volna megállnia, hogy "mivé lettem". Ezzel szemben megy tovább.
Fordítva kellett volna.
Továbbá sutba dobtak mindent az első részből. Gyógymód? Többi immunis?
Igazából inkább a címe lehetett volna... Last of us 2 - The revenge. Vagy valami ilyesmi.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#1389) belan válasza marilllyo (#1388) üzenetére


belan
addikt

Talán majd harmadik reszbe rá mennek tejesen a gyógymódra és szép lezárás lenne ha meglenne a gyógymód.

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#1390) cyberkind válasza marilllyo (#1388) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen, nekem egy bosszúsztori ide nem elég jó, bár ahogy most visszatekintem az UC sorozat egy Indiana Jones copy, a TloU meg TWD copy (a jobb évadokból). Nekem az is érdekes volt, hogy Abby ennyire "megbocsájtó" ebben a világban, akkor mi a tökért kellett neki annyira Joel, őt is éppúgy elengedhette volna mint a többieket, persze akkor valami más sztori kell.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1391) Gery9112 válasza marilllyo (#1388) üzenetére


Gery9112
őstag

Én azon röhögtem, hogy oké Abby rendes mert elengedte Ellie-t és csak azt ölte meg akiért jött....csak azért ez nehezen hihető. Előtted egy síró/könyörgő lány, hogy ne öld meg Joelt majd brutális módon kivégzed zéró magyarázatot adva, hogy mit miért csinálsz. Biztos megértő lesz a kiscsaj és nem fog utánad jönni bosszút állni..... ja de :DDD

Ettől függetlenül Ellie nekem is végig unszimpatikus volt. Az író(k) eléggé egyértelművé akarták tenni, hogy kit kell kedvelned és kit nem annyira.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#1392) belan válasza Gery9112 (#1391) üzenetére


belan
addikt

Hát ja vicc ha így nézzük Abby ha ennyire megbocsájtó Joel-nek miért nem tudot. Jó persze akkor nem ez lett volna a sztori. Én még így is jobban kedveltem ellie karakterét. Végén meg ellie bocsájt meg ez van ilyen lett a sztori.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#1393) marilllyo


marilllyo
veterán

Ami egyébként nekem a legnagyobb bajom az ND játékokkal, hogy....
Last of Us 1-2
Zombis rész -> lootolás -> emberek ellen -> puzzle és ez a körforgás megy folyamatosan
Uncharted széria
Puzzle -> lövöldözés -> kujtorgás

Egyáltalán nincs vegyítve. Lou2 -ben a metró-ban picit meg a végén a "28 nappal később" utánérzés...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#1394) Mr X válasza Gery9112 (#1391) üzenetére


Mr X
veterán

Ha kiveszed az egyenletből, hogy ez nem a valóság, mennyi reális esélye van, hogy rajtad felnőttként bosszút áll egy tizenéves kamasz, kiirtva egy fél várost?

(#1395) Gery9112 válasza Mr X (#1394) üzenetére


Gery9112
őstag

Pontosan annyi esélye van mint amennyi Abbynak volt amikor pont a megfelelő ember találja meg pont jókor a játék elején. Amúgy meg Jacksonban tudtommal nem csak tizenéves kamaszok laktak, ahogy Abby se egyedül indult útnak.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#1396) _cHAos_ válasza Gery9112 (#1395) üzenetére


_cHAos_
aktív tag

Így, hogy mindenki egekbe emelte a játék mechanikáját, sztem
közelében sincs pl a Doom Eternal-nak ( tudom, hogy FPS és nem is igazi ID játék abból a szempontból, hogy senki nincs már az ID-nél a régi csapatból. )
Sztem a Control-nak sem nagyon ér a lábnyomába, ha a
TPS-eket nézzük, tipikus konzoljáték. /Troll Of/ :D Gyenge nagyon a mechanika, jobb mint a RDR 2-ben, de ilyen film szintre süllyedt. Nyomokban játékot tartalmaz. :D

[ Szerkesztve ]

(#1397) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Az feltűnt nektek is, hogy nem kapott patch-et a megjelenés óta? Én személy szerint nem találkoztam sok bug-al, csak egy vagy kettő kisebb textúra hiánnyal meg egy forgószék ragadt be egy asztalba és ennyi. Viszont páran írták azt a liftes bugot, ami azért nagyobb.

[ Szerkesztve ]

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#1398) kerobi válasza _cHAos_ (#1396) üzenetére


kerobi
senior tag

Mi az a játék mechanika? Akkor játék dinamika és pneu-hidro elektronika is van? Ezt egy hülye kitalálta és akkor mert milyen jól hangzik nyomja mindenki.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#1399) kerobi válasza ImACeltic (#1397) üzenetére


kerobi
senior tag

Nekem egyszer Ellie átesett a földön lefelé és leesett a fehéren vakiító térbe. A játékmechanika ott csütörtökött mondott, szóltam is a szerelőmnek adjon egy időpontot.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#1400) drachoHUN válasza kerobi (#1398) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Angolul létező kifejezés. Szerintem magyarban is ez a helyes kifejezés, és nincs rá más. Nem, nem egy hülye kitalálta...
Game mechanics help provide gameplay by providing a construct of methods or rules designed for the player to interact with.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.