Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Dvix válasza Gery9112 (#450) üzenetére


Dvix
senior tag

Félek bele is gondolni, hogy amikor az első résznek a végigjátszását végignéztem 2018 ban azért vettem egy Slim-et, hogy ezt játsszam elsőnek :U TLOU 2 egy mém lett :W

De ilyen erőltetett dolgokat sok helyen láttunk már és az a baj, hogy ettől hiszik sikeresnek a játékot majd. Nagyon kíváncsi vagyok hány milliót kaszálnak ezzel a fossal. Remélem nem hozza be a fejlesztési pénzt. lol :DD
Én már ahol csak az előjelét ennek a feminista hülyeségnek, meg se közelítem. :N Ellie viselkedése totál Wolfenstein: Youngbloodba ment át :C

[ Szerkesztve ]

(#452) FunPro válasza Dvix (#451) üzenetére


FunPro
senior tag

Anyagilag biztos siker lesz.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#453) kwzatz válasza FunPro (#452) üzenetére


kwzatz
őstag

Valószínűleg pluszban jönnek ki vele, de ha valami ennyire negatív fogadtatással indít, azt azért egészen biztosan megérzik majd.

[ Szerkesztve ]

(#454) konikan


konikan
aktív tag

Bakker, az első beszámolók alapján mindenki istenítette, ma reggel nézem a metacritiket, és le van alázva. Sztori szerint megéri végigvinni, mint amiről pl. OW Zoly dumált, vagy tényleg csak fizetett tollnok mindenki? Erősen gondolkodom, hogy átvegyem-e az előrendelést.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#455) Dvix válasza konikan (#454) üzenetére


Dvix
senior tag

Ne vedd át...sőt szégyenítsd meg minden barátodat aki költött rá... ;] az hogy ezután itt milyen spoileres dolgokat olvasol az a te dolgod, de mi azért vagyunk itt mert számunkra tökre tették a játékot. Szerény véleményem szerint. ;)
A metacritic meg most lángokban áll a készítők politikai nézetei miatt. Szóval te döntesz.

[ Szerkesztve ]

(#456) FunPro válasza Dvix (#455) üzenetére


FunPro
senior tag

Én csak röhögni meg filozofálni járok ide. :D

Milyen játékról beszélsz? ;]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#457) Dvix válasza FunPro (#456) üzenetére


Dvix
senior tag

Ahahahaha! :)) Játék, arról szó sincs. Interaktív kukásautó movie-ról! Ahahahaha :DDD

[ Szerkesztve ]

(#458) FunPro válasza konikan (#454) üzenetére


FunPro
senior tag

Komolyra fordítva a szót, mind a két tábor hazudik.

Ha tényleg érdekel a játék, szerintem vedd át az előrendelést nyugodtan.

Ha nem tetszik, egy párezer forintos bukóval bármikor tovább tudod passzolni.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#459) Wesder


Wesder
félisten

Az a sràc, aki leköpi Joel sírjàt az tényleg Druckmann? Ha igen, csak azt kérdezem MIÉRT???

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#460) konikan válasza FunPro (#458) üzenetére


konikan
aktív tag

Utolsó érvként ez van bennem, hogy max. párezres bukóval megy majd apróra.

Köszönöm az infót mindenkinek :R

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#461) Dvix


Dvix
senior tag

Szerintem mikor agyon golfozzák akkor jön be az a karakter aki majdnem úgy néz ki mint ő, aztán a többit ráfogták a karakterre, hogy ez egy utalás. Kb. ennyi amit tudok mag amit láttam. :K :B
óóó gyerekek Twitteren majdnem belefulladok a röhögésbe, megyek még föl Reddit-re mert még nevetni akarok! Úgy ég ez a kukatűz, hogy öröm nézni! :))

[ Szerkesztve ]

(#462) Wesder


Wesder
félisten

Màr csak 3.4-es Userscore. Hétfőre meglesz a 3?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#463) Wesder


Wesder
félisten

Ez egész jó lett. :C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#464) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Mi van akkor ha a sok Sony szaksajtósnak belengettek PS5-öt meg ilyeneket, ha faszára lehozzák a tlou2-t?

Lehet a Tsushima is egy kozepes vacak lesz.

amugy ez a fajta inkonkzisztencia ami itt tapasztalhato meg hogy Joel a szemét... érdekes.

az megvan hogy tobb meme lett abbol hogy mekkora szar a jatek tortenete meg karakterei mint az uj zombikbol? Merthogy azok is vannak :)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#465) Wesder válasza Adam_Shepard (#464) üzenetére


Wesder
félisten

Tudod mi a vicces? Elkezdett érdekelni a jàték és azon agyalok kellene egy PS hogy végigvigyem. :C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#466) Gery9112 válasza konikan (#454) üzenetére


Gery9112
őstag

Az igazság a kettő között van. A játék kiváló viszont helyenként jobban-helyenként kevésbé de rányomja a bélyegét a gendermozgalom hülyesége. A leakeket le merem fogadni, hogy ha nem is az ND-től valaki de tuti olyan szivárogtatta ki, aki tudta mennyire áthatja a játékot a politika mert úgy voltak összevágva az anyagok, hogy az amúgy is kényes témát még durvábban állítsa be.
Ezért is sokszor voltam bizonytalan, hogy egyes karakterek megnyilvánulásai, cselekedetei amúgy is zavartak volna vagy befolyásol az, hogy igaz a leakeket nem láttam és egész jól elkerültem a spoilereket de azt tudtam, hogy a gendermozgalom kihat rá.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#467) Dvix válasza Gery9112 (#466) üzenetére


Dvix
senior tag

Aztán rájöttünk, hogy a játék amúgy is logikátlan. :DD :U Genderpolitika mellett még a karakterek is ész nélküli bot-ok. :U

(#468) Gery9112 válasza Dvix (#467) üzenetére


Gery9112
őstag

Én végigvittem, kérlek meséld el, hogy mi logikátlan még azon kívül, amit eddig említettünk. :U

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#469) Jim-X válasza Gery9112 (#468) üzenetére


Jim-X
őstag

Tokmindegy, csak nyomathassa ;]

A játék az nem játék!

(#470) konikan válasza Gery9112 (#466) üzenetére


konikan
aktív tag

Köszönöm :R Fejben majd kezelem, amikor egy ilyen részhez érek, és mérlegelek. Átvettem végül az előrendelést, kíváncsian várom az élményt. :B

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#471) Dvix válasza Jim-X (#469) üzenetére


Dvix
senior tag

igaz is! Meg nem is! :B :B Ahahahah! ;]
(#468) Gery9112 remélem el tudtad adni! Lol! :DDD Én ugyan nem vittem végig de azért jó néhány órát végig néztem belőle, meg a fő(bb) karakterek egy két döntését, rohadtul nem tudtam értékelni! Szóval azért én sem a levegőbe beszélek! :P :N

[ Szerkesztve ]

(#472) Wesder válasza Dvix (#471) üzenetére


Wesder
félisten

Màs végignézni, meg végigjàtszani.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#473) Gery9112 válasza Dvix (#471) üzenetére


Gery9112
őstag

Digitális példányt viszonylag nehezen lehetne továbbadni ( ha csak nem akarom a fiókomat is eladni).
Azért a youtube-on megnéztem pár órát ne nagyon hasonlítsuk össze egy végigjátszással. Nekem is van, ami nagyon böki a csőröm a játékban de 1-2 óra belepörgetéssel kijelenteni, hogy az egész szar...hát...gratulálok.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#474) Dvix válasza Wesder (#472) üzenetére


Dvix
senior tag

Ez is igaz, attól még gyűlölhetem nem? Ahahhaha! :C :))
Attól mert láttom a kutyaszart, és nem eszem meg mert látom h az, attól még nem kell megegyem mert mások azt mondják, hogy: tök okés. :U

(#473) Gery9112 persze! értem én! :B :K Te már teljes joggal gyűlölöd. Legalább elmondod másnak is h el kéne gondolkoznia a vásárlásán.

[ Szerkesztve ]

(#475) Dvix válasza Gery9112 (#473) üzenetére


Dvix
senior tag

Továbbmegyek, xQc a Twitchen végignyomta az egészet :C Hogyha kérdezed honnan tudom h szar mielőtt valaki a seggéből kinyomná, hát azért is lol! :C
[link]

(#476) konikan


konikan
aktív tag

10 perce vagyok a játékban az első agyfasz:
- Kocsmában a faszi bocsánatot akarna kérni, ad egy szendót, Ellienek nem kell a bigott szendvics.......Ezt minek kellett bele? A faszi miért nem tudott normálisan elnézést kérni? Elliet mióta hatotta át a pandemic közbe a social justice? Édes Istenem, mi lesz itt. Amik így érnek, melegében megírom.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#477) Dvix válasza konikan (#476) üzenetére


Dvix
senior tag

Sok sikert :U :B
Ellie rendesen vigyázott nehogy elkapja a "fehér férfi" átkát. :C

[ Szerkesztve ]

(#478) konikan


konikan
aktív tag

Most láttam először cutscene-ben ezt a másik factionos csajt akit mindenki transnak mond, meg hogy mennyire nem nőies. Igaz, de abszolút nem vészes, ismerek ilyen nőket, akiknek ilyen alakja van, ha ebbe még beleképzelem a végítéletes túlélő éveket abszolút nem gáz ahogy ki van pattintva :)

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#479) Dvix válasza konikan (#478) üzenetére


Dvix
senior tag

Képzeld mennyi patkányt kellett megegyen, hogy így nézzen ki! :C

(#480) Dvix válasza Wesder (#459) üzenetére


Dvix
senior tag

Yo! Wesder megtaláltam nagyításban a sírra köpős képet! :C
[link]

(#481) konikan


konikan
aktív tag

Ok, Abby-nek hívják. Miután a kb. 5 fős kis csoportból 2-en ellátogatnak egy hegytetőre ahol konstatálják, hogy a kerestt emberük egy nagy elektromossággal és fegyverekkel ellátott lezárt városban van, aminek több előretolt helyőrsége is van van, kicsit elmegy a kedvük az egésztől. Majd Abby kijelenti, hogy fuck it, majd ő egyedül beveszi a fél világot, és útközben puszta kézzel agyonüt 3 fertőzötett. OK...... :U

Elnézést, ha sokat spammolok, ha zavar titeket szóljatok, abbahagyom, nem akarom az egész játékmenetet végigírni, csak amit fontosnak/furának/idegesítőnek tartok.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#482) Gery9112 válasza konikan (#478) üzenetére


Gery9112
őstag

Igen ez azon kevés jelenetek egyike volt, ami nagyon triggerelt. Szerencsére pár jelenet van csak az ilyenből.
A faszi tök normálisan elnézést kért, a reakciója is normális volt max a kifejezésmódja volt durva mert részeg volt. Bár ez is kicsit műbalhé mert oké, hogy Jackson egy viszonylag biztonságos hely de kétlem, hogy a mindennapi gondjaik közé a ki meleg és ki nem beletartozna, szerintem pont nem érdekelné őket. Hasznos vagy? igen, meg tudod védeni a várost? igen akkor ok gyere.
Másrészt meg még ha a pasi bunkó is volt, nem attól leszel te jobb ha megbocsátasz neki? Nem....inkább szándékosan beleállok és visszautasítom a felajánlását mert egy bigott pöcs....ehhez csak gratulálni tudtam.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#483) thrill válasza Wesder (#459) üzenetére


thrill
tag

Miért lenne ő? Max ha minden kínai, meg japán is egyforma.

Sokkal köpcösebb, más az arca is, max annyiban hasonlít, hogy szakáll, barna szemek és manbun.

https://www.gstatic.com/tv/thumb/persons/857006/857006_v9_ba.jpg

[ Szerkesztve ]

(#484) Wesder


Wesder
félisten

Az a Crash utalàs nem volt semmi. :C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#485) Imilenni


Imilenni
addikt

Hát lyézus srácok, 9 órám van benne de a gameplayen kívül szerintem kifújt a játék. :D
Komolyan, lehet hogy jó lesz a sztori (nincs vele bajom hogy lédiboj megölte Joel-t, oké van de elfogadom, túlerőbe voltak stb.)
De mi a lóf@szért engedte el Ellie-t és Tomikát? :W
Full logics amúgy, egy 20-as csaj azt ordibálja hogy megfog ölni, és ott a csávó tesója is akit megöltél, aki fix hogy megtalál, errre csak úgy otthagyják őket.

Tiszta napjainkban játszódik a történet, adott a lezbi pár, akiknek gyerekük lesz.. :U

Ez a köpök a halott Joel-es csávóra meg, hát szvsz a szörzete ugyanaz mint a Hamupipőkénknek.
Tudjátok mi kellett volna???
Hogy egy néger, tólószékes meleg kiscsaj köpje le.

Viszont durva volt látni, ahogy simán leszakadt félig csóró csávó lába a soti miatt.
De ilyet már láttunk ugye, khm Trónok harca.

Ügyesen kitoldották a játékidőt, nincs vele bajom, de unalmas hogy percekig futkorászok a pályán, hogy a loot meglegyen.

Ezeket leszámítva, nagyon jó maga a gameplay, mostantól egy mezei zombi shooterként játszom, amikor meg történet forog becsukom szépszemeim.

Ha valóban az lesz a vége, amit olvastam, hát srácok kb arconköpte az embereket az ND :D

Press "F" to pay respects.

(#486) Dvix válasza Imilenni (#485) üzenetére


Dvix
senior tag

"Hogy egy néger, tólószékes meleg kiscsaj köpje le." :)) :DDD úgy nevettem! ahahahaha!

(#487) kwzatz


kwzatz
őstag

https://twitter.com/Neil_Druckmann/status/1208195508784660480

Erről most dobtak fel képet redditre, azt hittem photoshop, de nem, mert megtaláltam. Sokak szerint sok mindent megmagyaráz. :D

[ Szerkesztve ]

(#488) Imilenni válasza Dvix (#486) üzenetére


Imilenni
addikt

Én ezért fogom lepontozni.
Sajnálom, én értem hogy nemtudtak mit kezdeni a történettel, valamilyen szinten tisztelettel ment el Joel (kurvára nem, de legalább túlerő volt).
De most komolyan ez?
Ennél az is jobb lett volna amit az elején mondtak, hogy Angry Lezbian Rampage Part II. :W

kwzatz
Ez a csávó nettó feminista.
Kíváncsi lennék rá, hogy milyen felcsatolhatósa van az asszonynak, de gondolom valami néger, és persze mini - hogy szembemenjünk az általánosítással.

Engem játék még így nem húzott fel, mint ez :W
De játszom tovább, érdekel hogy mi lesz a vége. ;]

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#489) Wesder válasza Imilenni (#488) üzenetére


Wesder
félisten

Én azton pillogtam, hogy ez puszta véletlen volt. Ha nem jàrnak arra akkor Abby kampó és end of story.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#490) Dvix válasza kwzatz (#487) üzenetére


Dvix
senior tag

Ahahahah! teljesen megmagyarázza! :C

(#488) Imilenni Én amikor ezt nekem elspoilerezték már akkor tudtam, hogy nem veszem meg. :P Egyszerűen a szörnyű és borzalmas szavak illenek rá! :((

Mindegy, az összes mutáns aki örült a sajtói 10/10-nek azok is sírnak most. :C

(#491) Imilenni válasza Wesder (#489) üzenetére


Imilenni
addikt

Természetesen, miután Abby valószínűleg jó okkal szolgált arra hogy megölje a tömeggyilkos Joelt, nem is értem, hiszén lyézus itt van és szereti azt aki jót tesz.

Tudjátok mi húz fel a legjobban?
Amikor máshol azt olvasom hogy a héterek megint alkottak, miközben rengeteg embernek nem tetszik a történet, és az amit csináltak a játékból.
Persze van köztük olyan héter akit nem is érdekel a játék, csak a hájp vonat, de szerintem sok embernek nem gyere be az, amit csinált az ND.

Dvix
Azért kapott tíz pontot mert ez a játékok trónok harcája, ja, csakhogy ez egy játék, nem egy kbaszott sorozat.
A gameplay aláírom jó, a grafika is (rl? csak ide fejlesztenek, ennél szebb is lehetne).
Ha kritikusként kéne pontozni, 7/10

Mint játékos? 2/10.

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#492) Dvix válasza Imilenni (#491) üzenetére


Dvix
senior tag

A héterek hagyjad akik azt se tudják mi bajuk, mert a szövegeikből is két sorra futja. Aki viszont tudja miről beszélt az már akkor leírta:"gyerekek nézzétek meg a spoilert és utána döntsetek vagy ha nem akkor csak annyit mondunk: bevállaltátok akkor jó" :B
De ez is csak a nyugati média barmai olyanok h egyszerre bőgnek, mikor valamit utál valamit azt hiszik "akkor fog tönkre menni a játék és csődbe megy" ha leírják a véleményüket h ez tehénszar. Ez a logikájuk! :C
A Sony meg 10 körömmel dobálta a lovettát és kiiktatott egy időre mindenkit YT-on(copyright strike), hogy megmentse ezt a játékot. ;]

2/10?! De nagylelkű vagy! :U

[ Szerkesztve ]

(#493) Imilenni válasza Dvix (#492) üzenetére


Imilenni
addikt

Azért 2/10, mert kezdtek vele valamit. Engem meghatott hajjak meg, bár még csak a játék elején járok.
Tényleg, annyira szeretném szeretni a játékot, igazából szeretem, néhány helyen szerethető, megmosolyogtat.
Bár az kevésbé hogy Ellie is lassan egy szimpla cristian anya szintjére süllyed.
(Ne felejtsük, hogy a valamiylen fogyatékossággal rendelkező játékosokra is figyeltek.)
Bár minek? Inkább ültessék át azokat az első részbe, ne ebbe a politikai baromságba.

Ja, amúgy már nem azért, de ha bárki azt mondja azért nincs csöcse ebinek mert izmos, meglehet nézni a testépítő bulákat, normális mellük van, amelyiknek meg nem, az meg 2x nagyobb a drága lédibojunknál.

AngryJoe mikor kezdi már a játékot? Mintha említette volna, hogy biztos kijátsza, hiába találja szarnak a kiszivárgott anyagok miatt.



[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#494) Dvix válasza Imilenni (#493) üzenetére


Dvix
senior tag

AJ megígérte, hogy csinál róla videót igen. :K De ilyen ha egy halom baromi nyugati összejön, ez jön ki belőle. Ellie meg pont úgy le van építve, csak lassabban mint Joel. :C
Ezen a kép meg annyira király, hogy nem igaz! :C

[ Szerkesztve ]

(#495) Imilenni válasza Wesder (#427) üzenetére


Imilenni
addikt

Egyre több helyen látom a bal alsót, ha volt képük ezt bennehagyni, ami meg érdekelt volna azt csak egy fekete képpel elintézni, akkor a srác tényleg rácuppant a lédiboj pöcsére.

Dvix
Jöhetne már, érdekelne hogy neki hogy tetszik a végső játék!:C

Press "F" to pay respects.

(#496) konikan


konikan
aktív tag

Megölték Joelt :O Segített neki, erre megölték :O Csak érjem utol őket, ahogy a Ponyvaregényben mondják, "kicsipikézem a valagukat" :W

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#497) Wesder


Wesder
félisten

Ne mondd màr, hogy a favàgó fejsze 6 ütés utàn eldobandó... :U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#498) FunPro válasza Wesder (#497) üzenetére


FunPro
senior tag

Ha fut a célpontod, akkor egyből eldobandó... ;]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#499) konikan


konikan
aktív tag

Valami régi zónán belül kell üzemanyagot keresni, és be kell menni egy nagyobb épületbe, erre a társ npc:
- Hé Ellie ez egy zsinagóga (oké, köszi, rendben, no problem)
- A tesóm mindig elrángatott ide anno, végül is túlélő családból származom
Ellie erre:
- A vírus kirörésére gondolsz?
- Arra, meg a holokauszt........... Ezt megint minek kellett, a csaj orrából alapból levágós volt nekem, minek kell ezt? :U
Na mindegy, tovább a sztoriban, lássuk mit hoz.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#500) Imilenni válasza konikan (#499) üzenetére


Imilenni
addikt

Ugyanezt említettem fentebb.
+Az egyik szoba csak azért létezik, hogy megtudd a zsidó "biblia" hogy néz ki.

Press "F" to pay respects.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.