Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) bLaCkDoGoNe válasza FunPro (#1299) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Úgy érted: kreatinin szint? ;)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1302) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Édes faszom, sokan itt vakon vannak a kukacoskodásból kiindulva. :Y

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#1303) Jim-X válasza Tuomas (#1292) üzenetére


Jim-X
őstag

Akkor szavazzuk meg a kovetkezo DLC-t, ami Abby (Abs) azon eveit mutatja be, amikor kitesizte magat!
Termeszetesen a jatek 60%-ban a mar latott konditeremben zajlana, maximum egy segitovel. A tobbi idot a meg megmaradt gyogyszertarak anabolikus szteroidkeszleteinek kifosztasaval es vadaszassal toltenenk.
Az intramuszkularis injekcio beadasa kulon ful lenne a fejleszteseknel.

Nalam +1 :K :DDD :DDD :DDD ;]

A játék az nem játék!

(#1304) FunPro válasza bLaCkDoGoNe (#1301) üzenetére


FunPro
senior tag

Ja, az. :R

Mondjuk aztán lehet a kreatint is mázsaszám nyomta befele. ;]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#1305) bLaCkDoGoNe válasza FunPro (#1304) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ebben szinte biztos vagyok, elnézve a fizikumát, csak azt szerintem nem tesztelik. :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1306) nesh_019


nesh_019
senior tag

[link] Már ilyen is létezik? :D

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#1307) james001


james001
veterán

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#1308) ImACeltic


ImACeltic
őstag

(#1309) stickermajom


stickermajom
addikt

Nagy nehezen tegnap én is befejeztem végre. Minden állításba behelyettesítendő a "szerintem" szócska:

Pro:
- grafika a legszebb, amit ezen generáción láttam
- ellenfél AI-ja
- a játszós részek átvezetése cinematicba és vissza (egy pillanatig sem szakadsz ki belőle)
- helyszínek

Kontra:
- sztori
- karakterek

Nem is Joel halála volt a legfőbb probléma - bár én másra számítottam - hanem annak hogyanja, majd utána a játék felépítése. Tommy és Joel a két tapasztalt túlélő, gyakorlatilag fegyvertelenül besétálnak 8-10 idegen közé, hogy "Szasztok, mi Tommy és Joel vagyunk Jacksonból" azok után amit eddig átéltek? Ez nekem ilyen tipikus önszopató magatartás volt, amiért már a Walking Deadet is utáltam.
Ezek után Ellie része többé kevésbé bejött, vendettát akar venni, változatos helyszíneken "nyomoz", gyűlnek a hullahegyek mögötte, már vártam mikor belezzük ki Abby-t, erre vágás, Abby-vel kéne folytatni. Miiiivan? Azok után amit Joellel tett, most még dolgozzak azért, hogy életben maradjon? Mindent elkövetett a játék, hogy szeretheő karakterré váljon, de nekem nem sikerült, így az ő részének felétől már csak azt vártam, hogy legyen végre vége.
De csak nem lett, Santa Barbarát ilyen elnyújtott rétestésztának éreztem. Majd jött a vége (a falat kapartam, hogy természetesen nincs a többi rab között Abby, hanem mééég kell sétálni 5 percet csigalassú tempóban, hogy megtaláljam), aztán a bunyó végén a nagy semmi. Az idáig tartó úton meghalt vagy 150 ember, olyanok is akiknek közük nincs az egész balhéhoz, csak azért, hogy Ellie itt lehessen, majd még választási lehetőségem sincs, hogy vízbe fojtsam, vagy ne? Elvette tőle Joelt, lelőtte a barátnője gyerekének apját, megnyomorította Tommyt, leharapta két ujját, ezáltal a Joeltől vett gitárleckék értelmének is annyi, majd simán elengedi? Értem mire gondolt a költő, de nem értek vele egyet.

A mellékszereplők meg hát.. Nem éreztem kidolgozottnak őket, a legtöbb kifejezetten unszimpatikus volt. Mel az apokalipszis után, mikor fogyóban az emberiség, terhesen járőrözni indul, meg falakra mászik fel és ezt minden barátja és társa hagyja? Dina féle románc sem lett kidolgozva igazán, illetve ez az Owen féle ide-oda is magyarázat nélkül maradt. Manny-t éreztem egyedül badass karakternek, de az ő bemutatását is elintézték egy "mindenki is megvolt neki a táborban"-nal.

Szóval ja, technikai oldalról nagyon rendben volt a játék (a metrós rész, a flare fényében szálló spórákkal például zseniális), de sztori oldalról azt éreztem, hogy felütötték a hollywoodi klisé könyvet, elpuffogtatták a top 10-et, ahol már nem volt ötlet oda került egy kis céltalan erőszak, egy kis szex, hogy továbblendüljünk és ennyi.

A gyűjtögethető dolgok nekem bejöttek, a levelek adtak egy kis háttérinfót, még a széfekért is képes voltam bolyongani, pedig nem szoktam.

Nekem valahol 6-7/10 között mozog.

És még egyszer: szerintem.

Szerk.: a játék megjelenése előtt hírzárlatot rendeltem el magamnak, szóval nem volt információm. Csak kollégák mondták, hogy valami balhé van.

[ Szerkesztve ]

(#1310) jookomak


jookomak
őstag

Hello.
New game+t lehet ugyanolyan alacsony fokozaton kezdeni, mint az első végigjátszás?
Elgondolkodtam a platinán, de nem akarom kétszer teljesen végigvinni, inkább csak addig, amíg megvan az összes fegyver és játékos upgrade. Bár gyakorlatilag ugye el kell jussak addig, hogy Abby-vel is játsszak, így szinte végig kell játszani újra.
Aztán fejezetenként összeszedném a gyűjtögetnivalókat, és kész. Apropó, jelzi valahol a játék, hogy az adott chapterben hány dolgot szedtem össze, illetve, hogy mit hagytam ki?

[ Szerkesztve ]

(#1311) Wesder válasza stickermajom (#1309) üzenetére


Wesder
félisten

Kezet vàlt a gitàron és tud jàtszani, nem nagy gond.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1312) S e t h válasza stickermajom (#1309) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én örülnék ha több ilyen klisés sztorival ellátott játékot kapnánk.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1313) stickermajom válasza S e t h (#1312) üzenetére


stickermajom
addikt

Akkor Druckmann Twitterét kell csak követni, hogy lássuk mi lesz a következő remekmű. :D

(#1314) Gery9112 válasza stickermajom (#1313) üzenetére


Gery9112
őstag

Hátha abba sikerül majd kétszer ennyi érdekes, jól felépített mellékszereplőket tenni. ;]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#1315) cyberkind válasza S e t h (#1312) üzenetére


cyberkind
félisten

Én meg annak ha olyanokat kapnánk mint ami a Bioshock Infiniteben van, elég lenne x évente ha jönne egy ilyen, de se híre, se hamva.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1316) kerobi


kerobi
senior tag

Úgy látom egy hónappal a megjelenés után kifulladt a téma :D

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#1317) Rage47 válasza kerobi (#1316) üzenetére


Rage47
veterán

sok nincs egy egyszer végigtolható játékban :) jön a Tsushima

(#1318) doc válasza Rage47 (#1317) üzenetére


doc
nagyúr

en eppen masodszor tolom, Hard+ -on :D

(#1319) ImACeltic válasza kerobi (#1316) üzenetére


ImACeltic
őstag

Szerintem nem sok játékról beszélnek ennyit, mint a Part 2-ről.

Én majd PS5-ön tolom ki másodszor. Aztán a Part 3 előtt harmadszor. :D

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#1320) cyberkind válasza ImACeltic (#1319) üzenetére


cyberkind
félisten

Szintet léphetne PS5-re a ND, valami fasza kis open world játékkal, persze ahhoz már nem biztos, hogy ND elég lenne. :D

Paranormal Cocktivity

(#1321) kerobi válasza ImACeltic (#1319) üzenetére


kerobi
senior tag

Én a ps5-ön harmadszor tolom ki, bár a konzol mérete elgondolkodtató és még nem is igazán tudom, hogy a lemez nélkülit vegyem-e. Ami igazán érdekel az az új Abe játék ami nem tudom jön-e ps4-re.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#1322) kerobi válasza cyberkind (#1320) üzenetére


kerobi
senior tag

Az open world nagyon tuti lenne a LOUP3-nál például mellékküldetéssel. Miitomén ki kell mentened valakit egy scarfs faluból, aki a társad lesz. Mindjárt jobban fájna a szived egy olyan társért, akit megmentettél. Az ND-t ismerve meg úgyis kinyirná. Bár ha egy lineáris játékmenet elkészitése volt 6 év, akkor egy open world ilyen részletességgel 10.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#1323) ImACeltic válasza cyberkind (#1320) üzenetére


ImACeltic
őstag

Talán nem lép szintet a Naughty Dog minden egyes játékával? :D Vicces pont attól a stúdiótól várni ezt, ami minden más stúdió felett van pár szinttel. :DD

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#1324) cyberkind válasza ImACeltic (#1323) üzenetére


cyberkind
félisten

Stílusban nem lép, nekem a kedvencem pont a Gta 3 óta, az open world stílus, mivel akarom a szabadságot. Tehát a szintlépést nem a játék programozói oldalára értem, azt nem tudja megközelíteni senki se, hacsak nem állnak rá az egyik konzolra legalább úgy, mint a ND, de azt hiszem, ez a minimum tőlük 19 éves Sony "támogatással", ami csak több lesz.

(#1322) kerobi
Csak az open world játékokban a sztorit nem lehet feszesen vinni, ezt pedig szereti és akarja a Naughty Dog, az úgynevezett filmszerű játékokat.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1325) Wesder válasza ImACeltic (#1323) üzenetére


Wesder
félisten

Dehogy van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1326) S e t h válasza Wesder (#1325) üzenetére


S e t h
nagyúr

De.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1327) front3r válasza Wesder (#1325) üzenetére


front3r
őstag

Szerintem is ez a legjobb stúdió. Egyik címükben sem csalódtam.
Most ha minden igaz, akkor egy multiplayer címet hegesztenek.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1328) cyberkind válasza front3r (#1327) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen, készül a Part 2-höz a multi.

Paranormal Cocktivity

(#1329) keIdor válasza kerobi (#1322) üzenetére


keIdor
titán

Van annyi OW játék már, hogy inkább ne.
Ellie Seattle Day 1-ban amennyi volt, annyi tökéletesen elég.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1330) Tuomas válasza keIdor (#1329) üzenetére


Tuomas
addikt

Mondjuk én pár ilyen módon felépített helyszínt még el tudtam volna viselni. Jó volt felfedezni az egész területet.

We were here

(#1331) cyberkind válasza keIdor (#1329) üzenetére


cyberkind
félisten

Sok szar OW játék van, de igazán jók, nem éppen, így belegondolva CDPR és R*, meg talán a Bethesda néha-néha betalál, ez annyira nem sok. Na jó, itt lesz még a Mafia 1 Remake is, de az se új cím.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1332) doc válasza Tuomas (#1330) üzenetére


doc
nagyúr

Igen, ilyen felépítés, ahol az open world részek egy-egy fix "atjaroval" vannak összekötve, fasza lenne

(#1333) Tuomas válasza doc (#1332) üzenetére


Tuomas
addikt

Jaja, nem volt túl nagy, hogy halálraunjuk magunkat, de ahhoz pont jó volt, hogy + izgalmat, felfedezni valót hozzon és történetet ismerjünk meg a régi világból. A bankot nagyon csíptem.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#1334) Wesder válasza S e t h (#1326) üzenetére


Wesder
félisten

Màr csak azért sem, mert egyplatformos stúdió, míg a Rockstar/CDPR multiplat hozza ugyanazt a szintet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1335) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Troy Baker - Joel hangja - kijátszotta a játékot és most Neil Druckmann-el - a játék rendezője - beszélget róla.

[link]

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#1336) bLaCkDoGoNe válasza ImACeltic (#1335) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Kijátszotta? Beszélni kicsi madzsar?
Zenei albumokat is kihallgatod? Filmeket, sorozatokat kinézed?

Lehet nyugodtan nyelvtannácizni, de iszonyatos ez az alpári igénytelenség.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1337) Zsinder válasza bLaCkDoGoNe (#1336) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Amilyen stílusban ezt előadod, na az iszonyatos...

(#1338) belan válasza keIdor (#1329) üzenetére


belan
addikt

Igaz egyetértek veled! Remélem ha lesz harmadik része az nem OW lesz!

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#1339) cyberkind válasza bLaCkDoGoNe (#1336) üzenetére


cyberkind
félisten

Lenni baj mi? :D

Paranormal Cocktivity

(#1340) bLaCkDoGoNe válasza cyberkind (#1339) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Akadni. :K

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1341) doc válasza bLaCkDoGoNe (#1336) üzenetére


doc
nagyúr

Engem is zavar ez a szóhasználat, de elterjedt, ez van :)

(#1342) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Ha már ez a kijátszani szó zavar valakit, ott szerintem súlyos nyelvtannácisznobizmusmegmindenhasonló probléma van. Ne olvasd el a hozzászólásaimat, vagy nyald meg a bal herémet.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#1343) keIdor válasza cyberkind (#1331) üzenetére


keIdor
titán

HZD és az utódja, HFW.
Death Stranding
Ghost of Tsushima
Nekem az AC: Origins, Odyssey is tetszett, mindjárt itt a következő.
FC6 is érdekesnek tűnik a helyszín miatt.

Meg készül még egy rakás cím, akik szeretik a TES-t, azok tűkön ülve várják a VI-t, ahogy én is.

Sok van, az a lényeg, meg még több jön.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1344) cyberkind válasza keIdor (#1343) üzenetére


cyberkind
félisten

Jó, HZD is mehet ebbe a sorba, bár szerintem nem konzolon, ott nem emelkedik ki. Death Stranding egy rejtély, de szerintem az jó lehet, a Tsutsu meg.. Nem is tudom mit írjak arra, mert csak egy konkrét szó jut az eszembe, de azt méltatlannak érzem egy ilyen címhez, a lényeg az, hogy nem bejövős. :) Ubisoft játékok meg kb a rosszul összeragasztott törött dildó szint, nem tudok jobbat mondani azokra. :DDD

A TES-re várhattok 25-ig. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1345) keIdor válasza cyberkind (#1344) üzenetére


keIdor
titán

Nem egészen van meg, hogy mi a bajod a HZD-vel konzolon, nem 1x olvasom tőled.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1346) cyberkind válasza keIdor (#1345) üzenetére


cyberkind
félisten

Az, hogy nem elég jó, túl lapos és unalmas, mindez úgy, hogy 3x játszottam a játékot, a Witcher 3 után meg kb nem volt értelme. Írom ezeket úgy, hogy több 10 órám van az egészben, de sajnos nem, PC-re más, mert ugye oda nincs semmi extra, csak nagyon ritkán.

Mást, valami sokkal izgalmasabbat, érdekfeszítőbbet vártam, vagy ha ez nincs, akkor a hangulat és az atmoszféra legyen olyan (via Metro széria).

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1347) bagyulajuve válasza ImACeltic (#1342) üzenetére


bagyulajuve
addikt

South Park - Hát vedd elő :DDD

Resistencia eterna

(#1348) keIdor válasza cyberkind (#1346) üzenetére


keIdor
titán

Ja hát Witcher 3 után elhiszem...
Az olyan játék volt, mint most a TLoU 2, legalábbis nekem.
Évekkel megelőzte korát, most minden más játék gagyi mellette.
Egyszerűen túl jó lett az animáció, grafika, összkép. Mintha 2025-ből hozták volna.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1349) bLaCkDoGoNe válasza keIdor (#1343) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A Bethesdához ne fűzz nagy reményeket, a TES6 ugyanolyan katasztrófa lesz majd, mint a Fallout 4 meg a 76. Todd Howard túlságosan elhitte magáról, hogy ő God Howard, ill. már nem is a rajongók, hanem a mainstream közönség kiszolgálása a cél.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1350) keIdor válasza bLaCkDoGoNe (#1349) üzenetére


keIdor
titán

Óvatosan kezelem, de szerintem nem összehasonlítható egy 76-al, nem is egy csapat csinálja ezeket.

Bízom benne, hogy nem véletlen készül ennyi éven át, a 76 egy cashgrab volt csak.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.