Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) cyberkind válasza Wesder (#350) üzenetére


cyberkind
félisten

Jah, látszik a konzoleladásokból is, hogy merre van az irány, de te így gondolod, én meg nem, nem létezik semmiből se független, csak az a kérdés, hogy ki mennyire merre húz, és ez itt is így van.

Meg lehet az csak egy exkluzív, csak nem mindegy milyen, Gears 5 vagy TLoU 2, abszolút nem egy liga, de még csak dimenzió se.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#352) Wesder válasza cyberkind (#351) üzenetére


Wesder
félisten

Az hogy letesztelek egy multiplat jàtékot, az qrvàra mindegy milyen platformon teszed. Ott röhögném ki a Sony-t ha azt mondanàk nem adnak több kulcsot.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#353) cyberkind válasza Wesder (#352) üzenetére


cyberkind
félisten

Több exkulcsot nem adnak, buktad azt az időablakot, amíg mindenki más, aki beadta a derekát (vagy alapból ezt is csinálta) orrba-szájba tolja a 11/10-et, nem az a kérdés, hogy az ilyen megveszi-e miután kijött, hanem az, hogy addigra se teszt, se vázlat, semmi nincs meg.

Plusz, ugye a partneri kapcsolat.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#354) FunPro válasza cyberkind (#349) üzenetére


FunPro
senior tag

Mondjuk itt az a vicces, hogy pont a japán IGN adott rá egy laza 7/10-es értékelést . :C

Aztán lehet a tesztelőfaszit azóta kirúgták... :U

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#355) cyberkind válasza FunPro (#354) üzenetére


cyberkind
félisten

:D Ők még nem ismerik amit kell, vagy mivel a Sony is japán, így nem kell aggódniuk, ők úgyis megkapnak mindent is.

Paranormal Cocktivity

(#356) FunPro válasza cyberkind (#355) üzenetére


FunPro
senior tag

Még azt tartom elképzelhetőnek, hogy japánt vagy nem tekintik akkora vásárlóbázisnak (amit amúgy kétlek), vagy mivel japán a cikk, amúgy sem tudja senki elolvasni. :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#357) Gery9112 válasza FunPro (#356) üzenetére


Gery9112
őstag

A 7/10 is érthető értékelés, meg amit gondnak leírtak..... lesz miről beszélni megjelenés után.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#358) MageRG válasza Imilenni (#317) üzenetére


MageRG
addikt

"Ott kb súlyatalan volt az, hogy megöltél rengeteg embert, itt meg súlyt adtak annak, amit művelt."
Bocsánat hogy belekotyogok, de az első játék nagy kérdése volt, hogy van-e értelme túlélnünk minden áron, akkor is ha emberségünket veszítjük el.
Az egész történet azt húzta alá, hogy nem. Joel ismerőse, aki összeveszett a partnerével és teljesen paranoid lett. A banditák, akik más emberek kifosztásából és megöléséből élnek. Vagy a kannibál közösség.
Végül a Fireflies, akik megmentenék az emberiséget, de azon az áron hogy élve boncolnak egy kislányt. Ki tudja hány másik emberrel tették meg ugyanezt.
Joel legalább visszatalált az emberséghez a fogadott lányán keresztül.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#359) Imilenni válasza MageRG (#358) üzenetére


Imilenni
addikt

Így olvasva van benne valami..

Nem bírtam ki, és csak néztem pár tesztet.
Az mióta vélemény, hogy a Sony meg mondatja hogy miről beszélhetnek?
Kommenteket olvasva egy sem szól arról ami miatt balhé volt (maga Abby).
Bár nem teljesen igaz ez.
Néhány SJW-t említő komment volt, pár órán belül el is tűntek.
Az is érdekes, hogy akiknek "nem tetszett" a játék, ők nem adtak pontszámot.. 7/10 a legrosszab értékelés..

Érdekes dolgok ezek, na de majd meglátjuk.
Mit rejteget a játék második fele.. :U

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#360) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Mondhatnám, hogy eléggé beszédes a trophy lista, de nem az.

Every last of them a platina neve. :F

[link]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#361) Gery9112 válasza Adam_Shepard (#360) üzenetére


Gery9112
őstag

Nincs a sztori fordulópontjainál trófea, ha jól emlékszem egyik Naughty Dog játéknál sincs. A legvégén szokott pittyenni, hogy végigvitted és hogy milyen nehézségi fokozaton. A rejtett trófeák se tartalmaznak semmi extrát.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#362) FunPro válasza Imilenni (#359) üzenetére


FunPro
senior tag

Igazából így az is kérdéses, hogy miért kellett ennyit várni a tesztekkel.

Elég lett volna odaadni a sajtónak azt a 3 pályát amiről beszélhetnek, a többi dolog pedig amúgy sem lehet publikus. :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#363) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Érdekes a marketingje ennek a játéknak, már csak azért is, mert nem a terméket akarja eladni neked, hanem a hypeot.

A napokban gondolkoztam azon, hogy anno, sőt, most is ha van egy terméked amit el akarsz adni, arról készítesz egy bemutatót. Jelen esetben a játékra minden SZAKSAJTÓ! 10/10 pontot adott. Mivel nincs vonatkoztatási rendszer, így ki lehet jelenteni, hogy ezek szerint ez a cucc jobb egy UC4-nél, autós/verekedős/rpg játéknál/az új GOWnál is.
Mindezt úgy, hogy a játékba belemenve az első pár chapter alapján teszik ezt, viszont a játék lesz tovább is. :D Persze spoileres a cucc, de itt egy árnyalt képet kapunk csak, hogy mit is veszünk.
A másik, dolog, az az, ha olvassa ezt valamilyen Sony- érintett ember, hogy COVID ide- vagy oda, De igenis betriggereli az embereket, ha 20.000+ ! FTért egy gány terméket kapnak ott, ahol 140.000 FTból kell gazdálkodnia valakinek sok esetben. Tökösebb időkben ezt a marketing kampányt a vásárló megvezetésének hívták.

És nem, nem azért nem tetszik, mert LGBT van ráhúzva a storylinera, nem is azért nem tetszik, mert az előző részben levő clunky gány irányítás és dinner lopakodó jelenet megútáltatta velem, hanem azért, mert egyszerűen a karakterek számomra nem működnek, nem szimpatikusak.

És ez így van jól, ezt hívják véleménynek.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#364) FunPro válasza Adam_Shepard (#363) üzenetére


FunPro
senior tag

A dolog titka az, hogy a Sony rohadtul nem akarja eladni a terméket. :K

Az első rész kapcsán már van egy akkora vásárlóbázisuk, aminél igazából nem is kell több. Ezek a 10/10 pontok arra jók, hogy ennek a vásárlóbázisnak adnak egy olyan pozitív visszacsatolást, ami megadja az utolsó löketet is a vásárláshoz.

Állítom, hogy én több kritikát elolvastam a játékról, mint az, akit tényleg igazán érdekel. Nekik elég csak az a kép, amin ott van a szaksajtók neve, plusz a 10/10-es pontszám, és már meg is nyugodtak.

Nekem amúgy ezekkel a pontokkal az a legnagyobb bajom, hogy akkor most merre tovább? Ennél a játéknál soha nem fog jobb készülni? Ha pedig készül, azt hogyan fogják jelezni? 11/10? Vagy ezek a pontok az adott generációra tekintendők és generációváltásnál ismét a nulláról indulunk?

Meg ahogy már egyszer valahol visszább írtam (talán a ps4 topikban), én az előzetes kritikákban nem hiszek. Lástd pl.: star wars, game of thrones...

U.I.:
Amúgy én még életemben nem játszottam olyan játékkal, ami kiérdemelte volna tőlem a 10/10-et (talán a golden sun gba-n). Nehogy már pont a szaksajtót sikerül ennyire lehengerelni. :D

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#365) Gery9112 válasza FunPro (#364) üzenetére


Gery9112
őstag

Dehogynem, hát az egész működésének az alapja a profittermelés.

A számozásos értékelés valóban butaság mert ennyi erővel ha csak az exkluzívokat nézzük akkor a korábban jött játékok veszítettek az értékükből? persze, hogy nem. Kiváló játékok még mindig.
Ha az Uncharted 4-hez nagyon hasonlítani akarnám mert a közös pont a fejlesztőcsapat akkor az animációk és az átvezetőkben a szereplők arcmimikája üti az U4-t pedig már ott is eléggé magasan volt a léc.

Teljesebb képet úgy lehetne adni a LoU 2-ről, ha pontozni kéne, hogy részeire szedjük:
-gameplay
-grafika
-történet
-karakterek

Az első 3-ra én is rátenném a 9-10-t mert jelenleg a Naughty Dog ezen a téren most a csúcsot képviseli. Az utolsó pont pedig elég erősen szubjektív.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#366) mango21 válasza Gery9112 (#365) üzenetére


mango21
csendes tag

Több teszt is azt írja, hogy megosztó. Nekem az a furcsa, hogy ha valóban az, akkor miért csak 1 kevesebb pontos/százalékos értékelés van? A sok 10/10 miatt nem tűnik annak. :F
Grafika, gameplay tuti jó lesz.
Hamarosan kiderül, hogy a történet és a karakterek mennyire fognak tetszeni nekem. Viszont több helyen is olvasva a hozzászólásokat, le se lehetne írni, ha nem tetszene, mert egyből nekiugranának az embernek.
Mintha csak isteníteni lehetne. Érdekelni fognak majd a játékosok véleményei is. Vajon ott is szinte mindenki 10/10-et fog emlegetni megjelenés után?
Félreértés ne legyen. Az első rész nálam all time dobogós helyen áll. Azért vettem ps-t. Szóval én annak örülnék, ha tényleg mindenben jó lenne.

(#367) FunPro válasza Gery9112 (#365) üzenetére


FunPro
senior tag

Azt aláírom, hogy a profittermelés a cél, de egy szkeptikust nem lehet vásárlásra ösztönözni a tesztekkel. Legalább is szerintem.

Amúgy én egy játékot még jóval több pontra szednék szét az értékeléshez, a szaksajtótól pedig azt várnám, hogy mindegyiket vesézze is ki:

Grafika, teljesítmény, technikai megvalósítás, irányíthatóság, játékmenet, bugok, ai, ui, hangok, történet, karakterek, hangulat...
Ezek nélkül max. véleményt formálsz, nem tesztet írsz...

És jó, ez az 1-10-es skála alapból egy kicsit "hülyeség", de ha én lennék a tesztelő, akkor az 1 lenne ugye a játszhatatlan, a 10 pedig a tökéletes, aminél egyik ponton sem lehet belekötni.

Én egyébként egy pontot biztosra tudok mondani így látatlanba, amitől a játék biztos nem lesz 10/10:

A játék jönni fog ps5-re. A ps5-ös verzióból is lesz teszt. Ebből kifolyólag, a ps4-es verzió biztos nem lehet 10/10, mert a ps5 verzió lealázza. A végső konklúziónak annak kéne lennie, hogy kiváló játék, de csak ps5-ön mutatja ki a foga fehérjét. Viszont ilyet biztos nem írhat le egy tesztelő sem.

(És ugye még erre rájöhetnek az elhintett problémák, amiket 1-2 teszt el mert mondani.)

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#368) Gery9112 válasza FunPro (#367) üzenetére


Gery9112
őstag

Értelek de a pontozásnál mindig az aktuális állást nézik. Ott a GTAV, X360/PS3-n az akkori hardverből, amit lehet kihozták. Zongorázható a különbség a GTAIV és a GTAV között és jogosan kapott maximális pontszámot és dicsérték a grafikát.....majd kijött a GTA V PS4/XBOX One trailere és mintha nem is ugyanaz a játék lenne. Ahhoz képest az előző generációs kiadás grafikája kb 3-4 pontot érne el maximum.
Másrészt nem tudhatjuk, hogy tényleges különbség lesz grafikában vagy megkapja a magasabb felbontás/fix 60 fps kombót.

Ui: Alig várom, hogy lehessen rendesen a játékról beszélni, higgyétek el van mit kivesézni. :R

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#369) proly01 válasza Sirandrish (#302) üzenetére


proly01
őstag

Nagyon eltűntél!
Végeztél vele? Mi a véleményed?Nálad is 10/10?

....Pr:)ly....

(#370) proly01


proly01
őstag

Meg kell mondanom nagyon várom már én is,hogy mit hoztak össze és hogy milyen módon bonyolódik alakul a cselekmény. Arra is kíváncsi leszek hogyan fog hatni a lost legacy -ból átemelt nagy központi térkép és fedezd fel feeling. Nekem ott személy szerint annyira nem jött be.
Japán IGN értékelését egyébként én részemről korrektnek ítélem meg a leírtak alapján,bár a 8 vagy 8,5 azért elfért volna így látatlanban aztán persze majd kiderül.
Jól láttam hogy OW Zoli ott abban az utolsó percben elspoilerezte a játék véget? Vagy valamot benéztem?
Miért fekete fehér ott minden?

....Pr:)ly....

(#371) Imilenni válasza proly01 (#370) üzenetére


Imilenni
addikt

Szerintem csak próbálta elérni hogy mindenki játsza :D

Viccesen van összevágva, a játék több szakaszából valszeg, mert hiába hasonlítanak a jelenetek, szerintem kevés közük van egymáshoz.
Esetleg arra tudok gondolni hogy:
Ott van Ellie és Abby ugyebár, az gyilkosok.
Látni Owen-t, valószínűleg megölte Ellie.
Ott volt Ellie egy sírnál? (Leak), ha minden igaz az ugyebár ha minden igaz Joel sírja.
Esetleg akkor Ellie barátnője is meghal..
Erre tudok gondolni, de hogy mi lesz a vége.. :F

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#372) Gery9112 válasza proly01 (#370) üzenetére


Gery9112
őstag

Hasonlóan működik a nyitott rész itt mint a Lost Legacyben, bár nekem itt jobban bejött. Minden felfedezhető résznek külön kis története van.
Nem spoilerezte el a játék végét és az összevágott jelenetek nem fekete-fehérek a játékban.
A Take on Me se spoiler, viszonylag az elején van a játéknak csak ......így a videóban is ütött de a játékban, bár tök opcionális, még jobb mert tudod a hátterét, hogy miért is énekli. Így mivel már hallottad max bólogatsz a képernyő előtt, hogy ja igen tudom ezt hallottam.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#373) Sirandrish válasza proly01 (#369) üzenetére


Sirandrish
legenda

ááá..4 napot végigmelóztam...ma folytattam csak lemerült a controller.
Nemrég végeztem a kórházas résznél, ahol konkrétan kb 180 lehetett a pulzusom végig.
Ez az atmoszféra/hangulat valami embertelen!
Abszolút 10/10 egyébként :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#374) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah most végeztem...
Egyelőre nem találom a szavakat :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#375) kwzatz válasza Wesder (#348) üzenetére


kwzatz
őstag

Rengetegszer látok hasonló vitát, de egy túlságosan leegyszerűsített nézőpontból vizsgálod ezt a kérdést. Csak hogy perspektívát adjak a dologhoz:
- Tegyél nyilvánossá egy értékelést a főnöködről, amit mindenki (beleértve a főnököt) elolvashat majd. Nagyon jó a fizetés, váltani sem szeretnél, lehet hogy nem is tudnál azonnal, de rühelled az ürgét. Mit fogsz írni? Nem egy youtuber/kritikával foglalkozó kisebb oldal van, aki egy rossz értékelés után nem kap megjelenés előtt példányt a játékból, ennek a következménye, hogy máshol hamarabb lesz kint a review, nem tud róla időben videót/cikket készíteni, a megtekintések számára és a bevételre ez nyilvánvalóan nincs jó hatással. Vannak rá példák szép számmal. Van, aki szinte soha nem kap a kiadóktól, illetve tiltólistára kerül. :D
- Nézd meg SkillUP review-ját most, meg az agymosott, vallási fanatikusokból álló hive mind-ot, akik a közösségi médián támadják őt, mert azt merészelte mondani kb. 25 percben, egy szuperül felépített, részletesen kifejtett, érvekkel alátámasztott review-ban, hogy nem szerette a Last of Us 2-t. Nagyon jó ismertetőket készít, IGN-en, Gamespoton, hasonlókon ritkán találsz hasonló minőségben, ez is az.
Emellett nem is hinnéd, hogy mennyi minden "fizetett hirdetés", olyan dolgok is, amiről nem is gondolnád. A Reddit jó példa, pénzért kijuttathatsz cikkeket az egyes topicok főoldalára (vásárolt szavazatok/kommentek), aztán olyan irányban befolyásolhatod az emberek nézőpontját egy adott témában, amilyenben szeretnéd. A Social Proof egy rettentő erőteljes jelenség, úgyhogy egy pillanatra se gondold, hogy a cégek nem használják ki, amennyire csak lehet.

(#376) Gery9112 válasza Sirandrish (#374) üzenetére


Gery9112
őstag

Milyen volt a kórház? :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#377) proly01 válasza Sirandrish (#374) üzenetére


proly01
őstag

Úgy érted teljesen a végére értél? Mennyi ment bele? Milyen fokozaton játszottad végig?

....Pr:)ly....

(#378) Sirandrish válasza Gery9112 (#376) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát fentebb írtam hogy végigfostam a helyet :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#379) Sirandrish válasza proly01 (#377) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen-igen...huszonpár óra..talán 24-25 és második fokozaton toltam.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#380) felixo válasza Sirandrish (#379) üzenetére


felixo
őstag

Csak ? :Y
Akkor csak végigfutottad a pályákat !? :F

Redmi Note 9

(#381) mango21 válasza felixo (#380) üzenetére


mango21
csendes tag

Egy sztori központú játéknál szerintem az a 24-25 óra nagyon jónak számít. Főleg ha olyan lesz, mint az első része. Azt kb 4-5 alkalommal is végigjátszottam.

(#382) Gery9112 válasza Sirandrish (#378) üzenetére


Gery9112
őstag

basszus vak vagyok, sorry :DDD

(#380)felixo: Csak? nekem kb 26-28 óra volt de ahova tudtam benéztem. Plusz könnyebb nehézségen miután kiismered az ellenfeleket a harc nem annyira vészes és több lőszert ad a játék. Survival vagy hard fokozaton még ennél is több idő lehet végezni.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#383) proly01


proly01
őstag

Sziasztok!
Van egy ingyen átadó The Last of us part II special edition élő előrendelésem konzolvilágnál,ha valakit érdekel.
Ha igen,írj privátot!

....Pr:)ly....

(#384) Imilenni válasza proly01 (#383) üzenetére


Imilenni
addikt

Hát, a lemezen kívül minden érdekelne ;]

Press "F" to pay respects.

(#385) Sirandrish válasza felixo (#380) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gyakorlatilag a 90%ában guggolva közlekedtem, szóval nem mondanám.
Emellett nem nagyon lehet kóvályogni sajna...nem egy open world cucc.. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#386) Sirandrish válasza Gery9112 (#382) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem szuperjó egy ilyen játéknál a 20+ óra :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#387) proly01 válasza Sirandrish (#386) üzenetére


proly01
őstag

Én is azért kérdeztem mert mazur azt írta neki 48 óra lett a vége. :K (bár nem tudom milyen fokozaton).
Én is szeretek körbenézni jól körbejárni mindent. Átlagban 2-5 órával tovább tart a végigjátszás nekem mint a tesztekben. :B

....Pr:)ly....

(#388) proly01 válasza Imilenni (#384) üzenetére


proly01
őstag

Nézd... meg tudjuk szerintem beszélni azt is.
Írj privátot az ajánlatoddal aztán meglatjuk. ;)

....Pr:)ly....

(#389) Sirandrish válasza proly01 (#387) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát én gyűjtögettem amit tudtam, meg be-be néztem mindenhova, de a közelében sem vagyok a 48 órának. Lehet magasabb fokozaton vértizzadósak a harcok, és sokszor kell nekifutni, de alapjáraton biztos hogy nincs benne annyi :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#390) proly01 válasza Sirandrish (#389) üzenetére


proly01
őstag

Ami még érdekelne,hogy vegjatszanad e újra? Vagy egyenlőre elég volt?

....Pr:)ly....

(#391) felixo válasza Sirandrish (#389) üzenetére


felixo
őstag

Én eddig minden játékot normál fokozaton (nem tartom magam jó játékosnak) szoktam játszani, de akkor lehet, hogy ezt 1-el nehezebb fokozaton fogom kitolni. :K
Nem akarok "hamar" végezni vele és legalább kipróbálom magam, hogy mit tudok. :K :DD

Redmi Note 9

(#392) Gery9112 válasza felixo (#391) üzenetére


Gery9112
őstag

Érdemes hard fokozaton kezdeni, főleg ha jól ismered az előző részt. Én normalon kezdtem el, hogy kiismerjem előbb a játékot de megbántam mert eláraszt nyersanyagokkal/lőszerrel. A végefele egyre kevesebbet taktikáztam és csak daráltam az ellent.
A játékidőt az is kitolhatja, hogy mennyire szeretsz felfedezni. Az előző résszel ellentétben itt mintha több rejtett hely lenne, ami nem csak annyiban merül ki, hogy itt biztos van nyersanyag meg a fejlődésedhez szükséges gyógyszer hanem előbb hozzájuthatsz bizonyos fegyverekhez.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#393) Adam_Shepard válasza Sirandrish (#389) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

2 :D

Jaaajj de várom már a nyikorgást :D :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#394) Sirandrish válasza proly01 (#390) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát PS5ön mindenképpen végigtolom majd újra, és nem azért mert valami nem tiszta, hanem mert olyan hangulata van amira időnkén vágyik az ember.
PS4en már azért nem, mert azt csak ezért tartottam meg eddig. Most majd eladom, és az ára megy az ötösbe :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#395) Sirandrish válasza felixo (#391) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gondolom magasabb fokozaton jobban lát az Ai, és azzal biztosan több idő elmegy ha végignézed hogy kinek mi a fullos útvonala, mert ugye keresztezik egymást, szóval nem mindegy hogy mikor szurod nyakon az ellent, ahogy az se hogy bevonszolod-e mondjuk egy pult mögé a holtestet, mivel az arra járó társa egyből kiszurja hogy "héééj Johny...te nem mozogsz...mééé?", és riadót fúj! :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#396) Sirandrish válasza Adam_Shepard (#393) üzenetére


Sirandrish
legenda

A kattogást ki ne felejtsd :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#397) Adam_Shepard válasza Sirandrish (#396) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

| | :DDD

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#398) Sirandrish válasza Adam_Shepard (#397) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt már számolhatnád órákban is :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#399) Adam_Shepard válasza Sirandrish (#398) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

egy kezemen nem tudná megszámolni. ba dumm tsss.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#400) Wesder


Wesder
félisten

Ma màr lehet nyiltan beszélni a jàték 2. feléről? Érdekelne.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.