Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Imilenni válasza sasa134 (#150) üzenetére


Imilenni
addikt

Esetleg próbálja menteni a menthetetlent. :(

Press "F" to pay respects.

(#152) keIdor válasza sasa134 (#150) üzenetére


keIdor
titán

Neki érdeke, hogy vegyék a játékát, különben ő felel a gyenge számokért majd. Menti a menthetőt, többet meg úgyis csak 06. 19 után tudunk meg.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#153) belan válasza sasa134 (#150) üzenetére


belan
addikt

Bárcsak úgy lenne. Remélem tévedek.

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#154) proly01


proly01
őstag

[link]
5 órája került fel! Holnap 7 kor új előzetes!
abból amit Ellie és Joel mond szerintem nagy pofára esés lesz mindenkinek.(aki azt hiszi hogy Abby majd mindenkit kinyír aztán ennyi volt.)
Bár ennek én csak örülök. :D

....Pr:)ly....

(#155) Imilenni válasza proly01 (#154) üzenetére


Imilenni
addikt

Joel mit mond? nem nagyon értem :(

Press "F" to pay respects.

(#156) belan válasza proly01 (#154) üzenetére


belan
addikt

Én meg pláne örülök ha így lesz! :R 👍

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#157) proly01 válasza Imilenni (#155) üzenetére


proly01
őstag

Ellie:
I have to finish it!
Be kell fejeznem.
Joel:
There's a gospel
Hát ez valami olyasmit jelenthet ebben a szövegkörnyezetben hogy:
Így szól a prófécia. Vagy, meg volt jövendőlve.
Amúgy azt jelenti ugye hogy
Van egy evangélium.

....Pr:)ly....

(#158) proly01


proly01
őstag

Ja és egy spoiler akinek nem tűnt esetleg fel:
Ellie tud úszni az új részben.
:D

....Pr:)ly....

(#159) proly01 válasza proly01 (#154) üzenetére


proly01
őstag

Közben javítás hogy magyar idő szerint holnap 16.00 kor jön a trailer. :B

....Pr:)ly....

(#160) nanorambo


nanorambo
őstag

Nekem kicsit furcsa, hogy itt van a Naughty Dog, akik az eddigi munkásságul alapján bőven rászolgálnak a bizalomra. Pár kiszivárgott, összefüggéstelen videó meg részlet alapján rengetegen elkezdtek fröcsögni. Szerintem meg kéne várni amíg kijön a játék. Ha tényleg rossz lesz akkor onnantól a ND is elveszti a bizalmat.

[ Szerkesztve ]

(#161) sasa134 válasza nanorambo (#160) üzenetére


sasa134
addikt

A játék egész biztosan jó lesz(játékmenet, akció, grafika, zenék stb) - a félelem a sztori miatt van.

Avanti Roma

(#162) nanorambo válasza sasa134 (#161) üzenetére


nanorambo
őstag

Én a sztorit is beleértettem. Szerintem bőven megérdemlik ott is a bizalmat. Kivagdosott, kiragadott dolgokat "tudunk" eddig. De mondom, ha majd tényleg rossz lesz, onnantól nincs több bizalom.

(#163) Raysen623


Raysen623
addikt

Tegnap jött velem szembe ez a vidi és amennyiben az elhangzó dolgok igazak, akkor nekem komolyan tele van a tököm azokkal akik ennyire tolják ezt a gender semlegességet, ami már jól láthatóan kihat a játékra is.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#164) Szabi®


Szabi®
addikt

Kíváncsi leszek mi lesz megjelenés utáni egy-két napban,addigra már lesznek akik végig tolják ......Felrobban a net. :D

[ Szerkesztve ]

(#165) FunPro


FunPro
senior tag

Én viszont kezdem úgy érezni, hogy az EA felvásárolta a Naughty Dog-ot! :C

Ó, a híres "don't like it don't buy it" jelmondat.

Érik a botrány úgy érzem.

(Pedig ez a cikk már vagy egy hetes)

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#166) Imilenni válasza FunPro (#165) üzenetére


Imilenni
addikt

Kicsit megijedtem, hogy felvásárolta őket :D
Amúgy igen, nem tett jót a Bf5-nek ez az elszólás :U

Press "F" to pay respects.

(#167) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok.
Nekem ez a Telegram nem akar működni. Tudnátok linket küldeni videókhoz?
Előre is köszönöm.

(#168) proly01


proly01
őstag

[link]
(a beígért)Új Story trailer! :)

....Pr:)ly....

(#169) keIdor válasza proly01 (#168) üzenetére


keIdor
titán

Sajnos túl sok nem derül ki belőle.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#170) Imilenni válasza keIdor (#169) üzenetére


Imilenni
addikt

Hát érdekes..
Az utolsó képkocka nem lehet a vége, a piros fényből ítélve akkor vagyunk amikor Abby-vel vagyunk és harcolunk ellene.
Szép kis golfütő Ellie :C

Viszont ott a másik, amikor bevert orral véres pofikával folytogat valakit.. :F

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#171) sasa134 válasza proly01 (#168) üzenetére


sasa134
addikt

Hangulatra nem lehet panasz :K

Avanti Roma

(#172) keIdor válasza Imilenni (#170) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem ott Ellie Abby valamelyik emberét fogja agyonverni.
Akik lefogták.

Azt hogy Ellie túléli-e nem tudjuk. Nyilván ezt nem is fogjuk megtudni, csak megjelenés után.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#173) proly01


proly01
őstag

Ne csináljátok már!
Kárnak nézem ezeket mert a teljes képet ezzel a videóval meg a spoileresekkel full ki lehet következtetni,hogy mi lesz a story és nagyon úgy fest az lesz amit írtam is.
Ellie betört orral sír valaki felett...
Ki töri be az orrát? Abby.Mikor? Mikor Dinával Lev el és ellie vel harcolnak ott a próbabábás szobában amire sokan azt hiszik a játék vége. Dinát meglövik(lev nyíllal) elverik, a fejét csapdossa a lemezbe Abby.
Itt mondtam,hogy tuti nem ez a vége,hanem mondjuk meghal Dina. Ellie túléli és véres bosszút áll Joel ért és Diná-ért.Hogy mindent elvettek tőle.
Az utolsó jelenet:
Abby beszél Elliehez.
Ellinél golf ütő.... Golf ütő!!! Lesújt valakire(na vajon kire?) gondolom a többit már kitaláljátok magatoktól is.
Mondjuk annyiból sajnálom ezt az egészet így már hogy a spoilerekkel együtt össze lehet tenni a képet mert így a story úgymond már hiába kurv@ jó tényleg,nem fog semmi meglepetést okozni és csak arra fogok várni mi mikor történik meg...(mikor Hal meg Joel mikor Jessie) Dina stb... de játékélményben biztosan ütős lesz.
De ne legyen igazam!!!Nem láttam feliratosan a videót sehol sem feliratozzák,így nem tudtam teljesen értelmezni ki mit mond kinek etc.
Kérdés persze így is marad....
Pl. 1.18-nál a földön nyíllal megölt egyén nagyon hasonlít Abby-re.
Ki a néger fazon?!
Arra is kíváncsian várok,hogy akik összerakják a képet akár magukban akár majd a teszt alatt mit is fognak nyilatkozni.
Mert ez így csúnya pofára esés lesz hogy elhordták a naughty dog -ot mindennek.Potyára. :U

....Pr:)ly....

(#174) FunPro válasza proly01 (#173) üzenetére


FunPro
senior tag

"Ki a néger fazon?"

Ha tippelnem kéne a három (vagy a kieg) főszereplője. :DDD

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#175) Imilenni válasza proly01 (#173) üzenetére


Imilenni
addikt

Először azt hittem Abby az, aztán láttam hogy nem izmos :(

Press "F" to pay respects.

(#176) belan válasza proly01 (#173) üzenetére


belan
addikt

Sajnos úgy lett volna jó ha a egészről semmit se tudunk meg!

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#177) proly01 válasza Imilenni (#175) üzenetére


proly01
őstag

Igen. Nagyon hasonlít rá, de szerintem sem stimmel a testfelépítése, vékonyabb.
Amúgy a videó utolsó mozzanata a párbeszéd így hangzik:
Valaki:(szerintem Abby legalábbis az eredeti szinkronhang alapján ő az)
-Nem tudtunk/akartunk megölni téged!Talán mégis meg kellett volna.

Többszöri megnézésre egyébként nem rossz ez a trailer. Lehet lesz itt meglepetés,ha másban nem is akkor abban hogyan jut el a történet oda ahova. Illetve ahogy a végigjátszás alatt összerakod időrendben a dolgokat. Kíváncsi leszek/lettem.

....Pr:)ly....

(#178) keIdor


keIdor
titán

Egyébként ma'am-et rejtegetik. Kíváncsi leszek a fogadtatásra.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#179) proly01 válasza belan (#176) üzenetére


proly01
őstag

Így hogy ezt tudom és ahogy egyre több dolog lát napvilágot a játékból azt kell mondjam:
Igen,sajnos igazad van!
Vagy ott kellett volna abba hagynom,mikor a elsőnek belefutottam abba hogy a fb ismerős ajánlások között valaki beállította profilkepenek hogy Ellie meghal Joel meghal. :(((
Na ennél a pontnál kellett volna abbahagynom a kutakodást.

....Pr:)ly....

(#180) proly01


proly01
őstag

Igazából leírom ide mert aki követi ezt a topikot nekünk már tök mind1, így is úgy is elcsesztük.
Szóval a percekben felkerült a spoileres oldalra egy rövid videó amiben megerősítést nyer,hogy Ellie vel vadászunk Abby-re. :(
Ebből a videóból van a kép is amit fentebb linkeltem,ahogy Ellie pisztolyal fenyeget valakit.

Egyébként itt írja valaki és igaza van,remélem minket is engem is hasonló meglepetés fog érni,hogy nem igazán lehet ezekből sok mindent kikövetkeztetni ezekből az összevagdosott videókból még ha össze is áll valami az ember fejében.
Ez a GIF pl.:
[link]
Az első rész traileréből való és mikor meglátták az emberek mindenki azt hitte,hogy Joel is fertőzött lett épp át akar alakulni és Ellie pedig le akarja lőni. ;] :DD
ami igazából tök jogos a látottak alapján,persze tudjuk mi lett belőle,Köze sincs a valós állapothoz.
ennek fényében bármi lehet.
Egy biztos. Én befejeztem a játék megjelenéséig és innentől megpróbálok mindenféle spoilert kerülni.Szerintem eleget(még sokat is) tudok/tudunk.A többi már tényleg maradjon meglepetés :B (ha egyáltalán van minek maradnia). :o

....Pr:)ly....

(#181) keIdor


keIdor
titán

Ezért nincs like/dislike a trailernél sem.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#182) Wesder válasza keIdor (#181) üzenetére


Wesder
félisten

Nem csodàlkozom. Nem mintha bàrmit is jelentene. Mondjuk az eladàsokra hatàssal lehet ekkora negatívitàs.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#183) cyberkind válasza keIdor (#181) üzenetére


cyberkind
félisten

A játék megjelenése és fogadtatása után, nagyon kivi leszek mi lesz ezzel az emberrel, ha semmi, akkor a Sony elégedett mindennel, ez hozza magával az eredményes játékot (ami nem azt jelenti, hogy jó is).

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#184) belan válasza proly01 (#180) üzenetére


belan
addikt

És pont nagy csavar lett volna ha nem tudsz semmit és játszol a játékkal és azt hiszed ellie is meghal és közbe nem mekkora csavar már! Csak hát túl kíváncsi a ember persze bármi hehet még. ;] Ne hidd el amit láttál és nincs baj. ;]

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#185) keIdor válasza cyberkind (#183) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem semmi. De nem mindegy az sem, hogy milyen lesz a játék.
Ha valóban mindenki meghal és a játék fele már pedig Abby lesz, akkor nem gyenge visszhangja lehet ennek még.
Gamestopba majd visszaviszi a dühös amerikai, hogy kéri vissza a pénzét stb.
Botrány viselkedéssel, láttunk már ilyet.

A sok birka nem tanul, akkor is előrendeli némelyik. Hiába a sok leak, legalább a review-kat várná meg mindenki. Valaki akkor is előrendeli. Valaki még Ellie Editiont is...
A Sonynak és az ND-nek az a lényeg, hogy vegyék. Aztán utána már mindegy, nem jár vissza pénz. Jogosan. Valszeg jók lesznek az eladási számok még így is, max nem hozzák a targetet, hanem alatta marad, de biztosan így is nyereséges lesz.
Aztán hogy közben a birkák fele követeli vissza a pénzét senkit sem fog meghatni.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#186) Wesder válasza keIdor (#185) üzenetére


Wesder
félisten

Leszoktam az előrendelésről, bàr szerintem a SpongeBob jàtékkal nem lesz baj. :DDD
A CP2077-et is visszamondtam és a Dying Light 2-t se akarom màr előrendelni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#187) belan válasza keIdor (#185) üzenetére


belan
addikt

Én első nap meg vettem volna a játékot de így nem! Megtudom számolni hány játékot vettem meg első nap kB 3 játék! Pedig több mint 20 éve nyomom a ipart persze kisebb nagyobb kihagyások azért voltak!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#188) proly01 válasza belan (#184) üzenetére


proly01
őstag

Pontosan.
Nagyon haragszom is magamra. :O
De ez van...most 'mán mind1 :D
Azzal nyugtatom magam,hogy innentől mivel próbálom majd elkerülni a spoilert az még meg marad hogy honann hová hogyan jutunk el. A játékélmény nem utolsó sorban, illetve az,hogy miután megtörténik ugye ami megtörténik aztán hogy kin és milyen módon állunk majd bosszút. Igazából ez a lényeg a játék végjátéka. Szóval nincs elrontva semmi. :) Mert ugye az nem derült ki. Remélem nem is fog.
Plusz ugye az elsőt is végigjátszottam játszottuk számtalanszor tudod mi a vége mi miután következik mégis újra és újra végigjátszod 1 a játékélmény miatt 2 a harcrendszer miatt 3 a story miatt. 4 mert csak! Legalabbis ezzel vígasztalom magam.:DD
Szóval fel a fejjel. :R

....Pr:)ly....

(#189) proly01


proly01
őstag

Én is meg tudom számolni mennyi játékkal játszottam megjelenéskor.
Resik 7 2 3
Final fantasy 13 7 remake
GTA 5
Last of us
Uncharted 2 3 4
Tomb raiderek abból szinte az összes.
Kb ennyi is. Pedig én is kb 1989 óta nyomom.

....Pr:)ly....

(#190) CptAdamica válasza Wesder (#186) üzenetére


CptAdamica
veterán

Dying Light 2 miatt sírok, ott is olyan hírek vannak, hogy teljes a káosz. :( Hirtelen minden fejlesztő balfasz lett, vagy mi történik éppen?

Megyen!

(#191) Wesder válasza CptAdamica (#190) üzenetére


Wesder
félisten

Olvastam. Kénytelen leszek még pàrszàz óràt az első résszel eltölteni. Ha màr ennyire nagy a fejetlenség àttolhatnàk only PS5/SX-re.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#192) Csabee86


Csabee86
senior tag

Ha megengeditek megosztanám veletek egy elméletem. Kíváncsi vagyok mit szóltok hozzá. Mi van akkor ha kétféle ending van? Megismered Abbyt, megismered a motivációját. Majd eldöntheted, hogy kivel teszel pontot a történet végére.
Elképzelhetőnek tartom, hogy a végső összecsapást végigjátszhatjuk Ellie-vel és Abby-vel is.
Szerintem ez egy igencsak ütős dolog lenne.

(#193) Imilenni válasza Csabee86 (#192) üzenetére


Imilenni
addikt

Végülis 100GB helyet foglal majd - RDR2 open world legalább ennyire kidolgozott világa foglal ennyit.
Elég jó ötlet lenne amúgy :D

Press "F" to pay respects.

(#194) proly01 válasza Csabee86 (#192) üzenetére


proly01
őstag

Én is bírnám :)

....Pr:)ly....

(#195) FunPro válasza Csabee86 (#192) üzenetére


FunPro
senior tag

Ez egy nagyon marxistakommunistaanarchistademokrata ötlet.

Mármint, elméletben jó, gyakorlatban kivételezhetetlen. :K
Kivéve persze, ha nem készítenek több last of us-t, és itt a történet vége.

Ha folytatás is van a képben (miért ne lenne?), akkor a harmadik résznél a két befejezés már úgy megbonyolítaná a dolgokat, hogy ihaj. Szóval én kétlem, hogy ne lenne a történet végének egy fix győztese.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#196) nanorambo válasza FunPro (#195) üzenetére


nanorambo
őstag

Szerintem Ellie és Joel történetét itt (így vagy úgy) lezárják.

[ Szerkesztve ]

(#197) belan válasza proly01 (#188) üzenetére


belan
addikt

Első részt 3x vittem végig!

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#198) Wesder


Wesder
félisten

Loptam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#199) David75 válasza Wesder (#198) üzenetére


David75
őstag

:DD :DD :DD :DD

Amúgy srácok nem flamekeltésből írtam, hanem tényleg csak a vicc kedvéért. Szerettem az elsőrészt nagyon.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#200) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!
Nem olvastam a topikot, és nem is akarom követni, csak beírnám ide is: ha valaki a botrány, vagy a spoilerek miatt visszamondaná a Special Edition előrendelését, az ne tegye, inkább írjon rám privátot, mivel sajnos lemaradtam a dologról, és simán átvenném bolti áron!

Köszi, hogy elolvastad!
:R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.