Hirdetés

2020. július 15., szerda

Gyorskeresés

(#1) wesder

wesder
(veterán)

Sziasztok. Ide lehet írkàlni bàrmit a TLOU II-vel kapcsolatban, hogy a többi topik tiszta maradjon.

It's like I'm holding all the aces, but I know I'll never win.

(#2) Imilenni

Imilenni
(őstag)

Szóval!
Elég gáz, hogy egy copás elég ahhoz, hogy elbaltázzanak egy ilyen történetet!

Bár még most is reménykedem hogy ez nem igaz, de a Trónok Harcánál is igazak voltak a szivárgások :)) :O

[ Szerkesztve ]

P20 Pro-t cserélem Mi9T-re!

(#3) keIdor

keIdor
(félisten)

Egy gyors kérdés.
Szerintetek június 19 után megremeg-e a bizalom a Naughty Dogban? Úgy, mint a Bethesdanal vagy BioWarenél történt.
Ennek a játéknak a genderkedés a kisebb baja. A protagonist-antagonist csere elég ritka recept. Szerintem bukta lesz a dolog.

Sokan megbánják, hogy ezért kiadnak 60€-t, itt már mindenki jobban jár, ha minimum kivár a vásárlással. Előrendelni pláne nem szabad(na).
(AngryJoe reviewt nagyon várom)

Took AMD 3 years to turn an i7 to an i3

(#4) Imilenni válasza keIdor (#3) üzenetére

Imilenni
(őstag)

Szinte biztos hogy valamilyen szinten megremeg a bizalma az embereknek.

A poén az lenne, ha felkapná a sok hater (gondolok azokra akik azért utálnak valami mert sokan utálják), akkor biztosan m,egérezné az ND ezt az egész sztorit.

Bár ez még mindíg messze van a No Man Sky féle balhétól :D

(#5) cyberkind válasza keIdor (#3) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Abban lehet bízni, hogy ha nem is olvasnak az emberek spoilereket, a játékot övező problémák jelzésértékűek lesznek nekik, vagy ha megveszik előre mert még azzal se foglalkoznak, akkor a pénzükért kapott trágya miatt megy a negatív visszhang.

(#4)Imilenni
Na de az milyen király kis játék lett úgy 4-5 évvel a kiadása után. :D Persze az nem is került százmilliókba mint ez, illetve a presztízs veszteség ami jöhet a ND-nak, az mindennél jobban fájhat, pláne a nextgen előtt, lehet eljön az ébresztő meg Drunkmann felelősségre vonása is, mert ő vitte így a sztorit, és ő rakta bele ezeket.

[ Szerkesztve ]

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#6) wesder válasza keIdor (#3) üzenetére

wesder
(veterán)

Hàt nem tudom... Mint jàték biztos jó lesz, de akik az első részt szerették, azoknak ez egyenesen szembeköpés lesz.
Ez az egész így generàcióvàltàs elött elég rosszul jött, bàr ha meg tényleg PS5 launch idejére akartàk volna àttolni és spoiler nélkül jelenik meg akkor, az lehet nagyobb pofon lett volna.

(#7) wesder válasza Imilenni (#4) üzenetére

wesder
(veterán)

Azért amit a No Man's Sky végigvitt az példaértékű, és jó értelemben.

(#8) Imilenni válasza cyberkind (#5) üzenetére

Imilenni
(őstag)

Talán ezért akartak várni alapból az év végéig?
Még ha úgy nézem érthető is lenne, nehogy új gen elött adjanak ki egy ilyen megosztó játékot..

wesder
Mióta van VR támogatás énis nyomom, fényévekre van már attól ami volt amikor megjelent :C

[ Szerkesztve ]

(#9) wesder válasza Imilenni (#8) üzenetére

wesder
(veterán)

Én is megvettem, de nem jött be. Legalàbb tàmogattam a fejlesztőket. Megérdemelték.

(#10) Imilenni válasza wesder (#9) üzenetére

Imilenni
(őstag)

Már sajnálom őket egyébként, simán megérdemelnék hogy mostmár valami Season Pass-os rendszeren keresztül árulják az uj Contentet :U

(#11) Imilenni

Imilenni
(őstag)

Egyébként elég nagy poén lenne, ha a szivárogtatónál lévő Build óta változott volna a történet, bár erősen kétlem! :(
Nem tudom, ott nincs aki az írót ellenőrizze? Mert a csávó nem tett le azért olyan sokmindent az asztalra - szerintem - hogy teljesen szabad kezet kapjon!

[ Szerkesztve ]

(#12) wesder válasza Imilenni (#11) üzenetére

wesder
(veterán)

Kérdés mikori a szivàrogtatàs. Az is fura hogy egyből màsnap a hatàrozatlan idő "csak" 3 hétre vàltozott. Az a baj ahoz hogy ezt kijavítsàk nem elég 3 hét, de még 3 hónap sem. Mikor el lett tolva, közleményben írtàk hogy kész van a jàték, màr csak a bugok írtàsa vesz el több időt. Ezt talàn még az első csúszàsnàl írtàk.

[ Szerkesztve ]

(#13) Imilenni válasza wesder (#12) üzenetére

Imilenni
(őstag)

Igen :D
Lehet hinni annak is hogy akár FAKE az egész, de valahogy inkább arra hajlik az egész hogy valódi szivárogtatások vannak.

Ha most csöppennék bele az egészbe, akkor még talán tetszene egyébként.
Kérdés hogy Abby-vel merrefelé fogunk járni, remélem nem egy "üldözzük Joel-éket" sztorit kapunk, MGS 5 köntösben.

"
-Te Józsi, nem lesz gáz ha ugyanazt csinálják meg kéccer a játékosok?
-Hagyjad Gazsi, a név eladja ezt is
"
(Aki nem ismerné, a játék fele után gyakorlatilag ugyanazokat a pályákat járjuk be.)

Bár arra tudok gondolni, hogy Joel dead (a játék kb felénél), aztán valahogy Ellie elszökik, de hogy aztán mivel töltenék ki Abby idejét, az már valóban nagy kérdés :F

(#14) cyberkind válasza wesder (#12) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Kb az egész játék mehetne a kukába a mostani állapot szerint, ha ezt "javítani" kéne, ez még a Sony-nak is sok pénz, így marad ami lett. Én csak azt nem értem, hogy tényleg senki, soha nem nézett rá, hogy mégis milyen sztorit meg kivitelezést akarnak ebbe a játékba, ennyire megbíztak a ND-ban? Pláne olyan poszt(ok) után, hogy ha nem tetszik a játék, akkor ba***** meg, és ne vedd meg és társai, nekem ez a kommunikáció se az igazi.

(#13)Imilenni
Abby bűn ronda, de legalább már tudjuk miért. :D

[ Szerkesztve ]

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#15) Imilenni válasza cyberkind (#14) üzenetére

Imilenni
(őstag)

Most néztem meg ki is ez az Ab..terminátor?!?!

Szóval Ő az aki fel van akasztva a videókban..
Vártam már, megkapjuk Joel-t, csak répa nélkül!
Végre :C

Az egyik szivárogtatós forumon írta valaki, hogy kicsit máshogy festene a sztori ha:
Joel-t rengetegen keresnék, azért mert elég sok élő embert tett el láb alól, és mint nyilatkozták "Ő a rosszfiú", mert az alig élő élőket őli :D
+
Ne felejtsük el, hogy Joel a lehetséges "ellenszert" lopta el tőlük, akár ez is kapcsolódhat valamilyen szinten Abby-hez.

[ Szerkesztve ]

(#16) wesder válasza Imilenni (#13) üzenetére

wesder
(veterán)

Nem tudom hogy mi lesz, még lehet jó is, itt ami baj hogy Abby-vel kell kinyírni Joel-t meg Ellie-t.
A motivàciója egyébként tökre érthető, hisz ő az érem màsik oldala.

[ Szerkesztve ]

(#17) Imilenni válasza wesder (#16) üzenetére

Imilenni
(őstag)

Persze, DLC-nek simán elférne egyébként egy Abby szál.

Bár ez a kép elég beszédes:

Közben megtaláltam a másfélórás videót, hát beugrottam a közepére, aztán látom a kigyúrt Abby-t, ahogy dodge-olni kell Ellie lövését.

Ez kicsit olyan mint a Fahrenheit nyomozós részei :U

Szabi89
A játékmenettel nincs bajunk, inkább a történet ami mindfuk...

[ Szerkesztve ]

(#18) Szabi89

Szabi89
(aktív tag)

Sztem k@rvára nem lesz semmi gond a gémmel.Vesznek az emberek sokkal nagyobb szemetet is ugyan ebben az árban....Grafikailag,részletileg,izgalom faktor stb tuti ott lesz a szeren.

wesder Nem értem miért rugózol ezen,valszeg csak flame,mert kismillió helyen leírtad hogy téged a sony exei nem érdekelnek (és az xbox a prior) nah meg ugye a sunset overdrive !! az etalon......tehát ennek fényében ez már nevetséges,Besenyő család szintű......

[ Szerkesztve ]

SonyPlaystation 4 Pro® / Macbook Pro 2018 Touch bar 13/ IPhone 8 Gold /IPhone 11 Pro

(#19) Imilenni

Imilenni
(őstag)

Amúgy megharapja Ellie Abbyt, szóval ennyit arról hogy milyen sokáig marad életben a csajminátor :D

Micsoda nő ez a férfi :U

[ Szerkesztve ]

(#20) wesder válasza Szabi89 (#18) üzenetére

wesder
(veterán)

Jól van, ügyes vagy. Le lehet szàllni rólam. Mondjuk azért nyitottam a topikot hogy ne a PS4-es legyen szétcseszve, mert làtszólag vannak emberek akik ezt szeretnék ezt kibeszélni magukból normàlisan.:U
Én tökre megértem hogy ez van akinek szarul esik, én sem folytattam volna a RDR2-t ha egyszer csak Micah-val kellett volna kinyírnom Arthurt vagy Johnt. Attól meg hogy xy jàték nem tudta kivàltani belőlem a "végig kell vinnem" érzést, még lehet róla véleményem....

Innentől kezdve szeretném ha ignoràlnàl. Danke

[ Szerkesztve ]

(#21) wesder válasza Imilenni (#19) üzenetére

wesder
(veterán)

Pumped Gabó volt a példaképe.;]
(Nem tudom ki ő, gondolom valami gyúrós szerencsecsomag)

(#22) Szabi89 válasza wesder (#20) üzenetére

Szabi89
(aktív tag)

Jóvanna nem akarok én háborút :D
A szándék szép a kibeszélösdivel,a ps4 fórumba annyira megírtották a témát hogy azt sem tudtam min van felháborodva az internet népe. :R

[ Szerkesztve ]

SonyPlaystation 4 Pro® / Macbook Pro 2018 Touch bar 13/ IPhone 8 Gold /IPhone 11 Pro

(#23) Imilenni válasza wesder (#21) üzenetére

Imilenni
(őstag)

:DD

Most hogy mondod, lehet együtt gyurmáztak ;]

Ah, nem akarok megbántani senkit, de nagyon gáz ez az egész Abby dolog.
Látszik hogy ugyanaz az író mint aki a DLC-t írta a Last of Us-hoz, van játékfegyver lövöldözés, meg szeksz jelenet is, hálégnek!
A kenyér is olcsóbb lett szerintem :D

Sebaj, facebookon már van aki belémállt, hogy miazhogy megnéztem a leaket, és hogy hogy merek ezek alapján bármi mondani a játékról, hajjaj van baj!

[ Szerkesztve ]

(#24) cyberkind válasza Imilenni (#23) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Ez van, reméljük a Cyberpunk nem megy a kefélés útjára. :D

Nem is értem a gondot.

[ Szerkesztve ]

(#25) Imilenni válasza cyberkind (#24) üzenetére

Imilenni
(őstag)

Gáz, de abból simán kinézem hogy magad választhatsz felcsatolhatót ;]

(#26) wesder válasza Szabi89 (#22) üzenetére

wesder
(veterán)

Mostmàr tudod. Ha így is érdekel a jàték, a szived joga. Én is azt mondtam hogy mint jàték biztos nem lesz rossz. Egyébként kivàncsi leszek mennyi marad a zöldnövényzetből mert mindegyik videón rengeteg van, és azok még gondolom devkiten futottak. Ha a nagyjàt meg tudjàk tsrtani az szép mutatvàny lesz, mert eléggé erőforràsigényes ha jól tudom.
Én azt mondom jobb hogy ez így derült ki, minthogy holiday season-ben legyen sok anyàzàs, amiért nem azt kaptàk az emberek, amit vàrtak.

(#27) Imilenni válasza wesder (#26) üzenetére

Imilenni
(őstag)

Szerintem rengetegen áldják a szivárogtatókat!

Azt észrevette más is, hogy több nyelv is megfordul a leakek között?
Orosz/Spanyol??/Angol
Eddig ezeket vettem észre, gondolom több szivárogtató is van.

(#28) wesder válasza cyberkind (#24) üzenetére

wesder
(veterán)

Volt egy poszt valamelyik konzoltopikban, hogy milyen szempontok alapjàn kapott 18+-os besorolàst a jàték. Màrmint a CP2077. Aki egy kis csajos homokozàstól kaikadt, az majd csak azért vesz raklapszàmra CP2077-et hogy elégethesse. Lesz ott benne robotszextől kezdve minden. o.O

(#29) wesder válasza Imilenni (#27) üzenetére

wesder
(veterán)

Spanyolt làttam. Arra emlékszem biztosan. Szerintem csak lesz vàlasztható nyelv, és gondolom azt is végig kell tesztelni. Bezzeg magyar nem volt...:(((

(#30) Imilenni válasza wesder (#29) üzenetére

Imilenni
(őstag)

Főleg akkor érdekelt volna amikor németül (azthiszem) beszélnek benne, még felirat sincs :O

(#31) cyberkind válasza wesder (#28) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Amiben az a vicc, hogy csak egy pontban +18-as, a többi +16 vagy +14, de amúgy igen, az egy más stílusú játék lesz, amiben remélem olyat mutatnak, amit nem láttunk játékokban, de máshol se nagyon.

(mindenkinek kell a törődés, még a robotoknak is ;] )

(#32) wesder válasza cyberkind (#31) üzenetére

wesder
(veterán)

Biztos csajjal fogom végigvinni a CP2077-et.

Imilenni
Lassan 2 éve kint élek, de még mindig nem tudok németül.:))

(#33) Imilenni válasza wesder (#32) üzenetére

Imilenni
(őstag)

Azt hittem itt élsz, néha nézek csak a Politika topicra, de mindíg látlak ott :)

(#34) Szabi89 válasza wesder (#26) üzenetére

Szabi89
(aktív tag)

Na ha még a grafikán is butítanak ami eleve nálam elsődleges, akkor nagyon bepipulok.
Már a gow-nál is voltak pálya részek amiket komplett töröltek,pedig azzal reklámozták.
és nekem is pont a növényzet volt az ami megfogott,hogy mennyire dús,,,aztán egy másik videóban mintha már kopárabb lett volna.

(#35) proly01 válasza Imilenni (#30) üzenetére

proly01
(senior tag)

Ott ahol németül beszélnek:
Abby el akarja vágni Dina torkát közben Ellie vért köhögve mondja neki hogy terhes, terhes.
Erre megszólal a lány aki Abbyvel van (nem jut eszembe a neve és nincs előttem a videó) hogy:
-Abby!(jelezvén hogy ennyire nem lehet gonosz hogy elvágja egy terhes nő torkát).
Erre Abby miközben elengedi Dinát:
-Soha többé ne kerüljetek a szemem elé.
És kimennek Abby-ék a szobából.

Erre a jelenetre hiszik sokan hogy Abby megöli Elliet es ez a játék vége! Hibásan.... nem is értem!
Mert még csak itt jön majd a java.

....Pr:)ly....

(#36) wesder válasza Imilenni (#33) üzenetére

wesder
(veterán)

Szoktam követni mi folyik otthon, és a kormànykommunikàción jót szoktam nevetni.

Szabi89
Ezt majd csak akkor tudod meg ha megjelenik. Nekem túl soknak tűnik a zöldövezet, az csak tényleg jó ha megtudjàk tartani. (nyílvàn Pro-n, az alap gépen még lesz butitàs szerintem)

(#37) wesder válasza proly01 (#35) üzenetére

wesder
(veterán)

Na àcsi... Hogy lehet a csaj terhes, ha egy kapura jàtszik? o.O Esetleg bi?

(#38) Imilenni válasza proly01 (#35) üzenetére

Imilenni
(őstag)

Oh
Én ezt gondoltam hirtelen a játék végének..mert ugye itt már Abby-vel vagyunk .

(#39) proly01 válasza wesder (#37) üzenetére

proly01
(senior tag)

Igen olyasmi.Jessie az exe. Aki fiú. Még tőle! Gomdolom Jacksonban ismerkedik meg vele Ellie marmint Dinaval rájön hogy inkább a nőket szereti és így jön össze Ellivel. Vagy arra tudok gondolni hogy majd a közös portyák on egyre közelebb kerülnek egymáshoz stb stb... igazi sablon story aztán így. Szóval egymásba szeretnek és mivel terhes el akarnak menni családot alapítani közösen új életet kezdeni,de jön a terminator. :D

[ Szerkesztve ]

(#40) proly01 válasza Imilenni (#38) üzenetére

proly01
(senior tag)

Sokan így is gondolják hogy ez az is. Ezen vannak kiakadva. Hogy ott hagyja őket meghalni a terminátor és így ér veget a játék. De Ellie is él Dina is. Szóval azért irtam neked hogy szerintem majd elmegy a gyerek vagy valami lesz mondjuk csak Dina hal meg aztán Ellievel bosszút kell állnunk Abbyn. Na így már sz.tem oke lenne a story. :)

(#41) Szabi89 válasza wesder (#37) üzenetére

Szabi89
(aktív tag)

(#42) Imilenni válasza proly01 (#40) üzenetére

Imilenni
(őstag)

Simán kieggyeznék énis ezzel, elég Hálivúd lenne, de ha akár Ellie magát áldozná fel azért hogy Abby is ott vesszen..

(#43) proly01 válasza proly01 (#39) üzenetére

proly01
(senior tag)

Ja meg persze nem utolsó sorban Abby Jessie-t is megöli. :(((

(#44) _drk válasza keIdor (#3) üzenetére

_drk
(senior tag)

Megfog!
Az emberek mostanában imádják a balhét. Sokkal könnyebb földbe döngölni és szidni mint dicsérni.

Mondjuk szerintem amúgy is egy túlhype-olt stúdió.
Unchartedek sima kalandjátékok csak kaptak 2x annyi pénzt és 2x annyi időt rá és meg is látszik rajtuk. Mind ezt lényegi vetélytárs nélkül a műfajban.

Last of Us 1 hiába remekmű, ha most megölik azokat akik miatt az lett.

Trónok Harcánál is hiába volt jó 5-6 évad, a vége sz@r lett, és így az egész úgy van elkönyvelve.
Ráadásul az is szidta, aki azt se tudta miről van szó! :D
De itt is az lesz! Az fogja ontani mindenhova a spoilert meg szidni a legjobban megjelenés után is aki az elsővel nem is játszott...

(#45) melega válasza _drk (#44) üzenetére

melega
(senior tag)

Nekem avéleményem az Uncharted is NBathan Drake miatt volt érdekes nem kell új rész.
A Last of Ust lezárhatják.

Most valami új rpg játékot terveznek, de jobban is járnának vele.

(#46) Bogyi007 válasza Imilenni (#2) üzenetére

Bogyi007
(veterán)

Ely ilyen pisztból kell megtudom hogy ez a hölgy a szinkronhangja többek között a Bloodrayne főhősnőjének, Kait Disznsk a Gears of War sorozatból valamint az Uncharted szériából?

Hogy mik ki nem derülnek... :))

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - Philips PUS6704/6504 szériás (VA panel) tévékhez beállítási segítség Tv adásokhoz és Filmekhez: https://logout.hu/tema/philips_lcd_led_tv-k/hsz_22103-22103.html

(#47) belan válasza wesder (#16) üzenetére

belan
(őstag)

Remélem csak nem így lesz mert akkor én biztos kihagyom a játékot! Ez nagyon durva ha így lesz életem legnagyobb játék csalódása lesz! [link] Csak reménykedni tudok nem így lesz. Nagyon várom már a megjelenést még is mi a fr@nc lesz itt.

Xbox One X gears 5 limited edition,Ps4 Pro glacier white LG OLED 65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4.

(#48) belan válasza _drk (#44) üzenetére

belan
(őstag)

Last of Us 1 hiába remekmű, ha most megölik azokat akik miatt az lett. Pontosan ez a lényeg, akarmilyen jó lehet grafika játékmenet nekem akkor is így kuka !

[ Szerkesztve ]

Xbox One X gears 5 limited edition,Ps4 Pro glacier white LG OLED 65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4.

(#49) keIdor válasza belan (#47) üzenetére

keIdor
(félisten)

Van róla videó. Így lesz, a lényeg ott van. A játék felében Abbyvel mész és vadászod Elliet.

Ott a videó, ahogy üldözöd.

Még mindig jobb most rájönni, hogy ezért nem akarsz kidobni 22 ezret az ablakon, mint vásárlás után és 10 óra játékidő után...

Took AMD 3 years to turn an i7 to an i3

(#50) felixo

felixo
(őstag)

Én is vártam a játékot, de visszamondtam az előrendelést. Majd egy komolyabb akcióban talán behúzom.

Honor 8, PS4 Pro

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.