Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Imilenni


Imilenni
addikt

:R VÉGRE, JÁTSZHHATOK EBIVEL, KÖSZÖNÖM! :R

Press "F" to pay respects.

(#502) cyberkind


cyberkind
félisten

Amúgy belegondoltatok, hogy ennek a játéknak a készítői, a Naughty és Neil Druckmann (NDx2) a PS5 jövője és csillaga, akik ezután még több ilyen kaliberű játékot fognak csinálni? :)

Paranormal Cocktivity

(#503) Imilenni válasza cyberkind (#502) üzenetére


Imilenni
addikt

Haversrác PC masterraces mióta él, felvetette hogy lehet beszálna a konzolokhoz.
Most megkérdezte, milyen a Last Of US 2.
Mindössze a tényeket vázoltam, és azt hogy az ND hozza a legjobb játékokat a konzolra, hát ebből egyenlőre nem lesz PS5 akkor :DD

Viszont, van még remény!
A Ghost of tucsima!
Grafikára kicsit gyengébb lesz mint ez, viszont valószínűleg a története talán jobb lesz ;]

Press "F" to pay respects.

(#504) konikan válasza Imilenni (#501) üzenetére


konikan
aktív tag

Nálam pihenőpályát kap egy pár órára, jelenleg Tommy után kell menni, az East 1-es kapuhoz, de mint a jó bort lassan adagolom.

[ Szerkesztve ]

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#526) zkxdn


zkxdn
őstag

Srácok, aki már végigvitte a játékot... hány százalékban kell Ellie-vel és hány százalékban kell Abby-vel játszanunk? :)
Thx előre is :D

(#527) Imilenni válasza zkxdn (#526) üzenetére


Imilenni
addikt

~18 órás végigjátszás alatt:
Abby ~30 perc
Ellie ~9 óra
Abby ~6 és fél óra
Ellie ~ szűk 2 óra

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#528) konikan


konikan
aktív tag

Seattle-ben van egy könyvesbolt, ahova jó ha bemész, mert ott van a stealth könyv ami után tudsz silencert is fejleszteni.

Namár most szivárványos zászló mindenhol a boltban, a bolton kívül, és járdára is felfestve, illetve valami könyvet talál a másik npc, és ujjongva közli:
- Nézd Ellie, ezek mi vagyunk! (Valami női koleszos sztori, hogy a nő hogyan kacsingat az azonos nem felé) Ezt megint minek? :U Meg pont pride month volt amikor lecsapott a vírus, vagy mi? :DDD

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#530) Wesder


Wesder
félisten

Két ollózàs között elmondja Ellie hogy immunis, és amikor kiderül Dinànak hogy tényleg az, csak néz mint a hülye, hàt én kész vagyok. :DDD

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#531) Imilenni válasza Wesder (#530) üzenetére


Imilenni
addikt

Press "F" to pay respects.

(#532) Dvix válasza Imilenni (#531) üzenetére


Dvix
senior tag

Legit. Ahahahahah! :DDD

(#533) Imilenni válasza Dvix (#532) üzenetére


Imilenni
addikt

Hm, úgy látszik nagyon magára vette Abby szinkron színésze az első részt, az egyik ápolónőt szinkronizálta a játék végén :C
+A katonát akit az elején megöltök.
Jaj csúnya fehér 30as férfiak :DD

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#536) konikan


konikan
aktív tag

Elértem a TV állomás épületébe, és nem Tommy írtja a népet, hanem valami Predator lehet, mert mindenki fel van lógatva az épületen belül :))

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#537) FunPro


FunPro
senior tag

Amúgy ha már itt tartunk.

Azt mennyire sikerült eltalálnom, hogy játékmenet = zombivadász manhunt+tombraider?

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#538) konikan válasza FunPro (#537) üzenetére


konikan
aktív tag

Semennyire. Az első rész combat rendszere van átemelve, átgondolva, pár elemmel kibővítve.

Sztori szempontjából eljutottam arra a pontig amikor megkapom az íjat, és egyszerre kellene elosonni, vagy legyakni legalább 3 vagy 4 kutyás embert, meg a tölteléket, fáradt vagyok ehhez, majd ha kialudtam magam akkor újrapróbálom, mert állandóan legyaknak.

Ami kifejezetten bosszant, hogy volt az a nagyorrú npc karakter nő, aki átjött velem fél Seattle-n keresztül, plusz a metróállomáson is miközben mind fertőzötteket és embereket gyaktunk,de amint kiértünk a metróból, jaj-jaj full kismama üzemmódba vált, hogy várandós, ő nem tud tovább menni, ezért Ellie egyedül megy tovább, míg ő ott az ellenséges terület közepén rádiózgat.... :U Ez mi?

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#539) cyberkind válasza konikan (#538) üzenetére


cyberkind
félisten

Gyakorlatilag az összes jelenlegi genre fejlesztett ND játék a mechanikája, amik meg jók.

Paranormal Cocktivity

(#540) Imilenni válasza keIdor (#535) üzenetére


Imilenni
addikt

Persze, szerintem tagadni se tagadja senki :K

A szivárgásokkor emlékezetek?
Arról is szó volt, hogy az összes ND játék sablonokra épül, am full igaz.
Mindíg több egy kicsivel az előző ND játéknál.

Nézem tovább a revieweket.
Rengetegen az első 5 óra után rárakják a 10/10 pontot, hogy ezazzévjéka..
Pedig "jaj a kiszivárgott 2 óra alapuján nem lehet eldönteni hogy jó-e a játék vagy se".

Press "F" to pay respects.

(#541) Wesder


Wesder
félisten

Nem tudom hova tenni Ellie reakciójàt arra hogy Joel megmentette. Hülye ez a làny?
Agyàra ment a Kivàlasztott szerep? o.O

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#542) Imilenni válasza Wesder (#541) üzenetére


Imilenni
addikt

MiT kÉpZeL a HaRmInCaS fÉrFi HoGy ElDöNtI hOgY éLjEk-E vAgYsE?? :O

Press "F" to pay respects.

(#543) Gery9112 válasza Imilenni (#540) üzenetére


Gery9112
őstag

"Arról is szó volt, hogy az összes ND játék sablonokra épül, am full igaz.
Mindíg több egy kicsivel az előző ND játéknál."
Mondjuk itt hozzátenném, hogy mindez igaz de! legalább a formula, amit kitaláltak nem évente érkezik és mindig próbálnak picit hozzáadni és ha bejön akkor a következő játékukban azt továbbfejleszteni. Szerintem Seattleben a felfedezés ügyesen lett kibővítve a Lost Legacyhoz képest. Ha felfedezel mindent és lehetőleg minden opcionális dolgot megvizsgálsz akkor egy egész érdekes kis melléktörténet rajzolódik ki.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#544) Wesder válasza Imilenni (#542) üzenetére


Wesder
félisten

Teljesen indokolatlan volt.
Most ha Ellie megkérdezte volna hogy "Jó, de az emberiség jövőjével így mi lesz Joel?" Erre mondhatta volna hogy "Nem tudtalak elengedni, fontosabb vagy nekem, mint az emberiség jövője."

Erre azt mondom tök jó, meg érthető is, de az a hiszti hogy ő inkàbb meghalt volna, te jó ég...

A múzeumos rész egyébként nagyon tetszett, imàdtam.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#545) koxx válasza cyberkind (#502) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem tudom pontosan mi a bajod, de a kulonbozo fobiaidat ne itt hangoztasd. Ha azert nem jatszol vmivel mert a foszereplo leszbikus, na bumm akkor nem jatszol, menj doomozni.
A tobbi topiklakora is vonatkozik, ne menjetek bele tul melyen ebbe a temaba.

[ Szerkesztve ]

(#546) Wesder válasza koxx (#545) üzenetére


Wesder
félisten

Eddig sem volt problémànk a karakterek nemi identitàsàval.
Többségünknek biztos nem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#547) Wesder


Wesder
félisten

Írtàk PS4 topikban hogy ez màr nextgen minőség. Nem, nagyon nem. Ez a mostani generàció vége.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#549) Gery9112 válasza Wesder (#547) üzenetére


Gery9112
őstag

Az én voltam (az egyik biztosan) és szerintem még mindig, amit letettek elénk a mozgásanimációk/arcanimációk terén, a grafika az már a következő generációsnak érződik. Értem én, hogy mivel fut a jelenlegi gépen így nem is lehet next gen, ami igaz de ami minőséget ez a játék képvisel ez lehetne az elvárható a next gen játékoknál. Legalábbis nehezen lehetne mutatni a mostani generációban olyan játékot, ami megüti ezt a szintet....animációk terén biztosan.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#550) koxx válasza Imilenni (#548) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Amíg nem megy el gyűlölködés irányába addig nincsen probléma. De azért olvastam itt 1-2 meredekebb postot... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.