Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) AxBattler válasza FunPro (#249) üzenetére


AxBattler
félisten

A felsorolásból kihagytad azokat az érzelmileg/értelmileg felnőtt embereket, akik helyén tudják kezelni regény/film/sorozat/játék történetét, és nem az alkotókat dobnák a máglyára, ha nem minden úgy alakul, ami a kicsi szívüknek feltétlenül jó érzés.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#252) FunPro válasza AxBattler (#251) üzenetére


FunPro
senior tag

Ismételten csak azt tudom írni, amit 50 hsz-el ezelőtt írtam.

Lehet bennem van a hiba (vagy túl későn játszottam), de maga az első rész nem nyűgözött le mint játék. A technikai megvalósítás jó volt, a látvány jó volt, de a történet valamint a karakterek nélkül 1 óra után ott hagytam volna a monotonítása miatt. A megjelent videók alapján a második részt sem érzem erősebb alkotásnak ilyen téren.

Itt is meg lesz a szép látvány, jó technikai megoldások, csak éppen az a plusz nem lesz meg benne, ami az első részben megvolt: karakter+történet.

Persze, ezt csak látatlanban mondom így.

Erre mindre rá lehet cáfolni, ha sikerül a történetvezetéssel, karakterfelépítéssel elnyomni az egyértelmű ideológiát. A probléma ott kezdődik, hogy még nem nagyon láttam olyan produktumot, ahol ezt sikerült volna kivitelezni.

Kétlem, hogy Abby-ből sikerült kihozni egy olyan karaktert, aki felér a másik kettő szintjéhez, sőt, még jobb is nálunk, hiszen miatta kukázták az előzőeket. Ha pedig nem jobb, akkor a játék sem lesz jó.

Mondjuk még van egy olyan opció is, hogy ez a rész még jó lesz, és majd az esetleges 3. résznél nyal vissza a fagyi. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#253) Szabi® válasza FunPro (#249) üzenetére


Szabi®
addikt

Konzolokat fognak a Tlou 2 miatt venni :)
A grafika/animációk/atmoszféra a karaktereken kivül is annyira elvan találva,hogy konzolokat vesznek miatta .Lehet nem ps4-et,de ps5-öt tuti,mivel mint cím ott van a ps portfóliójába,a ghost of csucsimával együtt.
Jó példa erre hogy a haverom 3 éve átjött,és kérdezte mit nyomok,mert nagyon jó játék.
Mondom Horzion Zero Dawn, 4 napra rá már ő is tolta a megrendelt Pro gépén :)
És előtte nem látta a játékot,mivel egyszerű dolgos ember,aki nincs benne hogy mi jelenik meg,és mire,de azonnal behúzta.
A PS sikere ezekben a címekben van,függetlenül attól hogy meghal Ellie vagy sem .

[ Szerkesztve ]

(#254) FunPro válasza Szabi® (#253) üzenetére


FunPro
senior tag

A horizon egy innovatív játek volt. A lastofus egy zombivadász manhunttombraidernek tűnik.

De elismerem. Ha valakinek a külcsínel el lehet adni valamit, az meg fogja venni. Kérdés, hogy hány olyan ember van.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#255) Szabi® válasza FunPro (#254) üzenetére


Szabi®
addikt

2016-ban kínlódtam a youtubeon,ráakadtam a God of War e3-as trailerére.Félre is raktam a pc-t és vettem egy Pro gépet.Hozzá teszem Gowot csak egy psp-s kiadásból ismertem,az nem tetszett,de ez ahogy megláttam mint apa/fia,nekem kell egy Ps :)
Ennyit számítanak ezek a címek.És a megújulásuk.
A Manhunt egy okádék volt,túlzás ahhoz hasonlítani.

Nekem ez jut eszembe a TLOU közben.

[ Szerkesztve ]

(#256) keIdor válasza Szabi® (#253) üzenetére


keIdor
titán

Az majd ennek a sikerétől függ, hogy PS5-öt emiatt vesznek-e.
Az még fél év, ez meg mindjárt megjelenik. Ha rossz lesz a játék megítélése, akkor az mindenkihez eljut majd valamilyen módon.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#257) Wesder válasza Szabi® (#255) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintrm meg rossz irànyba ment a GoW. Igaz 6 rész alatt màr mindent is kihoztak a görög mondavilàgból. Az màr màs kérdés hogy szàmomra ez a viking/skandinàv setting teljesen érdektelen. Az hogy TPS lett oké, de az első kőgólem utàn meguntam.

Egyedül a pókember maradt, de abban sincs semmi plusz, egyszerűen csak pókember, ami a Marvel legnépszerübb karaktere.
Azzal bàrmilyen konzolt el lehet adni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#258) FunPro válasza Szabi® (#255) üzenetére


FunPro
senior tag

Nálam a ps másodplatformnak van, kifejezetten az exkluzív címek miatt. Igazából meg sem akartam venni, csak egész jó áron sikerült hozzá jutnom. És igen, nálam is a god of war volt a fő indok.

Aminél megint csak ott van a sztori+kratos, ami nélkül a játék fele annyit nem érne. Ugyanúgy, ahogy az unchartedben ott van a sztori+nathan.

Ha ezt a faktort kivesszük, akkor minden exkluzívban marad a látvány, technika, meg a középszerű játékmenet.

Amúgy nekem a beharangozó videók miatt ugrottak be ezek a címek:
Tombraider (remake), ahol magányos leányzó rohangál az erdőben és levadász mindenkit, a manhunt, ahol a magányos emberünk lopakodik és levadász mindenkit, metro, mert nem szabad levegőt venni, meg bármelyik tetszőleges zombijáték. Esetlegtalán egy witcher/rdr2, mert mostanában menő lovagolni. :D
Igazából nem hiszem, hogy egy bosszúhadjáratból ennél kihoznak többet a játékmenetben.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#259) AxBattler válasza FunPro (#252) üzenetére


AxBattler
félisten

Nincs benned hiba, egyszerűen nem a Te játékod, nem jött be Neked. Ennyi.
Valóban nem volt forradalmi az eredeti játék sem, de amit csinált, azt a legmagasabb szinten/minőségben tette.
A többit meg majd meglátjuk.

Az új GOW, de még a HZD is kb. ugyanez, csak más műfajban.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#260) belan válasza AxBattler (#259) üzenetére


belan
addikt

Best game Last of us! 👍

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#261) proly01


proly01
őstag

(#262) Wesder válasza proly01 (#261) üzenetére


Wesder
félisten

Biztos volt hogy betíltjàk. Nem elég hogy nem kaptak a női karakterek csador DLC-t, de még paràznàlkodnak is. Mi ebben a hoppà? Az lett volna az érdekes, ha nem tíltjàk be.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#263) Szabi® válasza proly01 (#261) üzenetére


Szabi®
addikt

Az cikkben említett országok betiltottak még vagy 30 class játékot ezenkívül :)

(#264) Lackooo84 válasza proly01 (#261) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Mekkora érvágás. Gondolom lemezest is megoldják külföldről, meg a digitálist is másik régiós accal. Case closed. :D

The Truth is out there...

(#265) proly01


proly01
őstag

[link]
Playsation magyarország magyar felirattal közzétette a videókat.
Érdekes 1-2 helyen amit a mester mond.
Pl. Hogy körbeér a bosszú vagy hogy a két részt összeolvasztva kell levonni azt hogy mik is a tetteink következménye. Illetve, hogy megosztó lesz a játék. :U
Hát egyre kíváncsibb vagyok mi lesz ebből....

....Pr:)ly....

(#266) proly01


proly01
őstag

Nagyon fura nekem,hogy mennyire titkolják Abby karakterét előlünk. Még csak említés sem esik róla.
Most már özönlenek a videók képek részletek a játékból,de mintha nem is létezne. Említést sem tesznek egy esetlegesen irányítható karakterről.( Ugye még az előző videóban pedig azt is mondta hogy lesznek új ellenfelek. Sötét kép alatt volt is valami hörgés morgás és mondja hogy ezt majd a játékban mindenki megtudja maga.)
Ebből nekem az jön le,hogy vagy nagyon fontos szerepe lesz vagy valami komoly meglepetést tartogatnak vele kapcsolatban.(amire majd ugye csak mikor játszol akkor jössz rá). Ezt fejeli meg az a kijelentése miszerint a bosszú körbe ér illetve hogy a teljes első és második részben tett cselekedeteinknek lesz a következménye az ami a játék végkifejlete.

....Pr:)ly....

(#267) Wesder válasza proly01 (#266) üzenetére


Wesder
félisten

A bosszú úgy is körbeérhet hogy Joel -> Abby apja aztàn Abby -> Joel aztàn Ellie -> Abby. Lehet hogy tényleg csak egy korai build amit làttunk és nem is kell benne Abbyvel menni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#268) proly01 válasza Wesder (#267) üzenetére


proly01
őstag

Igen,az is lehet Simán! Kíváncsi vagyok hogy hogyan érik vagy szeretnék elérni hogy "ha kell" akkor hogy irányíts jó szájízzel egy gyűlölt karaktert Abbyt aki ugye megöli Joelt elméletileg.

Abban bízom a kiszivárogtatások után,hogy nem arról fog szólni a játék hogy miután Joel meghal az elején(ami elég valószínű) az egész kampány alatt Ellievel azt kell kiderítenünk ki ölte meg.Mindenkitől aki ott volt akkor a szobában miután felkutattuk kapunk egy kis infót ami egyre közelebb visz majd a valódi tetteshez Abbyhez akin végül bosszút állunk.
Mert akkor nagyon bánni fogjuk hogy megláttuk a leakeket. Mert ugye ha nem látod a leaket akkor végig izgulnál ahogy a játék csepegteti az infókat, szépen lassan,hogy ki az a nő aki megölte és uhhh csak tálaljam meg. De így hogy tudod végig hogy Abby volt az és mi a story/ja és miértje elég unalmas lesz. Legalábbis nekem vagyis én így látom.

[ Szerkesztve ]

....Pr:)ly....

(#269) Csabee86 válasza proly01 (#268) üzenetére


Csabee86
senior tag

Hol találsz a neten képeket, videókat a játékról? (írtad, hogy most már özönlenek a képek, videók de én nem találok)

(#270) proly01 válasza Csabee86 (#269) üzenetére


proly01
őstag

Hivatalos infó formájában. Pl a playstation vagy a playstation hungary hivatalos oldalán. Amit fentebb is linkeltem.
Volt most ugye a state of play amiben egy 23 perces videó volt csak a játékról ezen belül is egy 10 perces eddig sosem látott gameplay.
Ezen felül 4 hétig minden héten 1 videó felkerül a játékról ami mélyebb betekintést nyújt a játék szekcióiba gameplay story világ fejlesztés.
Ebből linkeltem egy videót fentebb magyar felirattal.
Aztán ugye megkapták már a játékot a tesztelők is és már nagyban tesztelik. Gamestar is írta pl. Hogy hétfőn reggel írnak az első benyomásokról aztán június 12-én lejár az embargó akkor pedig jönnek a hivatalos tesztek mindenkitől.

....Pr:)ly....

(#271) Wesder


Wesder
félisten

Azért erre majd kivàncsi leszek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#272) FunPro válasza Wesder (#271) üzenetére


FunPro
senior tag

Mondjuk meg is lennék lepve, ha bármi negatívat írnának a saját portékájukról! :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#273) Wesder válasza FunPro (#272) üzenetére


Wesder
félisten

Az mindegy. Jôhiszeműen tételezzük fel hogy nem hazabeszélnek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#274) proly01


proly01
őstag

[Gamestar pre tesztje] !!!!
Érdekes a storyval való finomkodás.... :U szerintem igazak lesznek a szivárogtatások vagy legalabbis egy része. Megosztó lesz. Nem mindenkinek fog tetszeni amit lát.

....Pr:)ly....

(#275) proly01


proly01
őstag

[Ez még érdekesebb cikk] !

....Pr:)ly....

(#276) chris0000


chris0000
őstag

IGN The Last of Us Part 2: Első benyomások!!! huh de várós!!! :Y
mindenki döntse el, h megnézi... nekem nem spoileres! :N üdv.

(#277) Jim-X


Jim-X
őstag

Nagyon varom mar :Y :DDD

A játék az nem játék!

(#278) proly01


proly01
őstag

b@sszus...úgy fest tényleg igazak lesznek a leakek!Legalábbis a fejezetek leírásából és abból ami eddig hivatalosan kiszivárgott. :O
Nagyon kíváncsi vagyok hogyan szeretnék ezt az egészet a játék végére vagy hogyan oldották meg hogy ne legyen csalódás....

....Pr:)ly....

(#279) Wesder válasza proly01 (#278) üzenetére


Wesder
félisten

Ellie-vel megölöd Abby-t és mindenki boldog.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#280) proly01 válasza Wesder (#279) üzenetére


proly01
őstag

ja.... hittem én is eddig.
Aztán most néztem,(de minek megint :o ),hogy amit publikáltak a szintekről a játékban ezelőtt 2 hónappal összevetve a most 2 napja kijött hivatalos elő tesztekkel beigazolódni látszik az igazuk a szivárogtatásoknak.
pl. itt vannak a szintek a szivárogtatások szerint:

és ha megnézted a teszteket mit mondanak pl. IGN hungary vagy gamestar?
(Bekarikáztam pirossal a lényeget.)

A játék elejéről nem beszélhetnek így kezdik. (Ugye meghal Joel leég jacksonban a város Ellie eljön bosszút akar állni.)
Aztán itt jönnek a képbe a tesztek. Mondják hogy megérkezünk Seattle be aztán írják,hogy egy színházban felébredve museumon át nekiállunk hogy felkutassuk Norát.Akit végül meg is találunk.Röviden.Ezt mondják a tesztek.
Ezek szerint eléggé egyezik a linkelt képpel.
Csak arra leszek kíváncsi,hogy hogyan akarnak rávenni minket arra,hogy aki megöli Joelt vagy szerepet kap a megölésében őt írányítva megkedveljük a karaktert. Valószínűleg ezek alapján tényleg a játék jó részében.Majdnem hogy felében.
De ne legyen igazam és ezek csak nyilván az én fejtegetéseim!

....Pr:)ly....

(#281) mango21 válasza proly01 (#280) üzenetére


mango21
csendes tag

Elméletileg 12-én jöhetnek ki a tesztek. Aznap szerintem kiderül, hogy mi igaz a szivárogtatásokból. Akkor még lesz 1 hét a megjelenésig, azalatt mindenki eldöntheti, hogy meg akarja e venni.

(#282) proly01


proly01
őstag

kicsit "jobb" irányú spoiler.
Bár szeintem ez kamu.

40 óra?! :U
Mondták,hogy a legnagyobb szabású projektjük eddig meg sok benne a tartalom stb,de azért ez pacek lenne!

....Pr:)ly....

(#283) FunPro válasza proly01 (#282) üzenetére


FunPro
senior tag

Én ezt még egy szögnek mondanám a koporsóba, de ne nekem legyen igazam. :K

Azt a 40 órát ki is kell tölteni valamivel. Ha a sztori nem lesz ütős, akkor a trailerben mutatott játékmenettel én már 10 óra után belehalnék az unalomba.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#284) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Ma is rengeteg mindent megtudtam a játékkal kapcsolatban, amúgy remélem, mikor megjelenik , akkor bezárjátok ezt a képmutató topikot.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#286) Wesder válasza Adam_Shepard (#284) üzenetére


Wesder
félisten

A topik azért lett létrehozva, hogy ne a PS4/PS5 topik legyen teleszemetelve, mert màr többször is meg lettek kérve a fórumozók hogy abban a 2 topikban semmilyen formàban ne legyenek említve a jàtékkal kapcsolatos dolgok. Nem kell emőgé többet làtni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#287) FunPro válasza wolf13 (#285) üzenetére


FunPro
senior tag

Ez vajon simán készülhetett vagy pro-n?

Mert a videó alapján itt elég erős fps gondok vannak.

Vagy a youtube ilyen? Esetleg nálam nem stimmel valami?

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#288) Gery9112 válasza FunPro (#287) üzenetére


Gery9112
őstag

A youtube ilyen

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#289) Szabi® válasza FunPro (#283) üzenetére


Szabi®
addikt

'""" Ha a sztori nem lesz ütős""" Ez mennyire béna,már ne is haragudj......mert amúgy millió ütős sztorijú játék van a piacon igaz ??? :C :C :C

Majd a kólofduti az lesz......meg a valhalla........

(#290) FunPro válasza Szabi® (#289) üzenetére


FunPro
senior tag

A cod single része az életben nem fog 40 órára rúgni, az ac-kra pedig szintén rendre ráuntam. Nem szóltak másról, mint menj -> nézz körül a torony tetején -> csinálj 3 küldit -> menj tovább -> repeate.

Aztán ez azóta lehet változott, de ezek után én hanyagoltam. Ugyanígy voltam a far cry-al amúgy.

Elismerem, a hiba bennem van, mert ezek a címek biztos tetszenek sok embernek.

Számomra a lou2 videók alapján, arra is ráunnék, ahogy írtam. Ha 10-12 óra lenne, akkor még ezzel a gameplayel, közepes sztorival is megérhet egy végigjátszást. 40 óra túl sok, ha kevés a sztori.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#291) Szabi® válasza FunPro (#290) üzenetére


Szabi®
addikt

Cinizmusból írtam,cod,ac stb mint egy okádék egy Last of Us-hoz képest.....Függetlenül attól mi történik Elllie-vel ,mi sem.....

(#293) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nekem csak egy kérdésem lenne!
Az óriáskérek után mennyi van még a cuccosból? Ugye sok? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#294) proly01 válasza Sirandrish (#293) üzenetére


proly01
őstag

Még nem vagy a felénél....😉 hány órád van eddig benne?

....Pr:)ly....

(#295) Sirandrish válasza proly01 (#294) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oh az fincsi...
Nem tudom..olyan 9-10 körül..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#296) proly01 válasza Sirandrish (#295) üzenetére


proly01
őstag

Hogy tetszik eddig a story? :)

....Pr:)ly....

(#297) Sirandrish válasza proly01 (#296) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nagyon tetszik...a visszaemlékezések is több mint hasznosak :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#299) Gery9112 válasza Sirandrish (#297) üzenetére


Gery9112
őstag

Gamepodra a tesztet te fogod írni? :)

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#300) Sirandrish válasza Gery9112 (#299) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem :)
Gondolom majd valamelyik HG :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.