Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Crew 2 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1301) CJ4567 válasza spleenszuru (#1300) üzenetére


CJ4567
veterán

Nalak streamelni akarta a játékot 4090 + 7800X3D-vel, volt 4FPS-e. :DDD Jelenleg véletlenszerű, hogy kinek megy a játék, és kinek nem.

No Sana No Life

(#1302) spleenszuru válasza CJ4567 (#1301) üzenetére


spleenszuru
őstag

Igen, pár óráig figyeltem a discordot, de követhetetlen, fél másodpercenként jönnek az üzik.
Remélem nálam este is jó lesz.

Malaka!

(#1303) CJ4567 válasza spleenszuru (#1300) üzenetére


CJ4567
veterán

Kitöröltem az OBS-t (nem futott, csak telepítve volt), fix 60FPS a benchmarkban. :Y :DDD

No Sana No Life

(#1304) spleenszuru válasza CJ4567 (#1303) üzenetére


spleenszuru
őstag

ezt írják egyik megoldásnak discen is.
én letoltam nemrég a japán listát egy levegővel, hibátlanul ment szerencsére.
Nagyon tetszik, kivéve a kocsik hangja, de hát ez van.

Malaka!

(#1305) Simi37 válasza CJ4567 (#1301) üzenetére


Simi37
őstag

Nekem megvan a 60fps (lehetne korlátlan...) 5900X és 6900XT kombóval, de olyan microlagos, hogy nem igaz. Freeroamban városon kívül minden 2 mp-re jut egy 35-45ms képkocka a 16,6 helyett. Bár a bevezető még rosszabb volt, ott többször falnak mentem olyan nagyokat szaggatott be, pedig végig 60fps volt az is. Ez előző bétában volt vagy 20 fps-em szóval haladunk. Másik ami zavaró, hogy az esc vagy kontroller B nem mindenhol működik és körülményes a térképről visszaverekedni magam a pályára. Bár ezt csak kijavítják majd.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#1306) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Twitchen 1 óra nézés után jár beta hozzáférés. Csak ha esetleg valaki betéved ide és nem tudná...

(#1307) CJ4567 válasza spleenszuru (#1304) üzenetére


CJ4567
veterán

Az a baj, hogy én Shadowplay helyett használok OBS-t, szóval nekem ez nem opció. :( Egy játék miatt meg túlzásnak érzem.

No Sana No Life

(#1308) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Ebbe az albumba folyamatosan töltöm a screenshotokat, lehet nézegetni:
[link]
1440p, maximum grafika.

Malaka!

(#1309) CJ4567 válasza spleenszuru (#1308) üzenetére


CJ4567
veterán

1080p-n nem valami szép az AA... :DDD Grafikával nem lenne bajom, nem a legszebb, de azért messze nem egy TC2 szint, csak ez a homály zavaró.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#1310) Redneck


Redneck
veterán

Én is kaptam kulcsot, de hol lehet ezt leszedni Xboxon? :U

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1311) Redneck válasza Redneck (#1310) üzenetére


Redneck
veterán

Megtaláltam, egyszerű beváltás volt, csak benéztem valamit. Na kíváncsi vagyok, van rá 1-2 órám összesen.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1312) spleenszuru válasza CJ4567 (#1309) üzenetére


spleenszuru
őstag

Motion blur lentebb véve nem tisztább? ultra preset azt highon hagyta nálam, én meg nem piszkáltam fentebb.
Autók grafikája nekem amúgy tökéletes, környezeti elemek, pl. felhők elég gagyik, meglátjuk a végleges verzióban ezeket még tuningolják-e, no nem mintha azt nézegetném.

Malaka!

(#1313) CJ4567 válasza spleenszuru (#1312) üzenetére


CJ4567
veterán

TAA + FXAA-n volt a játék TAA helyett :W Nem is értem, hogy miért opció a TAA-ra az FXAA. :DDD Motion blurre ránézek, viszont személy szerint egész jól eltalálták, nem zavaróan erős, hasonló mint FH4-5-ben.

No Sana No Life

(#1314) Redneck


Redneck
veterán

Sajnos csak 1 órát volt időm nyomni, így amit lehet skippeltem, és lenyomtam pár japán autós futamot, valamint felfedeztem. Series X-en a helyzet:
Quality módban nagyjából szép, de vannak nagyobb röccenések, vertikális szétcsúszás, szóval hamar performancera váltottam. Így jóval mosottabb, aránylag tartja a 60-at, de néha van egy-egy frame skipping. Így is pofás, de ránézésre 1080p felskálázva. A látvány amúgy nem rossz, de van még hová fejlődni.
Az irányítás jobb lett mint a Crew 2-ben, bár a repülőnél nem értem hogy miért nem tud sem horizontális, sem vertikális fordulatot. Valószínűleg itt más jellegű események lesznek, így egyszerűsítették. Remélem tévedek.
Motort szerettem volna kipróbálni, de sajnos nem tálaltam a gépeim között. Lesznek motorok? :U

Az AI továbbra is gagyi, és a futamok is úgy néz ki, maradtak a falon autózós szinten. Nagy kár.

Összeségében nem rossz, de nem ez fogja váltani nálam az FH-t továbbra sem. Akciósan majd behúzom.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1315) CJ4567 válasza Redneck (#1314) üzenetére


CJ4567
veterán

Vannak motorok. :)

No Sana No Life

(#1316) homerhamm válasza CJ4567 (#1315) üzenetére


homerhamm
addikt

Könnyű a játékban pénzt szerezni?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#1317) CJ4567 válasza homerhamm (#1316) üzenetére


CJ4567
veterán

PvP egész jól adja a pénzt, de farmolni nem farmoltam, mert ez egy béta.

#1314 Redneck Tedd fel az AI-t 4/5-re, vagy 5/5-re, és mindjárt nem fogod bénának nevezni őket. :) Ahogy falon se tudsz autózni, mert lassít a játék.

No Sana No Life

(#1318) Redneck válasza CJ4567 (#1317) üzenetére


Redneck
veterán

Sajnos most nem tudtam többet foglalkozni vele, majd az Open Betánál megnézek több dolgot. A Crew 2 után szerintem jobb irányt vettek, bízom benne hogy sokkal jobb lesz mire megjelenik. A C2 open bétájánál erősebbnek éreztem ezt a prezentációt.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1319) spleenszuru válasza CJ4567 (#1313) üzenetére


spleenszuru
őstag

Nekem is azon van pedig.. :DDD
Na, át is állítom sima TAA-ra.

Malaka!

(#1320) spleenszuru válasza homerhamm (#1316) üzenetére


spleenszuru
őstag

Mint a TC2-ben. Szóval azt mondanám nem sz*rja a pénzt.
Minden opció növeli a pénzt, pl. AI nehézség, TCS, ESP, ABS off stb., ez a része hasonlít a Forzához.
Viszont minden kocsid és vanity itemed 1 az 1-ben átvihető Motorfestbe, ingyen.
Tuningok nem, azokat ki kell farmolni újra.

#1313CJ4567
Végül nekem szimplán TAA-n recésebb 1440p-n, lehet majd itt is bevetem, amit a TC2-ben, virtuális 4k felbontás, és TAA OFF.

Amúgy engem kb. megvett a játék, letoltam mind az 5 playlistet, nagyon vivid a világ, tetszenek az autók is, zenék, autó hangok annyira nem, de szerintem elővételezem magamnak a Gold editiont.

Malaka!

(#1321) CJ4567 válasza spleenszuru (#1320) üzenetére


CJ4567
veterán

Az a baj, hogy segítségek nélkül kb. játszhatatlanul csúszik minden, cserébe még lassú is leszel ahhoz képest, ha bekapcsolod sportra a TCS-t, és az ABS-t. Ami nekem furcsa volt, hogy tudnak csúszni a kocsik, de elég alulkormányozottnak érződik a legtöbb autó.

Én alig játszottam a playlisteket, a grand versenyeket toltam, imádom :DDD Engem ezzel megvett kilóra a játék, goldot nem hiszem, hogy megveszem, de a standardot valószínűleg, vagy a kettő közöttit, bár egy játékra fájna annyit kiadni, mint ami a standard felett van :D

Kicsit sajnálom, hogy az alap pályákon nincs PvP, de a grand race ötletét nem értem, hogy miért nem próbálta még ki senki. (TC2-ben ott voltak a Live Xtreme versenyek, ahhoz lehetne hasonlítani.)

Pénzt a grand versenyek meglepően jól adnak, 100 ezret odaad ha megnyered, 6-10 percért az nem rossz. A világban megtalálható ládák is adnak már pénzt, nem csak alkatrészeket, ahogy a kihívások is simán adnak 15-20 ezreket... Én tegnap még tudtam venni az új Countach-ot a béta végére, úgy, hogy előtte valamennyivel az elektromos autó bundlet, és az A90 Suprát is megvettem, de PvP-ben láttam embereket Bolide-al és Revuelto-val szaladgálni.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#1322) spleenszuru válasza CJ4567 (#1321) üzenetére


spleenszuru
őstag

Én tcs és esp nélkül toltam végig, és csak a classic cadillac versennyel volt kis bajom, habár 3/5 AI-n játszottam.
Nyilván könnyebb lesz max tuningos autókkal, béta alatt abból nekem egy sem lett.

A driftes kanyarok opcionálisak szerencsére, nem kötelező, mint az NFS-ben.
Persze minden majd élesben derül ki, amikor a summitok is beindulnak, hogy mi lesz a "meta".

Discordon olvastam még nem mondjuk mi alatt, hogy elvileg a 0-0 camber, és 10-10 ARBs itt is meta lesz, mint TC2-ben, bár a 2 fizikája szerintem köszönőviszonyban sincs.
Most én nem piszkáltam a pro settingseket.

Én nem mentem pvp-t, sose vonzott, majd a final játékban azért kipróbálom.

Gondom lesz szeptembertől, mert még a tc2-t is csak most adom igazán, mikoris minden fő classra végre megvannak a nitro szettek kalibrálva (hovercraft, derby és aerobatics repcsikre nincs), ill. a szükséges score breakerek is.
Nagyon sajnálom, hogy csak Decemberben kezdtem, sanszos, hogy így már lesznek gépek, amelyeket soha nem tudok megszerezni.

Malaka!

(#1323) Reaper válasza CJ4567 (#1321) üzenetére


Reaper
őstag

Próbálgatom én is, valahogy nem akar összeállni az autók fizikája. Vagy tolja az elejét, vagy egy hirtelen váltással már driftben van. Ha bekapcsolok minden segédet, akkor nem lehet offroadon keresztbe rakni ha kikapcsolok mindent, akkor pedig hátsó kerekes autóval esélytelen vagy a többiek ellen. Pláne, hogy az első kanyarok mészárszék :)
Talán a sport mód egy jó átmenet, de jelenleg a multi közösség elég borzasztó, még azt hittem, hogy a Forza a rossz, de itt állandóan rajtam fordulnak, kiforgatnak, stb. Persze ha sikerül lelépni a fő bolytól, akkor már jó, de ahhoz kell mázli rendesen.
A sziget viszont szép és hangulatos. Jó lett volna ha ezt a lootboxos tuningot elfelejtik, de gondolom ez már a brand része. Minden playlistet megcsináltam, challengek nélkül, jobbára a grand race amit én is nyomok, amikor nem húz éppen fel :)
Pro settingst próbálgattam, egyelőre még nem sok sikerrel, annyi, hogy a végáttételből levéve a legtöbb utcai versenyen jobb, úgyis ritkán mész végsebesség környékén.
Repülőkből hiányolom a rendes irányítást, remélem nem marad így mert így nagyon fura.
Viszont sikerült valakinek megtalálnia, hogy a default autó-hajó-repülőt hol lehet beállítani? Váltáskor nekem mindig egy RX7 driftet ad :D

(#1324) spleenszuru válasza Reaper (#1323) üzenetére


spleenszuru
őstag

10:00-kor bezárt elvileg a béta, te hogy játszol még? :D

Malaka!

(#1325) Reaper válasza spleenszuru (#1324) üzenetére


Reaper
őstag

Úgy, hogy tegnap este még játszottam, reggel óta meg melóban vagyok :DDD Akkor eddig tartott.

(#1326) Giantpumpkin


Giantpumpkin
lelkes újonc

Ps4-em van, pont a napokban gondolkodtam, hogy szeretnék forzázni, ezért beszerzek egy xboxot, de most nem tudom :D a crew 3 gondolom kiválthatja ezt az élményt, olcsóbban jönnék ki. Aki játszott mindkettővel mi a véleménye?

21318 bontatlan lombház eladó 57k

(#1327) CJ4567 válasza Giantpumpkin (#1326) üzenetére


CJ4567
veterán

Szerintem a két játék kb. annyiban egyezik, hogy vannak benne autók, és most a Motorfest is egy fesztiválos hangulatú játék. :) Teljesen más a kettő, az egyik egy valamennyivel komolyabb játék, a másik meg egy teljesen árkád, valamennyivel komolytalanabb játék.

No Sana No Life

(#1328) spleenszuru válasza Giantpumpkin (#1326) üzenetére


spleenszuru
őstag

Ahhoz tudni kéne, játszottál már valaha valamivel?
Forzával ha igen, melyikkel?

Én csak Horizon 5-tel toltam, Crew pedig volt mindhárom.

Mindkét játék arcade, az FH5 grafikája verhetetlen, hiába újabb a Motorfest.
A fizikát tekintve, a Forza realisztikusabb, főleg autók tömegét nézve, nem mehetsz, mint egy bolond, meg kell tanulni vezetni, különben folyton kicsúszol. Sokat kell babrálni a kocsik finomhangolásával is.
Én feladtam, nekem sajnos feszkós, elengedtem a játékot kb. 60 óra után. :)

A Crew sokkal arcadebb "élmény", a Motorfest nekem kifejezetten élvezhető, sokat fejlődött a Crew 2 óta, sok kapcsolható opció van (TCS, ESP, stb.), de persze ez Forzában is igaz.
Itt is van finomhangolás, második részben ez elég fontos is volt, Motorfestben a 3 nap alatt ez még nem jött ki nálam, kompetitív bajnokságokon már biztosan ki fog.

Negatív a Forzával szemben, hogy a pénz nehezebben jön, a tuningokat ki kell farmolni, venni nem tudod, csak az optikait, tehát nincs instant maxos autó, kivéve ha már legalább egy járművet kimaxoltál minden classban, mert onnantól a maxos verdákkal szintén maxos partokat fogsz farmolni.
Ami még bonyolultabbá teszi, hogy bizonyos szettek vannak, pl. dupla ideig tart a nitro, dupla annyi XP-t kapsz, dupla annyi partot farmolsz, és ez igen komoly grindet von magával, szóval ha ehhez nincs türelmed, nem biztos, hogy a te játékod.
(Nagy előny a Crew 2 múlt, minden autód+vanityd 1:1 át tudod vinni Motorfestbe, ingyen. )

Az, hogy mi mit vált ki élmény tekintetében, szerintem egyéni preferencia, mivel sokkal több Crew hater van, mint Forza. :)

Ugyanezt ha megkérdezed a Forza topikban, szerintem 90-95% voksot kapsz a Forzára.

Mindkettő játék jó, de fizikában közük nincs egymáshoz.

Malaka!

(#1329) CJ4567 válasza spleenszuru (#1328) üzenetére


CJ4567
veterán

Amúgy a TCS, és ESP TC2-ben is kapcsolható, pro beállítások alatt van.

No Sana No Life

(#1330) spleenszuru válasza CJ4567 (#1329) üzenetére


spleenszuru
őstag

Tudom, de ott én maradtam a jó öreg Akornál, egészen jók nekem a beállításai. :)

Malaka!

(#1331) Giantpumpkin


Giantpumpkin
lelkes újonc

Sokat segít amit írtok mert az utóbbi kb 10 évben kerültem az autós játékokat, teljesen más terület kötött le játék terén. Kivétel a wreckfest, azt mai napig játszom. Meg volt 1-2 rallys de azokra hamar ráuntam.
Utolsó élményeim tényleg ilyen forza motorsport 2, nfs underground2 :DD
A horizon valamiért nagyon megfogott videók alapján, de nem próbáltam. A crew2-t a napokban töltöttem le, de még csak 1-2 órát játszottam vele. Pár nap és okosabb leszek

21318 bontatlan lombház eladó 57k

(#1332) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Én már csak várom a Szeptember 11-et, hogy végre mehessen a Motorfest. :DD

Malaka!

(#1333) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

A Crew topikok összevonásra kerültek, kérlek fáradjatok át a The Crew sorozat topikba, amely használható majd Motorfest-hez is.

⭐ Stella

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Crew 2 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.