Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#616) Dany007 válasza Lara77 (#615) üzenetére


Dany007
veterán

15-öst én is csak pont ezért nézem : ) Meg ha nagyon ellenem megy a trend akkor jól esik a 15-öst nézni, mert azon ugya lassabban jelenik meg és nem kapok szívrohamot.
Tegnap éjjel megint beleestem a stop/loss hibába.
EUR/GBP nem csekély módon leamortizálltam a keretemet.
Tegnap 16:30 kor longot nyitottam. Egy emelkedésre utaló 3 szöget véltem felfedezni az 5 percesen.... aztán kiderül, hogy nem emelkedő, hanem csökkenő volt... Jól elbénáztam, meg kapkodtam is... Aztán mivel aznap plusz 200 ban jártam, ezért nem volt szivem kiszállni...Ez a nagy baj, ezt még meg kell tanulnom.
Aztán hajnal 2 kor még mindig csökkent és zártam a pozit... Az idegek... :D
De persze nem olyan vagyok aki hagyja... Ezért 2:30kor shortot nyitottam, egy fibonaccis alakzatot véltem felfedezni.. és bejött. Fél 4 kor már csak - 120 ban voltam... Akkor nyitottam egy longot az emelkedés miatt... és persze pont akkor kezdett el csökkenni...Sokszor már érzem hogy direkt szivat...(valójában béna vagyok:) ) fél 6ig bírtam figyleni, aztán beállítottam egy take profit szintet és elaludtam :) Most reggel 10 meg figyeltem hogy hatalmasat ugrott fel, és ki is szálltam a szinten, nagyjából visszajött a minuszom....
Szal kemény egy nap volt a tegnap :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.