- Egy kis depi (szösszenet inkább), remélem elfér itt :) 3#
- Pulsar X2 V3 Size 2 Gamer Egér és Pulsar 8K Wireless Dongle
- Út Korea turistaparadicsomába, amiről talán még sosem hallottál: Csedzsu-sziget
- Perplexity Pro AI képszerkesztési limit -egy képgenerátor függő tapasztalatai
- Adattár lemez előkészítése Windows telepítéshez
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- sellerbuyer: Hogyan turbózd fel a NAS-od sebességét olcsón és egyszerűen?
- sh4d0w: Én és a számítógép
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- sziku69: Szólánc.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Adi01
tag
Netflixes témában valaki nem tudna esetleg segíteni? Hiába tud a hálózat 100-150mb/s letölteni a netflix -es app a c735-ös tv-n egyszerűen csak 2-6mb/s hajlandó mutatni a Netflix sugó menüben található hálózati teszttel és a kép se kristály tiszta. Netflix-es csomag a legjobb.
Egyszer nem osztottam meg a hotspotot és internet nélkül indítottam a netflixet kiírta "nincs net megpróbálja újból" utána eszembe jutott nem osztottam netet. Bekapcsoltam elindult a netflix és kristály tiszta képpel ment a film. Néztem is egy gyors hálózati tesztet és 33 mb/s volt. Azóta se tudtam rávenni a netflix app-ot erre. Letöröltem a tv-ről az app-ot, már mint alapból csak a frissitést engedi letörölni, meg a tárolt adatokat kitörölni de maga a netflix applikációt nem tudtam eltávolítani. Újrainditottam, áramtalínottam a tv-t meg minden de nem segített semmit. Hiába a letisztított app ott is ugyanazt a letöltési sebességet produkálja. Olyan, mintha valami korlátozná a netflix applikációt.
Valahogy esetleg tudnám teljesen törölni a Netflix app-ot a tv-ről és úgy visszarakni hátha akkor megjavulna. -
ERPY
őstag
Ezzel a megoldással, hogy régiót váltanék, tudnám használni az Alexát? Megnéznéd, hogy megjelenik e az Alexa menüpont a tv-nél? Köszönöm.
Most nézem, ahhoz hogy használni tudjam, az amazonon is régiót kellene váltanom, de telefonszám is kellene hivatalos hozzá, ott pedig elvérzek. Szóval tárgytalan a kérésem. Nem tudom ennek a régiónak mi értelme.
-
Adi01
tag
Találtam megoldást: TV-n 735 a régiót kellett megváltoztatnom Ázsiai régiók közül kiválasztottam Ciprust és láss csodát egyből megtalálta az iPhone 5ghz hotspotját.
Így most 30mb/s helyett tudja a 100-130mb/s-ot a speedtest szerint a tv.
Mondjuk a Netflix sugó menüjében a hálózati teszt akkor is 3mb/smutat mondjuk ezt nem értem.
Off téma: de maga a laptopnál is sikerült beállítani, hogy lássa az 5ghz-es hotspot-ot ott a wifi adapternél a régiót kellett szintén Ázsiára rakni és megtalálta a telefon hotspot-ot. -
HollywoodBoy
tag
Szia!
Mire gondolsz DV hiba alatt? Bocsi, de nekem ez kimaradt.A YouTube problémára meg szerintem tökéletes megoldás a SmartTube app. Engem is zavartak a reklámok, de most nagyon elégedett vagyok. Bár én nem nézek túl sok videót YT-n szóval lehet még nem jött ki nálam a hátránya az app-nak, de eddig nem tapasztaltam.
Ja és ami plusz pozitívum, hogy csak egyszer kell felrakni külső forrásból az apk-t, mert van autoupdater beépítve, úgyhogy később nem kell vele szenvedni.
Itt ajánlották pár 100 hsz.-el feljebb egyébként.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Allegro vélemények - tapasztalatok
- Elektromos cigaretta 🔞
- Borderlands 4
- iPhone topik
- Gumi és felni topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Nők, nőügyek (18+)
- További aktív témák...
- 138 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4080
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE A520M R5 5600X 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 Ti 8GB ZALMAN M4 Cooler Master 650W
- BESZÁMÍTÁS! Sony PlayStation 5 825GB SSD digital konzol garanciával hibátlan működéssel
- Törött, Hibás iPhone felvásárlás!!
- Egyedi ékszerdobozka
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest