Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  TCL LCD és LED TV-k

Hozzászólások

(#734) #53667584 válasza pingipang (#733) üzenetére


#53667584
törölt tag

Van itthon egy 2018-as LG és egy Samsung TV amikhez szinte hozzá sem férek, ezért múlt héten vettem egy TCL TV-t, bár közel nem ezt amit te kinéztél, így csak általánosságban tudom elmondani, hogy én hogyan jártam ezzel a márkával. Én egy jóval olcsóbb, 40DS500-at vásároltam, kb. ugyanarra amit te is leírtál. Lényegében munka utáni háttérzajnak, elalváshoz valamilyen film Netflixről, esetleg itt-ott foci vagy F1. Webshopról rendeltem, a TV-t soha nem láttam élőben, fogalmam sem volt, hogy mit kapok. Mire a TV hozzám került az alza kétszer hívott és egy emailt is küldtek, hogy nagyon ajánlják, hogy ilyen TV-hez vegyek kiegészített garanciát, szóval még ők is ijesztgettek, hogy valami kegyetlenül szart kapok. De miután megérkezett a TV kellemesen csalódtam. Jobb mint vártam. Számomra teljesen megfelelő a kép minősége, gyors a menüje, nem érzem azt, hogy egy olcsó kínai vacakot használok, a hangnak viszont kissé "pléhre hugyozós" beütése van, de ennyi pénzért nem várhatok csúcs minőséget. Van valahol itthon egy genius 1250 hangfal, majd rákötöm és tökéletes lesz. A smart része nem nagy eresztés, Netflix és Youtube van, viszont nyoma sincs spotify, deezer, hbo go, amazon video alkalmazásoknak. Van mondjuk rengeteg számomra teljesen ismeretlen más alkalmazás, de nem is néztem végig őket, úgyis egy Xiaomi Mi Box fog lógni rajta. Lényegében én teljesen elégedett vagyok vele, valószínűleg legközelebb sem adok ki TV-ért többet mint amennyiért egy épp aktuális TCL-t meg tudok majd venni.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  TCL LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.