Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  TCL LCD és LED TV-k

Hozzászólások

(#14068) pepimama


pepimama
tag

P635-ről (58") : Ez az első 4K TV-m, de kb. 20 nap használat után nagyon jó minőségűnek (kép, hang) találom (el sem tudom képzelni hogyan szebb egy C835 :Y , de 150K-ért sztem tökély (bár most cserélném 65"-ra, mert az csak 180K) 2022-es modell, a Google TV is jól működik, de bekapcs után kb. 40 mp mire betölti a főmenüt. 2 távirányító jár hozzá, de ha csak streaming-re használnád és minimális tv-zésre, akkor elég egy is. 4-ből egy pendrive-ot nem ismert fel, de ezen kívül remek. Sok optimalizált képmód (pl. Játék, mozi, sport), jó erős fény (sötét szobában teszteltem SW-részekkel és T2-vel és F1-gyel, focival, kézivel is, de nem láttam mozgás-elmosó hibát sem). Sajna a menüpontokat sehol sem magyarázza és részletes kézikönyv is csak letölthető, de nem csomagolták mellé, most nem találom :(
Jó lenne, HA vki elmagyarázná/leírná (pl. mikor érdemes bekapcsolni a Képtisztaság (2-féle zajcsökkentés, képsimítás) és a Mozgás-almenüben (A kép tisztasága, LED mozgás törlés, Vibrálás csökkentése) lévő opciókat :R
Sajna magyar tesztet nem találtam, de az adatok itt (P635=P639): [link]
és egy spanyol nyelvű, DE ANGOL feliratos teszt itt: [link]
Fenti (kolumbiai :K teszt) alapján a fő adatok: HDR10 és HLG; SDR-247 nits, HDR-259 nits, VA-panel, Direct-LED, Kontraszt arány: 4,120:1; 10 bits (8 bits+FRC), 2GB RAM/GPU Mali-631, ARM-Cortex-A55 (4 mag) 9,2 GB tárhely, Játéknál 4K 60HZ (bár az adatlapok szerint csak 50 HZ :F )

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  TCL LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.