Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) S e t h válasza szanozs (#18998) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ezt hol lehet átállítani?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#19002) S e t h válasza szanozs (#18998) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem akarom egyelőre elkiabálni, de lehet működik.
Holnap még próbálom reggel, nappal és este is, aztán majd kiderül, addig is köszönöm a tippet!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#19003) kabelmania27 válasza szanozs (#18999) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Rendben vannak az értékek, maradhat így az osztó bekötése.

(#19004) szanozs válasza korcsi (#19000) üzenetére


szanozs
aktív tag

A koax 4 helyiségbe megy de csak 3-on van tv. Mind hármon jó az adás.

(#19005) szanozs válasza S e t h (#19002) üzenetére


szanozs
aktív tag

Nekem jól működik, neked is biztos jó lesz. A családban az android 11-es telefonon (nem mókolt gyári rom) is alapból ki van kapcsolva a privát DNS. Semmi gond a wifivel. Az android 12-esen viszont alapból automatikusra van állítva.

(#19006) szanozs válasza kabelmania27 (#19003) üzenetére


szanozs
aktív tag

Köszi a segítséget!

(#19007) RockCNC


RockCNC
senior tag

Megszünt az Hbo go támogatás az lg tv-n ami Webos 3.5 alatt fut.
Mérgemben 10 év után le is mondtam az Hbo packot!
Igazán ellvártam volna a tarrtól, egy tájékoztatást, nem kellet volna keresem két napig az okát! ;]

[ Szerkesztve ]

(#19008) PirosPöttyös válasza RockCNC (#19007) üzenetére


PirosPöttyös
tag

Gondolom kiírta, hogy nem támogatott. Azért ez eléggé érthető :) .

Amúgy ez miatt van:

https://index.hu/kultur/2022/01/21/hbo-go-hbo-max-valtas/ [link]

HBO gyomlál (ne nyissunk vitát, hogy ez kinek és miért szerencsés/szerencsétlen).

[ Szerkesztve ]

(#19009) P@ppaJoe válasza RockCNC (#19007) üzenetére

A WEBos 3,5 van nálam is, de van hbo go.
Akkor ez tv függő?

(#19010) RockCNC válasza P@ppaJoe (#19009) üzenetére


RockCNC
senior tag

3.5 alattiakat nem támogatja.
Az enyém 3.4

(#19011) Bozek válasza RockCNC (#19007) üzenetére


Bozek
nagyúr

De miért is a Tarr adjon tájékoztatást? Nem ők üzemeltetik, szóval nem értem. Főleg úgy, hogy az HBO nem adott ki semmiféle közleményt erről, még azoknak sem jelezte, akik szolgáltatótól függetlenül fizettek elő az HBO Go-ra.

Az meg már az LG sara, hogy nem frissített legalább 3.5-re.

(#19012) cfcfan30 válasza RockCNC (#19007) üzenetére


cfcfan30
tag

En pont most keszulok huseget kotni, de meg mindig nem vagyok biztos abban, mi hogyan fog lenni valtas miatt.
Telefonban ugyintezo annyit mondott ha most huseget kotok akkor lejaratig garantaljak az arat, akar go lesz melle akar max, na de mi van akkor ha a kabeles hbo melle nem adnak semmilyen streaming szolgaltatast "ingyen"? Anelkul viszont en is le fogom mondani kabeles hbo elofizut valoszinuleg.
Sajnos nagyon keves a hivatalos info ezzel kapcsolatban.

(#19013) Aprósólyom válasza At3sz88 (#18983) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Mi egy 15k-s kisvárosban lakunk, nem optika, hanem koax TV/NET. De teljesen stabil. És folyamatosan a névleges max teljesítményen pörög a net. A telefonos technikai kollégák korrektek, mert kértem már segítséget tőlük online gaming és az AWS szerverken tapasztalat teljesítménycsökkenés miatt és lelkiismeretesen hívtak és egyeztettek velem többször. Sose tapasztaltam még ilyen korrekt és készséges technikai segítséget, pedig 2 városban volt már dolgom még Digi és T előfizetésekkel is.
Koax netjét nem tartom olcsónak, de legalább korrekt szolgáltatónak tűnik.

Jevons paradox

(#19014) S e t h válasza szanozs (#18998) üzenetére


S e t h
nagyúr

Egy hónapot szívtam a frissítés után, ismét köszönöm a segítségedet, jelen esetben többet nyújtottál mint a Google.
Mondjuk a rejtély megmarad, hogy mi a jó franc okozta ezt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#19015) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Üdv!
Bekötötték ma az optikát. Létezik, hogy eddig nem kellett kártya például a sport tévéhez, az uj rendszeren kell? Mi ez a hülyeség?

(#19016) PirosPöttyös válasza Grande Ale (#19015) üzenetére


PirosPöttyös
tag

Ha nem az oszlopra vagy a csillagpontba, hanem a lakásodba rakják a szűrőt, akkor még a végén kitekered, persze csak ha elég okos vagy :K. És ez bizony a tarrnak nem lenne szerencsés

[ Szerkesztve ]

(#19017) Zozzant válasza Grande Ale (#19015) üzenetére


Zozzant
addikt

Igen, és mi lesz a PC-be dugott dvb-c tunerrel? Aztán hány tv-hez adnak kártyát? Mert van 4. Jó kis fejlesztés :(

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#19018) farkas-j válasza Zozzant (#19017) üzenetére


farkas-j
őstag

Ha jól tudom, egy előfizetéshez ha szükséges a kártya akkor 3db igényelhető. A PC-s kártyához ha a szoftver támogatja akkor egy megfelelő USB-s kártyaolvasó kell. Ez nem egyszerű és nem is olcsó.
A legolcsóbb megoldás ha több eszközhöz kellene kártya, olyan bokszokat használni amik egymás között képesek belső IP hálózaton megosztani egymással a kártyaadatokat. Ilyen bokszok pl. az Amiko-k zöme. Használtan akár 6eFt-ért is beszerezhető megfelelő típus. Egy kártyás boksz másik nyolc bokszot képes kiszolgálni kártyaadatokkal.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#19019) Norbi27 válasza Zozzant (#19017) üzenetére


Norbi27
aktív tag

3 kártya jár ingyen. Többet is kérhetsz, ha jól tudom kb 300 ft darabja havonta. Kártya nélkül az alap csomagot nézheted.

(#19020) Grande Ale válasza Zozzant (#19017) üzenetére


Grande Ale
őstag

Három kártya jár egy előfizetéshez. A negyedik már új szerződésének számít...
Jól megszivtam én ezzel. Nem tudták befűzni az optikát a koax helyett se a bejovonel, se a lakásban. Most megint vésessek, stb.
Az ezres net az kb 300-400 között ingadozik, gyakorlatilag semmit nem nyertem ezzel.

(#19021) PirosPöttyös válasza Zozzant (#19017) üzenetére


PirosPöttyös
tag

Föl is veszel, vagy csak nézed? Mert utóbbira ott a tarr Mobil TV ingyen.

(#19022) farkas-j válasza PirosPöttyös (#19021) üzenetére


farkas-j
őstag

Jó a TARR mobil TV, csak nekem nagyon hiányos a programkínálata. Számomra fontos csatornák hiányoznak belőle pl. Spektrum home, Discovery stb.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#19023) HIJ


HIJ
őstag

Sziasztok!

Tud valaki valamit arról, hogy az HBO Max változásaival kapcsolatban mi lesz a mostani HBO Pack -hoz járó HBO GO -val? Mert nekem gyanús hogy minden HBO Max hírben egyértelműen a közvetlen előfizetőkről beszlnek, amikor az GO -ról MAX -ra váltást említik. De mi van azokkal, akik szolgáltatón keresztüli GO előfizetők? :F

(#19024) kabelmania27 válasza Grande Ale (#19020) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Gépen indítsál el karbantartó programot hátha fogja valami.
Elállási jogra hivatkozva esetleg kérd vissza a régi szolgáltatásokat.

[ Szerkesztve ]

(#19025) ftamas0201 válasza HIJ (#19023) üzenetére


ftamas0201
Topikgazda

Helló!

Sajnos egyelőre még a szolgáltatók erről nem nyilatkoztak, az HBO Max GYIK-ban is az van, hogy a váltásról a szolgáltatók fognak értesíteni, hogy mi fog történni. Egyelőre várakozás van ezzel kapcsolatban úgy tűnik.

Grande Ale
Van saját router bekötve a modem után? Az is lehet szűk keresztmetszet akár a sebességet tekintve, és a hardver is lehet gyenge. Én 500as netet köttettem, nekem a router volt kevés, wifin is és vezetéken is, cserélnem kellett és hogy wifin is menjen a full sebesség így wifi6-ra váltottam.

[ Szerkesztve ]

(#19026) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Nincs saját router, csak a sajátjuk. Ügyfélszolgálat szerint 300 a minimum, azt eléri.

(#19027) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Az optikai kábel mehet a villany vezeték mellett egy csőben?

(#19028) korcsi válasza Grande Ale (#19027) üzenetére


korcsi
veterán

Igen.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#19029) Grande Ale válasza korcsi (#19028) üzenetére


Grande Ale
őstag

Uhh, hála istennek, talán nem kell vésni. Internet kábel is mehet, jól tudom?

(#19030) nyalifali válasza HIJ (#19023) üzenetére


nyalifali
aktív tag

Sztem elég egyértelműen fogalmaz a honlapjuk:

"Mi történik, ha egy másik szolgáltatón keresztül regisztráltam az HBO GO-ra?
Ha jelenleg egy partnerünkön keresztül vagy regisztrált HBO GO-felhasználónk, akkor az induláskor a fiókod automatikusan HBO Max-fiókká alakul. A részletekről partnereink fognak tájékoztatni."

VaNmIT

(#19031) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Szerintetek érdemes a ztef688-as mellett egy asus rt-ac58u rouert beüzemelni, vagy teljesen felesleges?

(#19032) rinoflui


rinoflui
újonc

szernitetek mit fog lépni a Tarrvision ha Dombóváron a Telekom minden utcába hiszen lassan végeznek a városban és áprilistol legkésöbb indul beüzemeli az optikai hálozatát? :C

(#19033) korcsi válasza rinoflui (#19032) üzenetére


korcsi
veterán

Vesznek egy újbeszél-magyar szótárt és lefordítják a hozzászólásodat. :)

Versenybe szálnak ahogy máshol is, lakcímtől függő kedvezményt kapnak az előfizetők.

[ Szerkesztve ]

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#19034) barnibooo válasza Grande Ale (#19031) üzenetére


barnibooo
tag

Csak bridge módban akkor! (Csak úgy, ha a routerből "tárcsáznál" ki (PPPoE) )

(#19035) Grande Ale válasza barnibooo (#19034) üzenetére


Grande Ale
őstag

Persze, azt értem, csak hogy jobb-e mondjuk, mint a tarros wifis modem?

(#19036) rinoflui


rinoflui
újonc

Akkor elég nagyszámu egyedi ajánlatot kell nekik adni! izgalmasan várjuk hogy alakul ha van konkurencia! apropo kapott a fórumosok között ilyen "egyedi" ajánlatot valaki? :)

(#19037) Bozek válasza Grande Ale (#19035) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ez a felhasználástól is függ. Nekem egy AX-56U van bekötve, és tetszik, hogy távolról tudok mindent kezelni rajta. Leginkább a WoL-ra van szükségem, amit sokkal egyszerűbben meg lehet oldani egy Asus-al, mint mással. Ezen felül szinte minden beállítást elérek az ország másik végéből is.

(#19038) farkas-j válasza Grande Ale (#19035) üzenetére


farkas-j
őstag

Az, hogy jobb e a TARR-os WiFi-s modem/router netezésre mint egy saját, az mindig az egyedi igényeken múlik. A lányomnak pl. tökéletesen megfelel a TARR-os. Nekem viszont nem, én a saját routeremet használom, mivel az VPN szervert is tud futtatni. Arra meg szükségem van.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#19039) korcsi válasza rinoflui (#19036) üzenetére


korcsi
veterán

Csak megjelölik a címet, hogy az ottani előfizető kaphat kedvezményt, ha szükséges...

Nincs egyedi ajánlat szerintem.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#19040) Dave1984 válasza rinoflui (#19032) üzenetére


Dave1984
őstag

Ne reménykedj! Szekszárdon ahol van Telekom optika, semmi kedvezményt nem ajánlott a Tarr, így lett Telekom havi 7ezerért net+Tv!
Tarrnál ennél rosszabb csomag 8300ft lett volna!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#19041) korcsi válasza Dave1984 (#19040) üzenetére


korcsi
veterán

Én úgy tudom, ott ahol van konkurencia, és jelzi az ügyfél hogy problémája van az árazással, akkor van kedvezmény.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#19042) Dave1984 válasza korcsi (#19041) üzenetére


Dave1984
őstag

Neten megadtam a címem ennyit dobott ki.Telekomnál is megadtam a címem kedvezőbb árat kaptam, mindenféle alkudozás nélkül!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#19043) Iceakos válasza rinoflui (#19032) üzenetére


Iceakos
tag

Szia

Hol leltél erre az infóra? Dombóváriként még semmit sem hallottam a dologról, de már nagyon ideje...

(#19044) korcsi válasza Dave1984 (#19040) üzenetére


korcsi
veterán

De akkor te nem szakítottál velük, csak nem náluk szerződtél, nem?

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#19045) b.


b.
félisten

Sziasztok!
A Tarr mobiltv applikáció megy Amazon Fire TV 4 K-n?

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#19046) Dave1984 válasza korcsi (#19044) üzenetére


Dave1984
őstag

Igen, új előfizetést kerestem,akartam.

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#19047) korcsi válasza Dave1984 (#19046) üzenetére


korcsi
veterán

Az én címemen egy extra TV (80 adó) plusz 200M net 1 év rabsággal 11790Ft/hó lenne. Itt még csak az oszlopon van optika, nem kezdték el az előfizetőket bekötni a Telekom részéről.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#19048) korfa válasza b. (#19045) üzenetére


korfa
aktív tag

nem

(#19049) b. válasza korfa (#19048) üzenetére


b.
félisten

Szomorú, köszi :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#19050) rinoflui válasza Iceakos (#19043) üzenetére


rinoflui
újonc

Ha egy kicsit járod a várost mind ujdombóvár tüske gunaras területén akkor a telekom oszlopokon ott fityeg a nagy T emblémás elosztodobozok sorozata , azonkivül megszolitottam a szerelöurat és ö mondta . igaz nem egyszerre lesz elinditva hanem fokozatosan . ugyhogy Tarrvision készülj véget fog érni az egyeduralom. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.