Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19551) mizu válasza DaddyGood (#19550) üzenetére


mizu
aktív tag

Nálam nem. Tarr-os dns-t használok. Nézz modemértékeket

▫️ PH! FAN ▫️

(#19552) DaddyGood válasza mizu (#19551) üzenetére


DaddyGood
tag

(#19553) kisninja válasza DaddyGood (#19550) üzenetére


kisninja
őstag

Nálam is megvan ugyan ez, nem tudom mi okozza. (itt helyben minden okké sőt a sebesség is megvan...)

[ Szerkesztve ]

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#19554) rviktor25 válasza DaddyGood (#19550) üzenetére


rviktor25
aktív tag

Nálam is tapasztalható a jelenség. Eltart egy jó ideig míg bárhova felépül kapcsolat, onnantól viszont stabil és gyors. Próbáltam már más DNS-t használni, nem segített.

Chiwasuu!!!

(#19555) kabelmania27 válasza DaddyGood (#19552) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ha megírod, hogy milyen osztóval van elosztva a koax kábel és van-e bekötve Fam/Attenuator feliratú csillapító ki tudjuk számolni, hogy milyen a bejövő jelerősség és lehet-e javítani az értékeken.

[ Szerkesztve ]

(#19556) DaddyGood válasza kabelmania27 (#19555) üzenetére


DaddyGood
tag

Én nem értek hozzá, de szerintem nem az osztóval lehet a probléma, ha napközben jó, csak estére lassul be.

(#19557) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Nálam most akadozika net kapcsolat. Távoli kapcsolatot dobálja, ha bent is vagyok, akkor is lassan tudok dolgozni. Weboldalak lassan töltenek be.
Speedtesten az 500as net 300-350 között van, ha egyáltalán elindul. :)

Be akartam jelenteni ügyfélkapun (2 héte szintén volt ilyen, akkor hívtak, hogy nem messze javítás zajlik), de a szép új felületen nem lehet, hibát dob: Általános hiba miatt szolgáltatásunk jelenleg nem elérhető. Kérjük próbálkozzon újra később.

[ Szerkesztve ]

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#19558) ThuG4LifE válasza ThuG4LifE (#19557) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Ilyeneket produkál most:

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#19559) kabelmania27 válasza ThuG4LifE (#19557) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ha megírod a modemértékeket meg tudjuk írni, hogy rendben vannak-e az értékek.

(#19560) kabelmania27 válasza DaddyGood (#19556) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Érdemes lenne megnézni az értékeket és az osztó tipusát mert előfordul, hogy határeseten vannak az értékek.

(#19561) ThuG4LifE válasza kabelmania27 (#19559) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#19562) kabelmania27 válasza ThuG4LifE (#19561) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ezek az értékek jónak tűnnek, a letöltési értékek lehetnének pozitívban. Ha megnézed, hogy milyen osztóval van elosztva a koax meg tudjuk írni, hogy lehet-e javítani az értékeken.

(#19563) ThuG4LifE válasza kabelmania27 (#19562) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#19564) kabelmania27 válasza ThuG4LifE (#19563) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Köszi a képet, ez egy jófajta osztó. Ellenőrizd, hogy a lakásba bejövő kábel legyen az in bemenetben és nézd meg, hogy a modemnél és az osztónál (ha van toldás akkor ott is) lévő F csatlakozók nincsenek-e kilazulva.

(#19565) DaddyGood válasza kabelmania27 (#19560) üzenetére


DaddyGood
tag

A #19552 számú kommentbe már betettem a modemértékeket.

(#19566) ThuG4LifE válasza kabelmania27 (#19564) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Minden jol van kotve, szorosan. Beszeltem a Tarral is, azt mondjak naluk nincs hiba. Rendeltem egy uj routert a regi ac1750 helyett, hatha segit. Amugyis akartam mar cserelni.

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#19567) kabelmania27 válasza DaddyGood (#19565) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Okés. Nézd meg, hogy milyen osztóval van elosztva a koax.

(#19568) DaddyGood válasza kabelmania27 (#19567) üzenetére


DaddyGood
tag

(#19569) kabelmania27 válasza DaddyGood (#19568) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Köszi a képet. Ellenőrizd, hogy a lakásba bejövő kábel van-e az in bemeneteben.
Az out kimenetén lévő tévés kábelt hpf szűrővel együtt tekerd le és kösd át hpf szűrővel együtt a -8dB kimenetre, a modem kábelét (amelyiken nincs szűrő) pedig a -8dB-s kimenetről kösd az out kimenetre (hpf szűrő nélkül), így javulni fognak a modemértékek és lehet nem lesz uncorrectables csomag.

[ Szerkesztve ]

(#19570) eroli23


eroli23
csendes tag

Sziasztok

Tarr app-hoz keresem a megoldast, volt egy regebbi LG TV regebbi webOS verzioval, vettem egy uj LG TV-t uj webOS verzioval a problema ott van hogy a regi webOS-en a tarr app megjegyzi a bejelentkezo adatokat, az uj-nal nem jegyzi meg mindig bekell irni.
Nem tudom pontosan melyik iranybol nezzem a problemat LG webOS rendszerbol vagy a Tarr app-ra raferne egy frissites hogy tamogassa az uj webOS-t?

(#19571) Jubejo válasza eroli23 (#19570) üzenetére


Jubejo
csendes tag

Az lgt se az rtl, se tv2 se tvgo, se a digi, voda appja se támogatja, lehet nem véletlenül ez legalább megy. Hibát probáltál jelenteni?

(#19572) meke11


meke11
aktív tag

(#19573) meke11 válasza Jubejo (#19571) üzenetére


meke11
aktív tag

(#19574) rviktor25


rviktor25
aktív tag

@bzolika10: megjelentek a Telekom pécsváradi ftth kérelmei :)

Chiwasuu!!!

(#19575) emre33 válasza meke11 (#19573) üzenetére


emre33
addikt

Ezt a hírt nem értem: LG C2 kb 2 hete elérhető az app

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#19576) Daniel911 válasza kabelmania27 (#19569) üzenetére


Daniel911
csendes tag

Teljesen jók a modemértékek. Miért szeretnéd ha kisebb zajtűrése lenne a modemnek illetve túl legyen vezérelve a tunere? Ezek a modem tunerek is bizonyos bejövő jelszint tartománnyal képesek dolgozni...
Továbbá mivel nem ismerjük a házhálózatot, az OUT lehet rámegy egy másik osztóra, ahonnan most elvennél 5dB-t, aztán meg az jönne, hogy akad a kép a hátsó tv-ken..

Lehet hogy át kellene gondolni a dolgokat. Nem bántás, de pl ezért nem vagyok aktív tag, mert szinte mindig csak a "cseréld 2-es osztóra, tedd az OUT-ra" javítás megy. Az fel se merül amit írtam pl párral feljebb, hogy a fekete bejövő cserés /Vector kábel a tartószál mentén sérül amikor elválasztják a tartószálat a koaxtól/.
Mivel ha a bejövő jel kb jó, a visszirány meg nem, akkor az vagy árnyékoláshiba (beázott kábel, nem bekötött árnyékolás), vagy kinti szintezési hiba (sweep mond valamit?), vagy esetleg beleraktak visszirányú zavar miatt 6dB-t (akár több egymás utáni erősítőbe)...

Remélem nem szórtok ki érte...

Nagy az Isten állatkertje, és egyre biztosabb vagyok benne, hogy nincs kerítés.

(#19577) bzolika10 válasza rviktor25 (#19574) üzenetére


bzolika10
aktív tag

Igen, igen. Pedig 31.én már linkelni akartam ezt.
Kíváncsi vagyok, hogy mikorra sikerül megépíteni. És hogy menyivel veri le az árakat.

(#19578) farkas63


farkas63
aktív tag

"Általános hiba miatt szolgáltatásunk jelenleg nem elérhető. Kérjük próbálkozzon újra később."

Nesze neked új ügyfélkapu. :D
kb, semmit nem lehet csinálni rajta mert mindenhol ezt írja.

(#19579) ftamas0201 válasza farkas63 (#19578) üzenetére


ftamas0201
Topikgazda

Sajnos valóban nem működik a legjobban.
Néhány hete voltak nálam modemet cserélni, de bridge-be nem állítódott át a modem, a srác mondta is hogyha nem úgy lenne akkor ügyfélkapu. A beállítások menüpontban a Bridge üzemmód beállítása alatt is csak a fejlesztési szöveg van "Bridge üzemmód beállítása végpont szöveg." néven. Csak a szolgáltatások irányából tudtam átállítani, az internet csomag alatt szerencsére ott is van egy állítási lehetőség.
Illetve párom akart ügyintézni és írni ott nekik, de hibát dobott az elküldésnél is és így az info címre tudott csak emailt írni, de onnan is sikerült. Nem tudom ez azóta javítva lett-e.
Már megy pár hete ez a felület, nem tudom miért nem lett átnézve rendesen mielőtt kiadják, azért azt illő lenne, hogy működjön minden ami előtte ment.

[ Szerkesztve ]

(#19580) emre33


emre33
addikt

Paksi MVM-és csomagról tud valaki valamit? Lesz 2023-ás ajánlat?

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#19581) kabelmania27


kabelmania27
Topikgazda

(#19582) Kuruc2


Kuruc2
senior tag

Okulás céljából írok le két dolgot, ha másokat is ezekkel akarna átverni a tarr:

1.
lejárt a hűségidőm, felhívtak hogy tudnak adni egy csomagot ami jobb lenne nekem, több net, több tv, és olcsóbb mint eddig. Ha aznap átugrok aláírhatjuk. Az emberek többsége ilyenkor naná hogy átmegy aláírja.
Később nézegettem itthon mikor volt időm, hogy létezett még olcsóbb csomag is, ha maradtam volna az eddigi amugy is untig elég közepes tv csomagnál, és csak a net lett volna több. Tisztességtelen gyakorlatnak tartom ezt a viselkedést, véletlenül se szóltak volna a lehetőségeimről. Persze takarózhatnak hogy nem hazudtak. Csak tisztességtelenek és számítóak voltak. Így most alá lett írva jóidőre a drágább több tv-s csomag fölöslegesen. Köszi tarr.

2.
100as net 250 lett. Elvileg.
Egy hétig kb méregettem mielőtt reklamáltam emilben. Végig max 100 volt alulról. Jött a válasz hogy a 250-es netnél a garantált az 100, stb blabla, ha reklamálni akarok blablabla. Marhaérdekes módon aznaptól megvan a 250 minden nap. Érdekes.
Vajon hányan nem veszik észre a trükköt? Persze biztos erre is megvan a válasz, de én már leszoktam arról hogy higgyek a véletlen időpontegybeeséseknek.

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#19583) RockCNC válasza Kuruc2 (#19582) üzenetére


RockCNC
senior tag

Nekem ez nem új!

(#19584) Kuruc2 válasza RockCNC (#19583) üzenetére


Kuruc2
senior tag

Mesélhetnél. Ne érezzem magam egyedül :D

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#19585) rviktor25 válasza Kuruc2 (#19582) üzenetére


rviktor25
aktív tag

Te még nem is jártál olyan rosszul. :)
Idősebbeket szokták pár havonta hívni, h lejárt a hűségük, biztos elfelejtették újrakötni, még csak jobb ajánlatot se adnak, csak újraindítanák a hűségidőt.
Anyumat már 3x felhívták, engem "furamód" egyszer sem.

Chiwasuu!!!

(#19586) Kuruc2 válasza rviktor25 (#19585) üzenetére


Kuruc2
senior tag

Ezentúl a helyükön kezelem őket, ahogy a rablókat szokás. Ha valamit akarnak, annak fél hónapig utánajárok hol az átb.sz.s.
Most hogy megnéztem a havidíjakat is, kis túlzással nincs két egyforma. Ezek késedelmidíjaznak újabban a szerint épp mikorra találják ki a határidőt? Vagy mi folyik itt öngyösön?

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#19587) bzolika10 válasza Kuruc2 (#19586) üzenetére


bzolika10
aktív tag

Na már Sásdon és Mecsekpölöskén is él a T optika. Nincs valaki onnét, vagy valahonnét, ahol van konkurencia, hogy megmondja, hogy milyen árakkal dolgoznak? A honlapon ugyanúgy 13600 a gigás net, mint ha nem is lenne ott más szolgáltató. Kíváncsi vagyok, hogy van e valamilyen ügyfélmegtartó csomagja a cégnek és ha igen akkor mit lehet velük kialkudni.

(#19588) emre33 válasza bzolika10 (#19587) üzenetére


emre33
addikt

Ugyan ez Németkéren is, itt a T optika.
Tarr elképesztő drága, még MVM-es kedvezménnyel is.

Megvárom a januárt, hátha felébrednek

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#19589) farkas63 válasza bzolika10 (#19587) üzenetére


farkas63
aktív tag

Csak akkor adnak kedvezőbb ajánlatot ha az övéké is meg a konkurenciáé is optika, ha vegyesen van akkor nem.
Amúgy Boldog Karácsonyt mindenkinek! 🎄

[ Szerkesztve ]

(#19591) ftamas0201


ftamas0201
Topikgazda

Békés, Boldog Karácsonyt Kívánunk minden Topiclakónak és családjának!

(#19592) DaddyGood


DaddyGood
tag

Sziasztok! Ti is kaptatok értesítést, hogy a TARR február 1-től 8%-kal emeli a szolgáltatások díjait? Én úgy tudom, hogy ameddig érvényes a hűségszerződés, addig nem emelhetne. Vagy nem jól tudom?

(#19593) rviktor25 válasza DaddyGood (#19592) üzenetére


rviktor25
aktív tag

Well, ha beleírják az ÁSZF-be h ezt megtehetik, akkor a mostani hatályos jogszabályok szerint megtehetik.

[ Szerkesztve ]

Chiwasuu!!!

(#19594) Leki78


Leki78
tag

Úgy olvastam ki a küldött irományból, hogy felmondhatod a határozott szerződésedet akkor csak a készülékkedvezményt kell visszafizetni, ha volt ilyen. A csomagra érvényesítettet nem.

Le szoktál maradni a kedvenc műsorodról a Tv-ben? Ennek ezennel vége! Itt a megoldás: http://tvben.hu/zzepg/zzepg/ajanlas.php?ki=24

(#19595) farkas63 válasza DaddyGood (#19592) üzenetére


farkas63
aktív tag

Megtehetik az inflacio miatt, telekom mar 2x emelt arat tavaly.

(#19596) farkas63


farkas63
aktív tag

Tavaly = iden, mar 2023-ban erzem magam. :D

(#19597) vacs válasza farkas63 (#19595) üzenetére


vacs
veterán

Nekünk még 1x sem emelt árat a Telekom, majd januárban fog! :P

(^)(>.<)(^)

(#19598) cs.david94 válasza DaddyGood (#19592) üzenetére


cs.david94
tag

Mi is megkaptuk. Hát jó sokáig le volt járva a hűség, akkor hosszabbíttottam, amikor a 250-es net bejött. Mondta is az ügyintéző hogy sokkal jobb így hogy van hűségem mert nem emelhetnek. Hát változnak az idők. Nincs más lehetőség, de ez nem volt szép!

(#19599) RockCNC


RockCNC
senior tag

Változnak az idők. :((
Régebben év elején a sávszélességet emelték, most az előfizetést.

[ Szerkesztve ]

(#19600) 8th válasza DaddyGood (#19592) üzenetére


8th
addikt

Én (még) nem. Akkor 6 590 helyett 7 715 forintot fogok fizetni. Valahogy túlélem csak ne csináljanak belőle rendszert. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.