Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) ballaball válasza korfa (#8000) üzenetére


ballaball
csendes tag

Nálam a jelenlegi ár kevesebb a neten szereplő árnál is, az ajánlatuk pedig ezeknél még magasabb, így a drágulás biztosra vehető.
Szerintem itt is elterjedt az, hogy az új ügyfelet megnyerjük kedvezményekkel, régit meg büntetjük. Amúgy azt akadályozza valami, hogy ne hosszabbítsak, hanem új szerződést kössek? (Kötelező biztosításoknál is sokan újrakötötték a szerződést ugyanannál a szolgáltatónál, mert így olcsóbb lett, mintha maradtak/hosszabbítottak volna).

[ Szerkesztve ]

(#8002) Dave1984 válasza CsodaPOK (#7997) üzenetére


Dave1984
őstag

Én is kaptam ilyet,de nekem csak netjük van tőlük.30Mbites 7500ft volt eddig is ha aláírok 1év hűséget újra annyiért kapom.:-D

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#8003) ftamas0201


ftamas0201
Topikgazda

Gyanítom a hozzászólások alapján hogy akkor az idénre a tarrtól nem kapunk semmi kedvező ajánlatot :) Na mindegy, áprilisba jár le a digitálisra a hűségem, lassan vakarózhatok hogy azzal mit kezdjek mert már most nagyon hiányolom a platina mix + hd párost olcsó pénzért, az analog + internetre (kombi) is júniusba, hát lesz cudar világ ha emelkedik minden, valamiről le kell mondjak :D

[ Szerkesztve ]

(#8004) 1egaly


1egaly
aktív tag

Szerintem,hétfőn-kedden kijönnek új akciókkal...

Kérdeztem az üf-n,a hölgy ,nem tud róla,de mosolygott..

Valamit biztos bedobnak,de úgy hiszem olcsóbb nem lesz! :((

(#8005) Mutterbever


Mutterbever
csendes tag

Sziasztok.

1. Van egy Intek HD-C63CX Set-top box-om amin sikerült elállítani a gyári internetbeállítást. Nyomtam egy gyári beállítást is, de az internetbeállítás nem változott. (ha jól emlékszem akkor a port 8.8.8.8 volt, ip címre nem emlékszem). Valaki leírná nekem az értékeket? Előre köszönöm.

2. Meg szeretném kérdezni, hogy ezek az értékek jók? Nem kicsi az a 3dBmV. Néztem az oldalon másnak jóval magasabb.

És ez normális? Nem sok kicsit az a time-out?

Válaszaitokat köszönöm.

(#8006) kabelmania27 válasza Mutterbever (#8005) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Jók az értékeke, elfogadható a 3-as vételi.
Milyen osztóval van elosztva a koax? Ilyen csillapító van nálad? Ha látszódna a dátum meglehetne mondani hogy normális-e, ha nincs gond a nettel akkor normális.

[ Szerkesztve ]

(#8007) Mutterbever válasza kabelmania27 (#8006) üzenetére


Mutterbever
csendes tag

Szia.

2 db kettes elosztó van. Bejön a kábel bemegy az első osztóba, onnan az egy ág a modemhez a másik ágon van egy HPF 85 és így megy a másik kettes elosztóba, amit a tv-re (set-top box és egy tv-re). Csak azért kérdeztem mert időnként a böngésző egy ideig azt írja, hogy várakozás a következőre....(5-10mp ritkán tovább) és kell várni mire nekiáll betölteni az oldalt.
A System Uptime:-ra gondolsz? Az 2 óra 45 óra 43 másodperc, éjszakára ki szoktam kapcsolni.

Set-top box meg úgy lett elállítva, hogy lanba próbáltuk kötni a géppel, (Sajnos hiányos a tudásom a 21 század ketyeréihez) de nem akart összejönni.

Válaszaitokat köszönöm.

(#8008) 1egaly


1egaly
aktív tag

Van 2 új csatorna,az egyik a Nóta Tv, a másikra nem jövök rá melyik...

(#8009) 1egaly válasza 1egaly (#8008) üzenetére


1egaly
aktív tag

Csak 167 csat van,úgyhogy 1 plusssz

(#8010) kabelmania27 válasza Mutterbever (#8007) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Nem a date tima oszlopra gondoltam sajnos csillagos, kábelezés rendben van annyi a teendőd hogy megnézed az osztóknál és a modemnél hogy nem lazultak-e meg az F csatlakozók. Elegendő a 3-as vételi, 63dB-t kap a modem ami elég a tökéletes kapcsolathoz, 40-es adási érték is rendben van.
Melyik netcsomagban vagy?

[ Szerkesztve ]

(#8011) Mutterbever válasza kabelmania27 (#8010) üzenetére


Mutterbever
csendes tag

Szia.

A bemenetin lehetett kicsit húzni, kb. negyed fordulatot. Más szolgáltatónál vagyok(Vidanet), a mi régiónkban nincs Tarr. A netem a legkisebb csomag 2Mbps-es, internetezésre elég.

Válaszaitokat köszönöm.

(#8012) kabelmania27 válasza Mutterbever (#8011) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Nincs mit. Ha speciális (box csomagváltás stb) Vidanetes problémád van ebben a topicba tedd fel.

[ Szerkesztve ]

(#8013) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Nóta TV. Tudtam, hogy valami hiányzik az életemből. :C
De hol marad a hivatalos tájékoztatás? :W

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#8014) 1egaly


1egaly
aktív tag

A tarr.hu,nem elérhető...

átalakítás?
új akcióK?

(#8015) szabogabor10 válasza 1egaly (#8014) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nálam sajnos elérhető..

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#8016) minimalboy válasza szabogabor10 (#8013) üzenetére


minimalboy
csendes tag

A márciusi számlába megkapja mindenki

[ Szerkesztve ]

(#8017) mizu


mizu
aktív tag

Szerintem botrányos, hogy egyes digitális csomagok csak analóg extra csomag mellé választhatóak. Elavult, gyatra minőségű technológia, ráadásul olyan csatornákat foglal magában, amik hót' feleslegesek. (Muzsika TV, Nóta TV, PAX TV stb.) Például, ha M1 HD-t szeretnék nézni ahhoz elő kell fizetnem az analóg extra csomagra, ami (mivel tel+tv+net kombinációban kifizetődőbb, így kombi extrában a legolcsóbb) 1 éves hűséggel ez 9.340 Ft. Csak eztán fizethetek elő digitális HD adókra, ami havi 1.590 megint 1 év elkötelezettséggel. Azért ezt a csatornát említettem példaként, mert hébe-hóba megnézek rajta egy híradót, kvízműsort vagy egy forma 1 közvetítést, mert közszolgálati adó (márpedig egy állami csatornáért ne kelljen fizetnem) és mert más szolgáltatónál (MindigTV) ez az adó díjmentes (full HD-ben). Nyáron lejár a hűségnyilatkozatom, játszom a szolgáltató leváltásának a gondolatával.

▫️ PH! FAN ▫️

(#8018) sch_a válasza mizu (#8017) üzenetére


sch_a
addikt

Az M1 HD-t pont nézheted bármilyen előfizetéssel. Még digitális előfizetés sem kell hozzá.

(#8019) mizu válasza sch_a (#8018) üzenetére


mizu
aktív tag

Nálam egy ideje nem elérhető. És ha igazad lenne miért szerepelnek a közszolgálati adók a HD csomag csatornái közt? [link]
De elfelejtjük az M1-et és beszélhetünk más adóról.
TV2 HD - ahhoz, hogy elérjem, elő kell fizetnem analóg extra csomagra.

Szerencsére nem vagyok egyedül Érdemes ránézni a szolgáltató FB oldalára. Akinek szócsatázni támad kedve, ott kiélheti magát. :))

[ Szerkesztve ]

▫️ PH! FAN ▫️

(#8020) sch_a válasza mizu (#8019) üzenetére


sch_a
addikt

Nem vitatkozni akartam veled. Mint már sokszor volt itt róla szó, DVB-T-n adja a Tarr a MindigTV-s adásokat (így az M1 HD-t is) kódolatlanul.

(#8021) malabári


malabári
csendes tag

Nekem olyan gondom van ügyfélkapuban a szolgáltatások nál véletlenül rákatintotam a szüneteltetésre
ezt hogy tudnám visszavonni ?
(Azért jelenne ha úgy csinálták volna meg hogy kérdezzen rá hogy biztos akarom e )

(#8022) HIJ


HIJ
őstag

Hmm. Sztem felkerultek az uj arak. Legalabbis most nalam ket ar lathato. Termeszetesen emelkedett. Pl a 9110, 9390 -re. Azert faja, h eddig sem fizettem keveset, de most ez 1600-al fog emelkedni. Es szvsz ez a kocsog digi miatt van. Szoval koszi, h kapok 1600 ert ket sport csatit, amit sosem nezek...

(#8023) emre33


emre33
addikt

Van már Nóta TV?
Milyen frekin keressem? (digitálisra gondolok)

kösz

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#8024) szabogabor10 válasza emre33 (#8023) üzenetére


szabogabor10
veterán

314 MHz-en van.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#8025) green_army78 válasza HIJ (#8022) üzenetére


green_army78
tag

minden csomag emelkedett egy kicsit..
én még februárban megkötöttem a hűséget a régi áron, igaz eggyel kisebb csomagra, a számlázási rendszerben új számlaként még a régi csomagom van márciusra, hűség nélküli listaáron....
viszont a 200 Ft-os elektronikus fizetést jóváírták rajta..

(mégha szerintem nem is indokolt ;)

(#8026) Tutu7030


Tutu7030
veterán

32 nap után áramtalanítani kellett a cbn modemet, mert megszűnt létezni a hálózaton.(a ledek világítottak szépen, csak éppen elérhetetlen volt)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#8027) minimalboy válasza Tutu7030 (#8026) üzenetére


minimalboy
csendes tag

Ha használsz routert akkor inkább azt indítsd újra és ne a modemet.

(#8028) Tutu7030 válasza minimalboy (#8027) üzenetére


Tutu7030
veterán

Szerinted nem azzal kezdtem?:) Még próbálkoztam a routerben a wan alatt a renew nyomogatással is, de 0.0.0.0 ip volt csak. Csak a modem újraindítás (áramtalanítás) hozott eredményt.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#8029) Tutu7030 válasza Tutu7030 (#8026) üzenetére


Tutu7030
veterán

Most meg újraindult magától.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#8030) Gubek-Einste válasza Tutu7030 (#8029) üzenetére

Az értékek rendben vannak.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#8031) Mike88 válasza mizu (#8019) üzenetére


Mike88
senior tag

Ritkán írok ide, de emellett nem tudok elmenni!
Emiatt én is vitáztam már sokszor velük. Nem érdemes amúgy, nem engednek belőle. Korlátoltak. Ha nem éri meg nekik havi 1600 forintért (máshol majdnem ennyi a közepes csomag) akár pusztán kiegészítő szolgáltatásként is működni, akkor ragadjanak le ott ahol vannak.
Erre szokta azt mondani a többség, hogy nyugodjál meg, pontosan tudják, hogy mi éri meg nekik s mi nem. Ennek az országnak az idióta gondolkodását elnézve, akár az áfa mértéke stb. én nem vennék rá mérget, hogy mindenki tudja, hogy járhat a legjobban.
Vegyük akár a digiseket (satra gondolok), akik többsége leginkább a digi sportokért (azok lehető legolcsóbb "beszerzéséért", a leginkább nézett csatornákkal egyetembe) maradnak a szolgáltatónál, ott soha nem kell számítani HD bővítésre, de plusz 1600-ért kapna HD csatornákat a tarr-tól ha egyben tarr területen is lakik. HD csomagra némi kedvezmény ha telefon is van, s máris lemondta a telekomnál a vezetékest. A digi olcsóbb a többi csatornára, HD-t meg a tarrtól. Sőt a tarr HD kínálatát elnézve, én úgy gondolom sokaknak önállóan is elég lenne. Tényleg, tuti rosszul járna a tarr egy ilyen lépéssel. Mini csomagokat is úgy kell összeállítani, hogy kiegészítse a digi kínálatát esetleg árban leverje a T minicsomagjait a UPC HD csomagját meg ha árban nem is, kínálatban. Kevesebb néha több erre is igaz! S nem feltétlenül jelentené ez azt, hogy csak kiegészítő szolgáltatásként tekintenének a tarr-ra, csak megvan adva a lehetőség erre is.
Szóval én úgy gondolom, hogy ezek kiaknázatlan lehetőségek, ők úgy gondolják, hogy totál zsákutca.

Végezetül Tarr Jánosnak ajánlom a SP-ból ezt a jelenetet (még ha tudom, hogy nem is olvas minket): [link]

(#8032) kabelmania27 válasza Mike88 (#8031) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Jó kis videó:)

(#8033) sch_a


sch_a
addikt

Kombi-Trió Extra 30M csomagunk van hűséggel, nincs digitális csomagunk. Most előfizetnénk a Sport HD-ra, szintén hűséggel. Írtátok nem rég, hogy érdemes lehet most még várni. Az új árak vannak már?

(#8034) green_army78 válasza sch_a (#8033) üzenetére


green_army78
tag

kombi csomagok emelkedtek kis mértékben, úgyhogy én örülök hogy még februárban megkötöttem a régi áron... :N

(#8035) green_army78


green_army78
tag

ja a nóta tv-s teljesen elfelelejtettem, nem lehet kiagyni :C

(#8036) emre33


emre33
addikt

RTL KLUB, RTL2 és mégjópár adás halott. Percek óta. :(

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#8037) szabogabor10 válasza emre33 (#8036) üzenetére


szabogabor10
veterán

Dettó. Digi Sportok is.:W

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#8038) Tutu7030 válasza emre33 (#8036) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nálam este csak a prizma dobott kódolt jel üzenetet. Retek klub volt.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#8039) Dr. Gonzο válasza emre33 (#8036) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Nekem is sikított az asszony, hogy nem látja a Szulejmánt... :Y

(#8040) sch_a


sch_a
addikt

Eltűntek a digitális adók DVB-T-ről?

(#8041) minimalboy válasza sch_a (#8040) üzenetére


minimalboy
csendes tag

CI-modult használsz? Ha igen akkor milyen típusú tv? Mert van 1-2 LG modell ami gondol egyet és eltünteti a csatornát a listából.

[ Szerkesztve ]

(#8042) sch_a válasza minimalboy (#8041) üzenetére


sch_a
addikt

Kösz a tippet, de nincs (még) digitális előfizetésem. A mindig tv-s kódolatlan csatornákat nem találta a tv, de úgy tűnik csak időszakos volt, mert azóta már ismét ott vannak.

(#8043) korfa válasza sch_a (#8042) üzenetére


korfa
aktív tag

Miért a mindigtvs kodolatlan adásokat nézed? Az rtl meg a tv2 miatt vagy a tvd csak dvb-t támogat?

(#8044) sch_a válasza korfa (#8043) üzenetére


sch_a
addikt

Nekem csak az M1 HD kell. Kódolatlan talán DVB-C-n is?

(#8045) HIJ válasza sch_a (#8044) üzenetére


HIJ
őstag

Elvileg az!

(#8046) sch_a válasza HIJ (#8045) üzenetére


sch_a
addikt

Kösz! Minőségbeli különbség van köztük?

(#8047) korfa válasza HIJ (#8045) üzenetére


korfa
aktív tag

Szerintem 2 éve már tuti... Ráadásul mindigbe 720p nem? Tarrba meg 1080p nem?

[ Szerkesztve ]

(#8048) sch_a válasza korfa (#8047) üzenetére


sch_a
addikt

Úgy emlékszem egyszer már próbáltam és csak az SD volt akkor kódolatlan. Tudtok frekvenciát mondani? Akkor megnézem. Egyébként 1080i-t ír DVB-T-n is.

(#8049) szabogabor10 válasza sch_a (#8046) üzenetére


szabogabor10
veterán

Van köztük különbség, pláne Full HD-s nagy TV-n. A Tarros 1080i felbontású. Ráadásul jóval nagyobb sávszéllel adják, így sokkal kevésbé hajlamos kockásodásra/elmosódásra.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#8050) korfa válasza sch_a (#8048) üzenetére


korfa
aktív tag

184mhz

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.