Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) Sanyix válasza c41r0^ (#1799) üzenetére


Sanyix
őstag

akkor úgylátszik mindenkinél ugyanúgy ingadozik a ping. Ez valami t-online feature lehet.

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#1802) c41r0^ válasza Sanyix (#1801) üzenetére


c41r0^
őstag

Amit linkeltél BIX statisztikát az Interoute node-járól, eléggé hajmeresztő. A nemzetközi forgalom kb. hány%-a megy rajtuk keresztül :F ugye nem az egész? Amit találtam róluk, hogy pán-európai a hálózatot építenek. Az 1gigabites-es nodejuk igencsak full tömve van délutántól. Minden magyar szolgáltató routere az ő node-juk felé irányítja a csomagokat, ha nemzetközi állomás a cél? Vagy mi ez a nagy adatforgalom ezen a szűkös csatornán?

A T-Com hálózata (egy 20gigabites és egy backup 20 gigabites-es node, ami persze nincs használva) csúcsidőben is max. 50-60%-ban van kihasználva/leterhelve a BIX statisztikák alapján, úgyhogy ha lassulás tapasztalható valakinek speedtesten bp-i szerveren elvégezve a tesztet, letöltésben, stb. az azért van, mert (a kábelnet csillagpontos kialakítása miatt) minél többen vannak a hálózaton, annál terheltebb a vonal, valóban az van, hogy este 7 és fél10 között kb. lassul minden, de ez a helyi hálózati eszközök miatt van, nem a T-Com BIX node-ja miatt.

A 10-es IPjű, első hop nem tudom miért csinálja ezt a ping ingadozást, az is lehet, hogy csak simán le van korlátozva ICMP csomagok szintjén, hogy pl. 1000 ping-kérés felett ne adjon választ a hostnak, tehát lehet, hogy más csomagoknál nincs ilyen gond.

[ Szerkesztve ]

(#1803) Sanyix válasza c41r0^ (#1802) üzenetére


Sanyix
őstag

nem minden megy rajtuk keresztül szerencsére. a telia-n kereszül is megy sok, de ott nincs gond. De egyébként fél európát az interouten lehet elérni.

a speedtestes sebességingadozást azért tapasztalható mert szar a speedtest(flash alapú csillivilli bullshitgenerátor), a háló leterheltsége nem valószínű, én csúcsidőben is 900-al töltök le meg 110-el fel.

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#1804) c41r0^ válasza Sanyix (#1803) üzenetére


c41r0^
őstag

nálam pl. a csúcsidőben ~700K a letöltés max., szóval én picit lassulok (XVII. ker), csúcsidőn kívül 850-870K körül van, tehát azért függ a helyi hálózattól is a dolog, nem tudom, te merrefelé vagy helyileg, lehet, hogy arrafelé kevesebb a kábelnetes előfizető. de a speedtest-tel kapcsolatban teljesen igazad van.

fél európa, hmm...fasza...1G-s node-on...

(#1805) Sanyix


Sanyix
őstag

figyelitek hogy most meg van javulva a külföld?

mert este 11ig még bőven szar szokott lenni, most nem. minden tökjó. Mi történt?

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#1806) c41r0^ válasza Sanyix (#1805) üzenetére


c41r0^
őstag

hát ez

KATT

:D

55-60% most csak a forgalom az áteresztőképességhez mérten

[ Szerkesztve ]

(#1807) Alien?


Alien?
csendes tag

Sziasztok
Szóval kábelnetem van (T.) a kérdésem az lenne ,hogy a modemből kimenő usb vagy az utp(ethernet) csatlakozás jobb az internet kapcsolathoz , illetve ,ha esetleg mind a kettöt használnám külön gépeken lehetne-e szabályozni az egyik vagy a másik gépre menö net sebességet?

Köszi

(#1808) Fooler89


Fooler89
őstag

Honnan tudhatom meg melyik Bix-en vagyok? és annak az adatait?

(#1809) Narxis


Narxis
nagyúr

Milyen modemeket osztogat az előfizetés mellé mostanában a T?

Thanos was right.

(#1810) Sanyix válasza Narxis (#1809) üzenetére


Sanyix
őstag

ezt

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#1811) Sanyix válasza Fooler89 (#1808) üzenetére


Sanyix
őstag

miazhogy melyik bixen? 1 db bix van :D a port meg a szolgáltatótól függ. t a t-com kapcsolatokat használja, meg az interoutet, meg a teliat de azt bixen kívül.

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#1812) Narxis válasza Sanyix (#1810) üzenetére


Narxis
nagyúr

Kösz.

Thanos was right.

(#1813) Fooler89 válasza Sanyix (#1811) üzenetére


Fooler89
őstag

#1810 Ilyen modemem van, ha ezt rákötöm egy switch-re akkor több gép is tud rá csatlakozni? Vagy muszáj Routert használni hogyha netet akarok osztani?

#1811 Azt mondta a szerelősrác, hogy Gyál és környéke külön "porton" van és nem függ Bp-től. Ha ez igaz, akkor ennek az adataira lennék kiváncsi.

(#1814) Sanyix válasza Fooler89 (#1813) üzenetére


Sanyix
őstag

switchel nem valószínű. Router kell hozzá.

gyál max külön fejállomáson van, mint ahogy minden nagyobb terület (budapesten belül is kerületenként vannak fejállomások), de az csak a kábelhálózat.

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#1815) Fooler89 válasza Sanyix (#1814) üzenetére


Fooler89
őstag

Csak azt nem értem akkor minek a DHCP server? Meg a leirás azt írja, hogy "Supports up to 32 users".

De akkor annak nincs is jelentősége, hogy különfejállomáson vagyunk, vagy csak nem lehet monitorozni?

(#1816) Fulmi


Fulmi
senior tag

haho!

a kabelnetnel ugye a lefedesi terulet kisebb egysegekre van felosztva. minden kis egysegnek van egy optikai atalakito kis "doboza" ahova a felhasznalok kabelei csatlakoznak be. azt lehet tudni h kb mekkora egy ilyen egyseg es hogy mennyi ember fer el ebben a "dobozban"? igazabol budapest erdekelne.

koszi a valaszt elore is: fulmi

(#1817) TiMoN


TiMoN
senior tag

sziasztok engem meg az hogy mi van a T vel kicsit kezdem unni h lassan már 1 hete szar a net olyan csökött lassu hogy webnél észreveszem.
8/1M csomagom most igy néz ki néztem más sebesség mérővel is

És mostmár nem csak du jelenség hanem nappali is pl most mértem ezt az értéket.

Ventrilon mostmár 1x se megy 230 alá a pingem online játékról ne is beszéljük és ez nem ma reggel kezdődött...

[ Szerkesztve ]

-TiMoN-

(#1818) Narxis válasza TiMoN (#1817) üzenetére


Narxis
nagyúr

Szólj be 1412-re.

Thanos was right.

(#1819) TiMoN válasza Narxis (#1818) üzenetére


TiMoN
senior tag

az lesz amint lesz türelmem várni v 30 percet mire kapcsolnak 1 ügyintézőt.
Várok még kicsit hátha csak átmeneti üzemzavar (bár csodákba nem hiszek)

-TiMoN-

(#1820) Sanyix válasza Fulmi (#1816) üzenetére


Sanyix
őstag

meg akarod tudni hol vannak a fejállomások? Énis :) adsl-nél volt egy jól eldugott dslam lista, de kábelnél semmi info.

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#1821) TiMoN válasza Narxis (#1818) üzenetére


TiMoN
senior tag

meguntam jeleztem kb 1 órát vártam mire kapcsoltak és még engem néznek hülyének mert biztos a routert állítom el stb...

2. fószer már normálisan felvette a hibajelentést. Nagy T nél vannak még érdekességek.

-TiMoN-

(#1822) Fulmi válasza TiMoN (#1821) üzenetére


Fulmi
senior tag

es a kis t -nel?

(#1823) TiMoN


TiMoN
senior tag

Jé volt ez a mai net-halál mire lett net a latencym is rendbe van. Úgy látszik egy országos leállás kell hogy a hibám elháruljon v puszta véletlen? :D :C

[ Szerkesztve ]

-TiMoN-

(#1824) Fulmi válasza TiMoN (#1823) üzenetére


Fulmi
senior tag

biztos veled kozvetlen kapcsolatban van a "meghibasodott eszkoz" helyere bekerulo uj cumo es mivel uj ezert gyorsabb ezert neked most jo... :D

(#1825) skoos


skoos
őstag

Segítenétek hálózati problémámban?

Adott a T-online os internetünk. Nem tudom milyen csomag, vagy hogy mi jön be a kábelen, de azt tudom, hogy a T a szolgáltató.

Egy Linksys WRT54GL router osztja meg meg ezt a kapcsolatot 3 gép között. 2 kábellel, egy anélkül kapcsolódik a hálózathoz. A 2 kábeles gépen minden megy faszán, a net az outlook, minden. POP3 a 110es porton, SMTP az 587es porton megy. Ne kérdezzétek miért ezek a portok mennek, nem én konfzitam, lényeg hogy működik. :D

De. A kábel nélküli gép csak fogadni tud leveleket, küldeni nem. próbáltam a mail.t-online.hu-t, az smtp.t-online.hu-t, a mail.freemail.hu-t, és mindezt 25, 45, 587es protokollokon, mind próbáltam. Egyik sem ment. Amikor a mail.t-online.hu-t állítottam be, azt írta ki, hogy a kiszolgáló nem engedélezte az alábbi címzetteket, vagy ilyesmit....

Ahhhh...SEGÍTSETEK!

(#1826) TiMoN válasza skoos (#1825) üzenetére


TiMoN
senior tag

T-online-os mailt csak hitelesitetten tudsz küldeni. Szoval az outlookba ezt be kell állitani. szükséged lesz a t-onlineos felhasználonév (email) és jelszavadra.
Ha ezt megtetted Tudsz küldeni 3. gépen is levelet.

-TiMoN-

(#1827) szumoo


szumoo
senior tag

Elég idegesítő a T részéről, h ha véletlen nem fizetsz ki egy havi számlát (elkevered), de a következővel kifizeted mindkettőt, akkor is lenyomja a netet később, mert még nem jelentkezett a rendszerükben a befizetés és csak akkor hajlandó visszaállítani ha a mostani csekket is befizetted! :(((
Azt megérteném, ha több hónap elmaradása lenne az embernek és akkor lekapcsolják, de egy havi számla miatt is? Elég inkorrekt!
Ezt mostanában találták ki, vagy régebben is "akcióztak" ilyet?

A nyúlon túl?

(#1828) Sanyix


Sanyix
őstag

Az externet még rosszabb... az azt mondja hogy nem fizetted be mikor de. Sőt ha tényleg nem fizeted be mert lemondtad már rég (amit leszarnak), akkor se kapcsolják ki, hanem csak küldik a fizetési felszólításokat.

hidd el, a t a jobbak közé tartozik. Mondom ezt 3 év t, után amit egyszer le is mondtam, gond nélkül. Most megint t-s vagyok, mert ócsó :)

[ Szerkesztve ]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#1829) szumoo válasza Sanyix (#1828) üzenetére


szumoo
senior tag

Ez a fizetési felszólítás még mindig jobb, mintha azonnal lekapcsolnak!
Azért olcsónak nem mondhatnám (10k - 8Mbit-ért :U)

[ Szerkesztve ]

A nyúlon túl?

(#1830) Sanyix válasza szumoo (#1829) üzenetére


Sanyix
őstag

nem jobb, mert azt se tudod mi van. Na meg leszarnak.

Akkor ideje lenne új szerződésnek, ugyanis 8mbit 6,8k kábelen, és dsl-en is.

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#1831) szumoo válasza Sanyix (#1830) üzenetére


szumoo
senior tag

Nem nagyon akarunk újabb évet aláírni, mert ha minden jól megy akkor költözünk fél éven belül és nem tudjuk, h ott van-e t-kábel ahova mennénk.

A nyúlon túl?

(#1832) Narxis válasza szumoo (#1831) üzenetére


Narxis
nagyúr

Kérdezd meg 1412-őn vagy nézd meg honlapjukon.

Thanos was right.

(#1833) szumoo válasza Narxis (#1832) üzenetére


szumoo
senior tag

Nincs még konkrét lakás, ezért sem akarom erőltetni a hűség aláírását!
A régi előfizetőknek is nyugodtan levihetnék a mostani árakra a havidíjat. :U

A nyúlon túl?

(#1834) TiMoN


TiMoN
senior tag

a 8/1M netem ilyen mostanság asszem hétfőig várok...

-TiMoN-

(#1835) luciferk válasza Fulmi (#1824) üzenetére


luciferk
senior tag

Mi van Fulmi kollega semmi siránkozás vagy ilyesmi, vagyis bevált a nagy T-re váltás? ;]
Gondolom nem sírod vissza a Nyetworkot ;)

(#1836) szumoo válasza szumoo (#1833) üzenetére


szumoo
senior tag

Rég láttam ekkora pofátlanságot! :(((
Röviden:
volt elmaradásunk, de rendeztük még mielőtt átmenetileg megszüntették az internet elérhetőségünket. Csakhát ez náluk nem igazán jelentkezett, így bemutattuk a csek szelvényt. Ekkor azt mondták, h csak akkor kapcsolják vissza, ha a mostani számlát is kifizetjük. Rendben. Igaz nem azonnal fizettük be, hanem csak egy héttel később.
Mikor vitte sógorom bemutatni a csekk szelvényt azzal fogadták, h időközben a T felmondta a szerződésünket!!! :Y :(((. Most meg megint köthettünk egy újat, amit persze 1-3 hét alatt fognak megcsinálni! :((
Vmikor lecsekkolom, h mégis a szerződés melyik pontja alapján csinálhatták meg...

A nyúlon túl?

(#1837) Narxis válasza szumoo (#1836) üzenetére


Narxis
nagyúr

Fenyegesd meg őket a fogyasztóvédelemmel.

Thanos was right.

(#1838) LordVader80 válasza szumoo (#1836) üzenetére


LordVader80
senior tag

Ha már korlátozva vagy, akkor kapcsolják vissza (és akkor zárul le az egyébként 6 lépcsős felszólítási eljárás), ha minden LEJÁRT tartozást fizetsz időben, vagy bemutatod a csekket, ha éppen az utolsó napon fizettél)... mivel sztem a te esetedben az történt, hogy befizetted ugyan a szerinted lejárt tartozást, de közben az éppen aktuális havi számla is lejárt, így -ÁSZF-ük szerint- jogosan mondták fel a szerződést veled, amennyiben folyamatosan késtél a számlabefizetésekkel..

[ Szerkesztve ]

May The Force Be With You!

(#1839) Rick4 válasza szumoo (#1827) üzenetére


Rick4
félisten

Mondjuk azt nehezen értem meg, hogy kapsz egy számlát, amit utólag kell befizetned, rajta van a befizetési határidő, nem fizeted be, és még panaszkodsz is érte... Talán inkább először magadban kellene a hhibát keresni, gondolom ha időban befizeted, akkor nincs ilyen probléma, tehát az ok nem az, hogy a T ilyen szemét pofátlan banda... Másrészt meg a 8 Mbites net most 6850Ft havonta, tehát ha Te ezért 10-et fizetsz, akkor nincs több kérdésem.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1840) szumoo válasza LordVader80 (#1838) üzenetére


szumoo
senior tag

Az aktuális számla még akkor nem járt le. De most már leszarom.

Rick: Szép és jó, hogy annyiba kerül most a 8-as, de mivel olyan fasza kedvezmények vannak régi ügyfeleknek, h csak új hűség aláírásával kapod meg az új árat...
Tudom, h én vagyok a szemét... Ne, ne is reagálj rá, pls. Már pont van az ügy végén!

A nyúlon túl?

(#1841) Rick4 válasza szumoo (#1840) üzenetére


Rick4
félisten

Én nem azt mondtam, hogy Te vagy a szemét, inkább azt mondom, Te vagy a hunyó, nem éltél a lehetőséggel, hogy időre be legyen fizetve, és mosz emiatt szívsz. Nem kellene meglepődni, ilyen ez mindenhol. Mivel én folyamatosan használom a netet, miért ne érné meg egy egy évre az aktuális piaci jó áron aláírni egy évet? Aláírtam, jó áron kapom, sőt, még azt is meg tudom tenni, hogy időben befizetem azt a 6850-et, nem is járok ide panaszkodni, hogy milyen pióca banda ez... :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1842) LordVader80 válasza szumoo (#1840) üzenetére


LordVader80
senior tag

Valamit elnéztél szerintem, az ajánlott felmondó levélben van 30 nap határidő (régi t-online-os előfizetőknek), ha addig nem rendezed a tartozást, akkor megy automatikusan a szerződésbontás. Nem állnak ott, és nyomogatják a gombokat, hogy hú ez már rég tartozik meg sokkal, akkor bontsunk vele szerződést.... ha tényleg időben rendezed a tartozást, akkor nem kerülsz ilyen helyzetbe.
Szerintem ebben most nincs igazad.

A másik dologra: eddig az volt a baj, hogy a régi ügyfeleknek nem jár ugyanaz a kedvezmény, mint az újaknak. Most meg ha már jár, akkor az a baj. Azt hiszed, az újak hűség nélkül kapják 6890-ért a csomagot? Nem. Persze kérhetik hűség nélkül újak és régiek IS +1500 ft-ért a kábelnet csomagokat, tehát mindenki ugyanazokat a kedvezményeket kapja. Te is kérhettél volna Médiumot hűség nélkül 8390-ért, még mindig jobban jártál volna, mint fizetni a 10k-s maximumot (vagy nem tudom milyened volt). Szerintem Te azt várod el, hogy a régi előfizetők több kedvezményt kapjanak, mint az újak, de sajnos ez nem így van. :(

[ Szerkesztve ]

May The Force Be With You!

(#1843) Rick4 válasza LordVader80 (#1842) üzenetére


Rick4
félisten

Én is azt gondolom, van értelme aláírni, vagy legalább figyelni, mikor mjilyen piaci feltételek vannak, és szépen lépni kel egyet mindig előre. N_em olyan nagy kaland ez. Nekem az elmúlt 4 évben sok gondom nem volt a T-vel, amit ígértek, azt kaptam is, amit kértek (havidíj) azt adtam is. A régi ügyfelek minden hónapban kaptak netet a pénzükért, mi mást akarhatnának? Ezt sosem értettem meg. A szocializmusnak már régen vége van...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1844) LordVader80 válasza Rick4 (#1843) üzenetére


LordVader80
senior tag

egy fontos változás a Home időszak óta: hűségidő alatt is válthatsz kisebb havi díjas net csomagra kötbér nélkül, csak a hűségidő újraindul. Úgyhogy figyelgessük szorgalmasan az árakat, ne csak évente a hűségidő lejárta körül ;)

May The Force Be With You!

(#1845) Rick4 válasza LordVader80 (#1844) üzenetére


Rick4
félisten

Nekem nincs problémám, mert sokadik éve mindig a leggyorsabb net kell (ami most már nem gyors) szóval én inkább a csomagokat figyelem.. :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1846) mordeaux


mordeaux
tag

sziasztok, nem tudtok valamit arról hogy volt-e mostanában valami emelés? tudom hogy technológiai határ, nem arra gondolok :) nekünk volt idá9ig egy 1 megabites csomagunk TV vel meg telefonnal, és azt csalták 128 kbyte helyett 115 el, most hazajövök és jön 235 el (256 helyett :D) de nem kértünk semmit, nem szóltunk semmit, nem hosszabbítottunk hűségidőt... semmi, épp akartam nekik szólni hogy kapják be a 115 kbyte os szolgáltatásukat, erre látom gyorsabb

ja és nézelődtem weboldalon, nem találtam semmit, bár ez szerintem nem egy könnyen átlátható, és következetesen felépített weboldal... lehet csak nem találtam meg

[ Szerkesztve ]

Kirby a parancsnok

(#1847) LordVader80 válasza mordeaux (#1846) üzenetére


LordVader80
senior tag

nam volt mostanában emelés, lépj be online ügyfélszolgálatra, és nézd meg, milyen csomagod van ;)

May The Force Be With You!

(#1848) lacifer


lacifer
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy problémám,nem igazán olvastam vissza a több 100 hozzászólást így lehet nem vagyok vele egyedül, szóval bocs ha egy általános problémával jövök megint: hétfőn jöttek nekem bekötni az albiba a netet: 2Mbit/256 T-home os kábelnet.aznap szuperált is rendesen...no de másnap: net sehol,ámbár néha néha elöjött pár kbit-el. egy sebességmérő oldal se nagyon jött be olyan sz*r volt. ha meg bejött akkor 200-as értéket mutatott, de elég sűrűn szakadt a net :S a modemet nem húztam ki este, tudtommal nem is kell. na mind 1 szóval mosem reset: mivel resetgomb nincs így aljzatból ki-be. nem sokat segített. sőtt.. mivel 2 gépem van asztali+laptop routerrel van elosztva a net ait még aznap vettem mikor bekötötték a netet. akkor azzal is ment jól mint 2 gépen lemértem és 1900-2000 sebeséggel jött a net. másnap meg semmi. na hívtam a hibabejelentőt azt mondták másnap ki is jönnek megnézni.b*sztak kijönni! tudom hogy 72 óra van erre,csak érdeklődnék mire számítsak. modemgyári hiba? mert a routert most kiiktattam és a modem van direktre kötve az én gépemre(mint ahogy eredetileg is volt az első nap) na ez volt a keddi nap. feladtam mondom majd jön a szerlő és megcsinálja. kihúztam mindent este..szerda délután hazamentem mondom megpróbálom beizzítani hátha csináltak valamit úgy a nagy távolból: csodával határos módon ment a net 2000-el..na gyors router is visza a rendszerbe ráköt laptop is azon is megy mint a legelső nap mondom fasza ezt megcsinálták de rá kb30 percre megint összeomlott a rendszer. akkor megint restart minden router ki a rendszerből de akkor megint már 1 gépen se akart űködni... miután bemelegszik a modem ezt csinálja..csak azzal lehet a baj nem?
Válaszotokat előre is köszi!

(#1849) mordeaux válasza LordVader80 (#1847) üzenetére


mordeaux
tag

Köszönöm, hogy ilyen gyorsan válaszoltatok, én kezelem itthon az ilyen netes dolgokat, kiderült nem szólt nekem senki, és felhívtak minket ne legyen-e az a tipikus hűségidő újraindulásával duplasáv amit egyébként is mostmár így adnak ehhez a csomaghoz manapság. tehát nem spontán emelés volt (: viszont akkor mostmár tényéeg teszek valamit azügyben hogy meglegyen a tiszta két megabit, mert most is, meg előtte is véletlen pont 10% ot csalnak el...

Kirby a parancsnok

(#1850) Rick4


Rick4
félisten

Na, mi van a T-s nettel? hajnal egykor kakukk, 9-kor kicsit erősödött, most megint semmi. iugaz ez nem sűrűn fordul elő, de mégis boszantó..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.