Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) veze válasza Skynet258 (#1550) üzenetére


veze
őstag

ez nem csak azé van mert ahogy megindul, azt a pár másodpercet átlagolja??... és akkor nagyon megindul.. nekem is mért 12ezret is a 4 megás adsl.. de ha egy percig vagy kettöig folyamatos az adatforgalom akkor már hirül sem ennyi...ftp-vel probálj feltölteni mondjuk egy 5 megás valamit.. akkor mit mutat?

(#1552) Skynet258 válasza veze (#1551) üzenetére


Skynet258
veterán

Ennyire amatőrnek ne nézz azért ;) Torrentel folyamatosan tartja ezt az értéket.
Másrészről írtam azt is, hogy távoli elérésnél is érezhető ez a megnövekedett sebesség - hisz ott vettem észre.

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#1553) T-online


T-online
tag

KubanitoS, Skynet258, front3r mindhárman III. kerületből vagytok, mert a feltöltésetek úgy látom mindeannyiótoknak 2Mbit?!

T-Home TV - Ne csak nézz, tévézz! (www.t-hometv.hu) - megújultunk

(#1554) Skynet258 válasza T-online (#1553) üzenetére


Skynet258
veterán

Nem, én legalábbis a XV. kerületben lakom ;)

https://geekpulse.hu

(#1555) Rick4 válasza T-online (#1553) üzenetére


Rick4
félisten

netezni egy a 8-as net bőven jó, tényleg egy baja volt, az a stabil 480K felfelé...remélem arrafelé tolják el a dolgokat....erről nem lehet bővebbet tudni?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1556) UCNLM


UCNLM
tag

Gyorsan én is mértem egyet (most már egyre jobban reménykedek abban a feltöltési sebességben :U )
Hát felfele még mindig stabil 480 k, lefele monentán 1600 lett átlag a 8 Mbit. Az a szép, hogy mostanában ez nem az első, viszont érdekes, hogy a feltöltés mindig megy stabilan...

[ Szerkesztve ]

(#1557) veze válasza Skynet258 (#1552) üzenetére


veze
őstag

bocsi..
eszemben sem volt amatörnek nézni....:)
csak annyira tul szép amit mértél.. hogy az már szinte gyanus:-))
de igy legyen...

(#1558) Skynet258 válasza veze (#1557) üzenetére


Skynet258
veterán

Persze, nem is fog ez így maradni, de amíg ilyen, addig nyomom a torrent feltöltéseket :D
Egyébként lehet, hogy egy modem restart megoldaná az anomáliát, de a fentebbi okok miatt nekem ez így most teljesen megfelel :DDD

https://geekpulse.hu

(#1559) KubanitoS válasza T-online (#1553) üzenetére


KubanitoS
veterán

Messze vagy az igazságtól, Budapestet csak névről ismerem. :)

A netről még annyit, hogy torrentnél nálam is tartja a minimum 100, maximum 200 kbyte/s feltöltési értéket maximális letöltés mellett, és még netezni is tudok közben. :Y

Eddig ilyenre nem volt még példa nálam. :C

Számomra eddig kellemes meglepetés az "új" T-Home.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1560) TiMoN


TiMoN
senior tag

Én Tura pest megyéből vagyok és nállam is felemelkedett mára a feltöltésem megleopen 145k val töltök fel ... Töltöttem fel webserverre 1 filet igy vettem észre :)

Most ez igaz v csak szivatnak?

[ Szerkesztve ]

-TiMoN-

(#1561) KubanitoS válasza TiMoN (#1560) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nem igaz, csak haluztál. ;]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1562) TiMoN válasza KubanitoS (#1561) üzenetére


TiMoN
senior tag

:P :P :P :P :P persze na jó azé mostmár feljebb teszem a korlátot a torrentnél :D

-TiMoN-

(#1563) JoHnni


JoHnni
senior tag

Sajna Dunakeszin a helyzet változatlan, stabil fél mega a feltöltés :(

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#1564) KubanitoS válasza T-online (#1553) üzenetére


KubanitoS
veterán

Engedelmeddel annyit még kérdeznék tőled, hogy jelenleg hogyan van szabályozva a letöltés? Hány gigát kell ahhoz letöltenem, hogy korlátozva legyen a netem?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1565) TiMoN válasza KubanitoS (#1564) üzenetére


TiMoN
senior tag

250GB Ez állt a t-online holnapján nem olyan régen. Gondolom az ujon is fennvan valahol

-TiMoN-

(#1566) TiMoN


TiMoN
senior tag

szintén benne megtaláltam.
Idézet a csomagok végén található további feltételek menüpontból:

A Magyar Telekom Nyrt. fenntartja a jogot, hogy a havi 250 GB letöltött adatforgalmat elérő Kábelnet szolgáltatásra előfizetők internet-hozzáférésének sávszélességét az adott hónap fennmaradó részére 128 kbit/s-ra korlátozza.

-TiMoN-

(#1567) Rick4 válasza KubanitoS (#1564) üzenetére


Rick4
félisten

ez a korlát megvolt eddig is, kb egy éve már beszéltünk róla ugyanitt, de olyan embert még senki sem tudott mutatni, aki meghaladta ezt az adatmennyiséget, és korlátoztak is neki..

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1568) Red_Bull válasza Skynet258 (#1527) üzenetére


Red_Bull
aktív tag

OK, kösz a választ bár nem hiszem hogy átváltom mert akkor újraindul a hűség ahogy olvasom de azért elég furcsa hogy a régi előfizetőknek nem emelik elég szar cég ez a T

(#1569) TiMoN


TiMoN
senior tag

Hát örülnék ha ez igy maradna jó a net panaszom nincs rá. A weboldala viszont nem megy igy nemtudom a számlám kiegyenlíteni. Postaládába semmi nem érkezet, a weboldalon látom hogy van fizetetlen számlám, meg az ehavi, holott a multhavit meg rendeztem augba. Na mind1 Ehavi meg csak ne 7900 legyen má ha 1x váltottam.

-TiMoN-

(#1570) Skynet258


Skynet258
veterán

Mértem még egyet ma, megkaptam az emelést a letöltésre is :D

Asszem ez maradhatna így is akár :D

https://geekpulse.hu

(#1571) Rick4 válasza Skynet258 (#1570) üzenetére


Rick4
félisten

milyen csomag is ez?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1572) Skynet258 válasza Rick4 (#1571) üzenetére


Skynet258
veterán

Olyan, ami elméletileg nem létezik :D 8/512-es egyébként - hivatalosan. ;)

https://geekpulse.hu

(#1573) T-online válasza Skynet258 (#1572) üzenetére


T-online
tag

Kivizsgálás folyamatban, amint megvan a pontos információ azonnal jelzem itt a fórumon.

T-Home TV - Ne csak nézz, tévézz! (www.t-hometv.hu) - megújultunk

(#1574) Skynet258 válasza T-online (#1573) üzenetére


Skynet258
veterán

Őszintén szólva nekem jó ez így, nem kell elsietni :D

https://geekpulse.hu

(#1575) TiMoN


TiMoN
senior tag

Hát jah, lehet nem kellett volna itt kikotyogni h milyen jo a netsebességünk dicsérni itt a nagy T-t. T-online nevü tag pls annak nézz utánna hogy mé shit a thome oldala ménem took online bankártyával fizetni, ne a sebességel foglalkozz :D (gondolom ez nem érdekel ennyire)

-TiMoN-

(#1576) T-online válasza TiMoN (#1575) üzenetére


T-online
tag

Azért nem lesz lassabb a feltöltésetek, mert itt beszélgetünk erről-arról ezt megígérhetem és természetesen folyamatban van a T-home oldal fejlesztése, hibák korrigálása.

T-Home TV - Ne csak nézz, tévézz! (www.t-hometv.hu) - megújultunk

(#1577) TiMoN


TiMoN
senior tag

Rendben! Várom mert én csekkel nem szeretek foglalkozni, örülnék ha online ujra toom fizetni. :C

-TiMoN-

(#1578) Rick4 válasza Skynet258 (#1572) üzenetére


Rick4
félisten

érdekes, hogy elméletileg nem létezik, ilyenem van egy pár éve... :Y

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1579) Skynet258 válasza Rick4 (#1578) üzenetére


Skynet258
veterán

8/3-as? Mert ilyen csomag jelenleg nincs a T-nél, és ilyen feltöltéssel nem is volt...

https://geekpulse.hu

(#1580) tkesy válasza Rick4 (#1578) üzenetére


tkesy
őstag

Szerintem ő a 8 / 3 Mbit-re gondolt, mikor azt mondta, hogy nme is létezik...

[ Szerkesztve ]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#1581) tkesy válasza T-online (#1576) üzenetére


tkesy
őstag

Hibák, amikbe belefutottam tegnap este:
- oldaltérkép : 404-es hibával nem elérhető
- az online ügyintézésnél, gondoltam megpróbálok csomagot váltani, addig ment is a dolog, hogy az MT azonosító alapján név / cím / jelenlegi szolgáltatást megtalálta, de mikor lehet választani, a tv+internet+telefon kombinációból, miket szeretne az ember váltani, az internetnél csak ADSL-t ad, kábelnetre nem enged váltani, hiába kattint / jelöli be az ember...
- nem jelöli egyértelműen a rendszer mikor vagyok bejelentkezve és mikor nem...
pl.: belépek a My T-ome-ba, majd "fület" váltok, pl.: Csomagok, akciók-ra akkor fent a fejlécben megint megjelenik a bejelentkezés / regisztráció menüpont, pedig mint később kiderül (ha olyan helyre ér az ember ami egyedi azonosítást igényel), hogy folyamatosan be van jelentkezve, pedig a fejléc szerint nem.... :U

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#1582) tkesy válasza Rick4 (#1567) üzenetére


tkesy
őstag

250GB -s limit: Azt nem tudom, hogy ők maguknak külön számolják-é vagy sem, de én tegnap este megnéztem a forgalmi adataimat, és azt látom, hogy a letöltést nem számolják, csak a feltöltést... és a naplózás is csak 2008.június 1-től indul... :U

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#1583) TiMoN


TiMoN
senior tag

Ja sajnálom is hogy a régi adatbázis eltünt... nézegettem hogy mióta van netem lassan több mint 1 éve ennél a szolgáltatónál hogy mennyit tölöttem fel és le... :)

Sajnos mostmár ezt sem tudom nézni... marad a gépen a du meter...

-TiMoN-

(#1584) KubanitoS válasza TiMoN (#1583) üzenetére


KubanitoS
veterán

Én örülök az új weboldalnak. Legalább itt már be tudok lépni. A régi T-onlányon soha nem fogadta el a jelszavam. :D

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1585) Rick4 válasza Skynet258 (#1579) üzenetére


Rick4
félisten

jaaa, ok, képben vagyok...
közben nekem is sikerült médiumra váltanom....aztán majd jön itt a szellemidézés, meg minden... :DDD a t-pontban egy számlabefizu 45 perc, É(mert uge a weboldalon neten nem lehet fizetni) a telefonos ügyintézés viccen kívül mindennel együtt 40 perc, ebből 30 az ügyintézőre várás. vicc ez a cég...tehát most ugyanazt kapom, mint eddig, csak extraszuperkedvezményes 8500 helyet 6890-ért....értelemszerűen ha lesz komolyabb csomag, tolom is fel, mert azt meg lehet... :K

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1586) c41r0^ válasza Rick4 (#1585) üzenetére


c41r0^
őstag

ehhez nincs mit hozzáfűznöm, mert ugyanazt írnám le, amit te :)
én is ma váltottam csomagot és ugyan ezeket éltem meg :D

(#1587) TiMoN


TiMoN
senior tag

Még 1 befizetési mod létezik átutalás. Én majd felhivom őket és megkérdem az egyenlegem és átutalom. De én még mindig a 7900.-t csekket kaptam most meg. Csomagot még hónap eleén modositottam sehol semmi szerződés modositás kiküldés stb... És még mindig a régi számlázás na most hogy van ez? :) Még helyre nem teszik nem fizetek, természetesen utánna mindent haladéktalanul.

-TiMoN-

(#1588) c41r0^ válasza TiMoN (#1587) üzenetére


c41r0^
őstag

úgy megy (mondta az ügyintéző telefonban), hogy a következő esedékes számlán sztornózzák az összeget...biztos korábbi a számlád kelte, mint amióta módosítottad a csomagot. mondjuk az új szerződést meg kellett volna küldeniük már postán

(#1589) Rick4 válasza c41r0^ (#1586) üzenetére


Rick4
félisten

ebből is látszik, hogy nem egyedi eset...hozzáteszem ez már a 3. félórás telefon volt, az első esetben az ügyintéző azt mondta, hogy majd a jelenlegi hűség lejártakor lehet váltani....ehhez képest a weboldalon is ott van, hogy akciós jelleggel most lefelé is lehet.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1590) c41r0^ válasza Rick4 (#1589) üzenetére


c41r0^
őstag

túl korán telefonáltál, én vártam szándékosan egy hetet, amíg az ügyintézők is képbe kerülnek az aktuális szabályokkal kapcsolatban, ezért kezdtem így a mondandómat is az ügyfélszolga felé, hogy a függelékben benne van, mit tehetek és mit nem

az ügyintézés+menürendszer pedig természetesen mint eddig mindig hosszadalmas és felesleges, max. az ügyfelek elijesztésére, az ügyintézés feladására késztetik az embert...

vázolom a történteket, este fél9 körül történt:

1. telefon
menürendszeren túl 2 perc alatt, várakozás a kapcsolásig 10 perc
bejelentkezés - elmondom mit szeretnék, jó, akkor kapcsol egy megfelelő kollégához
5 perc várakozás
bejelentkezés - elmondom mit szeretnék, jó, akkor kapcsol egy megfelelő kollégához
10 perc várakozás, majd feladom

2. telefonálás 10 perc pihenés és egy megivott kávé után:
menürendszeren túl 2 perc alatt, várakozás a kapcsolásig 10 perc
bejelentkezés - elmondom mit szeretnék, jó, akkor kapcsol egy megfelelő kollégához, mert ő a hibaelhárításban tudna segíteni, ekkor ecsetelem, hogy minek akkor a menürendszer, ha a telefonközpont összevissza kapcsolgat...elnézést kér, majd kapcsol tovább
2 perc várakozás
bejelentkezés - elmondom mit szeretnék, ügy intézése kb. 10 perc, majd sikeresen befejezzük a bezsélgetést, a csomagom átállt Kábelnet Mediumra

amit nem értek:
1. minek kell az MT azonosítót + jelszót bebillentyűzni, ha utána ez alapján nem tudnak azonosítani, mikor már beszélek az ügyfélszolgával...ez afféle beugró kérdés, mint egy ZHra, ahol az állományt mindjárt megritkítjuk? vagy ne kelljen és utána szóban kelljen megadni, vagy kelljen, de akkor azonosítva kerüljek az ügyfélszolgához...de hogy kell is és nem azonosítanak, ez működik most, ami kb. idiótaság
2. miért nem a megfelelő személyhez kapcsol a telefonközpont? ha már egyszer ott a menüstruktúra, amin az ember 2-3 perc alatt rágja át magát, akkor elvárná, hogy olyan embert kapcsoljanak, aki tud is foglalkozni az üggyel

(#1591) TiMoN


TiMoN
senior tag

nekem most épp ezé nincs kedvem a telefon mellett ülni... :) xal várok 1 kicsit jövhéten intézkedem ha nem lesz változás.

-TiMoN-

(#1592) h4xor


h4xor
tag

Udv!

Nem ertem hogy a T-Online miert akar atvagni. Kabelnet Maximumrol valtottam a mai napon telefonon az uj, Kabelnet Medium-ra.

Az ugyintezo eskudozott, hogy nem lesz semmilyen sebessegbeli valtozas, nem lesz semmilyen technikai valtozas, csak es kizarolag a csomag neve es a csomag ara fog valtozni.

Ennek ellenere a sebbeseg teljes mertekben megvaltozott. Az elozo csomagban azt kaptam a penzemert, amire elofizettem, most a penzert amit fizetek, nevlegesen ugyanazert a szolgaltatasert, teljesen mast kapok.

930 volt a letoltesem Kbyte-ban, stabilan, es 60kbyte volt a feltoltesem. Amiota atvaltottam, 300-500kbyte kozott mozog a letoltes, egyaltalan nem stabil, a feltoltes pedig 190kbyte lett.

Ez nem allapot, hanem egy szanalmas vicc. Koszonom szepen, ebbol nem kerek. Kerem vissza a 930/60-at.

(#1593) h4xor válasza h4xor (#1592) üzenetére


h4xor
tag

Hopp, ugytunik hogy idokozben javult vagy javitottak, nem tudom, a lenyeg hogy most beallt a megfelelo speed. Vegyetek ugy hogy meg sem szolaltam! :) Ha megis rossz lenne, akkor visszaterek... ;)

(#1594) h4xor válasza h4xor (#1593) üzenetére


h4xor
tag

Tevedtem, megsem jo... nagyon durvan hullamzik megint, es nem eri el a maxot sehogy sem. Vagy valaki allitgat valahol valamit, vagy nem tudom mi lehet, megvarom a holnapot...

Ez most megint elszomorito...

[ Szerkesztve ]

(#1595) T-online válasza h4xor (#1592) üzenetére


T-online
tag

Aboszolút átérzem a fájdalmad, a feltöltés több mint a háromszorosára nőtt és ez probléma. Sokan örülnének ennek.

T-Home TV - Ne csak nézz, tévézz! (www.t-hometv.hu) - megújultunk

(#1596) h4xor válasza T-online (#1595) üzenetére


h4xor
tag

Ezzel a szarkazmussal nem tudom mit kezdjek... A letoltes a problemam. A feltoltes hiaba ennyi, ha a letoltes sokkal rosszabb.

Bar az igazat megvallva nem ertem magam, hogy miert irtam be ide. Teljesen ertelmetlen. Sziasztok.

[ Szerkesztve ]

(#1597) KubanitoS válasza h4xor (#1596) üzenetére


KubanitoS
veterán

Én sem értem, hogy minek kellett ezt ide írnod, inkább az adott torrent kliensed kéne megtanulni használni...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1598) Rick4 válasza T-online (#1595) üzenetére


Rick4
félisten

nos, úgy néz ki, nekem nincs okom panaszkodni:

8500 helyett 6890, és még nem is ugyanaz, jobb... :C :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1599) Batu


Batu
tag

tudna valaki segíteni, hogy kell a routerben beállítani, hogy felezze a net sebességet 2 gépen?

(#1600) TiMoN válasza Batu (#1599) üzenetére


TiMoN
senior tag

Ezt csak akkor tudod ha a routered támogatja azt, pl enyém nem :(

-TiMoN-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.