Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53155) Tweaky


Tweaky
csendes tag

Hello,

van ez a digitális átállás vagy micsoda, hogy voip-os legyen a telefon és hoztak egy Speedport W 724V modem/router/elosztót és azóta nem igazán működik a torrent.
Sokáig csak azt írja, hogy "finding peers" és nem történik semmi, aztán néha kb fél óra után elindul a letöltés.

Próbáltam, megoldást keresni, írták hogy kapcsoljam be az UPnP-t, akkor egyből indult a letöltés de csak akkor az egyszer. Ha a torrentben kikapcsoltam az UPnP-t akkor is elindult egyszer.
Letöltés közben a status sáv piros lett de attól töltött tovább, most azt írja, hogy seeding de nem tölt fel és még mindig piros a sáv.
( írtak valami port forwarding-ról is bár nem értem miért kellene amikor az előző adsl routerrel simán ment bármilyen beállítás nélkül )

Tudna valaki segíteni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.