Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • net84

    őstag

    válasz Lenry #8206 üzenetére

    Köszi! Ezt még megnézetem velük...(maaaaajd)...arra viszont nem emléxem, hogy xp vagy vista volt-e a drága, nekem még az első kávé elött volt...

    diegho - friss telepítés, nemhinném, hogy virnyákot szedett volna össze...rendszer+driver-ek...ennyi

    TheReMiXeR - jó nyaralást! :DDD én is olyan jól töltöttem a szabimat, hogy tegnap du. már azon a szinten voltam, hogy kalapáccsal fogom apró darabokra kloffolni a telefonomat.

    [OFF]Olyan jó hetem volt! Nagyívben mindenki szart arra, hogy szabinvagyok, azzal sem foglalkozott, hogy ezt jeleztem neki a beszélgetésünk elején, akkor is elvárta volna, hogy én naprakész vagyok az árakban, a raktárkészletben és leborulok a lábai elé és egyböl írok neki árajánlatot.

    Így pihenjen az ember: hétfő munka, kedd szabi, szerda délelött szabi, délután munka, csütörtök délelött munka, délután szabi, péntek szabi, de a telefonom nem bírt kusban maradni, mert hamár szerdán és csütörtökön is láttak dolgozni, így pénteken is lehet engem baszogatni...[/OFF]

    [ Szerkesztve ]

    Read only...

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés